Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Her Gün Bir Üye Analizi..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 432
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ben de ince bir jestle bana özel grafik hazırlayarak beni yorumlayan arkadaşıma fikirlerimi beyan edeyim...

xlark tades...

Bilgili, akıllı, yetenekli, fikir sahibi, açık sözlü, biraz sinirli, hazır cevap, samimi, inançlı, karakterli, duygusal, aynı zamanda mantıklı, kızların ilgisini çeken, yakışıklı, boş yaşamamaya çalışan, güvenilir biri...

Ben senin için böyle düşünüyorum, henüz çok fazla tanışmasakta bu güne kadar edindiğim fikir bu yönde.

Teşekürler sardunyam..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçmişe dönüp baktığımızda keşke dememek için düşünmeden harcadığımız sözler...

Vayy filozof abey vayyy yine döktürmüşün :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendi analizimi yapim.

...............................

(sadece bi hiçim :(

başka bi şey olamam.)

Çok büyük bir laf etmişsin farkındamısın? :)

"ben hiç bir şey değilim ben hiçim, HİÇ" Mevlana :clover:

bu sözlerin manasını bilsen, hiçliğinle ve onu bildiğin için gurur duyardın. En kısa zamanda hiçliğini bilmen dileğiyle.

Bence sen aynı zamanda, vefalı, samimi, kırılgan, duygusal ve şakacı bir insansın...

Sevgiyle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teş.ederim......... küçükhanımefendi.........

Bugünün acısı, dünün hazzının anısıdır....

Aysum aslında söylediklerimin yarısı beş para etmez;

ama ola ki diğer yarısı size ulaşabilir

diye konuşuyorum....

söylediklerinin ikisi için de haklısın :lol:

Yok yani bazen ne dediğini anlayamıyorum :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

Çok büyük bir laf etmişsin farkındamısın? :)

"ben hiç bir şey değilim ben hiçim, HİÇ" Mevlana :clover:

bu sözlerin manasını bilsen, hiçliğinle ve onu bildiğin için gurur duyardın. En kısa zamanda hiçliğini bilmen dileğiyle.

Bence sen aynı zamanda, vefalı, samimi, kırılgan, duygusal ve şakacı bir insansın...

Sevgiyle

beni şımartmayın yaaaaa.

ayrıca içimden ne geldiyse onu solerim herzaman.

eet hiçliğin anlamını neyi kasteddiğini az çok bilirim.

analizin için saol.

sence gurur duysaydım hiçliğim kalırmıydı?

-_-

sen de bu forumun büyük beyinlerindensin :)

saygılar.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

beni şımartmayın yaaaaa.

ayrıca içimden ne geldiyse onu solerim herzaman.

eet hiçliğin anlamını neyi kasteddiğini az çok bilirim.

analizin için saol.

sence gurur duysaydım hiçliğim kalırmıydı?

sen de bu forumun büyük beyinlerindensin

saygılar.....

Gurur duysaydın, hiçliğin kalırdı ama kibirlenseydin kalmazdı... :)

Sen şımarmazsın, karakteri sağlam birisin...

Hiçliği biliyorsan, çok şeyi biliyorsun demektir. :excl:

İltifatın için çok teşekkür ederim... :blushing:

Selamlar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Analiz edeceğimiz bugün ki üye, Sedelina... :P

Sedelina, bu forumda tanıdığım ikinci kişi, en önemsediklerimden... Duyarlı, zeki, dindar, duygusal, sadık, samimi, iyiniyetli, bilgili, bilgilendirici, aşık :) , dost, düşünceli, anlayışlı, hoşgörülü, felsefeci, vatansever, (benim gibi duygularını kontrol edemeyen), şakacı, komik, ağlarken bile espiri yapabilen, kendisiyle barışık, empati yapabilen, birlikte sabahlara kadar bir ağlayıp, bir güldüğüm bu forumdaki en yakın arkadaşımsın... Canımcım seninle vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve seninle eğlenirken öğreniyorum, Allah o zekanı her daim arttırsın ve inşallah yetiştirdiğin çocuklar senin kadar bilgili ve akıllı olurlar...

