Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Size merhaba demek kafi olmaz (:

Önerilen İletiler

koooooocaman kucaklıyorum herkesi..

Öncelikle belirteyim, ben de bir İlyadaist'im (: ben de Çorlu'dan katılıyorum aranıza. Turizm& otel işletmeciliği mezunuyum.. turizmciyim demiyorum ama sakın sormayın neden diye (:

atışmalarla tanıştım önce ve çok sevdim, ben de isterem dedim.. Sonra da soluğu İlyada ablam sayesinde bu tanışma forumunda aldım (: Sevgili ansha ve odisseus, sizlere de ayrıca selam! :stuart:

Neyse.. Uzun lafın kısası, umarım güzel paylaşımlarımız olacak hep beraber.. Yine ve sıklıkla görüşeceğiz inşallah!!

İyi kalın hepiniz..!

Not: yALNIzLAR gARI çok uzun, bana kısaca moRyEL diyebilirsiniz (: :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle belirteyim, ben de bir İlyadaist'im (: ben de Çorlu'dan katılıyorum aranıza. Turizm& otel işletmeciliği mezunuyum.. turizmciyim demiyorum ama sakın sormayın neden diye (:

atışmalarla tanıştım önce ve çok sevdim, ben de isterem dedim.. Sonra da soluğu İlyada ablam sayesinde bu tanışma forumunda aldım (: Sevgili ansha ve odisseus, sizlere de ayrıca selam! :stuart:

Neyse.. Uzun lafın kısası, umarım güzel paylaşımlarımız olacak hep beraber.. Yine ve sıklıkla görüşeceğiz inşallah!!

İyi kalın hepiniz..!

Moryel im hoşgeldin canım :clover: Bıcır bıcır yazar benim bidenem :stuart:

Diğer kaçakların yokluğunu sen belli etme barii :P

Ansha malum dj, Odisseus bugün klavye ve bir maustan olmuş ezerek süzerek ,yazacaklar inşallah :D azz sonraaaaa...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Moryel im hoşgeldin canım :clover: Bıcır bıcır yazar benim bidenem :stuart:

Diğer kaçakların yokluğunu sen belli etme barii :P

Ansha malum dj, Odisseus bugün klavye ve bir maustan olmuş ezerek süzerek ,yazacaklar inşallah :D azz sonraaaaa...

Aaa yasık abimin klavyesi ve mouse'una :unsure: O'na ne dayanır (: susuyorlar hep de ondan olmuştur.. :stuart:

Sağol ablacım! Hoşbuldum.. Seninle bir güzelliği daha paylaşıyoruz! Ne güzel :wub:

Başbaşşş ((:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi kalın hepiniz..!

Hoşgeldin moryel

"Keşke verimli tarlalar olabilsek , o zaman derinliklerimizde hiçbir şey kullanılmadan kaybolup gitmezdi; o zaman her olaya , her nesneye, her insana kucak açar, bunları toprağımızın gübresi bilirdik."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilyada seriii oluşturuyor sankiii :) bu arada hoşgeldiniz..... bu ilyadaistler çoğalıyor virüs gibi... :) :) :clover:

virüs ne kelime :stuart: daha durun neler göreceksiniz :sorcerer:

Canım abicim odisseus, THE BOSS, inanna, ERBAY ve sEn EsTiKçE..(adını öğrenemedim de şimdilik kısa yazayım (: ) .. Çok teşekkür ederim hepinize! Hoşbuldum!

Güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Moryel,hoşgeldin.Ya bu ablana da bi şeyi beğendiremiyoruz.Geçerli bahanemiz var,yinede fırça atıyor.Ne yapacağız biz bunu...?

Bülent abim, adı üstünde 'İlyada' :) ; yani ince eler sık dokur ve detaylar önemlidir, değil mi?? :sweatingbullets:

Bahanelere yer yok, gerçekçi olalım lütfen! :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.