Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Bruce Willis'in karısı, afazi teşhisini açıkladıktan sonra oyuncunun ilk fotoğrafını paylaştı

AAVYRlX.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Bruce Willis'in eşi Emma Heming Willis, bugün Instagram hesabında oyuncuyla birkaç fotoğraf paylaştı, Willis'in ailesinin Mart ayında afazi teşhisini açıklamasından bu yana ilk halka açık fotoğrafı. "Anne ve Baba en sevdikleri yaşam alanlarında #offthegrid" yazdı.

AAVYkWj.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Fotoğraflar, bir kütüğün üzerinde oturan mutlu görünen çifte ait ve başlıktaki “dağ + çizme” emojisi, fotoğrafın bir yürüyüşün ortasında çekildiğini ima ediyor. Fotoğraf, on yaşındaki kızları Mabel Ray Willis'e atfedildi. Emma Heming, çiftin yürüyüş videolarını Instagram hikayelerinde de paylaştı.

Willis, beynin konuşma merkezlerini etkileyen bir durum olan afazi teşhisi konulduktan sonra 30 Mart'ta oyunculuktan emekli olduğunu açıkladı. O zamandan beri hayranlar ve meslektaşlar, ekran efsanesi için duydukları endişeyi ve takdiri dile getirdiler. Willis ilk olarak TV dedektif romantik komedisi Moonlighting'deki başrol rolüyle ün kazandı, ardından Die Hard aksiyon filmi serisinde NYPD dedektifi John McClane rolüyle çıkış yaptı. O zamandan beri, büyük bütçeli aksiyon filmleri ile 1994'ün Ucuz Romanı gibi eleştirmenlerce beğenilen filmler arasında gidip geldi.

Fotoğraflarda çift, Bruce turuncu bir kuştüyü yelek, Emma ise bir ceket ve kot pantolonla bahar havasında yürüyüş yapmak için donatıldı. Nerede olurlarsa olsunlar, Willis'in Brentwood, Los Angeles'taki mülkü ve muhtemelen Willis ve eski karısı Demi Moore'un 90'lardan beri yaşadığı Idaho değil. Eski bir model olan Heming Willis, 2009 yılında Turks ve Caicos'ta bir düğünün ardından Beverly Hills'de düzenlenen bir sivil törenle Bruce Willis ile evlendi. Mabel Ray'e ek olarak, Evelyn Penn, 8 yaşında bir kızları daha var.

Kaynak: We Got This Covered

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Avril Lavigne ve Mod Sun, Eyfel Kulesi önünde nişanlandı

Avril Lavigne, Megan Fox, Kourtney Kardashian gibi “yapıyorum” demeye hazır ünlülerin listesine katıldı. Salı günü şarkıcı, gerçek adı Derek Ryan Smith olan Mod Sun'ın Paris, Fransa'daki Eyfel Kulesi'nin önünde diz çöktüğü özel andan bir fotoğraf galerisi paylaştı. Lavigne, "Evet, seni sonsuza kadar seveceğim!" yazarak temayı korudu. Fransızcada.

AAVZdVk.img?w=480&h=480&m=6

Lavigne fotoğrafları 7 Nisan'da paylaştı, ancak alt yazıya göre 27 Mart'ta evlenme teklif etti.

Şarkıcı, gururla sergilediği kalp şeklinde büyük ve benzersiz bir elmas yüzükle evlenme teklif etti.

AAVZ20a.img?w=480&h=480&m=6

Mod, yorumlarda sevgisini gösterdi, “Seni çok seviyorum! Sonsuza kadar meleğim." Ayrıca bir kemancının serenatını da içeren özel günlerinden daha fazla fotoğraf ve video paylaştı. "Tanıştığımız gün, o kişinin sen olduğunu biliyordum. Sonsuza kadar birlikte, günlerimiz bitene kadar. Paris'te evlenme teklif ettiğim bir rüya gördüm. Bir yüzük çıkardım + takmanı istedim. Gözlerine bakarken tek dizimin üzerindeydim. Sözlerimin anlatamayacağı kadar güzelsin. Elini tuttum + son bir nefes aldım… 'Benimle evlenir misin?' dedim + 'evet' dedi başlığına.

