Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Benden size armağan olsun

ESKİYA

Önerilen İletiler

58fl1.jpg1c3cj3.jpg

bence de ATATÜRK'TEN daha büyük bir mareşal tanımıyorum..mareşallik te öyle herkese verilmez bilirsin...

ATATÜRKKKK

Yaw lütfen yanlış anlamayın ama ben Mustafa Kemal Atatürkün komutanlığına bişi demiyorum.Size diyeyim ki, Atatürk onun gibi bir komutan olamaz bunu bilin.Duydunuz zaman hak vereceksiz.ALIN SİZE BİR İP UCU SİZE BİR SÖZÜNÜ DİYEYİM''ARABIN ARAP OLMAYANA ,ARAP OLMAYANIN ARAP OLANA ÜZERİNE ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR.KIRMIZI TENLİNİN BEYAZ TENLİYE,BEYAZ TENLİNİN KIRMIZI TENLİYE ÜZERİNEÜSTÜNLÜĞE YOKTUR.''

BULAMADINIZSA BU SÖZÜNE BAKIN O ZAMAN ''SUÇLU KENDİ SUÇUNDA BAŞKASI İLE SUÇLANAMAZ.BABA,OĞLUNUN SUÇU ÜZERİNE ,OĞULDA BABASININ SUÇU ÜZERİNE SUÇLANAMAZ.''

HADİ BAKALIM ATATÜRK DİYİN İMANI KAMİL OLMAYANLAR :angry:

Yaw bu soru bana sölediğinde ilk sölediğimdi cevabı.Siz nasıl atatürk diyorsuz.Yok diyom o değil.ANLAYIN YAW

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaw lütfen yanlış anlamayın ama ben Mustafa Kemal Atatürkün komutanlığına bişi demiyorum.Size diyeyim ki, Atatürk onun gibi bir komutan olamaz bunu bilin.Duydunuz zaman hak vereceksiz.ALIN SİZE BİR İP UCU SİZE BİR SÖZÜNÜ DİYEYİM''ARABIN ARAP OLMAYANA ,ARAP OLMAYANIN ARAP OLANA ÜZERİNE ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR.KIRMIZI TENLİNİN BEYAZ TENLİYE,BEYAZ TENLİNİN KIRMIZI TENLİYE ÜZERİNEÜSTÜNLÜĞE YOKTUR.''

BULAMADINIZSA BU SÖZÜNE BAKIN O ZAMAN ''SUÇLU KENDİ SUÇUNDA BAŞKASI İLE SUÇLANAMAZ.BABA,OĞLUNUN SUÇU ÜZERİNE ,OĞULDA BABASININ SUÇU ÜZERİNE SUÇLANAMAZ.''

Yaw bu soru bana sölediğinde ilk sölediğimdi cevabı.Siz nasıl atatürk diyorsuz.Yok diyom o değil.ANLAYIN YAW

Bu söz Hz. Muhammed'e ait onu biliyoruz ama imanı kamil olmayan derken ne demek istediğin konusunda sorun var. İmanımın kamillliği seni degil beni ilgilendirir. Ayrıca da evet kamil degil nolmuş?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşkiya;

İman konusu hassas bir konu ve yeri bu topic değil.Dini bölümler başlığı altında yazılanları okumanı tavsiye ederim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşkiya;

İman konusu hassas bir konu ve yeri bu topic değil.Dini bölümler başlığı altında yazılanları okumanı tavsiye ederim..

Kardeş ben orda imanı kamil diyerek hakaret etmedim.Ben onu bir ip ucu verdim.Cevap sölendiği zaman ben neden yazdığımı sölecem.İmanı kamil imamı tam olan deme biliyom.ama öle bir anlamı var derinleme

onu diyecem .Ben dini konu ele almadım bunu cevabı dini olarak görme bu gerçek.Bütün dünya böyle aldı bende size dünyanın ele aldığı gibi söledim.DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK LİDERİ(KOMUTANI) KİM.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş ben orda imanı kamil diyerek hakaret etmedim.Ben onu bir ip ucu verdim.Cevap sölendiği zaman ben neden yazdığımı sölecem.İmanı kamil imamı tam olan deme biliyom.ama öle bir anlamı var derinleme

onu diyecem .Ben dini konu ele almadım bunu cevabı dini olarak görme bu gerçek.Bütün dünya böyle aldı bende size dünyanın ele aldığı gibi söledim.DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK LİDERİ(KOMUTANI) KİM.

bekledigin cevabın ne oldugunu yukarıda yazdım bakarsan görebilirsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bekledigin cevabın ne oldugunu yukarıda yazdım bakarsan görebilirsin...

