Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkek bayandan 8 yaş büyük olursa?

afilli

Önerilen İletiler

bu konu benim konum işte..sevgilim benden 8 yaş büyük erkeğin bayandan büyük olması belki normal karşılanabilir ama kız ardadaşım benden 8 yaş büyük ama birbirimizi çok seviyoruz ve çok da ii anlaşıyoruz.kısacası ömür boyu mutlu olcağımıza inanıyoruz.ama aileler yaşın ilerde sorun olacagını soyluyorlar.sızın fıkırlerınız nelerdır?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu konu benim konum işte..sevgilim benden 8 yaş büyük erkeğin bayandan büyük olması belki normal karşılanabilir ama kız ardadaşım benden 8 yaş büyük ama birbirimizi çok seviyoruz ve çok da ii anlaşıyoruz.kısacası ömür boyu mutlu olcağımıza inanıyoruz.ama aileler yaşın ilerde sorun olacagını soyluyorlar.sızın fıkırlerınız nelerdır?

varya süper yoğun bı ılgı olmus tsk ederım valla.kımsenın cevresınde bu durumu yasayan yada bu konu hakkında fıkrı olan kısıler nerdeee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin afilli bu ikinizin arasinda bir sorundur,anlasabilmeniz cok önemli, :) seni veya sizi ümitsizlige sevketmek istemem, karamsar biriside degilim ama düsünmenizde yarar vardir düsünün,olmaz olamaz diye bir kaide yok,sevgilinin senin 8 yas kücük olmandan bir problemi olmayacaksa neden olmasin ki.Hem simdi kizlar kendilerinden genc erkeklerle daha iyi anlasabildiklerini söylüyorlar,laf aramizda eger gercekten bir sevgi varsa ikinizde bundan iyi bir sonuc cikarmaya calisin.

Mutluluklar dilegimle...

saygilarla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakınız, eğer mutlu olacağınıza gerçekten inanıyorsanız yaşın hiç bir önemi yok.

Daha fazla bir açıklama gerekmiyor.

Mutlu olmanız için hiç bir engel yok...

Saygılarımla...

Lütfen biraz gerçekçi ola sevgili boşig...

Bu işler öyle hayallerle olmuyor...

Unatma... Seni sevenin de hayalı var...

Sen hiçbir zaman senden 10, 15 yaş büyükle birlite olamayacağın gibi..

Günümüzde...

Hiçbir bayan da kendinden bu yaş büyüklükte birinde olamayacağağını, en azından geçici olabileceğni bil lütfen...

Aslolan ruh ikizinizi bulabilmektir...

Diyeceksin ki ne alaka ama bu bir gerçek..

Binlerce şiir kitabı var ama kim okuyor...

Kim hangi konuda okuyor bu çok önemli..

Napolyon bile aşk üzerine yazdıkları konusunda acılarla dolmuş değilmidir...

Ama şurası bir gerçek...

Biz Napolyon değiliz değilmi...

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diyeceksin ki ne alaka ama bu bir gerçek...

Yanılıyorsunuz Sayın Dipnot...

Hiçte böyle bir şey demeyeceğim...

Çünkü:

Aslolan ruh ikizinizi bulabilmektir....

Ben bunu atlamışım :)

Ama ne bileyim, ya ruh ikizi kendisinden 8 yaş büyük birisiyse?

Ya Aşkta her şey mümkünse?

Bilemiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen biraz gerçekçi ola sevgili boşig...

Bu işler öyle hayallerle olmuyor...

Unatma... Seni sevenin de hayalı var...

Sen hiçbir zaman senden 10, 15 yaş büyükle birlite olamayacağın gibi..

Günümüzde...

Hiçbir bayan da kendinden bu yaş büyüklükte birinde olamayacağağını, en azından geçici olabileceğni bil lütfen...

Aslolan ruh ikizinizi bulabilmektir...

Diyeceksin ki ne alaka ama bu bir gerçek..

Binlerce şiir kitabı var ama kim okuyor...

Kim hangi konuda okuyor bu çok önemli..

Napolyon bile aşk üzerine yazdıkları konusunda acılarla dolmuş değilmidir...

Ama şurası bir gerçek...

Biz Napolyon değiliz değilmi...

Sevgiler...

Yanılıyorsunuz Sayın Dipnot...

Hiçte böyle bir şey demeyeceğim...

