Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Olivia Rodrigo, Avril Lavigne'i Sürpriz Bir 'Karmaşık' Performansıyla Sahneye Çıkardı

AAWN1TM.img?w=768&h=1152&m=6&x=217&y=215

Olivia Rodrigo'nun pop-punk ayrılık albümü Sour'u çıkardığından beri beklediğiniz an sonunda geldi. 29 Nisan'da Rodrigo, 2002'de çıkardığı ıstırap dolu hit parçası “Complicationd”ın heyecan verici düeti için Avril Lavigne'i görevlendirdi.

Cuma günü “Brutal” şarkıcısı Sour turnesinin Toronto durağında Lavigne'i sahneye getirerek onları şaşırtınca hayranlar çılgına döndü. Rodrigo, Lavigne'i düet partnerinin adını açıklamadan önce "benim gibi kızlara pek çok engeli aşan ve pek çok kapıyı açan" kadın olarak tanıttı. Rodrigo, Twitter'da paylaştığı bir videoda, "Onu yeterince övemiyorum" dedi. "O Kanadalı. Ve ben çok çok şanslıyım çünkü bu gece buraya benimle şarkı söylemeye geldi." Bu noktada, tüm çığlıklar arasında “Lütfen Avril Lavigne için vazgeçin” dediğini zorlukla duyabiliyordunuz. Sakin ol, ne için bağırıyorsun? (Şaka yapıyorum, tüm aklımı kaybederdim.)

Oradan çift, Y2K ekose etek görünümünde her bin yılın en sevilen karaoke pistine çıktı. Rodrigo kalp şeklinde bir üst, file çoraplar ve diz boyu çizmeleriyle sahnede zıplarken, Lavigne klasik mini etek ve deri ceket kombinini bir çift kalın siyah bilekte botla giydi.

Bir hayran, ikonik anın videosunun yanında "Olivia Rodrigo ve Avril Lavinge dünyanın şu anda ihtiyaç duyduğu ikili" dedi.

Gösterinin ardından Lavigne, Rodrigo'ya cesaret verici bir mesaj göndermek için Instagram'a gitti. "Bu gece Toronto'da @oliviarodrigo ile sahnede "Complication" şarkısını söylemek için ayağa fırladı," o anın fotoğraflarının ve videosunun yanına yazdı. “Bu gece SOUR turunuzda sizinle performans sergilemek çok tatlıydı!! İnanılmaz bir tur gurl var. Öldürmeye devam et. Sana çok fazla sevgi gönderiyorum." GÜRL.

Diğer punk rock ikonu Gwen Stefani, 'gram' hakkında yorum yaparak, "Bu çok şirin!! gx." Sırada No Doubt'ın “Sadece Bir Kız”ının Rodrigo x Stefani yorumunu alabilir miyiz?

Rodrigo ayrıca 30 Nisan'da Instagram'da düetin bir fotoğrafını ve videosunu paylaştı. Altyazıya “Toronto dün gece özeldi🥺” yazdı. “Benimle şarkı söylediğin için teşekkür ederim sevgili @avrillavigne. 2 u çok fazla bak 💖.”

Bu ve Billie Eilish'in Coachella sırasında “Misery Business”ı gerçekleştirmek için Hayley Williams'ı sahneye çıkarması arasında, kalbim resmen dolu.

Kaynak: Glamour

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kardashians, Blac Chyna'nın 100 Milyon Dolarlık İftira Davasında Büyük Kazandı

AAWR5AH.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Kardashianlar Met Gala'dayken, jüri Blac Chyna'nın ünlü aileye karşı açtığı 100 milyon dolarlık iftira davasında karara vardı ve kazandılar.

Kardashians, Chyna'ya hiçbir zarar vermeden galip geldi. Jüri, Kardashian'ların hiçbirinin Chyna'yı karalamadığını ve hiçbirinin onun E'sine müdahale etmediğini tespit etti! sözleşme, AP raporları. Chyna, ünlü ailenin, Rob Kardashian'la birlikte rol aldığı realite şovu “Rob & Chyna”yı iptal etmeye ağı ikna ettiğini iddia etmişti.

