Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

Herkes Aynı Hayatta

Kendini Bişey Sanma

Ne Kadar Çok BiLirsen

O Kadar Bela Başa

Sen Bilirsin Aslında

Aklımdan Geçenleri

Zaman Herşeyi Çözer

Şu Beklemek Olmasa

Gözlerimi Açsam Da Sen Çıksan Karşıma

GeL Beni Azat Et Kayboldum Karanlıkta

Ben Bizi Unutmam Gitmek Yakışmaz Bana

Yolcuyuz Hayatta Sen Gel Otur Yanıma....

bunları okudukca kafama sanki bi taş geldi ne taşı kaya :D:o:D söz meclisten dışarı :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yine sizlerle birlikteyim böyle güzel bir kızı dinlemek karşınızda görmek güzel tabi :sweatingbullets:

( İnsan ) = ( yemek +uyumak )+( para kazanmak için çalışmak ) + ( eğlenmek )

( Eşek ) = ( yemek ) + ( uyumak )

olduğuna göre ilk denklemde ( yemek + uyumak ) yerine ( eşek ) koyabiliriz...

( İnsan ) = ( Eşek ) + ( para kazanmak için çalışmak ) + ( eğlenmek )

bu yeni denklemde her iki taraftan ( eğlenmek ) çıkartılırsa:

( İnsan ) - ( Eğlenmek ) = ( Eşek ) + ( para kazanmak için çalışmak )

Sonuç: Eğlenmesini bilmeyen insan, sadece para kazanmak için çalışan eşekten başka bir şey değildir.

Çinli Filozof Chang Ying Yue'dan:

Her kim gün boyunca arı kadar aktif,

bir boğa kadar güçlü,

bir at kadar çalışkan olduğu halde,

akşam olunca bir köpek kadar bitkin eve dönüyorsa;

bir veterinere görünmelidir.

Çünkü eşek olması,

kuvvetle muhtemeldir.

sonraki kürsüde görüşmek üzere mutlu kalın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

akan göz yaslarıma seni kattım hos koksun diye dalımda diken gıbi battın yuregıme ama ne bır damla kanım aktı nede canım acıdı ama yuregım kın nefret kan kustu be gulum kan kustu açan gullerıne degıl ucup gıden kokularına lanet olsun lanet olsun. nedır ulan nedır senın ask dedıgın serefi illetin adı nedır ask dedın sana kalbımı verdım sevda dedın yuregımı verdım yetmedi yetmedi yetmedi can deseydın onuda alırdın benden gözümü bile kırpmazdım lanet olsun lanet olsun......... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yine sizlerle birlikteyim böyle güzel bir kızı dinlemek karşınızda görmek güzel tabi :sweatingbullets:

( İnsan ) = ( yemek +uyumak )+( para kazanmak için çalışmak ) + ( eğlenmek )

( Eşek ) = ( yemek ) + ( uyumak )

olduğuna göre ilk denklemde ( yemek + uyumak ) yerine ( eşek ) koyabiliriz...

( İnsan ) = ( Eşek ) + ( para kazanmak için çalışmak ) + ( eğlenmek )

bu yeni denklemde her iki taraftan ( eğlenmek ) çıkartılırsa:

( İnsan ) - ( Eğlenmek ) = ( Eşek ) + ( para kazanmak için çalışmak )

Sonuç: Eğlenmesini bilmeyen insan, sadece para kazanmak için çalışan eşekten başka bir şey değildir.

Çinli Filozof Chang Ying Yue'dan:

Her kim gün boyunca arı kadar aktif,

bir boğa kadar güçlü,

bir at kadar çalışkan olduğu halde,

akşam olunca bir köpek kadar bitkin eve dönüyorsa;

bir veterinere görünmelidir.

Çünkü eşek olması,

kuvvetle muhtemeldir.

sonraki kürsüde görüşmek üzere mutlu kalın :clover:

vaoooovv.. çokk hoşuma gitti bu benim.. :clover:

ilk defa okudum sayende denizlerin güzel kızı :wub: teşekkür ederim gerçekten...

kürsüye gelip iki konuş böyle...senin adını koydum ben...bu kürsünün rehber öğretmeni... :clover::rolleyes:

canım benim... :hug: görüşürüz ama uzatma hee arayı... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Acı cekmek ögzürlükse özgürüm uleyn bende :) ...

Allah kimseyi amelyat masasına yatırmasın allah dusmanıma bile yasatmasın...

Sağlık sağlık sağlık .....

:clover: geçmiş olsunn sana abim yaa.. :hug: şimdi iyisin sen haberini aldım şükür halline... aman iyi ol.. gerçekten Allah korusun :(

akan göz yaslarıma seni kattım hos koksun diye dalımda diken gıbi battın yuregıme ama ne bır damla kanım aktı nede canım acıdı ama yuregım kın nefret kan kustu be gulum kan kustu açan gullerıne degıl ucup gıden kokularına lanet olsun lanet olsun. nedır ulan nedır senın ask dedıgın serefi illetin adı nedır ask dedın sana kalbımı verdım sevda dedın yuregımı verdım yetmedi yetmedi yetmedi can deseydın onuda alırdın benden gözümü bile kırpmazdım lanet olsun lanet olsun......... ;)

biri seni çok üzmüş anlaşılannn... geçer bu günlerde..sen ne diyordun neler yaşadım ben diye.. bu da gelir bu da geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım... :clover:;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimse yokken ben bu kürsüde prova yapıcam..

bir..birkii üççç..sesim geliyürmü... :P

mazeretim var asabiyim ben ..boş laf bunlar hepsi bahane .. :( şahaneymiydi yoksa ..

