Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FBI ajans girişlerinde soruldu

cronaldo

Önerilen İletiler

Aynı evi paylaşan iki kız arkadaştan biri o gece dışarıda olcağını söyleyince öteki kız aklından oh bu gece arkadaşımın yatağında uyuyabilirim diye geçirmiş kafasından.Arkadaşı çıkar çıkmazda onun yatağına gidip yatmış.Fakat gecenin bir yarısı arkadaşı eve geri dönüp doğruca kendi yatağına gidip yatmış.O sırada dışarıdan geçmekte olan bir arabanın ışığı yatağın arkasındaki camdan duvardaki saate vurunca kızın dikkatini çekmiş , o anda kız hemen yatağın altına bakmış ve arkadaşının cesedi ile karşılaşmış.

Buradaki soru kızı kimin öldürdüğü değil...

gece eve dönen kız yatağında yatarken camdan duvardaki saate yansıyan arabanın ışığı görünce neden yatağın altına bakma gereği hissetti...

Hadi bakalım ajan ruhunuzu ortaya çıkarın...

--------------------------

ŞAMPİYONLUK ASLANIN AĞZINDA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aynı evi paylaşan iki kız arkadaştan biri o gece dışarıda olcağını söyleyince öteki kız aklından oh bu gece arkadaşımın yatağında uyuyabilirim diye geçirmiş kafasından.Arkadaşı çıkar çıkmazda onun yatağına gidip yatmış.Fakat gecenin bir yarısı arkadaşı eve geri dönüp doğruca kendi yatağına gidip yatmış.O sırada dışarıdan geçmekte olan bir arabanın ışığı yatağın arkasındaki camdan duvardaki saate vurunca kızın dikkatini çekmiş , o anda kız hemen yatağın altına bakmış ve arkadaşının cesedi ile karşılaşmış.

Buradaki soru kızı kimin öldürdüğü değil...

gece eve dönen kız yatağında yatarken camdan duvardaki saate yansıyan arabanın ışığı görünce neden yatağın altına bakma gereği hissetti...

Hadi bakalım ajan ruhunuzu ortaya çıkarın...

--------------------------

ŞAMPİYONLUK ASLANIN AĞZINDA

eve gelip yatınca ister istemez kulağına tik tak diye saat sesi geliyor...

duvardaki saate ışık vurunca saatin durduğunu görüyor...

ama hala tik tak saat sesi geliyor...

sesin duvardan değilde yatağın altından geldiğini fark edince hemen yatağın altına bakıyor...

ses ölen kızın kol saatinden geliyor çünkü..

ve cesetle karşılaşıyor...

nasıl benden FBI olurmu sence :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruyu bir sitede görmüştüm. Cevap şöyle açıklanmıştı. Güya eve giren hırsız yatakta yatmakta olan kızı öldürür. sonrada cesedi yatağın altına koyar. bu arada yatağın altında bulunan duvar saatini alır ve duvara asar.

dışardan dönen kız yatağına yattıktan sonra yansıyan ışık nedeniyle duvardaki saati görünce ben bunu yatağın altına koymamışmıydım diye düşünerek yatağın altına bakar. Ve ordaki cesedi görür.

Bu sorunun cevabı buysa bence çok saçma eve gelen hırsız saatin yerini niye değiştirsin. oldu olacak mutfağa gidip bulaşıklarıda yıkasın. saati ya torbasına koyup alırdı yada bırakır yerinde kalsın. Üstüne üstlük birde katil oldu.

Mosyna nın cevabı güzeldi bence

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

bu soru gecen ağustos sorulmuştu, cevabını da ben vermiştim :):w00t: cevap ta ayaslanın soyledigine degil, mosynanın soyledigine yakındı bu aradaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.