Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kim kime aşık

fantastico

Önerilen İletiler

tutar tutar fantastico.. bak şimdi ben açıklayım yeter..

SEDAT'ı seviyorum....

Sevdiğini forumlara haykırmak kadar güzel bişey de yok..

Açıklamak da yürek ister..

Benim kadar cesaretli bir burcu var.. Daha kimseyi göremedim..

Evet tepkileri bekliyorum.. Sende zevkle izle fantastico..

Reddediyorum..

Şuan için kimseyle çıkmıyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 408
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Yok fantastik kimsenin yüzünden olmadı..

Aşkların bilinmesinde bir sakınca yok benimiçin...

Yani ben sölemem ama söylerlersede hoş görürüm..

Yani yeşim'in adımı yazması ayrılma sebebi değil...

Zaten bir kere sallanmıştık, kırık çatlak, kulanılamaz raporu verildiği halde, tekrar devam ettik şimdide çöktü..

Ölü yaralı yok..

Ağır hasar var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok fantastik kimsenin yüzünden olmadı..

Aşkların bilinmesinde bir sakınca yok benimiçin...

Yani ben sölemem ama söylerlersede hoş görürüm..

Yani yeşim'in adımı yazması ayrılma sebebi değil...

Zaten bir kere sallanmıştık, kırık çatlak, kulanılamaz raporu verildiği halde, tekrar devam ettik şimdide çöktü..

Ölü yaralı yok..

Ağır hasar var...

YETER... SUS.....

Birde ballandıra ballındıra anlatma şunu.......

Seven herzaman sever...sevmeyen çekip gider..

Sen kaliteni gösterdin...Devamını getirmen dileğimle... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YETER... SUS.....

Birde ballandıra ballındıra anlatma şunu.......

Seven herzaman sever...sevmeyen çekip gider..

Sen kaliteni gösterdin...Devamını getirmen dileğimle...

Yalnız hakaretlere ve emrivakilere dikkat..

Devam etseydim kalitelimi olacaktım..

İnceldiği yerden koptu işte bitti..

Ben fantastiğe rahat olmasını söylüyorum..

Başka birşey yok..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgi haykırıldığında değil,hissettirildiğinde güzeldir.Eğer hissettiremiyorsan veya hissetmiyorsan söylemenin ne anlamı kalır..

Kerem ile Aslı der dururlar,bence Kerem'in yaptığı zavallılıktan öte bişey değildir.Aşkını ispat etmek için dağları delmekten bahsediyorum.Onca çabayı ağaya karşı koymakta,Aslı'yı kolundan tutup kaçırmakta kullansa bu hikaye bugünlere gelmeyecekti büyük ihtimal..

Diyeceğim o ki;Arkadaşlarımın bu topice sevdiklerini yazması,sevdiklerinin adını alınlarına dövme yaptırması gibi bişey bence.Olur ya sevgi biterse ne olacak..?

Sonuç olarak amacını aşan bir topic.Açan arkadaşıma birşey demiyorum,eminim niyeti bu değildi,ama yazanlar bu dediklerimi bir düşünsün bence..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız hakaretlere ve emrivakilere dikkat..

Devam etseydim kalitelimi olacaktım..

İnceldiği yerden koptu işte bitti..

Ben fantastiğe rahat olmasını söylüyorum..

Başka birşey yok..

Lafları başka anlama çarpıtmakta üstüne yok..

Devam etseydim bu ilişkide kaliteli mi olcaktım demişsin..

Kaliteyi göstermek için ilişkinin devam etmesi mi gerekiyor..

Sen buraya yazdıklarınla kaliteni gösterdin..

Bunu demek istedim..

Anlarsın heralde..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgi haykırıldığında değil,hissettirildiğinde güzeldir.Eğer hissettiremiyorsan veya hissetmiyorsan söylemenin ne anlamı kalır..

Kerem ile Aslı der dururlar,bence Kerem'in yaptığı zavallılıktan öte bişey değildir.Aşkını ispat etmek için dağları delmekten bahsediyorum.Onca çabayı ağaya karşı koymakta,Aslı'yı kolundan tutup kaçırmakta kullansa bu hikaye bugünlere gelmeyecekti büyük ihtimal..

