Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

inşallah beyenirsiniz..

kahin

Önerilen İletiler

Bir Lisede Öğrtmn Öğrenclerne Değişik Ödevler Dağıtır..Sınıfı Belli Gruplara ayırır ve içlerinden sadece üç öğrenciyi odasına çağırır.Derki;

"Diğer arkadaşlarınıza ödevlerini verdim fakat sizin ödevleriniz daha faklı olucak,eğer başarısız olursanız hayatınızın tüm kalanı Cehennem gibi olucak " der

Öğrenciler Odadan Çıktıktan sonra ne okulda ,nede evde tek kelime laf etmezler.Bu üç öğrencinin Aileleri Çocukların psikolojisinden kaygılanmaya başlarlar.Aradan 3 gün geçtikten sonra öğrenciler bir araya gelirler .

Kimse 3 gün boyunca öğrencilerden haber alamaz.3 Öğrencinin evlerindeki okul üniformlarından bir kalem ve 7683 yazılı bir not çıkar. Ödevi veren öğretmen sorguya alınır, fakat aniden ölür.

Zeki bir Polis memuru bu kadar bilgiyle, Öğrencilerin Yerini Anında Bulur fakat ikisi ölmüştür.

Sizce bir lise öğrencisine verilen Basit MAtematik Ödevi Ne olabilir?

....................herkese kolay gelsin.................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir Lisede Öğrtmn Öğrenclerne Değişik Ödevler Dağıtır..Sınıfı Belli Gruplara ayırır ve içlerinden sadece üç öğrenciyi odasına çağırır.Derki;

"Diğer arkadaşlarınıza ödevlerini verdim fakat sizin ödevleriniz daha faklı olucak,eğer başarısız olursanız hayatınızın tüm kalanı Cehennem gibi olucak " der

Öğrenciler Odadan Çıktıktan sonra ne okulda ,nede evde tek kelime laf etmezler.Bu üç öğrencinin Aileleri Çocukların psikolojisinden kaygılanmaya başlarlar.Aradan 3 gün geçtikten sonra öğrenciler bir araya gelirler .

Kimse 3 gün boyunca öğrencilerden haber alamaz.3 Öğrencinin evlerindeki okul üniformlarından bir kalem ve 7683 yazılı bir not çıkar. Ödevi veren öğretmen sorguya alınır, fakat aniden ölür.

Zeki bir Polis memuru bu kadar bilgiyle, Öğrencilerin Yerini Anında Bulur fakat ikisi ölmüştür.

basit matematik ödevi nedir henüz bulamadım ama cevabın 7683 oldugu belli buradan gitmeye calısalım azıcık bakalım :):lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim dikkatimi sunlar cekti... arasinda bir iliski kurulabilir mi beraber bakalim :D

sınıfı gruplara ayirip 3 kişiye ayrıca bir odev veriyor.

Aradan 3 gün geçtikten sonra öğrenciler bir araya gelirler.

Kimse 3 gün boyunca öğrencilerden haber alamaz.

Öğrencinin evlerindeki okul üniformlarından bir kalem ve 7683 yazılı bir not çıkar.

Sayiya dikkat edersek son rakami 3. ayrica 3'e bolunebilen bir sayi...

Son olarak da:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim bir cevabım var,umarım doğrudur..

Öncelikle arkadaşlar;3.öğrenci nerede diye düşündünüz mü hiç..?İşte cevap burada gizli bence.O 3. öğrenci bu yazıyı/soruyu okuyan kişidir.Ödevde bu okuduğumuz soru.Cevabı bulamayan yada hikayede yazdığı şekliyle Ödevde başarısız olanın hayatı cehennem olacaktır.Bu soruyu çözmeye çalışan arkadaşlarım,kafanızı kurcalamıyor mu bu soru kaç gündür.Bir nevi cehennem değil mi.. :D

Bu basit matematik ödevi,okuduğunuz hikayedir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok merak ettim kahin sen bu sorunun cevabını biliyor musun? Hani cevabı verecez diyelim ki doğru olup, olmadıgını soyleyebilecek misin?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bende soru görülmedi zannediyorum ama görüntülenme sayısıvar.neyse ben çıkmak zorundayım biraz işim var fırsat bulursam akşam terrar bakacağım.

Görüntülenme sayısı 7683 olunca mı benim cevabın doğru olduğunu söyleyeceksin..:D

Bak verdiğim cevap aşağıda..;)

Benim bir cevabım var,umarım doğrudur..