Her şey nasıl başladı

Yakında gelin ve damat, bir araya gelmeden önce “Flames” şarkısında işbirliği yaptılar. Şubat 2021'de Metro'ya her şeyin onun müziğine ilgi göstermesiyle başladığını söyledi. “Söylemesi bile zor çünkü o-kral Avril Lavigne ama 'Şarkınızı gerçekten çok beğendim, müziğinizi gerçekten çok beğendim' dedi ve 'Bana üzerinde çalıştığınız başka şeyler gönder, '" dedi. “Aslında ona Flames gönderdim, en fazla iki ay önce demek istiyorum. Her şey böyle oldu, bu kadar çabuk oldu" dedi Şubat 2021'de Metro'ya. "Ona gönderdim ve 'Vay canına, bu şarkıyı gerçekten çok seviyorum' dedi ve hemen onun gibi olmaya cesaretim yoktu. 'Yani, şarkı söylemek ister misin?'

“Sonunda ona sormaya cesaret ettim ve 'Hey, albümümde başka kimse yok - benim dışımda görünen tek kişi olarak albümümde olmanı o kadar çok istiyorum ki, dedim ki O Flames şarkısını gerçekten beğendin.'” Aynı ay, Us Weekly'ye göre Mod Sun, Lavigne'in adını boynuna dövme yaptırdı.

Kaynak: iHola

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Emma Roberts, Minnie Driver'ın 3,6 Milyon Dolarlık Hollywood Hills Evini O Kadar Sevdi ki, Tamamen Mobilyalı Satın Aldı

AAVWkzz.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Eski Garrett Hedlund'dan ayrılmasının ortasında Emma Roberts, Minnie Driver'dan 3,6 milyon dolara aldığı Hollywood Hills'deki yeni evinde yeniden başlıyor. Good Will Hunting yıldızının ev dekorasyonu stilini o kadar çok sevdi ki, mülkü tamamen mobilyalı satın aldı - şimdi biz buna kolay taşınma diyoruz!

2.730 metrekarelik rahat bungalovda Roberts, kendisi ve Hedlund ile olan ilişkisinden 1 yaşındaki oğlu Rhodes için bolca alana sahiptir. Ev, ana evde iki yatak odası ve üç banyoya sahiptir ve mülkte ek bir müstakil tek yatak odalı, tek banyolu misafir kulübesi vardır. Ama Amerikan Korku Hikayesi yıldızını oğlunu büyütmek için ideal bir yer olarak satan yerin cazibesi.

Yemyeşil peyzajın içine yerleştirilmiş gölgeli havuzdan ve yemek için sevimli bir çardaktan Roberts yeni evini çok sevecek. Romantik birincil süit mükemmel bir şekilde dekore edilmiştir ve gömme dolap, bir anlık huzur için küçük bir kaçamak için rahat bir mekandır. Birbiriyle uyuşmayan baskılarıyla eklektik yemek odasını kaçırmayın ve Dirt'te daha fazla fotoğrafa göz atmayı unutmayın.

AAVW3xF.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

basit mutfak

Temiz hatların sizi aldatmasına izin vermeyin - güncellenmiş mutfakta ev şefleri için hala birinci sınıf cihazlar var.

AAVWkzL.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Romantik Banyo

Bağımsız küvet, uzun bir günün ardından bir mum yakmak ve bir kadeh şarap içmek için rahatlatıcı bir yer gibi görünüyor.

AAVWpfA.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Parlak Gömme Dolap

Alanın parlak doğal ışığı, hazırlanmak ya da pencerenin yanında kıvrılıp kitap okumak için harika bir yer haline getiriyor.

AAVWaUo.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Rüya gibi yatak odası

Bu odada neyi daha çok sevdiğimizi bilmiyoruz - yerleşik kitap rafları, dramatik karyola veya stilistik duvar kağıdı.

AAVWmtw.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Büyüleyici Öğeler

Antika çardak, arka bahçenin Fransız kırsalının bir parçası olduğunu hissettiriyor.

AAVWpfG.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Ormanda Yüzmek

Bu havuz, sıcak bir günde serin bir gölge sunan yemyeşil peyzaj ile çok tenha hissediyor.

Kaynak: SheKnows

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Johnny Depp neden Amber Heard'a dava açıyor?

AAW0MAu.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Johnny Depp ve Amber Heard arasında devam eden hukuk mücadelesi birkaç gün içinde mahkemeye taşınacak.

İki popüler - ya da eskiden popüler olan - aktör arasındaki uzun süren kamuoyu tartışması, insanlar taraf tutarken ve davalarını sürekli bir dijital anlaşmazlık içinde tartışırken, çevrimiçi olarak devam eden bir çatlak yarattı. Her iki yıldızın hayranları uzun süren davanın nihai çözümünü beklediğinden, ancak bu ayki karalama duruşması beklentisiyle yeniden hızlandığı için tartışmalar son zamanlarda azaldı.

