Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

iks mine iks

odessa

Önerilen İletiler

konuyla ilgili önceki iletimi tekrar yasmama lüzum yok sanırım... -_-

dediğimm gibii bn herkeslee barışığımm ve de herkesle arkadaş... :)

tubaa...bni yeteri kadar tanıyamadığını düşünmeme sebep oluyor davranışların...

bi konu hakkındaa ilk ne dediysem son sözüm de o olur...özelliklee bu tip konulardaa...

bu konuyu evirip çevirip uzatmayaa hiç gerek yokk...helle de bnn söyliceklerimi söyledikten soraa bu foruma yasmann bnim çook moralimi bozdu.. -_-

emrivakilerden nefret ederimmm..bunu biliyorsundur die düşünmüştmm amaa demek ki bni tanıyamamışsın... -_-

ayrıca bu mevzu bni iice üzmeye başladı..bn foruma günlük stresten uzaklaşmak-rahatlamak için giriyorumm..ama bu tür şeylerlee karşılaştığımdaa hiçç de ii olmuyorumm...ztn vakit bulup da zor giriyorum forumaa..bundan sonra o da olmıycak heralde... :(

sevgili sedat abim...abimsinn..tabikidee nasihatlarine dikkat ederimm..amaa bu konudaa gerekli şeyleri söylediğime inanıyorummm... :( bn hiçkimseylee küs müs deilimm..barışılcak bi durum da yokk..amaa bu konu daha fazla uzarsa ölee bi durumm olcakmış gibi gelio banaaa.... -_-

artık bu konunun kapanmasını istiyorumm..en azından bnmm için kapandı..bu konuyla ilgili artık hiç bi şekilde cvp vermiycmm... -_-

Tamam ben karışmıyorum aranızdakilere ne haliniz varsa görün ama yok foruma falan girmemezlik yaparsanız kulaklarınızı çekerim ona göre hadi sevgiyle kalın kardeşlerim :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 185
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tamam ben karışmıyorum aranızdakilere ne haliniz varsa görün ama yok foruma falan girmemezlik yaparsanız kulaklarınızı çekerim ona göre hadi sevgiyle kalın kardeşlerim :):clover:

sonunda abi azarı da işittikk ya hadi hayırlısı.. :w00t::wassat::crying::grin::laughing:

girmemeslikk yaparsam da bilin ki derslerdenn :wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

immmmmmmmmdattttt!!! :angry:

topici katletmişlerrr polllisssssss!! :angry::blink:

durun durunn memurum polisimm...kimlermiş bnm topicimi katledenlerr... :wassat:

haaa tamamm o zman poilisimm amcamm şikayetçi deilimm..

biri ablam sardunyam,diğeri dedemm frozenimmiş :w00t::whistling::laughing:

kızrmıyım hiçç bidenem...sen kalbinin güselliğindenn karışmışsınn olur mu hiçç :hug:

güzel şiirlerinis içinn çokk saolunn canlarımm

:hug:

canem cimcimem bidenesin sen bidene.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

kıss... :) şimdi sen heyecan içindesin....biliom seni..ee kolay değil..büyük maraton olmasa da...yine de hayatın için...liseye adım atmak için sınava giriceksin....kolay gelsin kardeşim.... :clover:

çok heyecan yapmaa... :(

özledim seni de kıs... :hug:

ama sen çalışş...elbet gelirsin görüşürüz.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.