Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ERKEKLER ALDATTIKLARINDA NEDEN BAYANIN BUNU ANLAMAYACAĞINI DÜŞÜNÜR?

oxan

Önerilen İletiler

Erkekler kendilerini çok akıllı sanıyorlar,aldattıklarında eşlerinin,sevgililerinin bunu anlayamayacağını düşünüyorlar. söyler misiniz bayanlar o kadar akılsız mı? erkeklerin söyledikleri her sözün altında vardır bir aldatış,dinleyin erkekleri anlayacaksınız....

size bir soru, aldatıldıysanız eğer, bunu nasıl anladınız?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 116
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Erkekler kendilerini çok akıllı sanıyorlar,aldattıklarında eşlerinin,sevgililerinin bunu anlayamayacağını düşünüyorlar. söyler misiniz bayanlar o kadar akılsız mı? erkeklerin söyledikleri her sözün altında vardır bir aldatış,dinleyin erkekleri anlayacaksınız....

size bir soru, aldatıldıysanız eğer, bunu nasıl anladınız?

ben onları kol kola gördüğümde ancak anlamıştım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bayanları aptal sanıolar ! anlamazlar zannediolar

Bakışlarından, konuşmalarından anlarım !

senin eşin veya sevgilin biraz ödlek galiba çok açık veriyordurki anlıyorsundur benim öyle aldatmak gibi bir lüksüm hiç olmadı ama aldatsam bile saklamam zaten bunun faturası bana değil müstakbel eşime aittir çünkü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALdatmadım bee ben yazmıom buna aldatmak acizlikden başka bir şey değildir eşinden yada flört ettiğin kişiden sıkılırsan hemen bitir bence ne onu oyala nede kendını kandır

Haz almıyorsan yanında eş den bıraq gitsin ya neden üzesinki onu aldatan insan sana dıyorummm yanlıs bı alıskanlık :S

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aldatıldığını

ne kadın

nede erkek anlayabilir..

kadınlar farkeder çünkü..

evli erkekle birlikte olan kadınlar erkeğin eşinin haberi olsun diye çaba harcar :D

erkeklerse..

kadının kocasının haberinin olmasını hayatta istemezler :D

bütün olay bundan kaynaklanır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bir bayan olarak aldatılmadım ama gözlerinden ve davranışlarından anlarım...Zaten aldatmışsa demek ki artık ilgilenmiyordur .Yani zaten bu süreç içerisinde ilgisiz davranır.Aslında anlamak isteyen anlar ama kadınlar eşlerine yada sevgilillerine toz kondurmazlar.kabullenemezler.Buda erkeklerin kadınları yanlış anlamasına neden olur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla aldatildim mi bilmiorum, ama ölye bisey olmus olsaydi eminim sezerdim...

su sezilerim beni öldürcek bi gün, birde onlara güvenmeyi ögrenseydim, bir cok bas agrisini önlemis olcaktim ya neyse...

ama söylicem su ki ben aldatmadim, aldatmam, eger o asamaya gelmissem ayrilirim...

aldatmak, kendini bilmezlik, acizlik, güvensizlik, ahlaksizlik, zayiflik, ve iradesizlikten ileri gelir...

icimdeki deniz: sen naptin yaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben biişi yapmadım yaa:(

bir erkeğin düşüncesini yazdım.artık bir erkek gibi düşünmeye çalışıyorum olayları.derine inmeden yüzeyden yüzeyden gidiyorum:)

canım artık böyle yapmamız gerekiyor.erkekleri anlamanın yolu bir erkek gibi düşünmekten ve hissetmekten geçer :P

her çiçeği koklamaktan ne çıkar mantığı geçerlidir.BUDUR. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben biişi yapmadım yaa:(

bir erkeğin düşüncesini yazdım.artık bir erkek gibi düşünmeye çalışıyorum olayları.derine inmeden yüzeyden yüzeyden gidiyorum:)

canım artık böyle yapmamız gerekiyor.erkekleri anlamanın yolu bir erkek gibi düşünmekten ve hissetmekten geçer :P

her çiçeği koklamaktan ne çıkar mantığı geçerlidir.BUDUR. :clover:

bu söylediklerini yapabilmen için tek yol beyin nakli yoksa ne haddine erkek gibi düşünebilmek kadınlara erkek gözüyle nasıl bakacaksın :) ben bir erkeğe kadın gözüyle yada düşünceleriyle hiç bakamadım zaten bunu başarana bizde nonoş diyorlar :) sizdede bulurlar birşeyler dikkat edin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

senin eşin veya sevgilin biraz ödlek galiba çok açık veriyordurki anlıyorsundur benim öyle aldatmak gibi bir lüksüm hiç olmadı ama aldatsam bile saklamam zaten bunun faturası bana değil müstakbel eşime aittir çünkü