üüfff yine unuttum..

bu fobimi yenemicem..niye ben konuşamıyom bu kürsüde.. :crying:

iyiki kimse yok..kimse duymuyor :yuvarlan::ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:shifty: seni de basarımmm yafru.. şu karşıdaki sandalye var ya onun altına saklanıp dinlemiştim senin kürsü çalışmalarını... :grin:

aslında biraz çalışsan tam kürsüde konuşucak ses var sende.. :wub: hissettim, sandalyenin altından da dinlesem anlarım ben.. :rolleyes:

kürsüyü de boş gören çıkıyor... -_- hiç doluyken yardıma geleyim diyen yok... :angry: sizi sizi.. ben de böyle çareyi buldum..sandalye altlarında bi kıpraşma görürseniz.. fare diyip korkup kaçmayın sakın... :lol:

benimdir kesin... :ayakvur:B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyy..demek orada gizli gizli beni dinliyordun haa.. :angry: ve bütün sırlarımı öğrendin...

bende seni gördüm aslında numara yapıyodum.. :P ne zaman keşfedicek bendeki bu yeteneği diye.. ;)

ama sana bişey söyleyeyimmi bende sen beni görmeden önce kürsüyü karıştırdım biraz neler keşfettim bi bilsen ..amaaaaa söylemem kimse beni konuşturamaz :yuvarlan::ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mutluluk ve

mutsuzluk

Mutluluk çıplak gözle görülebiliyor,daha zor anlatılıyor ama mutsuzluğu anlayabilmek olanaksızdır ve nedense daha kolay anlatılıyor.Öyle ki bazen bir damla gözyaşı bile yetiyor anlamak kelimeler olmasa bile. Mutluluk başka şeydi belki de .Birini delice istemekten daha bilinmez, daha dingin, daha düzenli ve alçak gönüllü , kendiliğinden bir duygu . Bir senfoninin en yüksek notasının tam gereken yerde ve anda yükselmesi gibi bir şey .Olağan dışı sandığınız bir durumla yüz yüze gelmek kadar şaşırtıcı,sessiz içi dolu bir yükseliş ...

okuduğum bir kitap içinde geçiyordu kürsünün güzel dinleyicileriyle paylaşmak istedim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyy..demek orada gizli gizli beni dinliyordun haa.. :angry: ve bütün sırlarımı öğrendin...

bende seni gördüm aslında numara yapıyodum.. ne zaman keşfedicek bendeki bu yeteneği diye..

ama sana bişey söyleyeyimmi bende sen beni görmeden önce kürsüyü karıştırdım biraz neler keşfettim bi bilsen ..amaaaaa söylemem kimse beni konuşturamaz :yuvarlan:

:wub: evet öğrendim sendeki bütün sırları.. hıhh.. :P ohhh canıma da değsinnn... :grin:

ama ben şimdi senin ne keşfettiğini pek merak ettim.. :crying: söyler misin? ne olur? lütfen? öpiyim bi tane.. :kiss: sarılayım bide.. :hug: şimdi söylesen... :rolleyes:

meraklıyım ben ama bilmiyo musun...yazık değil mi bana yaa... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mutluluk ve

mutsuzluk

Mutluluk çıplak gözle görülebiliyor,daha zor anlatılıyor ama mutsuzluğu anlayabilmek olanaksızdır ve nedense daha kolay anlatılıyor.Öyle ki bazen bir damla gözyaşı bile yetiyor anlamak kelimeler olmasa bile. Mutluluk başka şeydi belki de .Birini delice istemekten daha bilinmez, daha dingin, daha düzenli ve alçak gönüllü , kendiliğinden bir duygu . Bir senfoninin en yüksek notasının tam gereken yerde ve anda yükselmesi gibi bir şey .Olağan dışı sandığınız bir durumla yüz yüze gelmek kadar şaşırtıcı,sessiz içi dolu bir yükseliş ...

okuduğum bir kitap içinde geçiyordu kürsünün güzel dinleyicileriyle paylaşmak istedim ;)

gerçekten çok anlamlı ve güzelmiş denizlerin güzel kızı.. :wub: kürsüme bu güzel yazılarınla ayrı bir renk katıyorsun gerçekten teşekkür ederim... :flowers::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hey kürsü sakinleri dün zeynepcimle blue jazz barda yemekteydik çok güzel vakit geçirdik olay görüntüleri verirdim ama vermicem msnede belki gösteririm

olay görüntüleri bence sen hiç bi yerde verme ..msnyide boşver merak etsinler :lol:

evet cumartesi günü serkanla görüştük çok güzel vakit geçirdik

kürsü sakinlerimmm ne güzel vallahi.. :) tebrik ederim ikinizi de... :wub::clover:

olay görüntülerini istemiyoruzz zaten hıhh .. :P özellikle şu Serkan beyy insanın sabrını zorluyorsunuzz :lol: bööööööööö :P

zeynep hanım tamamen masum sanıyordum ama :w00t::shifty:

