Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar ve iticilik

zeyynepp

27 üye oy verdi

1. 1. hangi kızlar daha itici

• şımarık
      3
    • kendini beğenen
      11
    • nazlı
      2
    • kişiliksiz
      14
    • kıskanç
      3
    • çirkin
      3
    • yalancı
      10

Önerilen İletiler

Şımarık:Dozunda yapılan şımarıklık,kişiyi sempatikleştirebilir.Dediğim gibi dozundaysa şımarıklıkta bir problem yok..

Kendini beğenen:Kişinin kendini beğenmesi,karşısındakini kendinden aşağı görmesiyle karıştırılımıyorsa bunda da bir problem yok.Kendini beğenmek,özgüvenin yüksek olduğunu gösterir ve bu bana göre eksi değil artı bir özelliktir..

Nazlı:Bu olmadan olur mu ya..:)

Kıskanç:Karşındakini sıkmadıkça ve mantık sınırlarını zorlamadıkça buna da göz yumabilirim..

Çirkin:Kişiyi çirkinleştiren karakteridir.Fiziki olarak çok etkileyici biri,tanıştıktan sonra karakteri ile gözünüzde oldukça çirkinleşebilir.Elbette yüz ve fizik güzelliği ilk görüş için gerekli bir unsur ama bahsedilen anlamdaki çirkinlik bence iticiliğe sebep değil..

Gelelim benim katlanamadıklarıma:

Öncelikle yalan:Yalan söyleyen biri (kız veya erkek) benim gözümde bir hiçtir.Yalandan kastım,ufak tefek pembe yalanlar değil elbette.Bu bence bir iticilik sebebidir..

Kişiliksiz:Off..!!Böyle birini ne tanıyayım,ne sevgili olayım ne arkadaş..<_<

Saygılar..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şımarık:Dozunda yapılan şımarıklık,kişiyi sempatikleştirebilir.Dediğim gibi dozundaysa şımarıklıkta bir problem yok..

Kendini beğenen:Kişinin kendini beğenmesi,karşısındakini kendinden aşağı görmesiyle karıştırılımıyorsa bunda da bir problem yok.Kendini beğenmek,özgüvenin yüksek olduğunu gösterir ve bu bana göre eksi değil artı bir özelliktir..

Nazlı:Bu olmadan olur mu ya..:)

Kıskanç:Karşındakini sıkmadıkça ve mantık sınırlarını zorlamadıkça buna da göz yumabilirim..

Çirkin:Kişiyi çirkinleştiren karakteridir.Fiziki olarak çok etkileyici biri,tanıştıktan sonra karakteri ile gözünüzde oldukça çirkinleşebilir.Elbette yüz ve fizik güzelliği ilk görüş için gerekli bir unsur ama bahsedilen anlamdaki çirkinlik bence iticiliğe sebep değil..

Gelelim benim katlanamadıklarıma:

Öncelikle yalan:Yalan söyleyen biri (kız veya erkek) benim gözümde bir hiçtir.Yalandan kastım,ufak tefek pembe yalanlar değil elbette.Bu bence bir iticilik sebebidir..

Kişiliksiz:Off..!!Böyle birini ne tanıyayım,ne sevgili olayım ne arkadaş..<_<

Saygılar..:clover:

açıklamalar çok güzel teşk :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence kişiliksiz kız...çünkü kişiliksiz bir kız veya erkek farketmez hem yalancıdır hem güvenilmezdir...kız dediğin nazlı olacak ( tabii aşık usandıracak kadar değil :P ) çirkin olabilir demiyorum kurban olduğum ALLAH çirkin bir şey yaratmaz,kıskanç da olabilir fakat kişiliksiz olmasın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hae kızın kendine göre bir güzelliği vardır.. ben çirkin kız olabileceğini savunmuyorum.

