Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Maura Higgins, egzersizin kilo kaybını tetiklediğini ortaya koydu

BB1g1vNW.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Maura Higgins o kadar 'zayıf' olduğunu açıkladı ve egzersize olan 'takıntısı' tehlikeli kilo kaybına neden olduktan sonra dört aydır bir süre yaşamadı.

30 yaşındaki Love Island yıldızı 30 yaşındaki endişeli erkek arkadaşı Chris Taylor, regl dönemindeki ani kaybın 'iyi olmadığını' söyledi ve annesi uyardı: 'Çok zayıflamışsın. . '

Özel bir röportajda Maura, gelecekte çocuk istediği için sorunu hemen düzeltmeye ne kadar istekli olduğunu ve sağlıklı, dengeli bir yaşam tarzı sürdürmenin kendisi için önemli olduğunu açıkladı.

BB1g1k56.img?h=521&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

EGO ile yeni ayakkabı serisinin lansmanı için harika görünen Maura, MailOnline'a şunları söyledi: 'Benim kadar çalışmıyorum, çok fazla kilo verdim.

Bunu haftada bir, en fazla iki kez yapmıyorum ve dürüst olmak gerekirse şu anda diyetimde gerçekten iyiyim. Her şey denge ile ilgili.

Hafta sonları istediğimi yerim ve hafta boyunca daha sağlıklı yiyecekler yemek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Ancak alıştırma ile ona takıntılı olmak çok kolay.

Aslında adetlerimi etkilediği bir aşamaya geldi; 4 aydır adetimi kaybettim. Özellikle benim yaşımda, belli ki iyi değil. Bir gün çocuk sahibi olmak istiyorum, bu yüzden bunun olması iyi bir şey olmadığını biliyorum.

BB1g1vO6.img?h=560&w=375&m=6&q=60&o=f&l=

Chris'in bile bana "Maura, bu hiç iyi değil, bunu çözmemiz gerekiyor" Ben "evet, biliyorum" gibiydim dediğini hatırlıyorum.

'Etrafında iyi insanlar olduğunda anne de fark etti, "çok zayıfsın" ya da her neyse dedi ve ben "evet, evet, evet biliyorum, bunu çözmeye çalışıyorum. "'

Haziran ayında Maura, MailOnline'a kilit altında egzersiz yapmaya başladığını ve fitness gurusu Joe Wicks'in çevrimiçi egzersizlerini yaptıktan sonra vücudunun nasıl 'eğildiğine' inanamadığını söyledi.

Ama şimdi, sevdiklerinin tavsiyelerini dinledikten sonra, düzenli ve yoğun egzersizden bir adım geri çekildi.

Dedi ki: 'Egzersizi azalttım ve kalorilerimi falan yükselttim. Çevrenizde size bunları söylemekten korkmayan insanların olması güzel. Bu çok önemli. Kendimi çok daha iyi hissediyorum.

Aşırı kilo kaybı adetlerin durmasına neden olabilir ve yediğiniz kalori miktarını kısıtlamak yumurtlama için gerekli hormon üretimini engeller.

Kasım ayında Love Island ortak yıldızı Chris ile halka açılan TV kişiliği, 30'lu yaşlarına geldikten sonra annelik hakkında daha çok düşündüğünü açıkladı.

Dedi ki: '30 yaşına geldiğimden beri daha karamsarım. En iyi arkadaşımın daha yeni bir bebeği oldu ve dürüst olmak gerekirse yumurtalıklarım başa çıkamıyor.

Bir gün bebek sahibi olacağım için çok heyecanlıyım. Hala en büyük korkularımdan biri doğum, ama kesinlikle, kesinlikle bir gün bebek isteyeceğim. '

BB1g1Fke.img?h=560&w=421&m=6&q=60&o=f&l=

BB1g1Axn.img?h=560&w=486&m=6&q=60&o=f&l=

Bu ayın başlarında Maura, Instagram'da gri köklerinin bir fotoğrafını paylaştı ve hayranlarından gelen, doğal saç rengini sıkı bir şekilde korunan bir sır olarak saklayan mesajlarla doluydu.

Ancak Maura, 18 yaşında griye döndükten sonra köklerine alışmış ve erkek arkadaşı Chris'in saçlarını boyamadığında ya da rötuş spreyi kullanmayı hatırlamadığında tercih ettiğini söylüyor.

Dedi ki: 'Instagram'a gri saçlarımın bir resmini koydum ve dürüst olmak gerekirse genç kızlardan, 20'li yaşların başındaki kızlardan aldığım mesajların miktarını "aman Tanrım, bunun için çok teşekkür ederim, hiç kimseye göstermedim gri saçlarım, bunu bir sır olarak saklıyorum ama şimdi onu kucaklayacak ve korkmayacağım gibi hissediyorum. "

18 yaşımdayken saçlarım griye döndü. Şimdi buna çok alıştım, 18 uzun zaman öncesine benziyor. Neden olduğunu bilmiyorum, belki içim yaşlıyım! Anneme sadece "Bu neden oldu? Neden kötü genleri alıyorum?" Dedim. Bana "18 yaşımda gri saçım olmadığı için benden değil!" Dedi.

BB1g1ydk.img?h=844&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1g1ufa.img?h=652&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Kuaför olduğumda birkaç haftada bir saçlarımı boyardım ama yaklaşık bir yıldır saçlarımı boyamamıştım. Gri kökler dışarıda, yarın yokmuş gibi L'Oréal rötuş spreyinden geçiyorum!

"Chris bunu seviyor, bazen kök spreyimi sürmediğimde" Senin küçük gri saçlarına bakmayı seviyorum "ve" yapma! " Sanki yaşlı olduğum için gibi hissettiğimde sevimli! Beni pijamalarımda tercih ediyor, makyajsız, başımda saçlar var, hiç bakılmamış, onu seviyor. ''

Maura'nın EGO içeren yeni koleksiyonu 10 çift ayakkabı ve beş el çantası içeriyor ve 28 Nisan'dan itibaren çevrimiçi olarak satın alınabilecek.

İrlandalı güzel, kampanyayı seyahat etmek için hala güvenliyken ve podyumdan ilham alan seriyi başlatmak için aylar bekledikten sonra Dubai'de çekti.

Markayla ilk TV reklamını da çeken Maura, 21 yaşındaki yakın arkadaşı Molly-Mae Hague gibi, doğal görünümünü benimsemeyi öğrendiğini ve en son dolgunun 2019'da Love Island'da şöhret bulmasından üç ay sonra olduğunu söyledi. .

BB1g1D0u.img?h=780&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Aşk Adası'ndan çıktıktan üç ay sonra dudaklarımı yaptırdım ve dudak dolgusu beş-altı ay sürüyor ve o zamandan beri hiçbir şey yapmadım, erimesine izin verdim. Artık doğal görünümün daha fazla olduğunu hissediyorum.

'Dudaklarıma fazla sokmadım; Onları yaptırmak için herhangi bir baskı altında hissetmedim.

O zamandan beri dudaklarımı yaptırmadım ki yaklaşık iki yıl önce ama insanlar hala dudaklarımı yaptırdığımı sanıyorlar, Botoks, insanlar aslında burnumu yaptırmadığımı bile söylüyorlar. iş.