Sana kesinlikle katılmıyorum. Erkekler kadınların aptal olduklarını düşünürler ama asıl kandırdıkları kendileridir, eşleri yada kız arkadaşları değil. Aldatmanın faturası eşine değil sana da aittir. Hiç bişey tek taraflı değildir, senin eksiklerin onun hata yapmasına neden olur, onun eksiklikleri de senin hata yapmana ve sonu aldatmaya kadar gidebilir. Bide aldatmayı kendine huy edinen tek eşli yaşayamayan insanlar vardır. Aldatma sadece bi tarafın eksikliğinden kaynaklı bişey değil bence. Bazen fazlalıklarda neden olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sana kesinlikle katılmıyorum. Erkekler kadınların aptal olduklarını düşünürler ama asıl kandırdıkları kendileridir, eşleri yada kız arkadaşları değil. Aldatmanın faturası eşine değil sana da aittir. Hiç bişey tek taraflı değildir, senin eksiklerin onun hata yapmasına neden olur, onun eksiklikleri de senin hata yapmana ve sonu aldatmaya kadar gidebilir. Bide aldatmayı kendine huy edinen tek eşli yaşayamayan insanlar vardır. Aldatma sadece bi tarafın eksikliğinden kaynaklı bişey değil bence. Bazen fazlalıklarda neden olabilir.

galiba haklısın işin doğrusu ben hiç evlenmedim hiçte aldatmadım ama çok aldatıldım ve suçu hep kendimde buldum işime bağlılığımdan dolayı sevdiğim kızı çok ihmal ediyordum bu nedenle aldatıldığımı düşünüyorum ki her aldatma bu sebepten olmaz dediğin gibi insanın huyunda varsa aldatır maymun iştahlının birine denk gelirsin aldatır evet pardon diyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gecen başımdan bi olay gecti.. bi akşam arkadaşım geldi hadi felan bi yere gidelim dedi bende çıktım onunla.. biraz gezdik tozduk hadi bi bira içelim dedi bende eşime söz vermiştim bi daha içki işmeyecegim diye o an oldu bi şeyler bi tane bira içtim... tabi kokulu sakızlar hemen peşinden çiğnemeler felan ... eve geldim malum anlamadı ama ben cok pişman oldum sabah oldu dayanamadım vicdan azabına onu kaydırmak aldatmak istemedim beyin olarak. itiraf ettim ben dedim böyle bi bo... yedim senden özür dilerim.. simdi çok rahatım.. o gece uyuyamadım sabaha kadar... diğer aldatmaya gelince onu aklımdan bile gecirmiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hani ne telefondaki bir msja bakmaya gerek var

ne mailboxuna bakmaya

ne aniden arayıp nerdesin diye sormaya gerek var!!

kadınlar hissediyor arkadaşlar bizim 7. hissimiz mi artık her ne varsa

içimize doğuyor sonra da bunu ortaya çıkarmak kalıyor!

:clover:

.............................sadece hissediyoruz yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hepimiz anliyoruz aslinda ama,kolay vazgeçemiyoruz sevdigimizden.sevgimizin yaninda toplum yargilarida bizi tutuyor..erkeklerin her anlamda rahat oldugu toplumumuzda aldatmak onlar için siradan oldu artik.aldattigini ispatladigimizda ne olacak birdaha olmaz diye söz verecek,istersen inanma ayril bunun acisini kim çekecek?zampara kocami tabiki hayir dul damgasi yiyen kadin.sözüne inandik diyelim,o adam o kadar dürüst te neden karisini aldatiyor söz vermek aliskanlik olacak tabiki sözünde durmamakta tabi.

Bu isler çok zor,insanlarin ne istedigini bilip beraberliklerini ona göre seçmesi ve seçtigiyle mutlu olmayi bilmesi lazim.

Erkekler ne olur sanki yeni tanidiklari bi bayana nasil davrandiklarina ve ona emek veren eslerine nasil davrandiklarina bir baksalar ,ayni nezaketi eslerine gösterseler mutlulugu eslerinde arasalar da ne aldatmalar nede aldatilmalar hiç yasanmasa..isin özü saygi duymak. saygi duyun sevdiginize

birgün ektiginizi biçersiniz insallah,valla ben saygi ektigimi ,emek verdigimi düsünürken acimasizlik biçtim ama...ne yapalim kör talih......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

vala zamanında bı kere aldattım

aldattıgım bayanın benım ıcın neler yaptıklarını

benım ıcın neler dusundugunu ogrendım

cok uzuldum bı daha da aldatmamaya yemın ettım

omur boyu aldatmam galıba

yanı aldatarak bı da aldatmıcamı ogrendım

bu olay hala ıcımde kanayan bır yaradır cok uzgunum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.