Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Her Gün Bir Üye Analizi..

kralx

Önerilen İletiler

Yumotem hala tanıyamadımı yoksa

ay canım gecem kız yoktum gı burda görmedim şimdi gördüm analizi sedoşşşşş o forumun bitanesi

sardunyam tan gloria ile tanışmama vesile oldu bu yüzden binlerce teşekkür ayrıca o sıcacık neşeli muzip deli dolu halleriyle çok iyi bir insan bana göre en tanışlılası insanlardan sedoşum

ben onu çok seviyom sölemesem de o bilir zaten geçen gün bana izlettiği şeyi görseniz :lol: neyse canım sedoşum ben seni çoooook ama çok seviyorum :wub: görüşemedik özledim baya ama yoksun msn de napıyım ben zaten az giriyorum bu aralar o yüzden özledimmmmmm :hug:

seni çok seviyom arkadaş ve meslekdaşım sedoşummmmmmmm :):flowers:

Yumotem şimdi nişanlandı o yüzden tanımaya vakti olamamaıştır diye düşünüyorum. :P

heheh güzeldi :)

kız tanıdım da görmüyom kız yazıları :( rötarlı geliyorum :) canım sardunyam yaw :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 432
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Canım Sedoş'um...

Hem sardunyam'ın hem de Sedat'ın dediği her kelimeye birebir katılıyorum. Sen benim bu forumda en önemsediğim, en değer verdiğim, tanıdığıma en sevindiğim, en değerli bulduğum arkadaşlarımdan birisin. iyi ki varsın, iyi ki hayatıma girdin... Canımsım... seni çok seviyorum arkadaşım...

Sedat sözlerine katılıyorum ve arkadaşım adına sana teşekkür ediyorum.

Sedelina en iyi şeylere layıktır. :clover:

bence sedelina xlark tades arkadaşın yapmış olduğu bu harika şeyleri fazlasıyla hak eden bir arkadaş :clover:

Tabe ben daha iyi bilirim -_- O gece beni nasıl krislere koyduğunusu nasıl unutabilirim zaten Yumotem hala tanıyamadımı yoksa

ay canım gecem kız yoktum gı burda görmedim şimdi gördüm analizi sedoşşşşş o forumun bitanesi

sardunyam tan gloria ile tanışmama vesile oldu bu yüzden binlerce teşekkür ayrıca o sıcacık neşeli muzip deli dolu halleriyle çok iyi bir insan bana göre en tanışlılası insanlardan sedoşum

ben onu çok seviyom sölemesem de o bilir zaten geçen gün bana izlettiği şeyi görseniz :lol: neyse canım sedoşum ben seni çoooook ama çok seviyorum görüşemedik özledim baya ama yoksun msn de napıyım ben zaten az giriyorum bu aralar o yüzden özledimmmmmm

seni çok seviyom arkadaş ve meslekdaşım sedoşummmmmmmm

teşekkurlerrr fıstıklarımmm :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sedelina canım benim :wub: sevecen,sıcacık ve içten benim canım arkadaşım :clover:

mutluluğumu ve hüznümü paylaştığım sanalda tanıyıp gerçekte yaşadığım değerli arkadaşım.seni seviyorum ve hep seveceğim.hayata dair güzel ne varsa dilerim yaşarsın canımın içi :wub::clover:

teşekkurler canım :clover: sağol dıleklerın için :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gurur duysaydın, hiçliğin kalırdı ama kibirlenseydin kalmazdı... :)

Sen şımarmazsın, karakteri sağlam birisin...

