Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GÖRMEMİŞİN WEB SİTESİ OLURSA

frozen

Önerilen İletiler

bu ne ya, bir seferde 250 kg domates taşıyormuş, motorinden en iyi o anlıyormuş porhsa lpg taktırmış elinden almışlar, doğan slx vermişler, farkı onunla yaşayın hakkatten, her eve lazım, nerede satarlar aceba? yüzme bilmiyormuş ama harika çimiyor vay vay vay, ben koptum böyle bişi görmedim, çok yaşa Frozen, nereden buldun bunu yaww... :w00t::w00t::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Body guardlık yaptım, müşterilerime yakın koruma sağladım...2 kere vuruldum ama banamısın demedim......kişisel sorunlarınızı çözerim...ben ve ekibim iyi çalışırız...dürüstümdür. Oruç tutar kurban kestiririm. Not: müşterimin pirayvasisi için yüzü bulurlanmıştır...

Makam şöförlüğü yaptım, möhim bir şahsiyetin yanında 3 ay çalıştım..Bi yanlış anlaşma sonunda beni vurdurdu. Ordan ayrılınca Karadeveci Otobüs İşletmesinde Söke-İzmir hattında çalıştım, o yolun kralıydım...88 km/h hız limitli Mercedes O403 kullandım... Fotoğraf Selçuk dinlenme tesisinde sabaha karşı çayımı yudumlarken çekildi...Ceketim Yeni Karamürsel'den.

Edremit sahillerinin kralıydım, kızlar bana bakarlardı hep beyvoç gibiydim. Yüzme bilmem ama suya harika çimerim.

Capon Denizi'nde seyrederken tanıştığım Hattori-San ile birlikte Erzincan'da açtığımız suşhici dükkanım (Burhani Suşhi Bar)...Çok güzel suşhi sararım, balık keserim...Wazabim hakikidir...Beklerim (Atatürk Bulvarında Merkez camiini geçince sağda)...Klimalı aile salonumuz vardır... :lol: :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

yyyookkk yaa bu kadarı da olmazz olamaz heralde... :) abi ciddi ciddi site açıp napmış bu yaa :) ceketini nerden aldığını bile yazmış harbiden saolsun yanii koptumm walla :) yanii burhann abimm ne diyim sana yaaaaa :)

saol walla böleleri de olmalı ki gülelim biraz :) makara yaaaaa:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e mail adrsi çok komik ya [email protected] açılımı it oğlu it

İlahi.. :w00t::lol:

Ne zaman bu topici görsem kopasım gelio..

Allah koparmasın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.