Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Angelina Jolie, 13 yaşındaki kızları Vivienne ve 17 yaşındaki Zahara ile günün tadını çıkarıyor.

AAZbQE0.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Son zamanlarda yeni filmi Without Blood'ı yönetirken Roma'da vakit geçiriyor. Ve görünüşe göre Angelina Jolie, 13 yaşındaki kızları Vivienne ve 17 yaşındaki Zahara ile dışarıda bir gün geçirirken, hatta daha sonra arkadaşı Salma Hayek ile buluştuğu için çocuklarını da geziye getirmiş.

AAZbQE8.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AAZbQEc.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AAZbJyf.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kaynak: Dailymail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Fransız Aktris Judith Chemla Aile İçi İstismardan Kaynaklanan Yaralanmaların Fotoğraflarını Paylaştı: “Artık Dayanamıyorum”

AAZbZ75.img?w=768&h=511&m=6&x=477&y=174&

Fransız aktris Judith Chemla, bir yıl önce kızının adını vermediği babasının ellerinde aile içi şiddete maruz kaldığını söylediği yaralanmaların fotoğraflarını Pazar gecesi geç saatlerde Instagram hesabına gönderdi.

FranceInfo'ya göre, geçtiğimiz Mayıs ayında Chemla'nın daha önce ilişki içinde olduğu film yönetmeni Yohan Manca, oyuncuya yönelik aile içi şiddet nedeniyle sekiz ay ertelenmiş hapis cezasına çarptırıldı.

Ancak uzun Insta gönderisinde, iki kez César adayı olan Chemla, "Bana zarar vermeye çalıştığına dair o kadar çok kanıtım var ki... Beni rahat bırakması için ne gerekiyor?" diye yazdı. Daha sonra ekledi, “Artık dayanamıyorum. barış talep ediyorum. Böyle daha mı net?"

Yazı başladı, “Bir yıl önce yüzüm yaralandı, gözümün altı morardı, deforme olduğunu gördüm. Bir yıl önce aynada yüzüme baktım ve artık yüzümü gizleyemeyeceğimi biliyordum.”

Paylaşımda Chemla, faile karşı birden fazla şikayette bulunulmasına da atıfta bulunarak, “Üçüncü kez polise gitmeli miyim? Bir yılda üçüncü bir şikayette bulunmak mı? Sinema sektörünün içinde olmak ve Demokles'in kılıcını sekiz ay ertelemiş olmak yetmiyor mu?… Bunu kendime mi saklamalıyım? Kendini kanunların üstünde hissetmeye devam edecekti… Bana baskı yapabileceğine ve beni ahlaki olarak taciz edebileceğine inanmaya devam edecek.”

2012'de Camille Rewinds, 2016'da Une Vie ve yakın zamanda vizyona giren komedi Not My Type'ı da içeren Chemla, Cannes'ın 2021'de Belirli Bir Bakış bölümünde koşan My Brothers And I'de de rol aldı. Ancak, ne o ne de yönetmen Manca resmi gösterime girmedi.

O sırada kaynaklara atıfta bulunan Variety, Chemla'nın 3 Temmuz 2021'de Theatre du Rond-Point yakınlarındaki sokakta Manca'ya cep telefonu fırlattığı iddia edildikten sonra Paris'in 10. bölgesinde polise şikayette bulunduğunu bildirdi.

Son tarih yorum için Chemla'nın temsilcisine ulaştı

Kaynak: Deadline

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir Zamanlar Beraber Olan ve Unuttuğunuz Ünlüler

AAYV3xJ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Penelope Cruz ve Tom Cruise

AAYVdve.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Mila Kunis ve Macaulay Culkin

AAYV3yc.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Cameron Diaz ve Justin Timberlake

AAYUgjO.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Cindy Crawford ve Richard Gere

AAYVmAt.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Salma Hayek ve Edward Norton

AAYV3yN.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Tom Cruise ve Cher

AAYUYDT.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Ryan Gosling ve Sandra Bullock

AAYV54y.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Sandra Bullock ve Matthew McConaughey

AAYVhJZ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Brooke Shields ve Nicolas Cage

AAYVaK3.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kim Kardashian ve Nick Cannon

AAYUYEK.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Leonardo DiCaprio ve Gisele Bündchen

AAYVdxL.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Matt Damon ve Winona Ryder

AAYUQsf.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Madonna ve Michael Jackson

AAYVaM4.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Miley Cyrus ve Nick Jonas

AAYV8Wo.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Natalie Portman ve Jake Gyllenhaal

AAYVaMr.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Sarah Jessica Parker ve Michael J. Fox

AAYUYFV.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Jennifer Lopez ve Diddy

AAYUQsG.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kate Hudson ve Alex Rodriguez

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Adam hiç durmuyor ya... Elon Musk'ın geçen yıl üst düzey yöneticilerinden biriyle ikizleri olduğu bildirildi.