Öncelikle arkadaşlar;3.öğrenci nerede diye düşündünüz mü hiç..?İşte cevap burada gizli bence.O 3. öğrenci bu yazıyı/soruyu okuyan kişidir.Ödevde bu okuduğumuz soru.Cevabı bulamayan yada hikayede yazdığı şekliyle Ödevde başarısız olanın hayatı cehennem olacaktır.Bu soruyu çözmeye çalışan arkadaşlarım,kafanızı kurcalamıyor mu bu soru kaç gündür.Bir nevi cehennem değil mi.. :D

Bu basit matematik ödevi,okuduğunuz hikayedir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir taurusmutis

Al bakalım aşalım kendimizi..

osmiyum 76 kurşun ise 83 atom numarasıyla anılır kimyada..Tam burada bir bilgi aktarmam gerekiyor osmiyum elementi ile ilgili:

SOY ve NADİR bir metal

Osminyum Elementi.

Simgesi Os, atom numarasi 76, atom ağırlığı 190.23 ergime noktasi 3045.0 °C, kaynama noktasi 5027.0 °C olan geci$ metali.. oda sicakliginda 22.4 g/cm3 bilinen en agir yogunluklu metal.. gümüşi renkte.. yunanca koku manasına gelen osmë'den gelir

1803’te Smithson Tenant tarafından bulunan bu metal, platin yataklarında çok zor bulunan, platin yatağının kalitesini belirleyen bir elementtir. Bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. Üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir ELEMENT.

Osminyum dünyada en çok nerede bulunuyor?

Bildiniz. Türkiye‘de. Tahmin edilen rezerv ne kadar ?

127.000 Ton.

Sonra hangi ülke geliyor ? Bulgaristan.

Onun rezervi ne kadar ?

Yani Bulgaristan’ın ? 2.500 Ton.

Peki sahip olduğumuz Osminyum'un değeri ne kadar ?

Çok Şaşıracaksınız !

9 Trilyon $

Türkiye'nin

İç borcu 85 milyar $.

Dış borcu 125 milyar $. Toplam 220 milyar $.

Elimizdeki Osminyum'un değerini tekrar ediyorum !

9 TRiLYON $

Yani toplam borcumuzun 40 kat fazlası. Önce Bor, sonra Toryum, şimdi de Osminyum. Bilgilenmek ve bildirmek amacıyla lütfen sessiz kalmayınız..(Alıntıdır..)

83 atom numaralı kurşun ise son derece zehirli bir element olup,osmiyum elementinin kullanılmaması için dış güçlerin bilinçli herkesi öldürmek istediğini ima ediyor..

Öğretmen zehirleniyor,öğrencilerden 2 si öldürülüyor ve biride bilgi almak amacıyla kaçırılıyor..

Yuh be ne komplo teorisi ha..:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Al bakalım aşalım kendimizi..

osmiyum 76 kurşun ise 83 atom numarasıyla anılır kimyada..Tam burada bir bilgi aktarmam gerekiyor osmiyum elementi ile ilgili:

SOY ve NADİR bir metal

Osminyum Elementi.

Simgesi Os, atom numarasi 76, atom ağırlığı 190.23 ergime noktasi 3045.0 °C, kaynama noktasi 5027.0 °C olan geci$ metali.. oda sicakliginda 22.4 g/cm3 bilinen en agir yogunluklu metal.. gümüşi renkte.. yunanca koku manasına gelen osmë'den gelir

1803’te Smithson Tenant tarafından bulunan bu metal, platin yataklarında çok zor bulunan, platin yatağının kalitesini belirleyen bir elementtir. Bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. Üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir ELEMENT.

Osminyum dünyada en çok nerede bulunuyor?

Bildiniz. Türkiye‘de. Tahmin edilen rezerv ne kadar ?

127.000 Ton.

Sonra hangi ülke geliyor ? Bulgaristan.

Onun rezervi ne kadar ?

Yani Bulgaristan’ın ? 2.500 Ton.

Peki sahip olduğumuz Osminyum'un değeri ne kadar ?

Çok Şaşıracaksınız !

9 Trilyon $

Türkiye'nin

İç borcu 85 milyar $.

Dış borcu 125 milyar $. Toplam 220 milyar $.

Elimizdeki Osminyum'un değerini tekrar ediyorum !

9 TRiLYON $

Yani toplam borcumuzun 40 kat fazlası. Önce Bor, sonra Toryum, şimdi de Osminyum. Bilgilenmek ve bildirmek amacıyla lütfen sessiz kalmayınız..(Alıntıdır..)

83 atom numaralı kurşun ise son derece zehirli bir element olup,osmiyum elementinin kullanılmaması için dış güçlerin bilinçli herkesi öldürmek istediğini ima ediyor..

Öğretmen zehirleniyor,öğrencilerden 2 si öldürülüyor ve biride bilgi almak amacıyla kaçırılıyor..

Yuh be ne komplo teorisi ha..:w00t:

harbidenn YUHHHHH yaniii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.