Hiçliği biliyorsan, çok şeyi biliyorsun demektir. :excl:

İltifatın için çok teşekkür ederim... :blushing:

Selamlar :clover:

öncelikle saol sardunyam :D

bi de

vaybe foruma girmeyeli herşey çok değişiyor.

eğer cevap yazamadıklarım olursa KUSURA BAKMASINLAR LÜTFEN..

ya kralx senin cafeye gelim ya buradakiler güzel deil.

artık cafelerden giriyorum nete nede olsa :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Analiz edeceğimiz bugün ki üye, Sedelina... :P

Sedelina, bu forumda tanıdığım ikinci kişi, en önemsediklerimden... Duyarlı, zeki, dindar, duygusal, sadık, samimi, iyiniyetli, bilgili, bilgilendirici, aşık :) , dost, düşünceli, anlayışlı, hoşgörülü, felsefeci, vatansever, (benim gibi duygularını kontrol edemeyen), şakacı, komik, ağlarken bile espiri yapabilen, kendisiyle barışık, empati yapabilen, birlikte sabahlara kadar bir ağlayıp, bir güldüğüm bu forumdaki en yakın arkadaşımsın... Canımcım seninle vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve seninle eğlenirken öğreniyorum, Allah o zekanı her daim arttırsın ve inşallah yetiştirdiğin çocuklar senin kadar bilgili ve akıllı olurlar...

Şuana kadar çok ağır oldu... :devil:

Eeee şimdi bende ki deluuuu kişiliğe yaraşır açıklamalara geldi sıra... Sedoşcum, gıııı, birini suçlamadan önce kendimizi onun yerine koymalıyız deel mi yavrucum? Hatta ben dün gibi hatırlarım sen kimseyi suçlamayan cici bir kızdın, o zamanlar senle birlikte Memet amcanın bahçesinden erik çalardık... (yoksa o sen deel miydin) gene yanlış mı hatırlıyom, yoksa o gloria'mıydı? :P Fatih gemileri nasıl yüzdürmüştü haliçe doğru, bunu gecem daha iyi bilir, yumotecim de Fatihi tanımaya çalışan bir kişilik... :D

Allah'ım sabah sabah daha fazla yazamıycam... Ben sana özel ileti yollar ayrıntıları anlatırım... :P

SENİ SEVİYORUM... :wub:

vay cadı vay.... :rolleyes::whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim için düşüneceklerine şimdiden teş.ederim... :clover::D

Bu kadar iyimisin Sedoş ben baktım analizine

Birini tanımanın en iyi yolu..

ilk önce ayakkabısına bakın ben baktım Sedoşun 46 numaraymış.. :D

Ayakkabı numarasından yaş analizi de mümkündür.Şöyle ki:

ayakkabı numarasını 5 ile çarpın,

çıkan sonuca 50 ekleyin,

çıkan sonucu 20 ile çarpın,

çıkan sonuca 1005 ekleyin,

ve son olarak doğum yılınızdan çıkartın.

SONUÇ: ilk iki rakam ayakkabı numaranız, son iki rakamsa yaşınızdır..

Örnek: Sedoş=46*5=230+50=280*20=5600+1005=6605-1970=46-35 :D

Bu sonuçta hmmm.. ayakkabısı kokuyo. çorabınızı birden fazla kez giymişsin..

- aaa evet 4. gün bugün... bu tip şeylere inanmazdım ama..

gerçekten inanılmaz,yanılıyormuyum teyzeciğim... :D

Saygılarım....

:online2long:saygı benden amcaaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu siteye karşılıksız emek veren

her bölüme uğrayıp bişeyler paylaşabilen

her üyeye emeği geçmiş

bu başlığı açmış olan

sevgiyi karşılıksız sunmayı bilen

KRAL X

iyi ki varsın

Teşekkür ederim arkadaşım..

Sende iyi ki varsın..

Fakat sanırım bu sözleri hakadecek çok şey yapmadım..

Utandırıyorsun beni..:)

Sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman yumotemi analiz edelim şimdi de... :wub:

canım yumotem, benim çalıkuşum... o kadar güzel bir yüzü var ki, gözlerinin içi gülüyor, oradan kalbinin güzelliği görülüyor... birde çok akıllı, süper bilmececi (ben hiç anlamadım bu bilmecelerden)iyi niyetli, dost canlısı, güler yüzlü, bazen fazla alıngan, biraz kuruntulu... (acaba kime çekmiş) :P aşık, ve dilerim o aşkı hiç bitmesin ömür boyunca aşık kalsın... kendisi gibi güzel çocukları olsun, onları aydın, Atatürkçü, bilgili, yetiştirsin kendisi gibi... bu forumda yakından tanımak istediğim kucaklaşmak istediğim insanların başında geliyor... ilk görüşmemizde sedelinadan öğrendiğim mıncırma teknikleri ile mıncırıcam yumotemi... :wub:

Çalıkuşum seni seviyorum ve Allah'tan sana mutluluk ve başarı vermesini diliyorum. Nişanlandın dilerim mutlu olursun, evlen düğüne geleceğim inşallah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

analiz demeyimde..tanımışlığımla mutlu olduğum insanlar var bu forumda..önceleri pek kaale almıyordum konuları ..yazıları....ama şimdi yazılarını okumak istediğim..acaba ne yazmış diye bakma gereği duyduğum güzel insanlarla karşılaştım..iyiki tanıdım..sanallığı gerçek kılanlaradır selamım..onlar kimler midir..?tanıyabildiklerimi söylicem..elbet vardır daha tanışacaklarımız...

***sardunyam..diloş..sedat..sedelina..güzelyaz..geceyağmuru..jön..günışığı..yağmuryürekli..frozen.. :clover::clover: ...unuttuklarım var sa affola... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

analiz demeyimde..tanımışlığımla mutlu olduğum insanlar var bu forumda..önceleri pek kaale almıyordum konuları ..yazıları....ama şimdi yazılarını okumak istediğim..acaba ne yazmış diye bakma gereği duyduğum güzel insanlarla karşılaştım..iyiki tanıdım..sanallığı gerçek kılanlaradır selamım..onlar kimler midir..?tanıyabildiklerimi söylicem..elbet vardır daha tanışacaklarımız...

***sardunyam..diloş..sedat..sedelina..güzelyaz..geceyağmuru..jön..günışığı..yağmuryürekli..frozen.. :clover::clover: ...unuttuklarım var sa affola... B)

çok teşekkürler arkadaşım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

***sardunyam..diloş..sedat..sedelina..güzelyaz..geceyağmuru..jön..günışığı..yağmuryürekli..frozen.. ...unuttuklarım var sa affola...

Teşekkürler sevgili figgaro, foruma farklı bir edebi açı ekledin..:)

Yazılarının takipçisiyim..

Saygı ve sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

mineu :fırsat buldukça her zaman konuşan aplamıs

seviyorum konuşmayı ama napiyim :D;)

bu arada sedat abi benim analizim yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyorum ama baştan şunu söyleyim -_- ben burdaki giflerin ve grafiklerin hiç birini göremiyorum :( o yüzdendir ki eğer yapıldıysa kendi analizimi de görmüş değilim, yapılmadıysa da canın sağ olsun ;):D yapıldıysa teşekkürü bir borç bilirim -_-:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman yumotemi analiz edelim şimdi de... :wub:

canım yumotem, benim çalıkuşum... o kadar güzel bir yüzü var ki, gözlerinin içi gülüyor, oradan kalbinin güzelliği görülüyor... birde çok akıllı, süper bilmececi (ben hiç anlamadım bu bilmecelerden)iyi niyetli, dost canlısı, güler yüzlü, bazen fazla alıngan, biraz kuruntulu... (acaba kime çekmiş) :P aşık, ve dilerim o aşkı hiç bitmesin ömür boyunca aşık kalsın... kendisi gibi güzel çocukları olsun, onları aydın, Atatürkçü, bilgili, yetiştirsin kendisi gibi... bu forumda yakından tanımak istediğim kucaklaşmak istediğim insanların başında geliyor... ilk görüşmemizde sedelinadan öğrendiğim mıncırma teknikleri ile mıncırıcam yumotemi... :wub:

Çalıkuşum seni seviyorum ve Allah'tan sana mutluluk ve başarı vermesini diliyorum. Nişanlandın dilerim mutlu olursun, evlen düğüne geleceğim inşallah...

Sardunyacığım bu güzel dileklerine bende katılıyorum . :clover: Olmazsa hep beraber gideriz :D:lol:

gerçekten çok güzel analiz etmişsin ! Kalbi ve yüreği gerçekten güzel , bir o kadarda duygusal ve iyi. Sevgiler yumoteciğim ...... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.