Uzun zamandır diş tellerim vardı ve dişlerim hareket ettiğinden, dudaklarımı hafifçe ittiler ve buna ihtiyacım yokmuş gibi hissediyorum. Şimdi dudaklarımı düz dişlerimle aşağı indirseydim, bu iyi bir görünüm olmazdı. ''

Ayakkabı için fiyatı 19,99 sterlin ile 34,99 sterlin arasında değişen yeni koleksiyonundan bahseden Maura, "Bunun şimdi lanse edilmesini sabırsızlıkla bekliyorum çünkü çok uzun zaman önce çektik. Bu, geçen seneydi.

Podyumdan biraz ilham aldım, farklı bir şey istedim, cesur baskılar, parlak renkler, sadece gerçekten çok farklı bir şey.

Onlarla birlikte çıkan bir TV reklamım var ve bu benim ilk TV reklamım. Bugüne kadarki en sevdiğim çekimlerden biri, hava harikaydı, kıyafetler bile - stil, hepsi çok, çok bendim. ''

BB1g1Axu.img?h=560&w=420&m=6&q=60&o=f&l=

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bella Hadid, NYC'nin NoHo'sunda muhteşem bir mor üstle herkesi şaşırttı

BB1g1sYi.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bir önceki akşam ablası Gigi Hadid'in 26. doğum gününde çaldıkları görüldü.

Ve Cumartesi günü, Bella Hadid, New York'ta akşam yemeğine gitmek için Gigi'nin dairesinden ayrılırken baş döndürücü ve renkli bir bakışla baş döndürdü.

24 yaşındaki model, bir askılı tanktan ve köylü kollu omuz silkmeden oluşan mor desenli bir üstte büyüleyici görünüyordu.

Washington, D.C. doğumlu güzelliğin gömleği, göbek deliğinin ve orta kısmının içinden bakmasına izin verdi.

Üstünü, kalçalarının yanından aşağı sarkan uyumlu bir boyun kuşakla giydi.

Giysiler gri ve siyah noktaları içeren ilginç bir desene sahipti.

Parlak kahverengi saçlarını omuzlarının üzerinden geçirdi.

Bella üstünü çizme kesimli yanardöner koyu mavi kot pantolonla eşleştirdi.

Ayakları üzerinde şık görünümlü topuklu siyah çizmelerle yürüdü.

Podyum yıldızı, siyah bir N95 yüz maskesi takarak NoHo bölgesinde sokaklarda yürürken ön kolunun üzerine siyah deri bir ceket fırlattı.

BB1g1sYn.img?h=560&w=189&m=6&q=60&o=f&l=

Bella ayrıca fütüristik dikdörtgen yeşil güneş gözlükleri de kullanıyordu.

Boynuna, kulaklarına ve parmaklarına narin takılar takmıştı.

Bir gece önce Bella, Gigi ve partneri Zayn Malik'e Gigi’nin doğum günü kutlamalarına eşlik etti. Gigi’nin dışarıda misafirlerin tadını çıkarması için bir ızgara peynirli yemek kamyonu yerleştirildi.

Ayrıca süper model arkadaşı Helena Christiansen ile birlikte kızların annesi Yolanda Hadid de katıldı.

Ve Instagram'da, Bella hafta sonu boyunca hem beslemesini hem de Hikayelerini, ikincisinin özel günü vesilesiyle Gigi ile kendi güzel gerileme resimleriyle doldurdu.

Bir önceki gece partiden, bol peynir ve şarküteri ürünleri de dahil olmak üzere, '26. doğum günün kutlu olsun Gigi' yazan bir tabelanın yanında bazı samimi çekimler yaptı.

Bella ayrıca Gigi ve Zayn'ın güzel ve samimi bir görüntüsünü ekledi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tiara Thomas, Oscar'daki dekoltesiyle dikkat çekti

BB1g2sdj.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Tiara Thomas, Los Angeles'taki Union Station'da düzenlenen 93. yıllık Akademi Ödülleri'ne geldiğinde, Jovana Louis dalgıç pantolonuyla çarpıcı bir açıklama yaptı.

31 yaşındaki şarkıcı, H.E.R. ile birlikte yazdığı ve I Can't Breathe adlı çok beğenilen ödül töreninde En İyi Şarkı dalında aday gösterildi. - ve göz alıcı beyaz bir sayı içinde ruhani görünüyordu.

Şarkının adı geç George Floyd'a bir selam niteliğindedir, çünkü bayanlar şarkının bir değişim sembolü olduğu ve Siyahlar topluluğundaki önemi hakkında konuştular.

BB1g2C1k.img?h=560&w=431&m=6&q=60&o=f&l=

Thomas'ın görünümünde geniş beyaz pantolon ve tüy kesimli uyumlu bir ceket vardı.

Ve dalgalı üst kısmı, üzerinde tropikal bir çiçeğe sahip bir elmas kolye kolye ile dekolteliğine dikkat çekmeye devam ederken bir miktar bölünme sergiledi.

Indiana yerlisi, saçlarını başını örten örgülerle arkaya bağladı ve yumuşak bir denge için alnına stratejik olarak birkaç bebek kılı kıvrıldı.

Doğal olarak kendini en iyi giyinenler listesinin başında E olarak buldu! Red Carpet, Brad Goreski'ye ev sahipliği yapıyor ve Nina Parker, onun bakışına hayret ediyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez yine herkesi şaşkına çevirdi. 

A post shared by Rob Zangardi (@robzangardi)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sizce Bu ünlüler Sarışın Olarak mı Yoksa Kumral Olarak Mı Daha Güzel Görünüyorlar?

BB18M5cI.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Cameron Diaz

BB18M2f6.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Reese Witherspoon

BB18LVJK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Miley Cyrus

BB18M7kP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Rihanna

BB18LVJR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Margot Robbie

BB18LTDP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Emma Stone

BB18LTE1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Scarlett Johansson

BB18M5dB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jennifer Lawrence

BB18LTEc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mandy Moore

BB18LY3B.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Gwyneth Paltrow

BB18M7lB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Beyoncé

Slide 19 of 39: The actress has been very experimental with her hair over the years, but she seems quite comfortable in every look.

Kristen Stewart

BB18LVKC.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Dakota Johnson

BB18LZDe.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Charlize Theron

BB18M7mf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Emma Roberts

BB18M7ml.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Michelle Williams

BB18LZDl.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

anne Hathaway

BB18LTFc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Christina Aguilera

BB18M5fb.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Katy Perry

BB18LQSu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Rachel McAdams

BB18LQSy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Shailene Woodley

Kaynak: StarsInsider

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Anderson Cooper, İlk Doğum Gününde Oğlu Wyatt'ı Kutladı

BB1fII9Y.img?h=1012&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Salı günü Anderson Cooper, oğlunun ilk doğum gününü sevimli bebeği için tatlı bir sosyal medya mesajıyla kutladı.

Wyatt'ın kırmızı bir balon tuttuğu ve gülümsediği bir fotoğrafını ve sandalyede dinlenen küçük adamın bir fotoğrafını paylaşan 53 yaşındaki Cooper, Instagram gönderisine "Today is Wyatt'ın ilk doğum günü. Yapabilirim" yazarak başladı. Zaten bir yıl olduğuna inanıyorum. "

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rosie Huntington-Whiteley, krem rengi giyiminde gündelik bir zarafet sergiliyor

BB1g8oXp.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Her zaman şık bir görüntü sergiliyor.

Ve Rosie Huntington-Whiteley, Salı günü Los Angeles'taki evinde bir dizi çarpıcı Instagram fotoğrafı için poz verirken, krem giyimde zahmetsizce zarif görünüyordu.

33 yaşındaki model, açık hava yatağının rahatlığından şakacı bir şekilde poz verirken tonlu göbeğini bir anlığına parlattı.