Çünkü:

Ben bunu atlamışım :)

Ama ne bileyim, ya ruh ikizi kendisinden 8 yaş büyük birisiyse?

Ya Aşkta her şey mümkünse?

Bilemiyorum...

YAS bence onemlidir....

Insanin kendi yasindan biriyle olmasi daha guzel bence,Yas ortalamasi 10 unun uzerine cikmamali bence...

gerekci olmak lazim...

Ask herseyde aranmamali,mantik her zaman ilk planda olmali derim...

:clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Süper Kız Çocuğu Özo

iki bireyin arasındaki yaş farkı o kadarda önemsenicek bi kanun diill bana kalırsa.. insan birbirini sevdikten sonra gerisi o kadarda önem teşkil etmese gerek.. Eğer doğru kişi olduğundan eminsen sıkı bağlarla bırakmamak adına milleti utandırmak adına mücadeleni ver ve görsünler.. Yaş farkının o kadarda önemli olmadığını..Önemlii olan kafa olarak anlaşmak gerisi faso fisooo. Buda sizde kusursuzsa yoluna devam et..Sevgiler ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YAS bence onemlidir....

Insanin kendi yasindan biriyle olmasi daha guzel bence,Yas ortalamasi 10 unun uzerine cikmamali bence...

gerekci olmak lazim...

Ask herseyde aranmamali,mantik her zaman ilk planda olmali derim...

Ya geçenlerde bir arkadaşım anlatmıştı. ŞLisedeyken, sınıflarındaki bir kız, Tarih öğretmenine kaçmış. Bundan 10 sene kadar önce. Bugün adam 55 yaşında, kız ise 27 yaşında. Burada "Mantık" gerçekten önemli ve aranmalı...

Ama Sevgili la_bohéme, senin Aşkın her adımında mantık araman var ya! Beni bazen çok korkutuyor... :sweatingbullets::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen kararını vermişsin. bizleri boş ver.. eğer aile meselelerini kamuya açar ve paylaşırsan gelecek seslere kulak asarsan. gerek forumdakiler gerek yakın akrabaları çok dinlersen mutlu olamazsın. kararlı ol o malum zatla mutlu olacaksan ancak bunu sen anlarsın. biz nerden bilebiliriz. çevremizde çok var bu durumda olan kimi mutlu kimi mutsuz. her kişilik bir birinden farklıdır. onlar mutsuz ken sen mutlu; onlar mutluyken sen mutsuz olabilirsin. kısaca

kararını vermişsin biz inaıyoruz diyorsun ya yeter gerisi angarya..

saygılarımla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya geçenlerde bir arkadaşım anlatmıştı. ŞLisedeyken, sınıflarındaki bir kız, Tarih öğretmenine kaçmış. Bundan 10 sene kadar önce. Bugün adam 55 yaşında, kız ise 27 yaşında. Burada "Mantık" gerçekten önemli ve aranmalı...

Ama Sevgili la_bohéme, senin Aşkın her adımında mantık araman var ya! Beni bazen çok korkutuyor... :sweatingbullets::wub:

korkutmasin bunlar dogru seyler

Sevgili boşig akıl ve kalp her ne kadar bir bütünün parçaları gibi görünselerde aslında onlar birbirinin en büyük düşmanıdırlar...

Yani Aynı mantık ve duygular gibi.

Bu ikisi asla ortak bir karar alamaz ve akla uygun olanı kalp kabul duygu genel olarak.

Bana göre mantık yada akıl bize gerçekliğin çöllerinde yaşamayı öğretmekten başka bir şey veremez / vermezde...

Duygu / aşk / sevi her ne ise tam tersi kapılmadır ve mantığın toprağa gömüldüğü handır...

Günümüz modern toplumlarda ve nispeten bizim gibi gelişmekte olan tsonçlar aynı olmasada benzer durumlarla kendini göstermekte...

Sonuç olarak Mantık hayatın oynadığı her anlamsız oyunlarda bir kukla olmamızı sağlar bize ve kalp yada duygular ile olan bağımızın iplerini koparır. bizi kuklacının ellinden kurtulmamızı sağlar....

Sevgili a_bohéme arkadaşımın aşk konusundaki mantığı ön planda tutan yaklaşım ve değerlendirmesine ister istemez katılmaz zorundayım... :)

Çünkü öyle düşünüyorum

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili boşig akıl ve kalp her ne kadar bir bütünün parçaları gibi görünselerde aslında onlar birbirinin en büyük düşmanıdırlar...