çirkin olması onun günahı diildir bence.. bunun için kızları irdelerken bunu dışta tutuyorum..

bende sana katılıyorum sonuçta o kızın elinde olmayan bi şey ama diğer tüm özellikler kendi elinde :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende sana katılıyorum sonuçta o kızın elinde olmayan bi şey ama diğer tüm özellikler kendi elinde :clover:

bu konuda da olduğu gibi bir çok konuda hemfikiriz bilmem farkında mısın..?

ama diğer özellikler bence de kendi elinde yani bir kzı yargılarken bu özelliği dışa almakla hata etmemiş olurum sanırım..

özellikle kişiliksiz ve ukala tipler tipim hayatta olamazlar ve bana itici gelirler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama diğer özellikler bence de kendi elinde yani bir kzı yargılarken bu özelliği dışa almakla hata etmemiş olurum sanırım..

özellikle kişiliksiz ve ukala tipler tipim hayatta olamazlar ve bana itici gelirler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet çoğu konuda aynı fikirdeyiz seninle. :)

bi kız çirkin olmui güzel olmuş :unsure: önemli olan içidir.

ya da düşünceleri

bi erkek istediği kadar yakışıklı olsun eğer fikirleri bana uymuyosa ve anlaşımıyosak ben o insanla ilişkimi devam ettirememki

aslında sonuçta kız olsun erkek olsun herkes kendini geliştirme

bilinçli bi insan ne kişiliksiz olur ne de ukalalık yapar!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet çoğu konuda aynı fikirdeyiz seninle. :)

bi kız çirkin olmui güzel olmuş :unsure: önemli olan içidir.

ya da düşünceleri

bi erkek istediği kadar yakışıklı olsun eğer fikirleri bana uymuyosa ve anlaşımıyosak ben o insanla ilişkimi devam ettirememki

aslında sonuçta kız olsun erkek olsun herkes kendini geliştirme

bilinçli bi insan ne kişiliksiz olur ne de ukalalık yapar!!

bak işte ağzından bal damlıyor.. yine aynen katılıyorum sana. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Kendini hayatın merkezinde gören,

Öyle herkesle konuşmayan,

Otobüste yanına otururken bin kere düşünen ve en nihayet senin yanına oturmayı seçerse, 2500 tane tafra yapan,

Yanlışlıkla otobüste bir tarafına değersen, yine 2500 tane tafra yapan (otobüs kalabalık kardeşim!),

Ağzında sakız, otobüste arkana oturup, yanındaki kız arkadaşıyla Amerika'da tanıdığı CHOK yakışıklı çocuğu yarım saat, gidene kadar bağıra bağıra anlatmaktan hiç çekinmeyen,

Çok konuşmayı, şımarmayı ve Türkçe'yi yanlış kullanmayı marifet sayan,

Erkeklerle konuşmaya gerek yok, nasıl olsa onlar gelir diye gazeteye demeç veren,

İnternette kendisini kraliçe zanneden,

Erkek arkadaşlarıyla arkadaş olarak değil de, "lütfen", yani Allah'ın bir lütufu olarak konuşan,

Yolda iki kişi veya daha fazla kişi olarak sarıla sarıla veya sarılmayarak yürüyüp, karşıdaki insana yol vermeyen,

Süpermen bile olsak, iki kişi yan yana, kol kola dolaşarak şımarıklıklarıyla bizi yerin dibine 2 saniyede sokabilen,

Çok acı çekiyor, ikinci sınıf vatandaş yerine konuluyor diye üzüldüğüm ama aslında büyüdüğüm zaman farkettiğim, elinde cep telefonuyla ve kadın vücuduyla mutlu mutlu oradan oraya dolaşan, nasıl olsa erkekler hazır, birine gel dersin gelir, kadınız ne şanslıyız diye yürüyen,

İdealist olmayıp, çalışkanlarla dalga geçen, sonra paralı erkekler giden, sonra da aldatılıyoruz diyen,

Erkeklerin kadınları diğer kadınlarla aldatmalarını farketmeyip, hep erkekleri suçlayan,

Yani kısacası, "nasıl olsa kadınım", başka hiçbirşey yapmama gerek yok diyen kadınlar bana hep itici gelmiştir, konu kadınlarla ilgili olduğu için bunları yazdım, erkekler hakkında da yazabilirim, teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.