BB1g8tOu.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Görünümü bronz sandaletler ve halka küpeler dahil zarif altın takılar ile tamamladı.

Rosie ikonik suratını bir tutam gül rujuyla güçlendirdi ve sarı saçlarını şık bir topuz haline getirdi.

Yıldız, 11 yıllık ortağı Jason Statham ile paylaştığı üç yaşındaki oğlu Jack olmadan görüldü.
Rosie ve Hızlı ve Öfkeli aktör, 2010'dan beri birlikteler ve 2016'da nişanlandılar. Bir yıl sonra oğullarını birlikte karşıladılar.

BB1g8rSs.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

BB1g8mK2.img?h=560&w=543&m=6&q=60&o=f&l=

Evliliğe acele etmeme kararından 2018'de ET'ye bunun 'büyük bir öncelik' olmadığını söyledi.

Dedi ki: 'O zamanı dört gözle bekliyoruz. Bizim için de büyük bir öncelik değil; çok mutluyuz. Bebek biraz büyüdüğünde ve düğüne dahil olabildiğinde bunu yapmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum. ''

Ve çiftin kesinlikle 'daha fazla çocuk istediğini' ekledi.

Aile, zamanlarını Londra, Los Angeles ve NYC arasında bölüştürdü - hem o hem de Jason Birleşik Krallık'a geri dönüyor ve geçim kaynakları için tüm şehirlere bağlı kalıyor.

BB1g8mK8.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Jason kesinlikle çiftin çalışan aktörü olsa da, bir sonraki Guy Ritchie'nin yeni gerilim filmi Wrath Of Man'de rol alan Rosie de önemli bir oyunculuk deneyimi yaşadı.

Sersemletici, 2011 Transformers'ın devamı niteliğindeki Dark Of The Moon'da göründü ve ardından 2015'te Tom Hardy'yle birlikte inanılmaz epik Mad Max: Fury Road'u izledi.

Moda dünyasında çok aktif, Instagram hesabını sayısız yüksek moda fotoğraf çekimi görüntüsü ve başarılı M&S koleksiyonundan kampanya çekimleriyle dolduruyor.

Rosie ayrıca kısa süre önce Gia Couture Firenze ile yaptığı ortaklık sayesinde ayakkabı tasarımına yöneldi.

BB1g8jXC.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Olivia Culpo, LA'de bir antrenmandan sonra spor salonunda geliştirdiği karın kaslarını sergiliyor

BB1g9QxB.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Olivia Culpo, erkek arkadaşı Christian McCaffrey ile tandem egzersiz yaptıktan sonra siyah spor sütyeniyle spor salonunda bilenmiş absini cilalı bir ön kesimle sergiledi.

28 yaşındaki model, oyuncağı Goldendoodle Oliver Sprinkles ile dışarı çıktığında, kendisi ve sevgilisi, CBD ile aşılanmış spor içecekleri satan OFFFIELD markasından bir dizi kutu taşırken görüldü.

Sportif takımına omuzlarının üzerinde bir süveter, daracık siyah tayt ve bir çift kahverengi tüylü terlik giydirdi.

McCaffrey siyah bir beyzbol şapkası takarken, eski Evren Güzeli kahverengi saçlarını şık bir kabarıklıkla giydi.

24 yaşındaki NFL yıldızı, devam eden COVID-19 salgınının ortasında tamamen siyah ve ordu yeşili bir kamuflaj maskesi takmıştı.

Bu ayın başlarında, kariyeri ve destekleyici ailesi için sırada ne olduğu hakkında Modern Lüks Hamptons ile konuştu.

Akrabaları için 'Hepimizin birbirimizi dengelediğini söyleyebilirim ... Kariyerimin tüm farklı iniş ve çıkışlarında, onlar için her zaman sadece Olivia oldum' dedi.

Culpo daha sonra konuşma konusunu sağlıklı yaşam rutinleri olarak değiştirdi ve yayına kendisini katı bir diyet planına tabi tutmadığını söyledi.

Güzellik ayrıca, küresel pandeminin başlamasından sonra daha fazla zaman ayırmaya başladığı çeşitli hayırsever çabalarından da bahsetti.

Başkaları için depresyondaydım, ama aynı zamanda kendimi gerçekten depresyonda hissettim çünkü ne kadar şanslı olduğumu biliyordum ve bu beni gerçekten kötü hissettirdi. Bu yüzden bunu ilettim ve gerçekten kendime nasıl bir fark yaratabileceğimi sordum 'dedi.

Culpo, Amazon Prime Video dizisi Paradise City'deki rolünü yakında çıkacak olan Venus As A Boy filminde başrol oynamaya hazırlanırken bir aktris olarak gelişen kariyerinden de bahsetti.

Model, yayına, gerçek hayat meselelerine belirgin bir bakış açısı sunan bir filmde yer almaktan heyecan duyduğunu ve gelecek film üzerinde çalıştıktan sonra bir kişi olarak daha da büyüyebileceğini söyledi.

BB1g9QxF.img?h=560&w=466&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Steven Seagal'ın 3,4 milyon dolarlık kurşun geçirmez konağı ağzınızı açık bırakacak

BB1fWezY.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Çölde kurşun geçirmez bir ev, genellikle James Bond kötü adamlarının veya kıyamet günü hazırlıklarının eşyasıdır. Ancak Amerikalı aktör, senarist ve dövüş sanatçısı Steven Seagal'ın konağı tam da bu. Yıldız, Scottsdale, Arizona'daki geniş araziyi 3.4 milyon dolara listeledi ve bize bu ilginç, kale benzeri mülkün anahtar deliğinden bir göz atma fırsatı sunuyor. Oyuncunun gizli bileşiminin sırlarını ortaya çıkarmak için tıklayın veya kaydırın ...

BB1fWI18.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Scottsdale'deki Sonoran Çölü'nün engebeli çalılıklarında yer alan düşük profilli mülk, yamaçta sıkışmış ve yukarıdaki yollardan neredeyse görünmez hale getirilmiştir. Yıldızın ilgi odağından kaçması için mükemmel bir özel yer olan Engel & Völkers ile listelenen rezidans, Carefree Ranch Homesteads'in kapılı topluluğu içinde yer almaktadır.

BB1fWyqM.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWAyO.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWwgf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWFuu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWyqS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWFuw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWFuy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWt6q.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWI1m.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWFuF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fWAz7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaynak: LoveMoney

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham olan Randevu Gecesi İçin Giyinmiş

BB1gaHJ2.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ve 34 yaşındaki Rosie Huntington-Whiteley, Çarşamba günü Malibu'da Nobu'da 53 yaşındaki nişanlısı Jason Statham ile randevu gecesinin tadını çıkarırken tüm gözlerin onun üzerinde olmasını sağladı.

Göz alıcı mavi ikiz sette mekana giren Vogue kapak kızı, gezide güzelliğin bir vizyonuydu.

Rosie, göğüs dekoltesini sergileyen yuvarlak yakalı akuamarin midi bir elbiseyi ve bronzlaşmış ve tonlu iğnelerini tam teşhir eden bir etek ucu kesilmiş elbiseyi tercih etti.

Elbiseyi, altın rengini tamamlayan aynı çarpıcı mavi renkte bir hırka ile bir araya getirdi.

Annesi, 5 5 9 model çerçevesini güçlendirerek, bir çift şeftali üzerinde zar zor orada sallanıp kolunun altına örülmüş beyaz bir poşet soktu.

Görünümü tıknaz bir altın kolye ve boz kahverengi bir yüz maskesi ile tamamladı.