Tesla CEO'su Elon Musk'ın geçen yıl tekrar baba olduğu ve üst düzey yöneticilerinden Shivon Zilis ile ikizleri olduğu bildirildi.

OIP-29.jpg

Business Insider'a göre ikizler Kasım ayında Austin, Teksas'ta doğdu. Grimes olarak bilinen müzisyen Musk ve Claire Boucher'ın Aralık ayında ikinci çocuklarını vekil yoluyla dünyaya getirmelerinden sadece haftalar önce doğdular.

AAWVGMj.img?w=768&h=432&m=6&x=39&y=123&s

Zilis, Musk'ın beyin çipi girişimi Neuralink'te yöneticidir.

Nisan ayında Musk ve Zilis, mahkeme belgelerine göre ikizlere babalarının soyadını ve annelerinin soyadını göbek adlarının bir parçası olarak vermek için bir dilekçe verdi.

Raporda, bir ay sonra bir Teksas yargıcı dilekçeyi onayladı.

Rapora göre, Zillis kısa süre önce Musk'ın 44 milyar dolarlık satın alma anlaşması tamamlandığında Twitter'ı çalıştırmak için dokunabileceği kişilerden biri olarak gösterildi.

AAZiqGP.img?w=768&h=432&m=6&x=326&y=140&

36 yaşındaki Zilis, LinkedIn profilinde 51 yaşındaki Musk'ın kurucu ortağı ve başkanlığını yaptığı Neuralink'te operasyonlar ve özel projeler direktörü olarak tanımlanıyor.

Haber Musk'ın toplam çocuk sayısını dokuza çıkardı. Musk, Grimes ile iki çocuğu paylaşıyor. Ayrıca eski eşi Kanadalı yazar Justine Wilson'dan beş çocuğu var.

Düzenli olarak tweet atan Musk'tan, dört oğlu ve Papa Francis ile bir fotoğrafta gösterildiği İtalya gezisinde sessizliğini bozduğu geçen haftaya kadar dokuz gün boyunca kendisinden haber alınamadı.

Musk, tahmini net değeri yaklaşık 220 milyar dolar olan dünyanın en zengin insanıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Brad Pitt prosopagnoziden muzdarip

62c5bfe0a5d7a.image.jpg?resize=1000,650

Brad Pitt prosopagnoziden muzdarip.

58 yaşındaki oyuncuya hiçbir zaman resmi olarak teşhis konulamamış ancak yüz körlüğü olarak da bilinen durumdan muzdarip olduğuna ve insanların onun hakkında yanlış düşüncelere yol açtığına inanıyor.

GQ Magazine'e konuşan Brad, sık sık yeni insanları hatırlamakta zorlandığını ve insanların onu "uzak, mesafeli, erişilemez ve bencil" olarak düşünmesinden endişe ettiğini açıkladı.

Yazar Otessa Moshfegh, Brad'e kocasının kendisinin de aynı duruma sahip olduğuna inandığını söylediğinde Brad, "Kimse bana inanmıyor! Başka biriyle tanışmak istiyorum" dedi.

Brad yıllarca durumuyla mücadele etti ve 2013'te birçok insanın bu yüzden ondan nefret ettiğini itiraf etti.

Daha önce Esquire'a şöyle demişti: "Pek çok insan benden nefret ediyor çünkü onlara saygısızlık ettiğimi düşünüyorlar. Yemin ederim, az önce söylediğim yerde bir yıl geçirdim, Bu yıl, sadece polise gideceğim ve şunu söyleyeceğim. insanlar, 'Tamam, nerede tanıştık?' Ama durum daha da kötüleşti. İnsanlar daha çok gücendi. Arada sırada biri bana bağlamı anlatacak ve ben de 'Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim' diyeceğim. Ama daha çok insanı sikiyorum.