Rob Kardashian'ın eski nişanlısı ve 5 yaşındaki kızı Dream'in annesi olan model ve etkileyici Chyna, Kardashian ailesini realite TV kariyerini mahvettiklerini iddia ederek dava etti.

“Rob & Chyna” E'de bir sezon yayınlandı! Dizi, Chyna'nın Aralık 2016'da yapımcılara ve ağ yöneticilerine Chyna'nın Rob Kardashian'a şiddetle saldırdığını yalan bir şekilde söylediği için dizinin ilk sezonundan sonra iptal edildiğini iddia eden davanın merkezindeydi. Duruşma sırasında, Kardashian'lar ve E! Yöneticiler, çekimler sürekli olmasına rağmen, gösteriye ikinci sezon için teknik olarak yeşil ışık yakılmadığı için iptal edilecek bir şey olmadığını söyledi.

Bir yandan Chyna, Kris Jenner'ın Kardashian-Jenners'ın güçlerini E'yi zorlamak için kullandığı bir ana planın elebaşı olduğunu iddia etti! gerçeklik şovunu baltalamak için. Ancak öte yandan, aile ve dizinin yöneticileri, çiftin ayrılması nedeniyle sona erdiğini söyledi, ki bu gösterinin tüm öncülüydü - esasen, “Rob & Chyna” Rob ve Chyna olmadan devam edemezdi.

İki güne yayılan müzakerelerle jüri, Kardashianların "davada gündeme getirilen konularda genellikle kötü niyetli davrandıklarını" tespit etti ve AP'ye göre, "Chyna'nın sözleşmesi veya gösterinin kaderi üzerinde önemli bir etkisi yoktu. ”

Metin mesajları ve e-postalar 10 günlük deneme boyunca kanıt olarak gösterildi ve Kardashianların Chyna hakkında olumsuz konuştuklarını ve E! Chyna işin içindeyse amiral gemisi hitleri “Keeping Up With the Kardashians”ı çekmeyi bırakabileceklerini söyledi. Khloé Kardashian'dan bir metin, "Onlar devam ederse, şovumuzla ilerlememeyi bile düşünüyoruz, bunun ailemize ne kadar zarar verdiğini bu kadar güçlü hissediyoruz" dedi. Ancak Kris Jenner ifade verdiğinde, herhangi bir iptal konusunda ağı "etkileme" gücüne sahip olmadığını söyledi.

Kardashian-Jenners, çoğu gün Los Angeles Yüksek Adliyesi'nde ön sırada oturuyordu. Duruşma nispeten düşük anahtardı ve diğer yasal medya gösterileriyle karşılaştırıldığında yalnızca orta düzeyde bir ilgi gördü - özellikle sanıklar olan Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloé Kardashian ve Kylie Jenner olan paparazzi mıknatısları göz önüne alındığında. Duruşma ayrıca, “Keeping Up With the Kardashians” serisinin yapımcısı Ryan Seacrest'in sanal bir ifadesi de dahil olmak üzere, realite televizyon alanındaki yapımcıları ve yöneticileri kürsüye çıkardı. Pete Davidson bile bir gün kız arkadaşı Kim'i desteklemek için mahkemeye geldi.

Dava, Chyna'nın Rob Kardashian'ın küfürlü olduğunu ve eski çiftin kısa ömürlü şovunun iptalinden Kardashian-Jenners'ın sorumlu olduğunu iddia eden 2017 davası etrafında dönüyordu. Chyna, tüm aileyi iftira, saldırı, darp, aile içi şiddet ve olası ekonomik ilişkilere müdahale iddialarıyla dava etti. Aynı yıl, aile iddialara kendi davalarıyla yanıt verdi ve Chyna'nın Rob Kardashian'a saldırdığını iddia etti.