Jason, akıllı eğitmenlerle birlikte beyaz bir tişörte lacivert bir takım giyerken tipik olarak zarif görünüyordu.

Çift, üç yaşındaki oğulları Jack, akşam yemeğinde onlara katılmadığı için kaliteli bir çift zaman geçiriyorlardı.

Rosie ve Hızlı ve Öfkeli aktör 2010'dan beri birlikteler ve 2016'da nişanlandılar. Bir yıl sonra oğullarını birlikte karşıladılar.

Evliliğe acele etmeme kararından 2018'de ET'ye bunun 'büyük bir öncelik' olmadığını söyledi.

Dedi ki: 'O zamanı dört gözle bekliyoruz. Bizim için de büyük bir öncelik değil; çok mutluyuz. Bebek biraz büyüdüğünde ve düğüne dahil olabildiğinde bunu yapmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum. ''

Ve çiftin kesinlikle 'daha fazla çocuk istediğini' ekledi.

Aile, zamanlarını Londra, Los Angeles ve NYC arasında bölüştürdü - hem o hem de Jason Birleşik Krallık'a geri döndüler ve geçim kaynakları için tüm şehirlere bağlı kaldılar.

Jason kesinlikle çiftin çalışan aktörü olsa da, bir sonraki Guy Ritchie'nin yeni gerilim filmi Wrath Of Man'de rol alan Rosie de önemli bir oyunculuk deneyimi yaşadı.

Sersemletici, 2011 Transformers'ın devamı niteliğindeki Dark Of The Moon'da göründü ve ardından 2015'te Tom Hardy'yle birlikte inanılmaz epik Mad Max: Fury Road'u izledi.

Moda dünyasında çok aktif, Instagram hesabını sayısız yüksek moda fotoğraf çekimi görüntüsü ve başarılı M&S koleksiyonundan kampanya çekimleriyle dolduruyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hilary Duff, LA'de yürümeye başlayan kızı Banks ile ayak işlerini yürütüyor

BB1gd0aJ.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Hulu'nun Babanla Nasıl Tanıştığım filminde yeni bir başrol oynadı.

Ancak prodüksiyon başlamadan önce Hilary Duff ailesiyle vakit geçiriyor.

Perşembe günü, ortanca çocuğu kızı Banks ile LA'de ayak işlerini yaparken görüldü.

Ekim ayında iki yaşına geri dönen bebek, Studio City mahallesinde bir meyve tezgahını kontrol ederken annesine yakın durdu.

33 yaşındaki Hilary, beyaz bir sweatshirt ve beyaz çoraplar ve siyah spor ayakkabılarla eşleştirilmiş siyah taytlar giymişti.

Uzun saçlarını gevşek bıraktı ve altın halka küpelerle süslendi.

Kızı, ayak bileği botlarının yanı sıra desenli bir tişört ve şort giymişti.

Banks'ın yanı sıra, eski Lizzie McGuire yıldızı, 24 Mart'ta doğan bebek kızı Mae'nin annesi.

Her iki kızını da Aralık 2019'da evlendiği müzisyen kocası Matthew Koma ile paylaşıyor.

Hilary'nin ilk evliliğinden 2016'nın başlarında sona eren Mike Comrie'ye kadar dokuz yaşında bir oğlu Luca var.

Hilary'nin yedinci ve son sezonunu tamamlayan televizyon programı Younger, New York'ta çekildi.

How I Met Your Father'ın devamı niteliğindeki yeni dizisi Los Angeles'ta çekilecek, geçenlerde Variety'ye söylediği bir şey gerçekten çok mutlu.

Genç karakteri Kelsey'e veda etmeye gelince, yazarların her şeyi güzelce tamamladığını düşündüğünü paylaştı.

Variety'ye şunları söyledi: "Kelsey'nin kendisini seçmesini, onun için iyi olmayan adamları terk etmesini ve onu risk almaya zorlayan bir yolculuğa devam etmesini seviyorum. Özellikle son, beni gerçekten etkiledi. '

BB1gdYah.img?h=500&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Khloé Kardashian, Tristan Thompson'ın Aldatmasından Sonra işine geri döndü

BB1gcFcf.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Khloé Kardashian başka bir aldatma skandalının ortasında olabilir ama bu onun parasını durduracak değil tatlım! Khloé, üretken sevgilisi Tristan Thompson'ın onu bir Instagram modeliyle aldattığı şok edici olmayan iddialardan bu yana Instagram'da nispeten sessiz kaldı. Birçoğu Kardashian'ın sosyal medyada "şifreli" alıntılar yayınladığını düşünüyor, ancak Sydney Chase’in Kasım 2020’den Tristan ile ilişki kurduğunu öğrenene kadar doğrudan yaptığı iddiaları doğrudan yorumlamadı. Bununla birlikte, iş kadını tanıtmak için bir İyi Amerikan düşüşü ve Ipsy ile bir ortaklığa sahip ve Instagram hikayesinde düzenli programlamaya geri döndü.

BB1gcv9F.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

29 Nisan Perşembe günü Khloé, Ipsy glam çantasını pek ince olmayan bir filtreyle tanıtan bir video yayınladı, ancak harika görünüyordu. En sevdiği eşyaları gösterirken Khloé gözlerine bir ürün koydu ve Şubat ayında nişan dedikodularına neden olana benzeyen devasa bir elmas yüzük şimdi sağ elindeydi. Skandaldan önce çekilmiş olması muhtemel bir Good American fotoğraf çekiminden paylaştığı ikinci fotoğrafta yüzük parmağındaydı. Ve 17 Nisan'da, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Kylie Jenner ve Kendall Jenner ile dışarıdayken Avatar'dan ilham alan bir kıyafetle baştan ayağa olduğu zaman sol elindeydi.

BB1gcu4O.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Her şey "The Blackout Girls" ün "No Jumper" podcast'ine çıkıp büyük bir çay döktüğü zaman başladı. Kızlar çekimlerde derinleşti ama Chase’in arkadaşı onu Thompson’la ilişkisi hakkında konuşmaya ikna etti. Bunun Ocak ayında olduğunu söylediler, ancak Chase daha sonra TikTok'ta “Kasım 2020'de gerçekleşti ve yalan söylediğini öğrenene kadar“ birden çok kez ”takıldıklarını açıkladı. Chase'e göre, "benimle konuşmaya çalıştı ve ben tam anlamıyla" Bekar mısın? "Dedim ve iddiaya göre" Evet "cevabını verdi.

BB1gcFcr.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Orijinal röportaj 22 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlandı. İki gün sonra 24 Nisan'da Good American'ın kurucusu, “Bu mektup size. Zor bir hafta geçirdin. Sürekli fırtına bulutları altında görünen sizsiniz. Görünmez hisseden sizsiniz. Daha ne kadar dayanabileceğini bilmeyen sen. İnancını kaybeden sen. Her zaman ters giden her şey için kendini suçlayan sen. Sana. İnanılmazsın. Bu dünyayı biraz daha harika yapıyorsun. Çok fazla potansiyelin var ve yapacak çok şey var. Zamanın var. Size daha iyi şeyler geliyor, lütfen orada kalın. Bunu yapabilirsin."

Kaynak: HOLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kim Kardashian, sarı kaşları ve saçlarıyla neredeyse tanınmıyor

Kim Kardashian, sosyal medyada yeni bir ağartılmış kaş görünümü başlattı - ve hayranları, bunun hakkında ne düşüneceklerinden emin değildiler.