Yani Aynı mantık ve duygular gibi.

Bu ikisi asla ortak bir karar alamaz ve akla uygun olanı kalp kabul duygu genel olarak.

Bana göre mantık yada akıl bize gerçekliğin çöllerinde yaşamayı öğretmekten başka bir şey veremez / vermezde...

Duygu / aşk / sevi her ne ise tam tersi kapılmadır ve mantığın toprağa gömüldüğü handır...

Günümüz modern toplumlarda ve nispeten bizim gibi gelişmekte olan tsonçlar aynı olmasada benzer durumlarla kendini göstermekte...

Sonuç olarak Mantık hayatın oynadığı her anlamsız oyunlarda bir kukla olmamızı sağlar bize ve kalp yada duygular ile olan bağımızın iplerini koparır. bizi kuklacının ellinden kurtulmamızı sağlar....

Sevgili a_bohéme arkadaşımın aşk konusundaki mantığı ön planda tutan yaklaşım ve değerlendirmesine ister istemez katılmaz zorundayım... :)

Çünkü öyle düşünüyorum

Sevgiler...

Sayın Dipnot, kırmızıladığım alıntınıza katılıyorum.

Ancak Duygu ile Mantığın "Sevgi ve Aşkın Yaşanması" konusunda "Karşıtlık/Zıtlık" göstereceğine inanmıyorum ya da inanmak istemiyorum.

Yaa "Aşk" çok güzel bir duygu...

Yaşanması gereken bir duygu...

İnsanı her şeye rağmen hep mutlu eden bir duygu...

Ve dünyaya bir kere geliyoruz...

Hayatımızın son demlerinde

"Aşkı" Mantığa kurban vermiş bir ömrü sorgulayıp;

"Keşke"lere mahkum olmamalıyız...

"İyi ki"leri yaşamalıyız...

"İyi ki aşkı yaşamışım, tatmışım..."

"Aşk Acısı" denen şey kötü olabilir.

Kabul ediyorum;

Mantığın, Aşkın önüne geçtiği durumlar da yok değil...

Ancak bir dengesi olmalı.

Aşk'ta, Mantığı saf dışı bırakabilmeli...

Bu dünyada, bu duyguyu yaşamanın eksikliğiyle son nefesimizi vermemeliyiz.

Yani mantığa esir etmemeliyiz...

Ben Aşka inanırım...

Bakın, belki haklısınız...

Belki "Mantık" daha önemlidir ancak ben bunu "Bile bile" görmezden gelmeyi tercih ediyorum.

Yaşanması gereken bir duygudan mahrum kalmayı sevmiyorum.

Mesela bir arkadaşım vardı ve mezhep farklılığından dolayı sevgilisinden ayırdılar.

Mantıklarına göre "ikisi bir arada olamazdı" çünkü...

Çok acı çekti ve bir çok şey kaybetti o dönemin bunalımından...

Şimdi nişanlısı ise yine farklı bir mezhepten ancak öncekinden kat ve kat daha mutlular.

E ne oldu şimdi?

Önceki mantığı aşınca kötü mü oldu?

Böyle bir çok örnek var...

Bir çok yaşanmışlık var...

Çok gördüm...

Ben on kere daha çeksem acısını,

On kere daha mantık haklı çıksa karşısında;

Yine de "Aşk" denen duyguyu tercih ederdim...

İnsanın inanması gereken tek şey;

Duygu ve Mantığın, bir gerçeğin iki yüzü olduğudur...

Bu iki şeyde aynı gerçeği görebildiğiniz gün,

Duygular ile Mantığın birbirlerinin karşıtları olmadıklarını da çok net görebilirsiniz...

Tek şart;

Buna inamanız ve doğru açıyı yakalayabilmeniz...

Siz la_bohéme'ye katılıyor olabilirsiniz...

"Duygusuz" olduğunuzu elbette iddia edemem.

Ancak ben, her zaman mantığı "Duygu"lardan öne geçirmem...

"I Robot/Ben Robot" diye bir film vardı.

Orada robot kaza geçiren iki kişiden birisini kurtarma tercihi yapmak zorunda.

Yaşam belirtilerine göre;

Yetişkin erkeğin kurtulma şansı: %60 küsur,

Küçük kızın kurtulma şansı: %11...

