Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İSVİÇRE TÜRKİYE maçı ne olur

efendy

Önerilen İletiler

Bende Heyecanla maci bekliyorum.

Sanirim yeneriz, Isvicre her ne kadar Almanyaya gelmek istiyorsa, türliyenin istegi daha cok.

Umarim kazaniriz.

Hepimiz dua edelim.

Dünya sampiyonlugu Almanyada türkler yok, bunu düsünmek bile istemiyorum.............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

18 yaşaltı milileri çıakrsalar daha gayretli daha güzel oynarlardı. resmen gezdiler sahada. iki golde bedavadan seyretti bizimkiler. ki o maçın hakkıda valla bir altı sıfır falandı adamların kaçırdığı goller. döküldük resmen ya. başka bir şey değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hakan harcı değol o pozisyon akşam onu ispatladı. ne zaman top ayağında olsa ikili mücadeleleri kaybetti. zaten sahada bir saldırgan mücadeleci isviçre birde yneilgiyi kafadan kabu letmiş veya hiçbir iddası olmayan bir türk milli takımı vardı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadi aslanlar. ALLAH Allah , vur pençe-i alideki şemşir aşkına.

Hyadi küheylen saldırrrrrrr.

Arkadaşlar, şayet ciddi bir anlaşma yoksa, yani hakemle ya da fifa ile biz bu maçı kazansak da tur için skor yapamayacağız. Kötümser olduğumu düşünebilirsiniz. Maç saati statta olacağım herzaman ki gibi . ve büyük bir ihtimalle bu maçı almamız da zaten yetmeyecek.

Kalbim biz turu geçeriz diyor, gerçekler geçemeyiz diyor. Almanya'ya inşallah giden biz oluruz.

BİT.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir hakanbaranyildirim

Ne biçim bir milletiz bu hemen belli oluyor...

İlk maç oynanmadan önce herkes fark atarız diyordu,şimdi de gitti lan tur diye ağlıyoruz.

Bir türlü düşünüp de yorumlayamadık her şeyi...

İlk maçtaki bütün "danalık" Fatih Terim'e aittir.Her şeyi toz pembe gördü ve cevabını aldı.Takımının nasıl oynadığını kimse anlamadı,RIDVAN Abim maçta neredeyse sinirden ağlıyordu.Kimsenin abimi üzmeye hakkı yok...Şimdi ise herkes susmuş ne yapacak F.Terim diye bekliyor...Saldırırsak dağılırız bence,maçı 0-0 gibi oynamak gerekiyor,karşı tarafı rahatlatmak gerekiyor.Bir takım konsantrasyonunun kaybolduğu anda gol yer...Ben F.Terim'in böyle oynayacağını düşünüyorum.Önce kısa bir baskı,sonra oyunu soğutup topu karşı takıma verme ve presle topu kapıp dengesiz yakalama...

Her şey bir tarafa bir de Almanya'da yapılacak.Akrabası olmayan yoktur orada.Ben bile kesin giderim.Türkiye olmazsa "ARJANTİN"im var...Sonuçta gidecem...beklerim...Bir de ARJANTİN-BREZİLYA finali olursa...Öleceğimi bilsem giderim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım az kaldı başlamasına

Benim pek umudum yok

Son yıllarda kader maçlarını, büyük finalleri kaybettik,

İnsanın aklına İngiltere maçı, Letonya maçları geliyor,

Teknik, taktik, fizik etkinliklerin ötesinde

böylesi büyük maçların gerilimini oyuncusuyla, seyircisiyle

kaldıramıyoruz sanırım.

Yine iyi bir takım savunmasıyla umutsuz ataklarımızı duvar

gibi karşılayan bir rakip,

oyunu ustaca yavaşlatacaklar,

sinirlerimiz gerilecek,

tırnaklarımız yiyeceğiz,

belki de yine o uğursuz akşamlardan biri olacak.

Belki de ümitlendiğimiz anlarda pis bir golle dünya başımıza yıkılacak.

Aklım bunları söylese de

Gönlüm elvermiyor

Haydi ülkem, göster kendini...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.