40 yaşındaki "Kardashian'lara Ayak Uydurmak" yıldızı, Instagram hikayesinde Perşembe günü kaş beyazlatma sürecinden fotoğraflar paylaştı.

BB1gea9P.img?h=1998&w=1119&m=6&q=60&o=f&

İlk resim, SKIMS kurucusunun kaşlarına bulaşmış ağır çamaşır suyu ile poz verdiğini gösteriyordu. Doğal olarak esmer saçları sorunsuz örgülerle yapılmıştı.

BB1gea9U.img?h=1998&w=1119&m=6&q=60&o=f&

İkinci bir görüntü, onu çamaşır suyu işinin sonuçlarını gösterirken buldu - kaşları o kadar açık sarı ki, pratikte cildine karıştı.

BB1gekxn.img?h=2033&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Gerçek yıldız, kaşlarına uyması için sarışın bir peruk taktığını gösteren üçüncü ve son bir resim paylaştı. Sonuç? Neredeyse tanınmaz görünüyordu.

Kardashian Twitter'da ağarmış kaşlarını gösteren iki resim daha paylaştı ve başlığında boya işinin "özel bir çekim" için olduğunu açıkladı. Kardashian geçmişte saç rengiyle oynamış olsa da - hatta ara sıra sarı tonlarla flört ediyor - kaşlarının görünümünü ilk kez değiştiriyor.

Pek çok hayran, Kardashian'ın Twitter resimlerine, ona yeni bir görünüm verdiklerini söylemek için yanıt verdi.

Bir hayran tweet attı "Bu um ... kesinlikle iyi bir bakış. İyi olup olmadığından emin değilim, ama kesinlikle bir bakış," diye tweet attı.

"İyi görünmüyorum bebeğim! Kaşlara ihtiyacın var ve siyah olmaları gerekiyor!" başka bir yorum yaptı.

Ancak, bazı hayranlar dört çocuğun annesinin hala harika göründüğünü düşünüyordu.

"Hepimiz bu kadının ne yaparsa yapsın her zaman mutlak bir kraliçe gibi göründüğünde hemfikir olabilir miyiz. Çok güzel," diye fışkırdı biri.

"Tamam, buna takıntılıyım!" başka yazdı. "Yeni bir şey denediğinizde sevin! Bitmiş ürünü görmek için sabırsızlanıyorum."

Kardashian'ın takipçilerinin endişelenmesine gerek yok. Saatler içinde yine kendine benzedi ve bunu kanıtlamak için bir ayna özçekimini tweetledi. Kardashian, fotoğrafta kot pantolon ve dar bir tişört ile hem saçları hem de kaşları esmerleşti.

"Ama aynen bunun gibi yeniden kumrala döndüm ..." fotoğrafın altını çizdi.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

48 yaşındaki Cameron Diaz, bir AY içindeki ilk gönderisini paylaştı yeni bir tişörtle

BB1gdUnS.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Cameron Diaz sosyal medyada çok sık ortaya çıkmıyor.

Ancak bu hafta 48 yaşındaki Maskeli aktris, arkadaşı Stella McCartney tarafından Greenpeace İngiltere'ye para toplamak için yaptığı bir gömlek giyerken Instagram'da göründü.

Sarışın güzellik, kocası Benji Madden ve kız çocuğu Raddix ile birlikte olmak için zaman ayırmak istediği için 2014'ten Annie'den beri bir filmde rol almadı.

BB1gdWXB.img?h=560&w=357&m=6&q=60&o=f&l=

Yıldızın makyajı çok azdı ve saçları kameraya poz verirken sadece hafifçe fırçalanmıştı.

Beatles veterineri Paul McCartney'nin kızı olan tasarımcı Stella'nın ön yüzünde Save The Amazon yazan bir gömleğin üzerinde gümüş perdeli siren vardı.

Bağlantılar Stella McCartney X ve Greenpeace UK idi.

Vegas'ta Ne Olur ... yıldızı büyük ihtimalle Beverly Hills'teki evindeydi.

Diaz, The Sweetest Thing gibi filmlerle yıllar boyunca bize unutulmaz roller verdi.

Ancak dört kez Altın Küre adayı ve yeni anne evlenmeye ara verdi - Kötü Öğretmen yıldızı, o zamandan beri ilk çocuğunu, Raddix adlı kızı Aralık 2019'da 2015'te evlendiği kocası Benji Madden ile karşıladı.

Yakın gelecekte beyaz perdeyi bir kez daha şereflendirmeye hazır olsa da Diaz, oyunculuğa nasıl geri döneceği konusunda çok titiz davranıyor.

Bir kaynak ET'ye verdiği demeçte, yıldızın 'eylemden uzakta geçirdiği zamanın tadını çıkarıyor ve kocası ve bebeği Raddix ile geçiriyor' dedi.

BB1gdRHw.img?h=615&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

İçeriden şunları ekledi: 'Cameron neredeyse 20 yıl boyunca istikrarlı bir şekilde çalıştı ve bir molaya ihtiyacı vardı.

Cameron anne olmayı seviyor ve şu an ana odak noktası bu. Cameron gelecek için düşündüğü herhangi bir projede seçici olmayı planlıyor, ancak şimdilik her şey aile ile ilgili. ''

En son 2014 yapımı Annie uyarlamasında Jamie Foxx ve Rose Byrne ile birlikte rol aldı.

Geçen hafta Diaz ve Benji Madden'in Beverly Hills'teki bir çiftlik evinde 14,7 milyon dolar harcadığı ortaya çıktı.

Film yıldızı ve 41 yaşındaki Benji, Los Angeles'ın batısındaki tepelerdeki yedi yatak odalı, 10 banyolu mesken için gözü sulandıran bir meblağ harcamaya karar verdi. Dirt'e göre, muhteşem yeni mülkleri 1.68 dönümlük bir arazi üzerinde oturuyor ve güzel ağaçlar ve tepelerle çevrili.

Avaline markası sayesinde biraz şarap kralı oldu.

Aralık ayında köpüklü bir şarap çıkardı. Charlie'nin Melekleri, hayranlarına ürününü satın aldıkları için teşekkür ederken kırmızı ruj ve bir Instagram videosunda taze bir bronzluk ile genç görünüyordu.

Bu yıl özellikle günlük anlarda neşe bulmak çok önemli. Avaline Sparkling, hayattaki kutlanmayı hak eden tüm güzel şeyleri kızartmak için yaratıldı '' dedi.

BB1bDQ8O.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Diaz, Instagram'da şunları paylaştı: "Arkadaşlarınızı etiketlemekten, eyalet sınırlarını aşmaya ve hatta kocalarınızı işten eve giderken bir şişe almaları için göndermeye kadar, desteğiniz olmadan burada olmazdık."

Bugün bu topluluğu size (ve size ve size) bir kadeh kaldırarak kutluyoruz. Büyük mutlu kalplerle, Size Şerefe! '

Bakıcı, bir şişe kabarcıklıyı açarken bej bir sweatshirt içinde de görüldü.

'Köpüklü şarap burada !!! @Avaline topluluğumuzu hikayelerimde CHEERS-ing olacağım. Desteğiniz, mesajlarınız ve yorumlarınız için HERKESE teşekkür ederim! siren dedi.

BB1gdUo1.img?h=560&w=479&m=6&q=60&o=f&l=

Avaline Red'in piyasaya sürülmesi, organik üzümlerle ve gereksiz katkı maddeleri olmadan yapılan vegan şarap portföyüne - beyaz ve gül rengi - katılıyor.

