Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

^^siyahx^^ Anı defteri

siyahx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 581
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

canem kankama vermeden olmaz....kankam olduğu için :wub:

d01c0080kw4qb1.jpg

Kankam yazıyı okumadan çiçeği görünce tırstım biraz :D çünkü orda burda bu çiçeği görüyorum deminden beri bayanlara dağıtıyosun dedim yoksa kankam bizide karıştırmasın :w00t:

çiçek için sağol kankam 8 mart dünya kankam frozen günün kotlu olsun :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KADERİN CİLVESİ

Siyahx talihsiz bir çocuktu ufacık yaşında 3 ablası ve annesi ile yapayalnız kalmıştı hayatta tutunacak kuru bir dalları bile yoktu.Babaları siyahx daha 3,5 aylıkken onları bırakıp kaçmıştı.Anneleri sardunyam ufak oğlu siyahx ve kızları frozen,leylam ve diloşu yetiştirmek için didinip evlere temizliğe gidiyordu.Bütün çocuklarının okuyup ileride kendisinin çektiği bu acıları çekmemesini istiyordu.Gelgelelim yıllar çarçabuk geçti.Siyahx'in ablalarından diloş ve leylam nüniversiteyi bititrdikten sonra evlendiler.Siyahx liseyi yeni bitirmiş üniversiteye hazırlanıyordu.Frozen ise üniversite son sınıftaydı ve kardeşi siyahx ile en çok o ilgileniyordu.Onu üniversite sınavına hazırlıyor,sorunlarıyla ilgileniyor anlıyacağınız kardeşini inanılmaz derecede seviyordu,siyahx'de en çok frozen ablasını sever ve ona ablacım gün gelicek seni ve annemi saray gibi evlerde yaşatacağım diyordu.Leylam ve diloş zengin kocaya varmış ve artık anneleri ve kardeşleriyle ilgilenmemeye başlamışlardı.O süslü hayata alışmış kendilerini kaptırmışlardı.Bir gün çok acı bir haber geldi eve frozene araba çarpmış ve hastaneye kaldırılmıştı.Siyahx annesi sardunyamıda aldığı gibi hastaneye koştu ablasını hastanede o durumda görmek siyahx'e çok dokunmuştu.Doktor siyahx ve annesini karşısına alarak kızınızın hayati tehlikesi yok ama ayağı sakat kalabilir dedi.O anda siyahx'in beyninden aşağı kaynar sular dökülmüştü.Bu nasıl olabilirdi en sevdiği ablası sakat kalamazdı bir çaresi olmalıydı.Doktora bunun bir çaresi olmalı dedi.Doktor bir çaresi var aslında dedi Amerikada bu işte uzmanlaşmış çok iyiy bir doktor var dedi ama bu size 500.000 dolara patlar dedi ve şunu ekledi bu ameliyatın 1 ay içinde yapılması gerekir aksi takdirde bir daha kızınız hiç yürüyemez dedi.Siyahx'in diğer ablalarının kocaları çok zengindi onlar bu parayı verebilirdi koşarak diloş ablasının yanına gitti ve durumu ona anlattı sonuçta kardeşti diloş üzüldü ve yumuşadı ama diloşun kocası hiddetle defol lan velet dedi ben parayı senin ablan içinmi kazanıyorum len dedi ve siyahx'i evden kovdu aynı olayı leyla ablasının evindede yaşadı siyahx.Dışarıda gök delinmişcesine yağmur yağıyordu siyahx sırılsıklam vaziyette yürürken kaderine lanet ediyordu ablasını o halde bırakamazdı ve o an karar verdi ablasının ameliyatı için gerekli olan o parayı ne pahasına olursa olsun bulacaktı.Hırsızlık yapmayı düşündü ama yapamadı ve karar verdi o parayı kötü eniştelerinden almaya karar verdi.Babasından kalan silahı aldığı gibi diloş ablasının evine gitti ne tesadüf ki leyla ablası ve kocasıda ordaydı bu arada leyla'nın kocası yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden biriydi.Siyahx bu parayı bana vereceksiniz ablamı o durumda görmek beni kahrediyor dedi.Leylanın kocası ulan velet ben seni kovmadımmı diyerek bir tokat attı.Siyahx belinden çektiği silahını eniştesine doğru uzattı ve 3 el dıkşın dıkşın dıkşın diye ses geldi eniştesi yerde kanlar içinde yatıyordu eniştesini ayaklarından vurmuştu bunu gören diğer eniştesi paniğe kapılarak parayı vereceğim lütfen beni vurma dedi ve kasasını açıp parayı siyahx'e verdi.Siyahx koşarak hastaneye giderek doktora işlemleri başlatmasını söyledi ve annesi sardunyama paraları vererek annecim ablamla birlikte git sende beni düşünmeyin dedi.Anne sardunya o an oğlunun başının belada olduğunu anladı ve kalbine sanki bir hançer saplandı.Oğlum nereden buldun bu parayı dedi siyahx anne bunları boşver ablam iyileşsin yeter dedi ve ablasının yanına girdi ve ona ablacığım seni kurtaracağım yarın amerikaya uçuyorsunuz annele dedi frozen ise canım kardeşim nerden buldun parayı dedi başın beladamı bunu yüreğim kaldırmaz diyerek gözyaşlarına boğuldu siyahx ablacım sen bunları boşver beni merak etmeyin dedi ve odadan koşarak çıktı kendini sokaklara vurdu.O artık yeraltı dünyasının pisliklerine bulaşmıştı bir kere.....

DEVAM EDECEK.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.