Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

'Papa, Türkiye'ye gelme, ÖLDÜRÜLECEKSİN'

marti_name

Önerilen İletiler

Mehmet Ali Ağca, şimdi de Papa 16. Benedict'e yazdığı mektupta Türkiye'de vurulacağını ima edip dünyaya manşet oldu: Ağca, Papa'ya yazdığı mektupta "Bu işleri bilen biri olarak söylüyorum, can güvenliğin tehlikede, Türkiye'ye gelme" diye uyardı

Mehmet Ali Ağca, Kartal-Maltepe Cezaevi'nden Papa 16. Benedict'e yazdığı mektupta "Ben bu işleri bilen birisi olarak diyorum ki can güvenliğin tehlikede, sakın Türkiye'ye gelme!" dedi. Mehmet Ali Ağca Papa 16. Benedict'e kendi el yazısı ile yazdığı mesajda bizzat karşılayamayacağı için mazeret de bildirdi ve "seni karşılayamam çünkü cezaevindeyim" dedi.

Almanya'nın en çok satan gazetelerinden Bild ile İtalyan Corriere Della Sera'nın da aralarında bulunduğu pek çok gazete Mehmet Ali Ağca'nın Papa Benedict'e yazdığı mektupta vurulacağını ima ettiği şeklinde haberlere yer verdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben anlamıyorum zaten bu cezaevleri nasıl yerlerdir böyle yaaa.imralıda bi radyodan herif koca örgütü yönlendirir herşeyden haberdar olur biri ona buna mektup yazar kaç diye bırakırlar kaçmaz hey allahım yaaa

sana katılmıyorum...

her ne kadar tasvip etmesekte böyle olayları.

cezaevi demek insanın cezasını çekeceği yerdir...

dünyadan soyutlanacağı yer değil..

sevsekte sevmesekte,dünya görüşü bizle aynıda olsa ayrıda olsa herkesin bu dünyada neler olup bittiğini

öğrenmeye hakkı vardır....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yanlış anladın sanırım...hadi en azından cezaevinde pc ve net olsa bunları yapar.ama cezaevlerimizde durum yasalara kurallara bakıldığı zaman resmen insanlar bitiyor orda.

idealleri için yatanlar belki iyi niyetli gerçekten ihtiyacı olduğu için hırsızlık yapan insanlarda aynı cezaevlerinde kalmıyorlar mı ? onlara neden sağlanmıyor bu imkanlar.

herifin herşeyden haberi olacak ve bunu bi radyoya bağlayacak tüm ülkede buna inanacak ?işte kızdığım nokta bu...

elbette çok kötü cezaevlerimizin durumları.ben almanyada 9 yıl yatan biriyle tanıştım adamda hiç bi sağlık sorunu yok aksine gayet sağlıklı olması gerekende budur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teröristler ve bölücüler için cezaevleri ağırlaştırılmış şartlar içinde olmalı. Keyif çatacakları ve örgütlerine talimat verecekleri bir yer olmamalı. Bu konu en çok şehit ailelerini rahatsız etmektedir. Apo denen o teröristin ve onun gibilerin her hareketi kontrol edilmeli.

Papa konusunda Ağca'nın yorum yapması ne kadar garip, ne amaçla karşılamayı düşünüyor acaba? Bir başka papanın suikastçisi bu papayı neden karşılamak ister ki?

Ayrıca papanın Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum gelme vakti azaldığında sağlık sorunlarını mazeret gösterebilirler. Ama eğer gelmeye kararlıysa burada karşılaşacağı şeyler pek hoş olmayacak. Ben de bir vatandaş olarak o adamı ülkemde görmek istemiyorum. Hakaret ettiği şeyler bizim gerçek değerlerimizse onları aşağılayanlar bu ülkede ağırlanamazlar. Dünya düzeninde en çok din savaşı yapanlar ve engizisyon mahkemelerini kuranlar yavuz hırsız misali Müslümanları katil ve terörist olarak gösterebiliyorlarsa bunun muhasebesini yapmalıyız ve bu gibilerin hadlerini bildirmek zorundayız.

Tabi demokratik haklarımızı kullanarak...

Selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teröristler ve bölücüler için cezaevleri ağırlaştırılmış şartlar içinde olmalı. Keyif çatacakları ve örgütlerine talimat verecekleri bir yer olmamalı. Bu konu en çok şehit ailelerini rahatsız etmektedir. Apo denen o teröristin ve onun gibilerin her hareketi kontrol edilmeli.

Papa konusunda Ağca'nın yorum yapması ne kadar garip, ne amaçla karşılamayı düşünüyor acaba? Bir başka papanın suikastçisi bu papayı neden karşılamak ister ki?

Ayrıca papanın Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum gelme vakti azaldığında sağlık sorunlarını mazeret gösterebilirler. Ama eğer gelmeye kararlıysa burada karşılaşacağı şeyler pek hoş olmayacak. Ben de bir vatandaş olarak o adamı ülkemde görmek istemiyorum. Hakaret ettiği şeyler bizim gerçek değerlerimizse onları aşağılayanlar bu ülkede ağırlanamazlar. Dünya düzeninde en çok din savaşı yapanlar ve engizisyon mahkemelerini kuranlar yavuz hırsız misali Müslümanları katil ve terörist olarak gösterebiliyorlarsa bunun muhasebesini yapmalıyız ve bu gibilerin hadlerini bildirmek zorundayız.

Tabi demokratik haklarımızı kullanarak...

Selamlar

katılıyorum.Eğer gelicek olursa gercekten hiç hoş karsılanmayacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet Ali Ağca, şimdi de Papa 16. Benedict'e yazdığı mektupta Türkiye'de vurulacağını ima edip dünyaya manşet oldu: Ağca, Papa'ya yazdığı mektupta "Bu işleri bilen biri olarak söylüyorum, can güvenliğin tehlikede, Türkiye'ye gelme" diye uyardı

Mehmet Ali Ağca, Kartal-Maltepe Cezaevi'nden Papa 16. Benedict'e yazdığı mektupta "Ben bu işleri bilen birisi olarak diyorum ki can güvenliğin tehlikede, sakın Türkiye'ye gelme!" dedi. Mehmet Ali Ağca Papa 16. Benedict'e kendi el yazısı ile yazdığı mesajda bizzat karşılayamayacağı için mazeret de bildirdi ve "seni karşılayamam çünkü cezaevindeyim" dedi.

iyi ki bu kadar demekle kalmış.

"papası yiyorsa gelsin" falan diyecekmiş neredeyse.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.