"Bu şeyi, 'Egoist davranıyorsun. Kibirli davranıyorsun' gibi bir şey anlıyorsun. Ama bu benim için bir muamma dostum. Bir yüzü kavrayamıyorum ama yine de böyle bir tasarım/estetik bakış açısıyla geliyorum. Test ettireceğim."

Prosopagnozi, beynin sağ tarafındaki Temporo-Occipital bölgesinde bir sorun olduğunda ortaya çıkar ve semptomlar ve tedaviler hastalar arasında farklılık gösterir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Doja Cat, Noah Schnapp'a 'Stranger Things' rol arkadaşı Joseph Quinn'in bir kız arkadaşı olup olmadığını soruyor

Doja Cat, Noah Schnapp'in “Stranger Things”de başrol oyuncusu Joseph Quinn'in aşk hayatına ilgi duyduğunu ifade ettikten sonra özel DM'lerini göndermesinden heyecan duymuyor.

Grammy ödüllü müzisyen, Çarşamba günü TikTok'ta yayınlanan bir ekran görüntüsüne göre, Quinn'in bir kız arkadaşı olup olmadığını sormak için Instagram'da Schnapp'a mesaj attı.

Doja Cat, "Noah, Joseph'e hmu (bana vur) diyebilir misin?" diye yazdı.

Schnapp, "LMAOO dms'ine giriyor," diye yanıtladı.

Schnapp, Quinn'in Instagram veya Twitter hesabını bilmediğini söylediğinde Instagram profilini gönderdi ve "Tam burada hanımefendi" yanıtını verdi.

Perşembe gecesi TikTok Live'da Doja Cat, Schnapp'in mesajlarını paylaşmasından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi ve kendisinin bir çocuk olduğu için "bu konuda rahat olduğunu" söyledi, ancak yine de 17 yaşındaki aktörün DM'lerini göndermesinin "garip" olduğu konusunda ısrar etti. .

Doja Cat, TikTok Live'ın yeniden dolaşıma giren kliplerine göre, "O kadar gençken hata yaparsın" dedi. "Bu kişinin, Nuh'un bunu yapması, benimle onun arasında özel bir konuşma yayınlaması, inanılmaz derecede sosyal olarak habersiz ve saçma."

AAZktFC.img?w=768&h=512&m=6

Doja Cat daha önce, "Stranger Things"de Eddie Munson'ı canlandırarak bir çıkış yıldızı haline gelen "Game of Thrones" mezununa olan hayranlığını dile getirmişti. 30 Mayıs'ta, Sezon 4 Cilt 1 Netflix'e düştükten üç gün sonra, "Joseph Quinn (küfür) olarak iyi" tweetini attı.

"Kiss Me More" şarkıcısı daha sonra Quinn'in Twitter hayran sayfasına yanıt verdi ve aktörün bir fotoğrafını yayınladı ve "Doja bak Joseph Quinn ne kadar iyi" yazdı.

"Bu (küfür) suçlu" diye yanıtladı Çarşamba günü.

4. Sezon finali özeti: Kim öldü? Sezon 5 için ne anlama geliyor?

Ayrıca bakınız: 'Stranger Things' yıldızları Sadie Sink ve Caleb McLaughlin bu duygusal finali bozuyor

Schnapp'ın TikTok videosu bir milyondan fazla beğeni aldı ve Quinn hayranlarından Doja Cat'i kıskandıklarını ifade eden memleri ateşledi.

Doja Cat'in son bademcik ameliyatı, Mayıs ayında yaptığı duyuruda, onu yaklaşan bazı performanslardan çekilmeye zorladı.

Müzisyen, içki içip sigara içtikten sonra daha da kötüleşen bademcik enfeksiyonu olduğunu paylaştı. Festival eğlencesini bitirmesi ve artık The Weeknd ile turneye çıkmaması gerekiyordu.

Doja'nın Grammy zaferi: Doja Cat banyodan kaçıyor, Lady Gaga 'Kiss Me More' için Grammy'yi kabul etmek için SZA'nın elbise trenini taşıyor

Devamı: Metallica, 'Stranger Things' finalinde 'Master of Puppets' şarkısının önemli kullanımıyla 'havaya uçtu'

Quinn'den etkilenen tek sanatçı Doja Cat değil.

Metallica, 1986'da çıkardıkları "Master of Puppets"ın sezon finalindeki performansı için Instagram'da aktör için bir takdir gönderisi paylaştı. Ayrıca dizinin baş yapımcıları Matt ve Ross Duffer'ı hikayeye müziği dahil ettikleri için tebrik ettiler.