Beyaz ve gül rengi ile piyasaya sürülen şaraplar temiz, lezzetli, vegan dostu, organik üzümlerden yapılmış ve gereksiz katkı maddeleri içermiyor.

Basın bülteni, 'Her etiketteki içerik şeffaflığı ile Avaline, şarap endüstrisi için yeni bir standart belirlemeyi hedefliyor' diyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé Mavi Yılan Derisi Bluz, Deri Kısa Şort ve Trend Python Topuklarıyla Cesurlaşıyor

BB1gbmJR.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Web sitemizdeki bir bağlantı üzerinden bağımsız olarak incelenen bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

İlkbahar ve yaz havasına hazır olan Beyoncé, dün gece Instagram'da güneşli tarzının rakipsiz olduğunu kanıtladı.

"Limonata" sanatçısı, çarpıcı tarzının her yönünü sergileyen iki cesur grupla Çarşamba günü sosyal medya uygulamasına geçti. İlki, yarı şeffaf mavi yılan derisi bir bluzu, abartılı cepleri olan yeşil deri kısa şortla eşleştirdi; gömleği tükenmiş bir TLZ L’Femme tasarımı olsa da, altları Jacqumus'tan geliyor ve hala Yoox'un izniyle 524 dolara satılıyor.

Ayağında, piton unsurları Beyoncé’nin bilekten sarmalı sandalet seçimiyle devam etti. Sezon için büyüyen bir trend olan ayak bileği sargılı sandaletler, Kim Kardashian, Lizzo, Cardi B ve daha fazlası tarafından göze çarpan bir yumruk ve destekli bir uyum için topuklar ayak bileği ve baldır boyunca yılan gibi tercih ediliyor.

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Gecenin ikinci kıyafeti için "Sarhoş Aşık" müzisyen, kaçırılmayacak bir neon elbise için Balmain'e dokundu. Dayglo sarı numarasının, markanın kreatif direktörü Olivier Rousteing’in onuncu yıl dönümü onuruna özel bir tasarım olduğu bildirildi.

Görünüm, aynı zamanda, yüksek bir topuğun üzerine yerleştirilmiş elektrikli pompaları ve keskin bir şekilde sivri uçlu parmağı koordine etmekle eşleşti.

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Beyoncé'ye gelince, kendi athleisure Ivy Park x Adidas serisinden parçalar halinde değilken, "Run the World" şarkıcısı, Balmain, Schiaparelli, Brother Vellies, Alexander McQueen ve daha fazlasının izniyle üst düzey tasarımlarda bulunabilir. . Son moda modasının ötesindeki unvanları, Pepsi marka elçisinden 28 kez Grammy Ödülü kazananına kadar uzanıyor.

Beyoncé'den ilham alan bu şık çiftlerde bilekten sarılı sandalet trendini kendiniz deneyin.

BB1gbrzp.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

BB1gbnG7.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

BB1gbqga.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

63 yaşındaki 'Tanrıça' Sharon Stone, Fransız Bulldog köpeğiyle siyah bir mayo içinde poz veriyor

Where Sleeping Dogs Lie'de başrol oynadıktan otuz yıl sonra Sharon Stone, Fransız buldozeriyle havuz kenarında keyifle uzanıyor.

BB1ghon2.img?h=748&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

63 yaşındaki aktris ve yeni hatıra yazarı, Cumartesi günü sevgili Fransız buldozerlerinden Joe ile havuz başında poz vermesiyle hayranlarını büyüledi. Siyah tek parça bir mayo giyerken köpeğe sarılmış olan Stone'a göre, Joe, veterinere yaptığı ziyaretten yeni gelmişti ve belli ki çabalarının karşılığını güneşte bir günle ödüllendiriyordu.

NINTCHDBPICT000650973674-1.jpg?w=670

Kaynak: Yahoo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ben Affleck ve Jennifer Garner, oğlu Samuel'in yüzme dersinde buluştu

a man talking on a cell phone: MailOnline logo

Neredeyse altı yıl önce ayrılıklarını duyurduklarından beri kararlı bir eş ebeveynlik modeli oldular.

48 yaşındaki Ben Affleck ve 49 yaşındaki Jennifer Garner, Cumartesi günü Los Angeles'taki yüzme dersinde dokuz yaşındaki oğulları Samuel'i desteklemek için güçlerini birleştirdiklerinde galibiyet serilerini sürdürdüler.

Buluşma, Adalet Ligi yıldızının Hustlers yıldızına ait gibi görünen bir SUV'dan çıkarken görülmesinin ardından eski nişanlısı Jennifer Lopez ile yeniden birleşme söylentileri uyandırmasından sadece iki gün sonra gerçekleşti.

Hem Ben hem de Jen, aile gezisi için rahat ve rahat bir şekilde giyinmişlerdi.

Ben, altında kömürden bir tişört varken, kolları kıvrılmış siyah bir süveterdeki güçlü yapısını vurguladı.

Siyah kot pantolonla sessiz tasarıma sadık kaldı ve pahalı yeşil-beyaz Golden Goose spor ayakkabılarla bir renk cümbüşü ekledi.

Her zamanki gibi içeceksiz değildi, ama en sevdiği Dunkin'in buzlu kahvesini ferahlatıcı bir limonlu içecekle değiştirmiş gibi görünüyordu.

BB1ggsDV.img?h=720&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Jennifer, yüksek belli kot pantolonunun içine soktuğu gevşek beyaz çizgili bir tişört içinde rahat görünüyordu.

Ayrıca düz beyaz bir spor ayakkabı giymişti ve uzun esmer saçlarını omuzlarına geçirmişti.

Hem o hem de oyuncu-yönetmen yeni koronavirüsün yayılmasını yavaşlatmak için maskeler taktı, ancak Ben içkisini yudumlarken ara sıra onu aşağı çekti.

Samuel havuzda yüzerken siyah çitin arkasını izlerken iki kişi arkadaşça bir sohbet ediyor gibiydi.

Daha sonra, eski çift, havuz alanından çıkarken hala ıslak olan oğullarını selamladı.

Samuel, mavi bir gömlek ve şortun yanı sıra dizlerine kadar inen gri yün astarlı bir paltoyla havadar günde sıcak kaldı.

Tüylü bir salgın saç modeli yaptı ve yanında ailesiyle birlikte ayrılırken kalın bir sırt çantası taşıdı.

Ben ve Jennifer'ın diğer iki çocuğu, kızları Violet (15) ve Seraphina, 12 yaşındaydı.

BB1ghvQh.img?h=694&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1ggvRD.img?h=704&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Yıllardır ayrı kalmalarına ve 2018'den beri resmi olarak boşanmalarına rağmen, Ben ve Jennifer dostça ilişkilerini sürdürdüler ve çocuklarını desteklemek için düzenli olarak bir araya geliyorlar.

İkili daha önce Samuel'in beyzbol maçlarında ve antrenmanlarında görüldü ve tatillerde bir aile olarak birlikte zaman geçirdiler.

Gone Girl, bir eski sevgiliyle gezerken, başka bir eski sevgiliyle olası bir yeniden buluşmadan iki gün sonra geliyor: Jennifer Lopez.

Sayfa Six'e göre, Perşembe günü Ben, yaklaşık 3 1/2 saat sonra otele dönmeden önce, Jennifer'a ait olduğu bildirilen beyaz bir Escalade'de Hotel Bel-Air'den alındığı görüldü.

Argo yönetmeni otele gitmiş ve Jennifer'ın evine birçok kez feribotla götürülmüş gibi görünüyor. .