Geçen hafta Rob Kardashian, eski nişanlısından maruz kaldığı iddia edilen taciz hakkında ifade vermek için kürsüye çıktı. Aralık 2016'da istikrarsız bir kavga, Chyna'nın Rob'u telefon kablosuyla boğduğu, kafasına silah dayadığı ve ona metal bir direkle vurduğu iddia edilen "Rob & Chyna"nın sona ermesine yol açan kilit olay olarak ortaya çıktı. Rob mahkemede, "Beni boğdu, iki kez kafama silah dayadı, kokain ve alkol kullanıyordu" dedi. Chyna ifade verdiğinde jüriye "aptalca" davrandığını ve silahı tutmanın "şaka" olduğunu söyledi.

Kardashianlar, Chyna'nın tüm iddialarını ailenin avukatı Michael G. Rhodes'a sunarak, Chyna'nın iddialarının "saçma olduğunu çünkü onları destekleyecek hiçbir belgesel kanıt, ekonomik analiz veya uzman ifadesi bulunmadığını" söyledi. Yargıç, Chyna'nın Kim Kardashian'a karşı hakaret iddialarından birini reddetti ve Chyna'nın avukatı Lynne Ciani'nin duruşma sırasında Kim Kardashian'ın Chyna'ya karşı karalayıcı olduğunu kanıtlayan herhangi bir açıklama yapmadığına karar verdi. Ancak yine de, Kim Kardashian, Kris Jenner, Khloé Kardashian ve Kylie Jenner aleyhindeki bir sözleşmeye müdahale iddiaları ve son üç yıldıza karşı iftira iddiaları da dahil olmak üzere diğer iddialar jürinin müzakere etmesi için kaldı.

Kaynak: Variety

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlü Yönetmen Ron Howard Kızı Paige'in Düğününde Kızkardeşi Bryce Dallas Howard Nedime Oldu

AAWYjf8.img?w=768&h=960&m=6&x=201&y=167&

Bryce Dallas Howard'ın kız kardeşi Paige, hafta sonu açık havadaki güzel düğünlerinde her şeyi aile içinde tuttu.

37 yaşındaki Paige, aktör ve sanatçı Tim Abou-Nasr ile Pazar günü New York Central Park'ta, 41 yaşındaki aktris ve yönetmen Bryce ile nedime olarak evlendi.

Ayrıca kız kardeşlerin ünlü babası yönetmen Ron Howard törende görevli olarak görev yaptı.

Bryce, salı günü Instagram'da bu özel güne ait bir atlıkarınca fotoğrafı paylaştı ve bir fotoğrafta ablasının yanında dantel aplikeli eterik allık gelinlik içinde poz verdiğini gösterdi.

Bu arada Bryce, çiçekli bir gül tacı ile birlikte açık deniz mavisi bir nedime elbisesi giydi ve 68 yaşındaki babaları koyu gri bir takım elbise içinde zarif görünüyordu.

Bryce, başlıkta kız kardeşini ve yeni kayınbiraderini etiketleyerek "Yeni evli çifti tebrik ederim" yazdı. "Bu özel ana ulaşmak için koca bir salgın geçmesine rağmen, ikinizi kutlayan daha mükemmel bir gün düşünemiyorum. Tim, sana kardeşim demek için şükran ve sevinçle doluyum!!"

Bryce ayrıca Mutlu Günler mezunlarını bir memur olduğu için kutladı. "Ve son olarak, inanılmaz görevlimiz @realronhoward için bir alkış alalım 😉."

Ron da günü Instagram'da kutladı ve Paige ve Tim'in önünde görevliyken çekilmiş bir fotoğrafının yanına yazarak, "Paigey'imiz, hayatımda gördüğüm en güzel elbiselerden birinin içinde gerçekten olduğu çiçek tanrıçasına benziyordu."

Ayrıca, #SpringWedding ve #CentralPark hashtag'lerini ekleyerek, "Damat @timmyabou da harika görünüyordu ve görev yapmak benim için benzersiz bir olaydı" diye yazdı.

Bryce ve Paige'e ek olarak, Ron ve karısı Cheryl iki çocuğu daha paylaşıyor; 35 yaşındaki oğlu Reed ve 37 yaşındaki kızı Jocelyn.

Mart ayında Bryce, babasının 68. doğum günü münasebetiyle Instagram'da bir gönderi paylaştı ve film yapımcısı babasına kendisini "dünyanın en şanslı kızı" olarak nitelendirdiği dokunaklı bir övgü paylaştı.