( öptüm kocamannn sizi :kiss: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: kürsümm... bugün benim için çok özel bir gün gerçekten... kimya sınavımı bile bana unutturabilicek bir gün... ( bu arada aramızda sınavda fena değildi hani... :rolleyes: ) herneyse... hiçbiryere bakmak istemedim sana geldim direk.. bugün benim Babacığımın doğum günüüüü :hug: nasıl mutluyum bir bilsen... benim için çok farklıdır babam..hani nasıl denir..kendim için yaşamayı istemezsem eğer bir gün aklıma babamın bana olan güveni gelir nefesimi tekrar almaya başlarım... çok farklı ama babamla aramdaki dialog hep bir arkadaş gibiydi... hatta bazen anneannem olsun dedem olsun çok tuhaflarına gidiyor babamla konuşmalarım :lol: ama ne ben ne de babam rahatsız değiliz..ben onun yanında çok rahatım...onu incilticek tek birşey bile yapmam... bunun için yaşıyorum...bazen annem diyor zaten sen babanı daha çok seviyorsun diyee... ama hatunummmmm benimm ikisi için ölüümm bir hiçç :wub: annem ( hatunum) böyle söyleyince bir sarılıyorum nefessiz kalıyor.. tamam tamam diyoo ..kıskanç hatunum benim.. ama gerçekten Allah nazarlardan saklısın... babamın bana olan güveni o kadar büyük ki çok fazla hissediyorum ben bunu . . .bilmiyorum farklı işte... şimdi bunları içimden geldi yazıyorum burayaaaa :)

BABACIIIIIIMMM.... İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ VARSIN... VE İYİKİ BEN SENİN KIZINIM...ANNEME VE SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... SİZİN DALIINIZDAN ÇIKAN BİR MEYVEYİM BEN... VE BU GURURLA YAŞIYORUM :hug: SİZİ SEVİYORUM.......... :clover: bir de kardeşim var bıdığımm pek üzer beni amaa olsun onun canı yanınca benim canım yanıyor... o da hemen yanımda bitti meyve olarakkk . . . :)

geldiğim yerde mutluyum.. :wub: (ailem) ağacım pek seviyorum seniii pekk... (=

Nazar%20Boncugu%20-%20Protection%20from%20bad%20luck%2010_18_07.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hey İnsanlar Sizin her türlünüzü Seviyorum Dindar Dindar olmayan Dine inanmayan Her ne inancaınız olursa olsun Sevilmeyi hakediyorsunuz İnsansıznız çünkü Ten renginiz umrumda diil Kim oldugunuz da Dedim ya İnsansınız eywallah... Sayenizde kendimi buldum Sayenizde Sevdigimi (Allah'ı)buldum... Hepinizden bisey ögrendim Büyüttünüz hepiniz beni Kendim büyümedim Dedim ya Sizi seviyorum sevilmeyi hakediyorsunuz Dedim ya İnsansınız yetiyor bana....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

oef oef 3 ayda gelirlerim %50 azaldı.. tansiyonum euro, dolar gibi; bi düşüyo, bi çıkıyo.. :wassat: 2 ayagımda çukurda sanki. midem agrıyo, omzum agrıyo, başım agrıyo, ayagım agrıyo, saglam yerim kalmadı. ama bu kürsü hala burda <_< birdaki gelişimde yanımda bir çekiç getireyim birde tornevida kürsüyü dagıtayım konuşmayın artık üzelliklede sen estikçe ben titretim konuşmasın :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kırk yılın başıı geldim ben şuna bak arkamdan neler söylüyosun ya hiçççç yakıştıramadım hiçç -_-:lol: gelirin düşer ya ben bir eserimm yerine gelir gelirler :D bak yeni geldim iyi tarafıma denk geldin yani yoksa hiçç...

bu arada senyour... teşekkür ederim..yazın çok samimi..ne mutlu sanaa =) bizde seni çok seviyoruz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu serbest kürsü ne oluyo ki anlamadım? Kafamıza ne eserse onu mu yazıyoruz ki? Ya her insan kişisi kafasına göre zırvalarsa kimin ne dediğini nerden bilicez? Zırva deyince aklıma geldi, bigün okuldayız yine, felsefe dersi. Hoca aklımızdan ilk geçenleri söylememizi istedi felsefe yapmcakmışız. Sıra bana gelince -Ayşeyle yatmak dedim, hoca disipline verdi. İçimden geçen buydu ben napayım hayret bişey ya. Bana ne Ayşe senin arkadaşının kızıysa, benimde sevgilimdi. Ayşe kızmıyo, sen niye kızıyon?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.