Kurtulan adam, kurtulduğu halde ve onu kurtaran robot olduğu halde

Robotlardan nefret ediyor.

Çünkü diyor ki:

"Eğer insan olsaydı o robotun yerinde,

O kızı kurtarırdı.

Çünkü o daha çocuktu, yaşamalıydı..."

Aşkta böyle bence...

Yaşamalı...

Yaşatılmalı...

Esir edilmemeli...

Ölüme terk edilmemeli...

Belki çok toz pembe bir dünya çiziyorum ancak,

İnanın ki Mantık ile Duyguların,

Aynı gerçeğin farklı yüzleri olduğunu gördüğünüzde,

Mantık ile Aşk birbirine ket vurmuyor...

Sevgilerimle Sayın Dipnot...

Sevgilerimi gönderdiğim ilk forumdaşımsınız, kıymetini bilin... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle doğum gününü yürektem kuluyor ve saygılarımı sunuyorum...

konu tartışmaya açık ve bir o kadar da ciddi...

(Yani zaman eşref saatine uygun değil)

Mutlaka devam edeceğiz...

Tüm içtenliğimle...

(Benimde tüm içtenliğimi gönderdiğim ilk forumdaşımsın... Kıymetini bileceğinizden hiç şüphem yok...)

Sevgi ve saygılarımla... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

varya süper yoğun bı ılgı olmus tsk ederım valla.kımsenın cevresınde bu durumu yasayan yada bu konu hakkında fıkrı olan kısıler nerdeee

sevgili afilli, bu forumda dikkatimi çeken bi noktadan bahsetmek isterim. siz fikrinizi ortaya atarsınız, bu fikrinizin zıt görüşünü taşıyan insanlar çıkar, ve sanki size tavır alırlar bu zıtlıktan dolayı. siz başka bi konuda fikir paylaşmak istersiniz ve asla size yardımcı olmazlar. altında iki tür psikoloji vardır! ya size destek verdiklerinde önceki fikirlerinizide desteklemiş hissine kapılmak, yada sizi zıt görüş taşıdığınız için dışlama güdüsü. bu sadece sizde değil, fikirlerinin çoğuna katıldığım sevgili arkadaşımız la_bohéme'de dikkatimi çekti. şimdi başlığınıza dönüyorum

siz birbirinizi benimsedikten sonra tabiki kimin büyük olduğunun hiç önemi yok. ama benim özellikle önemsediğim yaş farkının azami 2-3 olması kimin büyük olduğu problem değil. mutluluk sizinle olsun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili afilli, bu forumda dikkatimi çeken bi noktadan bahsetmek isterim. siz fikrinizi ortaya atarsınız, bu fikrinizin zıt görüşünü taşıyan insanlar çıkar, ve sanki size tavır alırlar bu zıtlıktan dolayı. siz başka bi konuda fikir paylaşmak istersiniz ve asla size yardımcı olmazlar. altında iki tür psikoloji vardır! ya size destek verdiklerinde önceki fikirlerinizide desteklemiş hissine kapılmak, yada sizi zıt görüş taşıdığınız için dışlama güdüsü. bu sadece sizde değil, fikirlerinin çoğuna katıldığım sevgili arkadaşımız la_bohéme'de dikkatimi çekti. şimdi başlığınıza dönüyorum

Forum yazarları ile ilgili olarak tespitlerinize katılıyorum sevgili naturals...

Sanıyorum öğrenme, öğretme ve iletişimin psikolojik boyutuna hakim gibisini...

Yukarıda bahsettiğiniz konunun aydınlatılması ve daha iyi sonuç alması açısından rica etsem yelpazeyi biraz daha genişletebilirmisizin...

Amacım farklı düşünmemekle birlikte görüşlerinizden biraz daha yararlanma isteğidir...

Sevgiyle kalın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forum yazarları ile ilgili olarak tespitlerinize katılıyorum sevgili naturals...

Sanıyorum öğrenme, öğretme ve iletişimin psikolojik boyutuna hakim gibisini...

Yukarıda bahsettiğiniz konunun aydınlatılması ve daha iyi sonuç alması açısından rica etsem yelpazeyi biraz daha genişletebilirmisizin...

Amacım farklı düşünmemekle birlikte görüşlerinizden biraz daha yararlanma isteğidir...