BB1ggLzN.img?h=560&w=375&m=6&q=60&o=f&l=

BB1ggERK.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Eski sevgililer arasındaki görüşmelerin açıkça gizli olmasına rağmen, bir kaynak yayınların sadece arkadaş olduklarını iddia etti.

"Onlar arkadaş ... onlar asla olmadılar," dediler.

Jennifer, eski kocası Marc Anthony ile ikizleri Emme ve Max, 13 gibi ebeveynlik yapmaya devam ettikleri için, eski sevgilileriyle iyi ilişkiler içinde kalma geçmişine sahip.

O ve A-Rod nispeten uygun şartlarda görünüyorlar ve 2017'de başlayan ilişkileri boyunca devam ettikleri ticari çıkarlarını korumaya devam edecekler.

BB1ggCRf.img?h=560&w=363&m=6&q=60&o=f&l=

Ben'in Jennifer ile ilişkisi, romantik komedi Gigli'de birlikte çalıştıktan sonra 2002 yılının Temmuz ayında başladı.

Ancak o zamanki çiftin yüksek profilli doğasına rağmen, film gişede bombalandı ve sarsıcı eleştiriler aldı ve şimdiye kadar yapılmış en kötü filmlerden biri statüsünü kazandı.

İkili Kasım 2002'de nişanlandılar, ancak Eylül 2003'teki düğünlerini ertelediler ve 2004'ün başlarında Ben'in ilişkilerine olan ilgiden duyduğu rahatsızlığı nedeniyle ayrıldılar.

Oyuncu, 2020 New York Times profilinde kendisinin ve Jennifer'ın hala dostça bir ilişkisi olduğunu doğruladı.

Hustlers filmine iltifat etmeden önce, "Onunla periyodik olarak iletişim halinde kalıyorum ve ona çok saygı duyuyorum," dedi.

BB1ggJQI.img?h=560&w=365&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Will Smith'in "Hayatımın En Kötü Vücudu" Dediği Gömleksiz Fotoğrafa Bakın

BB1gjC6j.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Will Smith, onlarca yıldır bizi hem ekranda hem de ekranda eğlendirmeye devam etti. Yeni projelerin çekimleri arasında yıldız, dans ettiği, viral TikToks'u yeniden yarattığı ve kendi orijinal içeriğini oluşturduğu komik videolarını paylaşmak için sosyal medyaya gidiyor. Kısa bir süre önce 52 yaşındaki aktör Instagram'a gömleksiz bir fotoğrafın yanında vücudu hakkında samimi bir gönderi yapmak için gitti. Oyuncu, kendisini "hayatının en kötü biçiminde" tasvir ettiğini belirten bir fotoğraf paylaştı. Smith'in fiziksel düşük noktası olarak adlandırdığı şeyi görmek için okumaya devam edin ve daha fazla ünlünün vücutları hakkında açık olması için Jonah Hill, Tabloid Plaj Fotoğraflarını Yazdırdıktan Sonra Vücut Utanç Alma Hakkında Gerçeğe Başlıyor.

BB1gjJLs.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Smith, 2 Mayıs'ta küçük şortlar, fermuarlı bir kapüşonlu ve terliklerle gömleksiz bir fotoğrafını yayınladı. Smith'in takılmasına izin veren fotoğrafı şaşırtıcı derecede dürüst bir başlıkla eşleştirildi. Smith, "Size gerçek bir şekilde katılacağım" diye yazdı. "Hayatımın en kötü halindeyim." Ve bir Smith hayranıysanız, Eleştirmenlere Göre Tüm Zamanların En Kötü Will Smith Filmini keşfedin.

BB1ea8b5.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1gjC6u.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Smith geçmişte roller için forma girmek için çok çalıştı.
Smith'in kariyeri boyunca, I Am Legend'deki ikonik antrenman sahnesinden Ali'deki ünlü boksörün düzenlemesine kadar çeşitli roller için olağanüstü bir fiziksel forma girmek zorunda kaldı. Suicide Squad filminin önündeki 2016 röportajında, Men's Journal'a egzersiz rutininin o kadar titiz olduğunu ve erkenden kendini yaraladığını söyledi.

Smith'in kişisel antrenörü Aaron Ferguson, Men's Journal'a aktörün kitle kazanmak için günde en az 3.500 kalori aldığını söyledi. Çiftin haftanın beş günü çok spesifik bir rejimi vardı. Ferguson, amacın "başardığımızı düşündüğüm o gerçek aksiyon figürü görünümünü vermek için omuzları geliştirmeye ve belini inceltmeye çalışmak" olduğunu söyledi. Doğrudan gelen kutunuza gönderilen daha fazla ünlü haber için günlük bültenimize kaydolun.

Kaynak: BESTLIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez 'Vax Live' Konser Provalarında Her Açıdan Karın Karınlarını Gösterdi

51 yaşındaki Jennifer Lopez, tonlu karın kaslarını Vax Live için prova fotoğraflarında gösterdi.
J.Lo, 7 Mayıs galası Vax Live: The Concert to Reunite the World'de sahne alacak.
Şarkıcı, çekirdeğini güçlü tutmak için ağır ağırlıklarla yoğun bir ab devresi yapıyor.
Los Angeles'ta Pazar gecesi bir grup ünlü Vax Live: Dünyayı Yeniden Birleştirme Konseri'ni kaydetti. Bunlardan biri, olay için bir dizi prova resminde saçma absini gösteren 51 yaşındaki Jennifer Lopez'di.

"In The Morning" şarkıcısının Instagram'ında paylaşılan fotoğraflarda J.Lo, bol beyaz terler, siyah sütyen üstü ve karın kası sporu yaparken her türlü yoğun görünümlü dans hareketlerini yapıyor. Çünkü elbette çamaşır tahtası abs. "@Glblctzn hazırlanıyor. ¡SEIS DÍAS! #VaxLive 📸 @lacarba," Jennifer fotoğrafların slayt gösterisini yazdı.

J.Lo'nun hayranları yorumlarda bu konu hakkında konuştu. Bir kişi "Omgggg" yazdı, bir diğeri "KRALİÇE" dedi.

BB1gjzYr.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

BB1gjyxi.img?h=759&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Pompalı Düğün yıldızı bu karın kaslarını tesadüfen almadı. Eğitmeni Dodd Romero daha önce J.Lo'nun yoğun karın kası devresini Oprah Magazine O ile paylaştı ve bu sizi sadece okumaktan yorulacak. Devre, 50 asılı ab kaldırma ve ardından 50 ip egzersizi ve 45 kiloluk plakalı 50 eğimli oturma düzeninden oluşur. Ondan sonra, Marry Me aktris her biri 35 kişilik başka bir setle ve ardından üçüncü bir 21 setle mücadele ediyor. Oh! Ve arada hiç ara vermiyor.

"Yalnız" kadın şarkıcı da süper sağlıklı bir yiyicidir (bir süre önce yaptığı şekersiz, karbonhidratsız meydan okumayı hatırlıyor musunuz?). Kişisel şefi Kelvin Fernandez, Us Weekly'ye J.Lo’nun buzdolabının her zaman "maden suyu" ve "meyve ve sebzelerle" dolu olduğunu söyledi. Buzdolabına ayrıca yeşil meyve suyu yapmak için ıspanak, salatalık ve kereviz gibi yeşillikler yüklenir ve J.Lo hazır yumurta ve hindi pastırmasını sever.