Diyeceğim o ki;Arkadaşlarımın bu topice sevdiklerini yazması,sevdiklerinin adını alınlarına dövme yaptırması gibi bişey bence.Olur ya sevgi biterse ne olacak..?

Sonuç olarak amacını aşan bir topic.Açan arkadaşıma birşey demiyorum,eminim niyeti bu değildi,ama yazanlar bu dediklerimi bir düşünsün bence..

Seni herkesten ayıran farkını da bu yazınla göstermiş oldun taurus abi.. :clover::)

Yaş 18 sayılır..

Herşeyi iyi tartamıyorum..Sonunu düşünemiyorum..Düşünemedim..

Ben bu ilişkiden ders ala ala bıkmayıp aynı hatayı çok yaptım..

Ne kadar düşüncesizmişim..

Kimin için savundum ki aşkımı.. :D

Bu ilişkiyi savunurken çok kişiyi kırdım..bunun bilincindeyim..

Başta NATALİA olmak üzere bu topicte ve başka topiclerde başını ağrıttığım herkesten özür diliyorum.. :clover:

Özellikle de NATALİA'dan..Sen en iyisini yapıyorsun Natalia.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gitgide ilginç bir yer oluyor bu forum hadi hayırlısı.

Gerçi ben bu forumda iki karı-kocanın forum iletileriyle tartıştıklarını hatta kavga ettiklerini de görmüştüm. talimliyim. ama her seferinde aynı derecede komik geliyor :)

sevgili taurusmutis.

Sanırım Ferhat ile Şirin'i kastediyorsun. Ancak bu soylu destanın anlattığı şeyi bir parça kaçırmışsın.

Ferhat Şirin'in ablası Ecem Sultan'dan Şirin'i isteyince. Ecem Sultan soy hakkı olan şart koşma geleneğini sunmuştur. Şehir susuzluktan kırılıp doğan bebekler artık ölür hale gelmiştir. Ecem sultan da kendi için bir şey istememiştir. Ferhat'a "Dağda bir oluk aç ki şehre su gelsin, O zaman al sultanın kardeşini" demiştir.

Ferhat dağı ortasına kadar delince, Bütün şehrin insanları Ferhatı görmeye gelir, ona şükürler sunar. Doğan erkek çocuklarına Ferhat'ı gösterirler onun kadar yiğit olsun diye. Ancak şehrin bilginleri Ferhat dağı delerse gelen suyla boğlup öleceğini söyleyince halk huzursuzlanır, kaynar . Ecem Sultan Şirini Ferhat'ın yanına gönderir, ve Şart hakkından vazgeçtiğini Ferhat'ın dağı delmesine gerek kalmadığını söyler. Çünkü Ecem sultan daha Ferhat çırak bir nakkaş ken bile ona aşıktır.

Şirin binbir sevinçle Ferhat'ın yanına gider ve O na in dağdan der, Ablam şartından vazgeçti.

Ferhat " ablanın isteği bitti ama halk yine susuzluktan kırılır, inemem Şirin. Bir şehir benden haber bekler." der.

Son kez kazmayı dağın duvarına vurmasıylada duvarın öbür yanındaki su yatağı duvarı açar. Ve şehre doğru çağlamaya başlar. Bu nimetinin kurbanı olarakta Ferhat'ı. alır Ferhat çağlayan suyun içinde yitip gider.

Bu soylu destanda Ferhat Aşkına kavuşmak için dağları delmeyi kabul eden bir zavallı değil. Aşkı kendisine sunulduğu halde, Halkı ve ülkesi için hem aşkından hem canından geçmiş soylu bir yiğittir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçi ben bu forumda iki karı-kocanın forum iletileriyle tartıştıklarını hatta kavga ettiklerini de görmüştüm. talimliyim. ama her seferinde aynı derecede komik geliyor :)

Dünden beri düşünüyorum aynı şekilde bende gülüyorum.. :)

Ne hale geldim..yazmakta kararsızım ya da ne hale geldi-k.. :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Başta NATALİA olmak üzere bu topicte ve başka topiclerde başını ağrıttığım herkesten özür diliyorum.. :clover:

Özellikle de NATALİA'dan..Sen en iyisini yapıyorsun Natalia.. :clover:

Tsk ediyorum..