Johnny Depp ve Amber Heard arasında ne oldu?

AAW0Qid.img?w=768&h=432&m=6&x=300&y=133&

Her iki tarafın yaptığı açıklamalara göre Depp ve Heard arasındaki sorunlar yıllar öncesine dayanıyor. Heard'in taciz suçlamaları, ilk olarak çiftin 2017 boşanmasından önce halka açıldı. Depp iddiaları reddetti ve Heard, ikisi arasındaki farklılıkları çözdükten sonra sonunda onları geri aldı.

Ya da öyle görünüyordu.

Yaklaşık iki yıl sonra, 2018'in sonlarında Heard, Washington Post için "Cinsel şiddete karşı konuştum ve kültürümüzün gazabıyla karşılaştım" başlıklı bir makale kaleme aldı. Bunun değişmesi gerekiyor." Depp, sütunda hiçbir zaman özel olarak belirtilmese de, Heard'ın suçlamalarının Grindelwald'ın Suçları yıldızını açıkça hedef aldığı ortaya çıktı. Heard, köşe yazısında, "İki yıl önce aile içi istismarı temsil eden bir halk figürü oldum ve kültürümüzün sesini yükselten kadınlara karşı öfkesinin tüm gücünü hissettim" diye yazdı. Ana hatlarıyla belirtilen belirli zaman çizelgesi, Depp'i istismarın faili olarak açıkça tanımlıyor ve eski eşler arasında bir dizi yasal zorluk başlattı.

Depp, Washington Post makalesinin ardından Heard aleyhine bir iftira davası açtı ve bu da - görünüşte açık bir şekilde Depp'i hedef alması nedeniyle - bu ayki Dumbledore'un Sırları'nda bir rolüne mal oldu. Poynter'a göre, ağır bir şekilde ertelenen iftira davası 11 Nisan'da başlayacak ve Heard'in Post op-ed'iyle karakterine saldırdığı yönünde suçlamalarla karşı karşıya kalacağını görecek. Depp, Heard'in köşesinin ona Fantastik Canavarlar serisindeki Grindelwald ve Karayip Korsanları serisindeki Kaptan Jack Sparrow dahil olmak üzere birçok role mal olduğunu iddia ediyor.

Bu dava, Depp ve The Sun arasındaki 2020 iftira davası da dahil olmak üzere birkaç davayı takip ediyor. Dava, Sun'ın Depp'i, Depp'in reddettiği bir unvanı "karı-döven" olarak nitelendirmesinin ardından geldi. Depp, adını ve profesyonel imajını korumak için makaleye karşı çıktı, ancak sonunda kaybetti. İngiltere'nin kararı, gelecek haftaki hakaret davası sırasında ABD mahkemelerinde verilecek kararı etkilemeyecek, ancak Depp'in zafere giden yolundaki bazı engellerin habercisi olabilir.

Depp'in 2020 iftira davasındaki kaybının arkasındaki başlıca suçlu, BBC'ye göre Yüksek Adalet Divanı'nın Heard'a karşı iddia edilen 14 şiddet olayının 12'sinin "önemli ölçüde doğru" olduğuna dair bir kararı. Benzer kararlar, onun hakaret davasını kaybetmesine neden olabilir, ancak Amerikan adalet sistemi, İngiltere'ninkinden o kadar farklı ki, davanın ele alınış biçiminde değişiklikler görmemiz muhtemel.

Depp neden Heard'a dava açtı?

AAW0Qin.img?w=768&h=432&m=6&x=423&y=157&

Depp, 2018 Washington Post köşesi nedeniyle Heard'a dava açtı ve bunun Hollywood'daki kariyerine önemli ölçüde zarar verdiğini iddia etti. İtibarın zedelendiği iddiası tartışılmaz bir şekilde doğrudur - Depp, Hollywood'un sevgilisi olarak on yıldan fazla bir sürenin ardından son birkaç yılda herhangi bir yayında neredeyse hiç görünmedi - ancak Heard'in ifadelerinin doğru olmadığı ve mahkemelerin Nisan ayından itibaren test edeceği iddiaları. 11.