Sevgiyle kalın.....

sevgili dipnot,

forumda fikirler tartışılırken, bilinçli yada bilinçsiz, sanki bi üste çıkma çabası görüyorum. sakın yanlış anlamayın amacım ahkam kesmek değil. misal; din konusu tartışıyorsunuz, ve görüşlerinize katılmayan insanlar çıkıyor, fikir çatışması yaşıyorsunuz. buraya kadar normal. ama siz tartıştığınız başlıktan dışarı çıktığınızda, karşınızda size içten içe düşman kesilen bir gurup farkedersiniz. sadece inançlarınızın, veya fikirlerinizin, farklı olduğu insanların, olayı kişiselleştirmiş olduğunu ve size tavır aldığını hissedersiniz. sizin bulunduğunuz hiç bir ortama girmeyerek yada, başlığınızda yazmama gibi, bi çeşit psikolojik baskı uygulamaya çalışırlar.

ama en çok üzüldüğüm gerçek, aşk, sevgi, güzellik, kısaca insanlıktan bahsederken, mangalda kül bırakmayan insanlardır bunu hissettiren. saygılar sevgili dipnot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili dipnot,

forumda fikirler tartışılırken, bilinçli yada bilinçsiz, sanki bi üste çıkma çabası görüyorum. sakın yanlış anlamayın amacım ahkam kesmek değil. misal; din konusu tartışıyorsunuz, ve görüşlerinize katılmayan insanlar çıkıyor, fikir çatışması yaşıyorsunuz. buraya kadar normal. ama siz tartıştığınız başlıktan dışarı çıktığınızda, karşınızda size içten içe düşman kesilen bir gurup farkedersiniz. sadece inançlarınızın, veya fikirlerinizin, farklı olduğu insanların, olayı kişiselleştirmiş olduğunu ve size tavır aldığını hissedersiniz. sizin bulunduğunuz hiç bir ortama girmeyerek yada, başlığınızda yazmama gibi, bi çeşit psikolojik baskı uygulamaya çalışırlar.

ama en çok üzüldüğüm gerçek, aşk, sevgi, güzellik, kısaca insanlıktan bahsederken, mangalda kül bırakmayan insanlardır bunu hissettiren. saygılar sevgili dipnot

:clover: :clover: :clover: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili dipnot,

Sevgili naturals...

Öncelikle cevabınıza çok teşekkür ediyorum...

Diğer taraftan ise üslubunuzun konuya hakim olduğunu gösteriyor ki gerçekten iki yazınızdan da oldukça yararlandığımı ifade etmek istiyor ve devamını umuyorum...

Ve ufak bir öneri (nacizhane); Mesela 'fikirlerimiz, tartışma üslubu ve psikolojik sonuçları' şeklinde forumumuzda bir topic açabilirsiniz...

İnanın sizi burada söz veriyorum destekçiniz ve iyi bir okuyacağınız olacağım...

Bunu neden istiyorum aslında belkide şundan;

Biliyorsunuz ki bugün insanlık bir hayli kritik bir dönemden geçiyor...

Bu fikirlerin tartışma üslup ve yöntemini de etkiliyor ve en güzel ve anlam kazanacak bir fikre bile (Örneğin, küresel ısınma, kirlilik, savaş, radikal islam, terörizm vb.) basit ve yüzeysel bakabiliyor...

Sırf maddi çıkarlar ve tüketim hirsı ile bütün bunları yitiriyor ve bu da toplumsa anlamda bana göre bir düşüncel kaos içerisindeki çözümsüzlüklere sebep oluyor...

Bir nebze olsa bunlara kendi payıma ki çok yetersiz olduğumu görüyorum....

Işık olabilmek, sorunlara insanlık sorunları olarak bakabilmek, Tanrıya inançta bile kızılderilerin bile gerisinde bir inanç sergiliyoruz ki onlar tüm dinleri Tanrıya geri dönüş yolunda bir merdiven olarak görürken günümüzde çok farklı bir guruplaşma ve radikkaleşme halini alıp toplumları tehdit edebiliyor, savaş nedeni olabiliyor...

İşte tüm bunları anlayabilmek, algılayabilmek, paylaşabilmek gerektiği bilinciyle yaşayan birilerin hayatın her alanında olduğu kadar buralardada bulabilme adına yüklendiğimiz bireysel sorumluluktan başka birşey değil sanıyorum..

Saygılarımla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili naturals...

