Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nelere uyuz / sinir olursunuz?

AyBaLa

Önerilen İletiler

hemen herkese uyuz olup da sanki kendisi assslaa uyuzluk,*****lık etmezmiş gibi yaşayııp giden uyuzlara uyuz oluorum.kendine ben akıllıyım diyeni de şööyle bi guzel tartaklarım bak bakiim bi daa kendini bişey sanıo mu.hangı mevkiide olursa olsun farketmez vallaa.insana saygı yoksa olmass.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 150
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sinir olduğum çok çok çok şey var ama

ben bu forumla ilgili olanını söyliyim:

özür dileyerek başlayayım;

avantarına güzel kadın ya da yakışıklı erkek resmi koyup

bilinçaltımızı etkilemeye çalışan (bilinçli ya da bilinçsiz olarak) kurnazlara

ve abartılı büyük karakterlerle imza atan narsistlere sinir oluyorum :angry:

galiba aforoz edileceğim ama sinir oluyom napıyım :sweatingbullets:

aslında bu olay telif hakları kanunun tam olarak uygulandığı ülkelerde mümkün değildir. Zira resmi forumda yada tanışma sitesinde avatar olarak kullanılan ünlü yada işte kişi. dava açarak forum sahibinden tazminat alabilmektedir. Mesela yabancı çöpçatan siteleri. ünlülerin resmini avatar olarak kullanmana izin vermezler.

mantıksızdırda bana göre. yani o resimleri avatar olarak kullanarak "ben çok güzelim yada ben çok yakışıklıyım" anlatılmak isteniyorsa. Kendi resmini koyarsın oraya, hem gerçekçi olur, hemde akkoyun karakoyun belli olur. Kişinin hem ben güzelim mesajı vermek isteyip hem kendi öz güzelliğini yeterli bulmaması olabilir belki ( bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır- Nietzche)

tabi aynı şekilde senin yaptığın gibi. koca koca adamların bebek resmini avatar yapıp "ben çok cici bir insanım" mesajı vermeye çalışmalarıda farklı değildir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
tabi aynı şekilde senin yaptığın gibi. koca koca adamların bebek resmini avatar yapıp "ben çok cici bir insanım" mesajı vermeye çalışmalarıda farklı değildir :)

böyle bir mesaj vermek istediğimin farkında değildim

bilinçaltımı bana gösterdiğin için sağol

koca koca bir adam

niye cici görünmek istesin

bi george clooney resmi koyup

sıkı erkek görünmek varken?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızı ışıkta beklemeye,

Anlamsız yere korna çalanlara,

Anlamlı bile olsa bana korna çalanlara,

Fast food restaurantta patatesime musallat olanlara,

Bizim müdüre,

Diş macununu ortadan sıktığında sevgilime,

Osuruktan nem kapan alıngan, AKP şakşakçılarına,

Battlestar Galactica’ya reklam alan cnbc-e’ye,

Dünyanın kendileri etrafında döndüğünü sanan motorize hatunlara,

ICQ da ne yahu, MSN ‘den başka kuş tanımam diyen tiplere,

Ahlak dışı yaşamayı medeniyet diye savunanlara sinir oluyorum diyenlere,

İçip zçıp kusanlara, sağa sola sataşanlara,

Bi biraya 15-20 YTL diyen sosyetik mekanlara, içerdekilere,

Bekletenlere, cep telefonuna cevap vermeyenlere,

Toycan,Berksan,Tuğçesu, vb fidili fidili ismi olan 90’lı fırlamalara,

Eblek güblek TV yarışmalarına, jürilerine, onları seyreden zavallılara, bunları yayımlayan kanallara,

1.6 olmasına rağmen benzini adeta içen arabama, bu benzini bize böyle kökleyen hükümete,

Her ay gelen kredi kartı extrelerine,

6-0’ın üstüne hala sokağa çıkıp bıy bıy bıy konuşabilenlere,

Uyuz oluyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızı ışıkta beklemeye,

Anlamsız yere korna çalanlara,

Anlamlı bile olsa bana korna çalanlara,

Fast food restaurantta patatesime musallat olanlara,

Bizim müdüre,

Diş macununu ortadan sıktığında sevgilime,

Osuruktan nem kapan alıngan, AKP şakşakçılarına,

Battlestar Galactica’ya reklam alan cnbc-e’ye,

Dünyanın kendileri etrafında döndüğünü sanan motorize hatunlara,

ICQ da ne yahu, MSN ‘den başka kuş tanımam diyen tiplere,

Ahlak dışı yaşamayı medeniyet diye savunanlara sinir oluyorum diyenlere,

İçip zçıp kusanlara, sağa sola sataşanlara,

Bi biraya 15-20 YTL diyen sosyetik mekanlara, içerdekilere,

Bekletenlere, cep telefonuna cevap vermeyenlere,

Toycan,Berksan,Tuğçesu, vb fidili fidili ismi olan 90’lı fırlamalara,

Eblek güblek TV yarışmalarına, jürilerine, onları seyreden zavallılara, bunları yayımlayan kanallara,