Depp, Post aracılığıyla yaptığı açıklamaların ardından Heard'a 50 milyon dolarlık iftira davası açtı ve 35 yaşındaki aktrisi asla taciz etmediğini ve onun yerine "Bayan Heard için olumlu bir tanıtım yapmak ve ilerlemek için ayrıntılı bir aldatmaca" uydurduğunu iddia etti. kariyeri", hukuk ekibine göre. Vulture'a göre, mahkeme belgeleri, "Bay Depp aleyhindeki asılsız iddiaların, yanıt veren iki ayrı polis memuru, tarafsız üçüncü taraf tanıklardan oluşan bir ayin ve yeni elde edilen 87 güvenlik kamerası videosu tarafından kesin olarak reddedildiğini" iddia ediyor.

Heard aleyhindeki mevcut davada ayrıca “aile içi istismarın kurbanı olmadığını, fail olduğunu” iddia ediyor.

Hakaret davası, Depp'in hukuk ekibinin Posta'nın fiziksel olarak eyalette yayınlandığı ve orada birkaç ofisi bulunduğuna dair başarılı argümanları sayesinde Virginia'da görülecek. Depp'in hukuk ekibinin, iddia edilen suistimallerin çoğunun yeri yerine eyaleti seçtiği genel olarak varsayılıyor; California - California'nın SLAPP karşıtı yasasından kaçınma umuduyla.

SLAPP karşıtı yasa nedir?

AAW0AOa.img?w=768&h=432&m=6&x=347&y=134&

Anti-slapp.org'a göre California'nın SLAPP karşıtı yasası - veya Halkın Katılımına Karşı Stratejik Davalar - "eleştirmenleri susturmak ve onları bu temelsiz davaları savunmak için para harcamaya zorlayarak taciz etmek" için düzenlenen davalar olarak sınıflandırdığı şeye karşı çıkıyor. Hakaret davası California'da açılacak olsaydı, Los Angeles'lı dava adamı Ryan Baker'ın Vulture aracılığıyla belirttiği gibi, eyaletin SLAPP karşıtı yasasının Heard'ı koruması muhtemeldir.

Virginia'nın SLAPP karşıtı yasası Kaliforniya'nınkinden daha az katıdır, ancak bir Virginia yargıcı 24 Mart'ta Heard'in, Deadline'a göre yasal işlemler sırasında devletin kendi SLAPP karşıtı yasasına dayanabileceğine karar verdi. Bu, neredeyse kesinlikle oyuncuya, 2020 takımındaki zaferi gibi, duruşma sırasında bir adım atacak.

Kaynak: We got this covered

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez ve Ben Affleck yeniden nişanlandı: Teklifle ilgili tüm detaylar, yüzük

Eski olan yenidir! Jennifer Lopez ve Ben Affleck yeniden evlenmek üzere nişanlandılar.

Lopez, büyük haberi duyurmak için Cuma günü geç saatlerde JLo hayran bülteninde kendisine bir video paylaştı.

Lopez, sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir videoda "Önemli duyuru!!!!" başlığıyla "Bu yüzden paylaşacak gerçekten heyecan verici ve özel bir hikayem var" dedi. hayranlarını onthejlo.com'a yönlendirdiği için. "Daha kişisel şeylerimi paylaştığım yer benim yakın çevrem ve bu kesinlikle JLo'da."

Videoda Lopez'in yüzüğe hayran olduğu ve "Mükemmelsin" diye fısıldadığı görülüyor. Affleck, ortadaki büyük yeşil pırlantanın her iki tarafında iki küçük pırlanta bulunan bir yüzük ile teklif etti - 2002'de ilk kez önerdiği pembe pırlantadan farklı bir ton.

USA TODAY, yorum için Lopez ve Affleck'in temsilcilerine ulaştı.

Şubat ayındaki "Marry Me" galasındaki görünüşleri, görünüşe göre Lopez'in bir kez daha gelin tepesinde olduğunu ima etti. Kısa beyaz bir elbise giyen şarkıcı, kırmızı halıda Affleck'e sarıldı ve birkaç öpücük alışverişinde bulundu.

Lopez ve Affleck, geçtiğimiz Nisan ayında Lopez'in eski beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez'den ayrılmasından sonra çiftin birçok kez birlikte görülmesinin ardından uzlaşma söylentilerine yol açtı.

İkili, Lopez'in 52. doğum gününü kutlarken Affleck'i öptüğü bir fotoğrafını paylaştığı Temmuz ayında Instagram yetkilisi olarak ilişkilerini doğruladı.

"5 2 … ne yapar ….." diye yazmıştı, o sırada ilişkisi ortaya çıktı.

BB1gAvIf.img?w=768&h=683&m=6&x=898&y=595

O zamandan beri film festivallerinde ve Eylül'deki 2021 Met Gala'da birlikte kırmızı halıya vurdukları görüldü.