"@realronhoward'ın doğum günü!! 🥳 Daddio, sen çok bilge ve cömert bir adamsın — babam olduğun için dünyanın en şanslı kızı gibi hissediyorum" diye yazdı. "Doğum günün kutlu olsun!! 🎊 Seni çok seviyorum 💛."

Yorum bölümünde, Bryce'ın 2011 yapımı The Help filmindeki başrol oyuncuları da Ron için iyi dileklerini paylaştı. Octavia Spencer, "Doğum günün kutlu olsun @realronhoward, sen harika çocuklar yaratan harika bir yaratıcısın. Bryce senin harika bir yansıman!" dedi. Viola Davis, "Doğum günün kutlu olsun!! Sen kutsanmış bir adamsın ❤️❤️" yazdı.

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

'Arkadaşlar' ve 'Seinfeld' oyuncusu, gençken insan ticaretine maruz kaldığını açıkladı

"Friends" ve "Seinfeld" dizilerinde unutulmaz rollere sahip olan Angela Featherstone, "sürekli insan ticaretine maruz kaldığı" ve "tecavüze uğradığı" acı dolu yetiştirilme tarzını anlatıyor.

AAXfs3E.img?w=768&h=722&m=6&x=255&y=329&

Yahoo Life ile yaptığı bir sohbette, "Arkadaşlar"da "Xerox'un seksi kızı" Chloe'yi oynayan oyuncu, "Hayatımın ilk 16 yılını fiziksel, duygusal, psikolojik ve sonunda cinsel istismar. En azından, tutarlı bir şekilde suç ihmali ve çok sayıda terk vardı."

Angela, 16 yaşındayken Kanada'da koruyucu aile sistemine alındığını hatırladı. Kendini güvende hissetmediği için birkaç kez kaçtı, dedi. Ne yazık ki, işler ancak o sokaklarda yaşamaya başladığında yıprandı.

"Tacirliğe maruz kalıyordum, sürekli tecavüze uğruyordum. Hiç para almıyordum ve herhangi bir sokak köşesinde durmuyordum. Kafamda hayal ettiğimden farklıydı." dedi. "Bunun bu kadar incelikli olabileceğini sezmemiştim, çünkü senin başına gelebilir ve sen bunun sana olduğunun farkında bile değilsin."

Hatta 17 yaşındayken fuhuştan tutuklandı.

AAXfyud.img?w=768&h=585&m=6&x=365&y=116&

Bir yargıç onu serbest bıraktıktan sonra, Angela biraz borç aldı ve Nova Scotia'dan Toronto'ya gitti ve burada aranan bir model oldu. Sonunda, modelleme kariyerine devam etmek için New York'a taşındı.

AAXfs3O.img?w=768&h=496&m=6&x=227&y=140&

Yine de - "Con Air" ve "The Wedding Singer" gibi filmlerde yer almasına rağmen - Angela mücadele etti ve sokaklara geri döndü.

"Oyuncu olarak kariyerimin zirvesindeydim ve işte birkaç gerçekten zor olay oldu ve bunlarla baş edecek altyapıya sahip değildim. Bunlar olduğunda, yıkıldım ve huzuru evsizlikte aradım." dedi. "Evsiz kaldım. Kelimenin tam anlamıyla tüm paramı, onu alacak herkese fırlattım. Sadece sıfırdan yeniden başlamak istedim."

"Seinfeld"de Jerry'nin sevgilisini ve hizmetçisini oynayan Angela, şimdi çoğunlukla koruyucu aile dışında yaşlanan daha büyük çocuklara yardım eden kar amacı gütmeyen Fostering Care'e odaklanıyor.

"Ben sadece bu koruyucu aile görüntüsünün sığırlar katledilmeden önce ağıl tutanlar gibi olduğunu görüyorum: Katliam temelde California eyaletinde 18 yaşına giriyor" dedi. "Koruyucu bakımdan sübyancıya uzanan boru hattı canlı ve iyi durumda."

Kaynak: Wanderwall

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.