Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yam_yam Anı Defteri

sardunyam

Önerilen İletiler

Sevgili Yam_yam

Seninle çok atıştık, tartıştık ve belki fikirsel anlamda buna devam edeceğiz. Dünya görüşümüz kimi zaman taban tabana zıt, kimi zaman paralel oluyor. Bu forumun bilgisine saygı duyulacak ve kendisi ile boşa zaman geçirilmeyecek kişilerindensin.

İnsanların hemen hepsi saygıyı hakediyor. İnsan olmayı başaran herkes buna layık. Ama bilgi ve düşünsel yeteneği olanlar biraz daha fazlasını hakediyor.

Sanal alemde yazdıklarımız ya da kendimizi ne kadar gerçekçi tanıttığımız belli olmuyor. Forumdan görülen yüzün sert oysa tanıdığım kadarıyla insana verdiğin değer çok yoğun ve çok sevecen bir yüreğin var. Dostlarına her durumda sahip çıkıyorsun ve şundan eminim ki sen çok demokrat bir insansın.

Sevgiler sana arkadaşım, daima mutlu ol... :clover:

Özümden özüne selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 50
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

şimdi nerden başlamalı,gecenın 4 ü ve sardunyam başlığı açacağını söyledi..bende baktım açmış.

ama ya demeden duramıcam hani yamyam anı defterı dıyor ya bırden komik geldi işte..hani nikinden dolayı :lol:

sardunyamın yazdıklarına yürekten katılıyorum..düşünebilen sorgulayabilen bir insan olarak senle yaptığım her sohbetten zevk aldım..sonuçta değer verdıklerimize başımızın üstünde yeri var derizya işte başımızın üstünde beynımız var..ve çoğu insan onu geliştırmek için bişey yapmıyor..bu nedenle okuyan,okumakla birlikte üzerinde düşünen insanlara saygım sonsuzdur..

çünkü gerçek diyalog,karşınızdakınden bişey öğreneceğinize ınandığınız anda başlar...

her gün yeni bir umut değil,umutlarının gerçekleştiği gün olsun :clover:

sevgilerimle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardunyamın yazdıklarına yürekten katılıyorum..düşünebilen sorgulayabilen bir insan olarak senle yaptığım her sohbetten zevk aldım..sonuçta değer verdıklerimize başımızın üstünde yeri var derizya işte başımızın üstünde beynımız var..ve çoğu insan onu geliştırmek için bişey yapmıyor..bu nedenle okuyan,okumakla birlikte üzerinde düşünen insanlara saygım sonsuzdur..

Ay ben senin aklını ve bu akılcı sözlerini çok seviyorum ya... Başımızın üstünde beynimiz var hakkatten. Kullanamayanlara hatırlatmalı... :w00t:

Filozofum Sedelinam :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ay ben senin aklını ve bu akılcı sözlerini çok seviyorum ya... Başımızın üstünde beynimiz var hakkatten. Kullanamayanlara hatırlatmalı... :w00t:

Filozofum Sedelinam :wub:

he ya yoksa senın başın ustunde başka bişimi var gıı :D:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok senı yer hep senin suçun bikere,benı sen kışkırttın hep derim çok kışkırtıcı kadınsın dıyeee :lol:

ben suçsuzum kendımde değildim olay anında,silahı sardunyam elime verdi

neyse kaçıyorum bennn tabana kuvvett :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili yam_yam

yazdıklarımız içimizden gelenler, samimi duygularımız...

hani size bazen diyorum ya, "başınızı ağrıtacağım çok soru sorarım" soru belli bir birikimi olana sorulur. Bilimselci bana diyor "senin yardıma ihtiyacın yok" kendi başına yetiyorsun diye ama sormak öğrenmenin anahtarıdır diye düşündüğüm için sizi daha çok rahatsız edeceğim. :)

Güzel dost, sevgilerim sana... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yam_yam dostum...

Çok sevdiğim bir söz vardır;

"Herkesin içinde uyuyan bir dev vardır, O dev uyanınca mucizeler başlar"

Evet ilk başta forumda çekincelerim vardı, Ve yine tereddütlerim vardı, herşeyden önemlisi bildiklerimi paylaşmaya hazır ama bunları açıklama korkularım vardı.

İşte tam bu gidip gelmelerle düşünsel, mücadeleci ve ortak bilincin yakalanması açısından bana yakın gördüğüm sevgili yam_yam arkadaşımın yazılarını büyük bir keyifle takip etmeye başladım.

İlerleyen zaman içerisinde yazılarının müptelası olduğumu düşünürken bana bu forumda yazma cesaretini kazandıran, umut besleyen, burada olmam gerektiği kararını verdiren ve İçimdeki devi uyandıran bu arkadaşımıza şu han burada saygılarımı ifade ederken çok çok teşekkür ettiğimi de belirtmek isterim.

Ve artık ondan aldığım cesaret ve ilham ile beni bekliyen en büyük korkuların, aynı zamanda en çok gelişmenin beklediği alan olduğununun farkındalığı bilincinide bu şekliyle de öğrenmiş oldum.

Son olarak; İnsan hayatının tüm amacının da gelişmek isteği olduğuna görek, özellikle sevgili dostum yam_yam gibi birinin düşüncelerine, duruşuna, mücadelesine ve aydınlanmaya olan inancına el uzatmamak olamazdı.

İşte bu nedenle herzaman ve her hortamda, yanlız ve yanlız kişisel doğruluk adına, toplumsal aydınlık adına ve insani sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik adına elini tutmaktan büyük onur duyduğum sevgili yam_yam'a tekrar saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

İyiki var diyebileceğimiz ender insanlardan birisin benim için...

Dost sevgilerimle... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot; bu samimi ve beni mahsup eden ifadelerin için gerçekten çok teşekkür ederim. Ben de aynı şeyleri sizler için düşünüyor ve hissediyorum. İyi ki varsınız dostlarım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aşk ne demek anne,aşk nedirrr aşk bı pastamı tarıfı varmı anne bana yapsana ondannnn :w00t:

aşk pastasını tarif edeyim sana evladım

iki saf bir caddede karşılaşırlar, birbirlerine tokuşup çırpılırlar

üzerlerine 2 bardak şaşkınlık eklenir, iyice karıştırılırlar

eserli bir akşam vaktinde demlenmeye bırakılırlar

ben sana hayran sen cama tırman şeklinde bir gerzeklik arzederlerken

yoğunlaştırılmış kıvamlı bir denyolukla iyice bağlanırlar

bir tepsiye yayılır, birbirlerine bayılırlarken

fırının harı alevlenir, bir tarafı çiğ durur bir tarafı kavrulurlar

tabi böyle bir pastayı yemek zordur. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aşk pastasını tarif edeyim sana evladım

iki saf bir caddede karşılaşırlar, birbirlerine tokuşup çırpılırlar

üzerlerine 2 bardak şaşkınlık eklenir, iyice karıştırılırlar

eserli bir akşam vaktinde demlenmeye bırakılırlar

ben sana hayran sen cama tırman şeklinde bir gerzeklik arzederlerken

yoğunlaştırılmış kıvamlı bir denyolukla iyice bağlanırlar

bir tepsiye yayılır, birbirlerine bayılırlarken

fırının harı alevlenir, bir tarafı çiğ durur bir tarafı kavrulurlar

tabi böyle bir pastayı yemek zordur. :P

trajıkomedı dıye buna denır işte..aşk işte buuu

ben sana hayran sen cama tırman..ben yorulmıyım sen tırmen yada :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.