Lopez ve Affleck ilk olarak 2002'de romantik komedi "Gigli"nin setinde tanıştılar ve Lopez hala ikinci kocası dansçı Cris Judd ile evliydi. Film gişede korkunç bir patlama yaşasa da, Lopez ve Affleck arasında kesinlikle kıvılcımlar uçuşuyordu. Çift, Lopez'in Judd'dan boşanmasından kısa bir süre sonra ilişkilerini kamuoyuna açıkladı.

"Hustlers" yıldızı, İnsanlara o sırada Affleck ile tanıştığında "Kendimi 'Tamam, bu kadar' gibi hissettim" dedi.

"Bennifer" romantizmi ilk olarak erken dönemlerin pop kültürünü fırtınaya kaptırdı. Hollywood'un güçlü çifti Kasım 2002'de pembe bir nişan yüzüğü ile nişanlandı ama bükülen dizleri sonsuza kadar mutlu bitmedi. Lopez ve Affleck, ilişkilerinin sona ermesini tüm medyanın dikkatini çekerek 2004'te nişanlarını sonlandırdılar.

2008'de Affleck, kendisinin ve Lopez'in yüksek profilli ilişkileri sırasında "fazla erişilebilir" olduklarını söyledi: "Bence Jen ve ben bir hata yaptık, aşık olduk, heyecanlandık ve belki de fazla erişilebilir. Ben de sanmıyorum. kendimize ait bir dünyaya ne derece sahip olacağını tahmin ediyorduk."

2022'ye hızlı ileri sarın ve nişan tekrar başladı.

İkisi arasında, Lopez ve Affleck'in önceki evliliklerinden beş çocuğu var. Lopez, 14 yaşındaki ikizler Emme ve Max'i eski kocası Marc Anthony ile, Affleck ise eski eşi Jennifer Garner ile Violet 16, Seraphina 13 ve Samuel 10'u paylaşıyor.

Kaynak: USA TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

3D çiçeklerle kaplı sıcak pembe takım elbise içinde Zendaya çiçekleri ve ayrıca tüm zamanların en iyi ünlü çiçek moda anlarından daha fazlası

AAW1KxY.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Bahar Burada! Yeni sezonu kutlamak için Wonderwall.com, ünlülerin en güzel çiçekli anlarından bazılarını kırmızı halıda topluyor... Konu moda olduğunda, Zendaya asla kaçırmaz. Mart 2022'deki Paris Moda Haftası sırasındaki Valentino defilesinde, Emmy ödüllü aktris, moda evinden zarif bir şekilde dikilmiş sıcak pembe bir takım elbise giydi ve monokrom üç boyutlu çiçek süslemelerle daha da yükseldi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kate Beckinsale'in kızı Lily Sheen, NY gösteriminde yeşiller içinde göz kamaştırıyor

Lily Sheen, Pazar günü son filmi The Unbearable Weight Of Massive Talent'in New York City gösterimine katılırken kırmızı halıda bir hayaldi.

Hollywood aktörleri 53 yaşındaki Michael Sheen ve 48 yaşındaki Kate Beckinsale'nin kızı olan 23 yaşındaki aktris, omzu açık limon yeşili bir elbiseyle şaşkına döndü.

22 Nisan'da vizyona girecek olan filmde Lily, Nicolas Cage'in 58 yaşındaki kızı Addy ile birlikte 59 yaşındaki Demi Moore, 47 yaşındaki Pedro Pascal ve 48 yaşındaki Neil Patrick Harris'i canlandırıyor.

Genç yıldız, uzun sarı buklelerini ortadan ikiye ayırıp kıvrılarak omuzlarından aşağı doğru hafifçe sarkıtmıştı.

Görünümü ışıltılı küpelerle süsledi ve bu vesileyle bronz göz farı ve pembe ruj sürdü.

Londra doğumlu güzel, kırmızı halıda poz verirken açılarını çalışırken kameraların önünde doğal görünüyordu.

AAW4tzt.img?w=634&h=951&m=6&x=319&y=125&

AAW4Rdn.img?w=634&h=951&m=6&x=297&y=147&

AAW4RdN.img?w=634&h=423&m=6&x=120&y=77&s

AAW4mH1.img?w=634&h=923&m=6&x=224&y=101&

AAW50qq.img?w=634&h=1064&m=6&x=145&y=98&

AAW4Re5.img?w=634&h=423&m=6&x=106&y=38&s

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.