Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ERKEKLER ALDATTIKLARINDA NEDEN BAYANIN BUNU ANLAMAYACAĞINI DÜŞÜNÜR?

oxan

Önerilen İletiler

nerde burda erkek derken neyi kastettiniz anlamadım. lütfen konuyu açarmısın.

aslinda bu konuyla ilgili degil ama kisaca aciklayim.

Erkek bence acik konusur, sözüne ve hanimina sahip cikar!

vs. vs.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 116
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bir de şu olay var

adam çok mutlu ediyor ama arada aldatıyor kadının canını cigerını yakıyor

ama sonra gelıp yıne mutlu edıyorsa :( ok demek kalıyor

bıde aldatmıyan ama mutsuzluktan da ölduren var

işte bu durumda ben aldatsaydı keske de mutlu etseydı demıstım

( yıllarca cıkıp benı kahreden adam ıcın )

napaym asıl ben ne yapayım geri dönmek ısterse degismismidir ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir de şu olay var

adam çok mutlu ediyor ama arada aldatıyor kadının canını cigerını yakıyor

ama sonra gelıp yıne mutlu edıyorsa :( ok demek kalıyor

bıde aldatmıyan ama mutsuzluktan da ölduren var

işte bu durumda ben aldatsaydı keske de mutlu etseydı demıstım

( yıllarca cıkıp benı kahreden adam ıcın )

napaym asıl ben ne yapayım geri dönmek ısterse degismismidir ?

Bence bir aldatan erkek hep aladatir ve beni onun icin mutlu edemez. Mutlu olmak bir kac seyin yaninda onuda sevmekdir, bunu nasil paylasabilirim, kalbimdeki en derin duygumu nasil baska bir kisi ile paylasir?

Bana göre aldatmak bir karakter meselesi, erkeklerin aldatanlari var ve allaha sükür az olsada aldatmayanlari.

Meliskoo diyecek olacagim, herseye ara herseye bulursun. Herkesin Hayati o kadar degeri ki, böyle seylere katlanmaya degmez.

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslinda bu konuyla ilgili degil ama kisaca aciklayim.

Erkek bence acik konusur, sözüne ve hanimina sahip cikar!

vs. vs.

ben size erkek nasıl olmalıdır demedim ki. nerde burda erkek diyosunuz. burda dediğinize göre bu forumu kastediyosunuz. bu da hakarettir. siz burda kapalı konuşan veya sözüne ve hanımına sahip çıkmayan kimi gördünüz çok merak ettim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben size erkek nasıl olmalıdır demedim ki. nerde burda erkek diyosunuz. burda dediğinize göre bu forumu kastediyosunuz. bu da hakarettir. siz burda kapalı konuşan veya sözüne ve hanımına sahip çıkmayan kimi gördünüz çok merak ettim.

Siz kendinizi erkek biliyorsunuz demekki. Kusuruma bamya o zaman, erkekler bana özel mesaj gönderir diye düsünmüstüm :excl:

:lol::D

Saka, saka, bunun altindan baska nasil cikabilirdim? :clover:

Bana göre yok, yazmaliymisim! :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz kendinizi erkek biliyorsunuz demekki. Kusuruma bamya o zaman, erkekler bana özel mesaj gönderir diye düsünmüstüm :excl:

:lol::D

Saka, saka, bunun altindan baska nasil cikabilirdim? :clover:

Bana göre yok, yazmaliymisim! :unsure:

size ne diyeceğimi bilemiyorum. ama konuştukça battığınız bir gerçek. bana göre yok yazmalıymışım diyosunuz. aslında sizin yazmanız gereken '' özür diliyorum forumdaki erkek arkadaşlardan çünkü maksatımı aştım''. siz kimi tanıdınızda forumdaki erkek arkadaşlardan, bu forumda erkek yok diyecek kadar iddialı konuşuyosunuz. ben kendimi yıllardır erkek olarak tanıdım, bildim. sizin bu cümlenize göre ben yanılmışım. ben yanıldığımı sanmıyorum bence siz şu son mesajlarınızı kontrol edip özür dilemeniz gereken yer varsa lütfedip özür dilemelisiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