Eğer imanı kamil imanı tam demek bunu biliyorsun ama imanı kamil olan insan başta gelenlerde şudur.H.Z MUHAMED (S.A.V) sevgisinin herşeyden hatta nefisten daha üstün tutanlardır.Bu imanı kamil olanların özeliklerinden diyebiliriz.belki imamı kamil bilmeyenler baktıklarında bulabilir diye.Galiba yanlış bir şey yaptık ARKADAŞLARINDA ÖZÜR Dİ,LERİM.DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK LİDERİ H.Z MUHAMED(s.a.v) Ha bu dini içerikli bir soru değildi.Ben burda peygamberliğini ele almadım savştığında müslümanlara yaptığı komutanlığı Büyüklüğün kanıtıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer imanı kamil imanı tam demek bunu biliyorsun ama imanı kamil olan insan başta gelenlerde şudur.H.Z MUHAMED (S.A.V) sevgisinin herşeyden hatta nefisten daha üstün tutanlardır.Bu imanı kamil olanların özeliklerinden diyebiliriz.belki imamı kamil bilmeyenler baktıklarında bulabilir diye.Galiba yanlış bir şey yaptık ARKADAŞLARINDA ÖZÜR Dİ,LERİM.DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK LİDERİ H.Z MUHAMED(s.a.v) Ha bu dini içerikli bir soru değildi.Ben burda peygamberliğini ele almadım savştığında müslümanlara yaptığı komutanlığı Büyüklüğün kanıtıdır.

Ok. şimdi oldu sanırım :) İmanı kamil olanlarla ilgili kurduğun cümle sert bir cümleydi. Ben aslında yumuşak başlı bir insanımdır ama boyle sert cümlelerle karşılaşınca birden bire sert başlı oluveriyorum işte... Sen de kusura kalma o halde... Yanlış anlaşılma olmuş... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ok. şimdi oldu sanırım :) İmanı kamil olanlarla ilgili kurduğun cümle sert bir cümleydi. Ben aslında yumuşak başlı bir insanımdır ama boyle sert cümlelerle karşılaşınca birden bire sert başlı oluveriyorum işte... Sen de kusura kalma o halde... Yanlış anlaşılma olmuş... :):clover:

Özür dilerim.Ne kusuru. İmanı kamili yanlış yerde kulandım.Yanlış anlamalarına neden oldum hatta yaptım.

Yazdıklarıma dikkat etmedim. TEKRAR ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM.Yaw inş. kimsenin nefretini almamışım.Büyük bir hatta yaptım arkadaşları beni inş. afeder. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Özür dilerim.Ne kusuru. İmanı kamili yanlış yerde kulandım.Yanlış anlamalarına neden oldum hatta yaptım.

Yazdıklarıma dikkat etmedim. TEKRAR ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM.Yaw inş. kimsenin nefretini almamışım.Büyük bir hatta yaptım arkadaşları beni inş. afeder. :(

kimsenin nefretini kazanmadın :) doğal olarak da affedilecek birşey yok Eşkiya :clover: Ben buradaki arkadaşlarımın her birinin anlayışlılığına tek tek kefilim... Hepimiz adına soyleyebilirim ki SORUN KALMAMIŞTIR... Ok BU MEVZU KAPANMIŞTIRRRRRR ARTIK :) ANLAŞILDI MI?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimsenin nefretini kazanmadın :) doğal olarak da affedilecek birşey yok Eşkiya :clover: Ben buradaki arkadaşlarımın her birinin anlayışlılığına tek tek kefilim... Hepimiz adına soyleyebilirim ki SORUN KALMAMIŞTIR... Ok BU MEVZU KAPANMIŞTIRRRRRR ARTIK :) ANLAŞILDI MI?

ANLAŞILDI :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşkiya;

Sevgi dolu insanlar içindesin,nefret mefret yok burada,arada gelen böyle insanlarda fazla barınamadan ayrılıyor zaten.Rahat ol arkadaşım bak ne güzel çözmüşsünüz meselenizi.Sana ve Gloria'cığıma teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim inancım yok ve benim için en büyük lider,komutan Mustafa Kemal ATATÜRK'tür.

2 tane en büyük olamayacağına göre soru yanlıştır.

Galiba bunu okudun ben sonda ne dedim.''DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK LİDERİ H.Z MUHAMED(s.a.v) Ha bu dini içerikli bir soru değildi.Ben burda peygamberliğini ele almadım savştığında müslümanlara yaptığı komutanlığı Büyüklüğün kanıtıdır''

Sen nasıl gidip Mustafa Kemal Atatürk SAVAŞLARINI kitaplardan öğrendi yada anlatmışlarsa.Şimdi git Hz.MUHAMED (s.a.v) savaşta yaptıklarını bul oku.dedim ya müslümanların yaptığı savaşlarda komtanlığı büyüklüğünü göreceKSİN.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.