1.6 olmasına rağmen benzini adeta içen arabama, bu benzini bize böyle kökleyen hükümete,

Her ay gelen kredi kartı extrelerine,

6-0’ın üstüne hala sokağa çıkıp bıy bıy bıy konuşabilenlere,

Uyuz oluyorum.

taylan abi biraz sakin ol yaww..sen herşeye sinirleniyorsun.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her zaman nazanozkan ile aynı fikirde olduğum için kendime uyuz oluyorum. Ya da ,

Her zaman benim yazacağım şeyleri bir şekilde benden önce yazdığı için nazanozkan'a uyuz oluyorum.

ehi...ben bunu daha önce nasıl görmedim yahu?

1-aklımdan geçenleri çok güsel dillendirdiğiniz için ben de size uyuz oluyorum taylancım bey...

2-bilmiş bilmiş hayat dersi vermeye çalışıp boyundan büyük cümleler kuran 18'lik tazelere uyuz oluyorum bi de...

3-sonra o cümlelerin altında kalıp bişey olmamış gibi davrananlarına ise daha da bi uyuz oluyorum...

4-bazen yanıt ekle linkine düşünmeden tıklıyorum,o zaman kendimin kulağını çekesim geliyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ehi...ben bunu daha önce nasıl görmedim yahu?

1-aklımdan geçenleri çok güsel dillendirdiğiniz için ben de size uyuz oluyorum taylancım bey...

2-bilmiş bilmiş hayat dersi vermeye çalışıp boyundan büyük cümleler kuran 18'lik tazelere uyuz oluyorum bi de...

3-sonra o cümlelerin altında kalıp bişey olmamış gibi davrananlarına ise daha da bi uyuz oluyorum...

4-bazen yanıt ekle linkine düşünmeden tıklıyorum,o zaman kendimin kulağını çekesim geliyor...

Bilmiş bilmiş geçinen, onun bunun köşe yazılarını getirip foruma yazan, sonrasında da konunun olası mantıksızlığı,mesnetsizliği,yalanı yanlışı çıktıktan sonra ortadan kaybolanlara uyuzum. Başkasının uzvu ile gerdek şeysine girenlere veyahut hamam suyu ile dost gönüllemeye çalışanlara uyuzum.

Not: +18 yaş sınırı aramıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
Bu yaziyi daha önce görsem cevap verirdim ama yeni gördüm. Bu yazinin bana yazildigini da biliyorum.

Ben 18 yasinda ve tazeyim. Kimseye de hayat dersi vermiyorum hele de yolunu bilen kisilere hiç yol gösterme meraklisi degilim. Sadece kendi fikirlerimi anlatmaya calisiyorum...

Türkçe gramerim yada yazim iyi degil bunun farkindayim. Elimden geldigince düzeltmeye çalisiyorum, Fransizca olarak yazsam derdimi anlatabilirim, insan bu yasta iki dilden birden yazamiyor Nazan TEYZE. Cümlelerin altından kalkana bakin. Bu forumdaki herkes SADECE ANLAYANLARA adli bölümün kime yazildigini iyi biliyor. Sana link vereyimde bir daha oku.

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=28500

Madem bu kadar cümlelerin altinda kalmayan biriydin neden bir cevap veremedin?

18 yasinda olmammi seni cesaretlendiriyor, yoksa birine ben buradayimmi demek istiyorsun?

Senin yerinde bu laflari yiyen biri olsa burada yazmayi birak pc açmaya bile yüzü tutmazdi.Mahir, deniz ve devrim kelimelerini kullanan birisinin bunlari layikiyla kullanmasi gerekiyor...18 yasinda biri bunlari kalbiyle yazar ama 30 yasindaki biri bilgisiyle yazmali.Ne yaptin ki sen kullaniyorsunda bunlari ben kullanamiyorum?Bu isimleri kullananin ahlak sahibi olmasıda gerekiyor...Verme dersleri veren birinin benden ahlakli oldugunuda düsünmüyorum.Bana ahlak dersi veren kisinin benden daha ahlakli olması gerekiyor.

Kimin uyuzluk yaptigi ise tartisilir...Sana cevap yazmazdim ama dedigi gibi birinin çok kasindin....Linkteki yaziları bir daha oku sonra bana degil oraya yaz. Cümle altinda kalmamak neymiş ben de ögreneyim. Ne de olsa ben 18yasindayim Nazan Teyzeciiim....

bu konuda seninle aynı fikirde olmama uyuz oluyorum (çok fazla fikir ayrılığımız olmasına rağmen )..avartarına ve forumda yazılana bakıp (gerçek çok farklı olabilir) hafife alınmaya uyuz oluyorum........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.