"O kadar iyi yapılmış, o kadar ki, bazı insanlar sadece fragmanda Joseph Quinn'in ellerini birkaç saniye görerek şarkıyı tahmin edebildiler!" grup Instagram'da sahneyi yazdı. "Bu ne kadar harika değil mi? Eddie'nin yolculuğunun bu kadar büyük bir parçası olmak ve bir kez daha gösteride yer alan diğer tüm harika sanatçılara eşlik etmek inanılmaz bir onur."

Netflix, "Stranger Things"in 4. Sezon finalini 1 Temmuz'da yayınladı. Beşinci sezon, dizinin son sezonu olacak.

Kaynak: USA TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kirsten Dunst, 6 Yıl Sonra Jesse Plemons ile Evlendi

Temsilcisi Sayfa Altı'ya verdiği demeçte, Kirsten Dunst ve Jesse Plemons yaklaşık altı yıl sonra düğümü bağladılar. Temsilci, "Sadece evlendiklerini onaylayabilirim" dedi. "Başka bir ayrıntı verilmeyecek."

Bir kaynak, çiftin geçen hafta sonu Jamaika'nın Ocho Rios kentinde evlendiklerini söyledi.

Beş yıldan fazla bir süre önce nişanlanan ve şimdi iki çocuğu olan çiftin düğünü uzun zaman oldu.

40 yaşındaki Kirsten ve 34 yaşındaki Jesse, 2018'de Ennis Howard Plemons adında bir oğulları olan ilk çocuklarını karşıladılar. Geçen Eylül, ikinci küçüklerini dünyaya karşıladıklarını duyurdu ve The New ile yaptığı röportajda oğulları James Robert'ı tanıştırdı. York Times.

Kirsten yayına, "Bu en yeni adam, Büyük Kahuna," dedi. "O bir melek, ama aç bir melek. Ve ağır bir melek."

Yıllar Boyunca Kirsten Dunst

Jesse ve Kirsten ilk olarak 2015 yılında Fargo setinde tanıştılar ve ekran dışı romantizmlerini gelecek yıl başlattılar.

2015'te bir panelde konuşan Jesse, "Kirsten'in çalışmalarını uzun süre sevdim ve onunla tanıştığımda gerçekten çok heyecanlandım" dedi. malzeme."

AAVyyle.img?w=634&h=1024&m=6&x=198&y=71&

2017'de Örümcek Adam aktris, Palm Springs Film Festivali'nde ilk kez nişan yüzüğünü halka açık bir şekilde açıkladı ve bir gün koridordan aşağı inme planlarını doğruladı.

Ancak geçen yıl, hamileliklerinin, kendisinin ve Jesse'nin düğün planlarını ertelemesinin bir nedeni olduğunu açıkladı.

Bring It On mezunu Kasım ayında Jimmy Kimmel'e şaka yaparak "Hamile kalmaya devam ettim ve düğünümden zevk almak istiyorum" dedi. "Sadece içip eğlenebilmek istiyorum. Çok yakında yapacağız."

Şubat ayında Jesse ve Kirsten'in The Power of the Dog filminde birlikte oynadıktan sonra ilk Oscar'larına aday gösterdikleri bir başka dönüm noktasına ulaştılar. Variety'e o sırada “Bir çift olmak ve ilk adaylığımızı birlikte almak çok çılgınca” dedi. "Bir hikaye kitabı gibi. Ne demek istediğimi anlıyor musun? Çok tuhaf. İnanılmaz."

Ve işleri daha yeni yasal hale getirmiş olsalar da, bu, çiftin daha önce birbirlerine sevgiyle eşler olarak atıfta bulunmalarını engellemedi. Kirsten'in Şubat ayında Los Angeles Times'a söylediği gibi, "birbirlerine karı koca diyorlar." Görünüşe göre bu isimler kalacak.

Kaynak: E! News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kevin Costner, kendisinden 17 yaş küçük olan eşi ve 2022'nin şimdiye kadarki en iyi ünlü fotoğraflarından daha fazlasıyla dışarı çıkıyor!