Doğruları görmen ve tekrar bu hallere düşmemen dileğimle.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence gereği olmayan şeyler yapıyorsunuz -_- birbirinizi kırmayın derim ben,çünkü yaşanmış güzel şeylere herzaman saygı göstermek gerekir -_-

burası bir forum biliyorum insanlar düşüncelerini söylemekte özgür fakat,bence bu konuda çiftin birbirine hakarete varan şeyler söylemesini istemiyorsanız,birşeyler yazmayın!

Saygılar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende kralıma sedatıma aşığım bunu herkes biliyor seviyorum vaz geçmedim sevdiğimi oda biliyor sedatı kaybetmedim kaybetme aşamasına geldim sebebide benim kızgın ama haklıda bu aşamada olmasının sebebi benim neden seviyorumki onu diyeceksiniz çok dürüst herşeyini açıkça söledi ne istediğini nasıl bir sevgi istediğini yansıttı bazen yaw bırak burcu pes et diyorum adamda şeytan tüyü var ya bi gün görmesem olmuyo beynime kazınmış resmen bazen kıskanıyorum bazen nefret ediyorum nefretimde sevgimden

siteye veya msn giremediğim zamanlarda bazen diyorum sedata sen bu deliyi özlemiştirsin kesin oda ne demessin gözüm yollarda kaldı diyo ve masumca gülüyor. sevgisi kendimi affeddiremesemde her zaman var olacak iyiki var iyiki tanıdım bazende nerden girdin hayatıma diyorum ama kendimi kandırıyorum

kral seni sevdiğimi unutma :sweatingbullets:

yine çok yazdım napalım gevezeyim işte :(:):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aynen katılıyorum abi... -_- bu nedir yav saçma sapan haberlerle dolu magazin programı gibi oldu burası yok şunu çok seviyorum yok ben daha çok seviyorum reklam kokan hareketler arkadaşlar bunlar :lol: sanki telefon yada msn ile söyleyemiyor bunlarla tatmin olamıyosan çık dışarı bağır..... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında aradığım tek şart sadakatti..

Bunu burcu her seferinde gösterdi..

Ayrıldığımızda da seni seviyorum diyordu..

Şimdide seni seviyorum diyor..

Ama dün 10 dakika da sevgiden, hakaretlere geçen şahısların sadakatinin boyutu belli olmuş oldu..

Demekki sipariş sevgiyle seviyormuş..:)

Uğrunda ölürüm diyen, şimdi rezillik diyor..:) Allahım ya:)

Tmm rezaletten kurtuldun Yeşim..:)

Artık hakkımda hiç birşey yazma olurmu..

Şuan hiç kimseyle çıkmıyoum..

Ve artık buralarda aşk show yapmanızıda istemiyorum..

Taurusun dediği gibi seven kalbine yazar, buraya değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında aradığım tek şart sadakatti..

Bunu burcu her seferinde gösterdi..

Ayrıldığımızda da seni seviyorum diyordu..

Şimdide seni seviyorum diyor..

Ama dün 10 dakika da sevgiden, hakaretlere geçen şahısların sadakatinin boyutu belli olmuş oldu..

Demekki sipariş sevgiyle seviyormuş..:)

Uğrunda ölürüm diyen, şimdi rezillik diyor..:) Allahım ya:)

Tmm rezaletten kurtuldun Yeşim..:)

Artık hakkımda hiç birşey yazma olurmu..

Şuan hiç kimseyle çıkmıyoum..

Ve artık buralarda aşk show yapmanızıda istemiyorum..

Taurusun dediği gibi seven kalbine yazar, buraya değil..

her zaman söyledim sana söyleyemediğim anlarda arkadaşlarımma söyledim sedatı çok seviyorum diye bunu saklamadım seni seviyorummmmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.