Kaynak: Women's Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Selena Gomez, Global Citizen’ın Vax Canlı Konserine Ev Sahipliği Yapmak İçin Beyaz Noktalı Şık Bir Elbiseyle Çıktı

BB1gjqu7.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Selena Gomez, Pazar gecesi Global Citizen’in "Vax Live: Dünyayı Yeniden Birleştirme Konseri" ne ev sahipliği yaparken rahatlıkla şıklaştı.

“Bad Liar” müzisyen, klasik tarzda, iki tonlu klasik siyah-beyaz bir toplulukla sarı saç modeline giriş yaparak sahneye çıktı. Kıyafet, tamamı Glemaud’un resort ’20 koleksiyonundan elde edilen, forma uyan bir tasarıma ve zıt beyaz elmaslara sahip uzun kollu bir uzun elbiseden oluşuyordu.

selena-gomez-dress-global-citizen-vax-li

selena-gomez-dress-global-citizen-vax-li

selena-gomez-dress-heels-global-citizen-

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Billie Eilish'in 'Vogue' İçin Vintage İç Çamaşırı Fotoğrafından Çok Herkes Dövme Hakkında Konuşuyor

Ekim 2020'de Billie Eilish, yıllık Vanity Fair video röportajında bize o yılın başlarında yaptırdığı dövmeyi asla göremeyeceğimizi söyledi. Ama asla asla dememesi için arkadaşı Justin Bieber'dan bazı tavsiyeler almalıydı. Eilish, British Vogue dergisinin Haziran 2021 kapağında, onu daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde - forma oturan korseler, yüksek topuklu ayakkabılar ve her zamankinden daha fazla cilt göstererek görünüyor. Ve tam resmi göremesek de, tabiri caizse, o gizli dövmeye bir göz attık.

BB1gjtCQ.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Üst kalçasından alt karnına uzanan dövme, en iyi Eilish'in deve renginde özel bir Burberry siper ve file panelli korse giyen fotoğrafında görülüyor. Dövmenin tam olarak ne olduğunu söylemek zor, ancak hayranlar bunun siyah ve gri renkte yapılmış geleneksel Japon tarzı bir ejderha olduğunu düşünüyor.

İngiliz Vogue röportajında Eilish, "Beni rol model yapma çünkü benden hoşlanıyorsun," dedi. Baş üstüne kaptan. Daha fazla söyleme, stanlar ağlar.

Eilish hala bize dövmelerinin tamamını göstermedi, bu da hala kendine saklayabileceği bir sırrı olduğu anlamına geliyor. Ama bu delil parçası, stans'ların çığlık atmasına neden oldu ve haftanın geri kalanında bu kadar yükseğe çıkacağız.

Kaynak: Hello Giggles

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sean Penn ve Karısı Leila George, VAX Canlı Etkinlik Kaydında Felekten Bir Gece Çaldılar

Pazar, Sean Penn ve eşi Leila George için bir randevu gecesi (iyi bir amaç için!)

BB1gjOi4.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Eşler, Global Citizen'in VAX Live: The Concert to Reunite the Concert to SoFi Stadium, the Concert to SoFi Stadium in Inglewood, California'da, Penn'in Eddie Vedder'ı Pearl Jam öncülerinin iki şarkılık performansından önce tanıtmak için sahneye çıkardığına katılmak için birlikte dışarı çıktı.

60 yaşındaki Penn, akşam için lacivert bir tişört, mavi kot pantolon ve siyah bir bomber ceketle rahat bir şekilde giyinirken, George siyah bir grafik tişörtü deri pantolon ve ten rengi bir blazerle eşleştirdi. Her ikisi de bir fotoğraf çekimi sırasında koruyucu yüz kaplamaları taktı.

İki kez Oscar kazanan kişi, düğümü 29 yaşındaki George ile Temmuz ayında, sadece birkaç sevdiklerinin bulunduğu samimi bir tören sırasında bağladı. Evliliklerine dair söylentiler, altın yüzük takarken görüldüklerinde dönmeye başladı. Penn haberi onaylamadan önce arkadaşları daha sonra Instagram'da onları tebrik etmeye başladı.

"Bir COVID düğünü yaptık. Demek istediğim, Zoom'da bir ilçe komiseri idi ve biz evdeydik, iki çocuğum ve erkek kardeşi. Ve biz de öyle yaptık," dedi aktör, Seth Meyers ile birlikte Ağustos.

BB1gjMnx.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Penn ve George 2016'dan beri romantik bir şekilde bağlantılı olsalar da, aktrisin bir arkadaşı Ağustos ayında PEOPLE'a evliliklerini takiben çiftin 2020'nin başlarında bir süre sonra açılıp kapanmasının ardından yeniden bir araya geldiğini söyledi.

Kaynak, "Bir araya geldiler ve sonra ayrıldılar ve Sean onu geri kazandı" dedi. "Bir hata yaptığını fark etti ve onu kaybedebileceğini hissettiğinde, onu geri almak için çok çalıştı."

İçeriden, pandemi sırasında kendi kendini izole etme zamanının bağlarını güçlendirmeye yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi. Penn ve George, Los Angeles'ta test sahalarının kurulmasına yardım etmek de dahil olmak üzere, halk sağlığı krizi boyunca birbirleriyle insani yardım çalışmalarına bile giriştiler.

Kaynak, "COVID sırasında tekrar bir araya geldiler ve gerçekten yakınlaştılar ve birkaç ay önce, erken karantina sırasında nişanlandılar" dedi.

VAX Live, California eyaleti, LA County Sağlık Departmanı, Los Angeles Şehri, Inglewood Şehri ve E. Stanley Kroenke, SoFi Stadyumu ve Hollywood Park Geliştiricisi ve Los Angeles Rams'ın sahibi ve başkanı.

Global Citizen, hayırseverlere ve şirketlere, dünyanın her yerindeki sağlık çalışanlarını aşılamak için "doz karşılığı dolar" bağışlamalarını talep ediyor. Konser ayrıca dünya liderlerini ve hükümetleri, "2021 sonuna kadar dünyanın en fakir ülkelerine iki milyar COVID-19 aşı dozu, testleri ve tedavisi almak için" 22.1 milyar dolar taahhüt etmeye çağıracak.

Selena Gomez'in ev sahipliği yaptığı VAX Live, Başkan Joe Biden ve First Lady Dr. kampanya başkanları Prens Harry ve Meghan Markle olarak. Müzik performansları arasında Vedder, 56, Jennifer Lopez, Foo Fighters ve AC / DC'den Brian Johnson'dan gelenler yer alıyor.

Gösteri, saat 20: 00'den itibaren ABC, ABC News Live, CBS, YouTube, iHeartMedia radyo istasyonları ve iHeartRadio Uygulamasında yayınlanacak. ET / 19:00 CT, Fox 23: 00'da başlıyor. Global Citizen kanalında ET / PT ve YouTube, 8 Mayıs Cumartesi günü genişletilmiş sürümüyle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Michelle Obama, Yeni Üniversite Öğrencileri için İmza Gününe Ev Sahipliği Yaptı: 'Kendiniz Üzerine Bahse Giriyorsunuz'

BB1gkb30.img?h=1133&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Michelle Obama, okul yıllarını COVID-19 salgını nedeniyle sekteye uğratan lise son sınıf öğrencilerinin Cumartesi günü sanal, yıldızlarla dolu bir gösteriyle üniversite seçimlerini kutlamalarına yardımcı oldu.

57 yaşındaki eski First Lady, bir kot ceketin altına bir Clark Atlanta Üniversitesi Tişörtü giyerek Georgia'nın ünlü, tarihsel olarak siyahi kolejlerinden birine selam verdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.