AAZdtyc.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AAZdC9U.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AAZd6qg.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Suri Cruise, New York'ta bir arkadaşıyla dışarıdayken bir moda tutkunu gibi görünüyor

Suri Cruise her geçen gün gözümüzün önünde büyümeye devam ediyor. Katie Holmes ve Tom Cruise'un kızı yakın zamanda fark edildi ve Cumartesi günü New York'ta bir arkadaşıyla öğle yemeğine çıkarken yaza hazır görünüyordu.

AAZsSD4.img?w=480&h=800&m=6&x=46&y=115&s

AAZt8Pg.img?w=480&h=800&m=6&x=253&y=216&

AAZsZjX.img?w=480&h=480&m=6&x=183&y=88&s

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jessica Simpson, kızının emziği için (yine) anne utangaçlığına girdi

Bunu emmek.

Jessica Simpson, 3 yaşındaki kızı Birdie'yi emzik emerken gösteren son bir göl tatilinden fotoğrafları paylaştıktan sonra çevrimiçi dünyanın gazabını hissediyor.

Instagram takipçileri hemen istenmeyen görüşlerini sunmaya başladı ve onları müjde olarak rehine verdi.

Bir kişi, diğerleri üzerine yığılırken, "Neden binkie tho bunun için çok yaşlı değil ..????," yazdı. Bir başkası, "Bu bir emzik mi!?????"

Hepsi de bilinmeyen diş kimlik bilgilerine sahip olan birkaç kişi Birdie'nin dişleri hakkında fikir yürüttü.

Bir kişi, "Passy'nin gitmesi gerekiyor... Dişlerini çok fena bozuyor" dedi. "Arkadaşım, [sic] çocuğunun büyük diş sorunları olduğunu öğreniyor." Bir diğeri, "Doğru biliyorum ilk fark ettiğim şey bu yüzden üst dişlerinin kemerli" diye ekledi.

AAWuvsL.img?w=768&h=1154&m=6&x=252&y=109

Doğal olarak, çevrimiçi nefretin tümü tot etrafında toplanmadı, çünkü bazıları her zamanki gibi Jessica'nın görünümünü çok zayıf olduğunu iddia ederek eleştirdi (birçok kez suçlandı.) Ancak, Jessica Takımı karşı koydu. Bir kişi, "Ağır birine yememesini mi söylüyorsunuz!?" dedi.

Bir kişi Jessica'yı oldukça kaba bir şekilde daha fazla yemeye teşvik ettikten sonra, bir destekçi karşı çıktı, "Sırf başka bir kadının vücudu hakkında yorum yapmak için onun sağlığı için endişeleniyormuş gibi yapıyorsun. En azından küçük olduğun gerçeğini kabullen. Don' Endişenin arkasına saklanma. Biliyorsun, ölecek gibi görünmüyor ve ölecek olsa bile, tartışmanın hatırına, onu iyileştirmek için duygusal olarak yatırım yapmıyorsun. Kadın kalk kızım."

Diğerleri Jessica'nın dudakları hakkında yorum yaptı.

Bir hayran, "Dürüst olmak gerekirse, Jess'in buradaki iğrenç yorumları okumadığını umuyorum. Fotoğraflarınızın çevrimiçi olarak yabancılar tarafından seçilmesi ruhunuzu mahvediyor olmalı" diye yazdı. "Ve herhangi biri ile başlamadan önce, o bir halk figürü, HAYIR bu size korkunç şeyler söylemek için ücretsiz bir geçiş hakkı vermiyor, o bir insan, burası onun alanı ve paylaşmaya karar verdiği şey dışında kişisel hayatı hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. "

Kaynak: Wanderwall

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kate Beckinsale'in Taş Bir Aslan Üzerine Yayıldığını Görün

Kate Beckinsale'in bir tür vahşi hayvanla etkileşime girdiğine dair son haberimiz devam ediyor, eğer Underworld aktrisinden daha az hoş biri olsaydı bu garip olurdu. Son zamanlarda, Kate Beckinsale'in bahçede genç bir tilkiyle oynarken, çok ama çok İngiliz Pamuk Prensesi gibi (artı bir bakkalda gazı çok kötü olan birinden şikayet ederken) fotoğraflarını çekerken, bu yeni resim onun tilkiyle etkileşimini gösteriyor. İngiltere'nin diğer ikonik hayvanlarından biri: aslan. Kate Beckinsale'in Instagram'daki şu resme bir bakın:

AAZxe2V.img?w=768&h=432&m=6&x=391&y=183&

Kaynak: Giant Freaking Robot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.