Diğer taraftan ise üslubunuzun konuya hakim olduğunu gösteriyor ki gerçekten iki yazınızdan da oldukça yararlandığımı ifade etmek istiyor ve devamını umuyorum...

Ve ufak bir öneri (nacizhane); Mesela 'fikirlerimiz, tartışma üslubu ve psikolojik sonuçları' şeklinde forumumuzda bir topic açabilirsiniz...

İnanın sizi burada söz veriyorum destekçiniz ve iyi bir okuyacağınız olacağım...

Sayın Naturals, Sayın Dipnot'un tavsiyesi ve sizin hassasiyetiniz size bu sorumluluğu yükledi artık...

Bu konuyu açmalısınız bence...

Forumun "Psikoloji Bölümü"nde bunu yapabilirsiniz...

Destekçinizim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siz birbirinizi benimsedikten sonra tabiki kimin büyük olduğunun hiç önemi yok. ama benim özellikle önemsediğim yaş farkının azami 2-3 olması kimin büyük olduğu problem değil. mutluluk sizinle olsun :clover:

sevgili naturals gercekten görüşlerine değer veriyorum senin.haklısın forum psikolojisi galiba söylediklerinden ibaret.sadece insanların görüşlerini daha fazla olarakta forumda yazan arkadaslardan benzer durumu yasayan yada çevresınde bulunanlar var mı diye merak etmiştım tesekkır ederım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili naturals...

sevgili dipnot,

öncelikle teşekkür etmek isterim güzel düşüncelerinizden ötürü. öneriniz çok güzel, toplumsal davranışlarımız hakkında söyleyecek çok şey var tabii ama, başlık açma konusuna gelince, bu sürekli bana cevap hakkı doğuracağından, takip etmek zamanımı alacaktır. iş güç yoğun bende. ama bunu düşüneceğim. saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Naturals, Sayın Dipnot'un tavsiyesi ve sizin hassasiyetiniz size bu sorumluluğu yükledi artık...

Bu konuyu açmalısınız bence...

Forumun "Psikoloji Bölümü"nde bunu yapabilirsiniz...

Destekçinizim...

sevgili boşig,

psikoloji bölümünde sizin için bi kitlemi oluştursam acaba :) sizin bu sınırsız bilgileriniz bizlere yer bırakırmı :)

şaka bir yana, siz psikoloji bölümünü öylesine güzel değerlendiriyorsunuzki, ve açtığınız başlıklarda bilgilerinizi bir admin kadar güzel anlatıyorsunuz. ee.. hal böyle olunca, bilgisi olan insanlara pek bir şey bırakmamış oluyorsunuz. bilgisi olmayan insanlar ise tıkanıp kalacaklarını bildikleri için, uğramıyorlar. bu yüzdendirki psikoloji bölümünün boş kalmasına üzülmeyip,

aksine gurur duymalısınız. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili boşig,

psikoloji bölümünde sizin için bi kitlemi oluştursam acaba :) sizin bu sınırsız bilgileriniz bizlere yer bırakırmı :)

şaka bir yana, siz psikoloji bölümünü öylesine güzel değerlendiriyorsunuzki, ve açtığınız başlıklarda bilgilerinizi bir admin kadar güzel anlatıyorsunuz. ee.. hal böyle olunca, bilgisi olan insanlara pek bir şey bırakmamış oluyorsunuz. bilgisi olmayan insanlar ise tıkanıp kalacaklarını bildikleri için, uğramıyorlar. bu yüzdendirki psikoloji bölümünün boş kalmasına üzülmeyip,

aksine gurur duymalısınız. :clover:

Sayın Naturals...

Gerçekten onure oldum, teşekkür ederim...

Ancak en azından arkadaşlar oraya konu açsalar da orada irdelesek...

Belki birbirimize faydamız dokunur.

Benim öğrenmem gereken çok şey var diye düşünüyorum aslında.

Kim bilir ne kadar öğreneceğim şey var ve ben başka bakış açılarından mahrum kalıyorum.

Ve tahmin ediyorum ki, aslında sizden de öğreneceğim ziyadesiyle şey var.

Bence kendi kitlenizi oluşturmakta zorlanmazsınız.

Baksanıza, Sayın Dipnot size arka çıktı bile...

1-0 galipsiniz yani bana karşı. :):clover:

Haklı konularda, galibiyetiniz kaçınılmazdır...

Çok sağolun.

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.