size ne diyeceğimi bilemiyorum. ama konuştukça battığınız bir gerçek. bana göre yok yazmalıymışım diyosunuz. aslında sizin yazmanız gereken '' özür diliyorum forumdaki erkek arkadaşlardan çünkü maksatımı aştım''. siz kimi tanıdınızda forumdaki erkek arkadaşlardan, bu forumda erkek yok diyecek kadar iddialı konuşuyosunuz. ben kendimi yıllardır erkek olarak tanıdım, bildim. sizin bu cümlenize göre ben yanılmışım. ben yanıldığımı sanmıyorum bence siz şu son mesajlarınızı kontrol edip özür dilemeniz gereken yer varsa lütfedip özür dilemelisiniz.

Bilemezsin!

Tamam tamam, erkeksin, zaten kedi gibi arkamda dolasmaya basladin. Erkek böyle olur iste. :):D

Özürde istemisin, dilemesem ne olur acaba, ama dileyecegim, sus diye ama.

Özür dilerim senden, simdide arkana bak, terlik geliyor. :P

Simdide ne isteyeceksin bakalim? ;):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilemezsin!

Tamam tamam, erkeksin, zaten kedi gibi arkamda dolasmaya basladin. Erkek böyle olur iste. :):D

Özürde istemisin, dilemesem ne olur acaba, ama dileyecegim, sus diye ama.

Özür dilerim senden, simdide arkana bak, terlik geliyor. :P

Simdide ne isteyeceksin bakalim? ;):)

kedi gibi arkanda dolaşıyorum ha. :D o senin fantazin bence :D

bu konuda sana bişey yazdığıma yazacağıma pişman oldum. zaten bundan sonrada yazmam için aklımı kaybetmem gerekiyo. sende biraz beyin jimnastiği yapsan hiç fena olmayacakNOKTA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kedi gibi arkanda dolaşıyorum ha. :D o senin fantazin bence :D

bu konuda sana bişey yazdığıma yazacağıma pişman oldum. zaten bundan sonrada yazmam için aklımı kaybetmem gerekiyo. sende biraz beyin jimnastiği yapsan hiç fena olmayacakNOKTA

Bu öncedende ögrenebilirdin ama uzattin konuyu. ;)

Meliskoo ya dinleyelim ve bu topicin asli konusundan konusulsun artik. :clover:

Hade erkekligini gösterde bana yazma artik. Sözünden cikma.

Simdi bak benim istedigimi yapmis oluyorsun, dimi. :D

Yazma. ;)

Saka, saka. :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çünkü görmedikleri için adam kerizmidir neden söylesin durduk yerde karıcım ben seni aldattım e madem dayağı o atacak uğraşsın biraz kafayı yorsun yaa sopayı eline adammı verecek ki karıcım vur bana öldür mü diyecek :D sahi bu soruyu sormak kimin aklına geldiki :)

ayy atss adami oldurursun seninke evlenene acirim sahi sen evli degilsin dimiiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekler için bu yaş bayanlarınkinden bir 5-10 sene daha fazla olabilir eee erkek olmak başka şey canım yaşlanınca bile kıymetli oluyorsun :D

evet hiç sorma ne kıymet ne kıymet,kel ve göbekli iyiki kel kalma sorunumuz yok :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kel ve göbekli kalmak genç yaşta evlenip bunalıma girmekten genede iyidir :) akılsız kalmak daha fena hele birde laz kızına çatmışsan vay haline sakatta kalabilirsin :)

ya tas niye ugrasiyonn bosa zaten seni hic bir kiz gurubu almiycak :P sen bulduguna sukret hemde kel ve gobekli olmak sizin kaderiniz oglummmm :(

bideee

erkekler saraba benzer gecen yillar iyilerini olgunlastirir kotulerini eksitirsarap sven arkadaslar anlarrr.........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.