Şuana kadar çok ağır oldu... :devil:

Eeee şimdi bende ki deluuuu kişiliğe yaraşır açıklamalara geldi sıra... Sedoşcum, gıııı, birini suçlamadan önce kendimizi onun yerine koymalıyız deel mi yavrucum? Hatta ben dün gibi hatırlarım sen kimseyi suçlamayan cici bir kızdın, o zamanlar senle birlikte Memet amcanın bahçesinden erik çalardık... (yoksa o sen deel miydin) gene yanlış mı hatırlıyom, yoksa o gloria'mıydı? :P Fatih gemileri nasıl yüzdürmüştü haliçe doğru, bunu gecem daha iyi bilir, yumotecim de Fatihi tanımaya çalışan bir kişilik... :D

Allah'ım sabah sabah daha fazla yazamıycam... Ben sana özel ileti yollar ayrıntıları anlatırım... :P

SENİ SEVİYORUM... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Analiz edeceğimiz bugün ki üye, Sedelina... :P

Sedelina, bu forumda tanıdığım ikinci kişi, en önemsediklerimden... Duyarlı, zeki, dindar, duygusal, sadık, samimi, iyiniyetli, bilgili, bilgilendirici, aşık :) , dost, düşünceli, anlayışlı, hoşgörülü, felsefeci, vatansever, (benim gibi duygularını kontrol edemeyen), şakacı, komik, ağlarken bile espiri yapabilen, kendisiyle barışık, empati yapabilen, birlikte sabahlara kadar bir ağlayıp, bir güldüğüm bu forumdaki en yakın arkadaşımsın... Canımcım seninle vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve seninle eğlenirken öğreniyorum, Allah o zekanı her daim arttırsın ve inşallah yetiştirdiğin çocuklar senin kadar bilgili ve akıllı olurlar...

Şuana kadar çok ağır oldu... :devil:

Eeee şimdi bende ki deluuuu kişiliğe yaraşır açıklamalara geldi sıra... Sedoşcum, gıııı, birini suçlamadan önce kendimizi onun yerine koymalıyız deel mi yavrucum? Hatta ben dün gibi hatırlarım sen kimseyi suçlamayan cici bir kızdın, o zamanlar senle birlikte Memet amcanın bahçesinden erik çalardık... (yoksa o sen deel miydin) gene yanlış mı hatırlıyom, yoksa o gloria'mıydı? :P Fatih gemileri nasıl yüzdürmüştü haliçe doğru, bunu gecem daha iyi bilir, yumotecim de Fatihi tanımaya çalışan bir kişilik... :D

Allah'ım sabah sabah daha fazla yazamıycam... Ben sana özel ileti yollar ayrıntıları anlatırım... :P

SENİ SEVİYORUM... :wub:

canım çok sağol;yorucu ve yıpratıcı birgünün ardından çok iyi geldi..

seninle herşeyımı paylaşabılıyorum,yargılamıyorsun,ben demiştim demiyorsun,dinler gibi yapmıyorsun..seninle kendim gibi olabılıyorum ya bu yeterde artar zaten..

çoğu kez gecenın bı vaktıne kadar uyutmuyorum seni..çok teşekkurler :wub:

en komiği de;ağlamanın ortasında bile espri yapıp gülebılmemız;yakında senıde felsefci yapıcam az durrrr :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Canım Sedoş'um...

Hem sardunyam'ın hem de Sedat'ın dediği her kelimeye birebir katılıyorum. Sen benim bu forumda en önemsediğim, en değer verdiğim, tanıdığıma en sevindiğim, en değerli bulduğum arkadaşlarımdan birisin. iyi ki varsın, iyi ki hayatıma girdin... Canımsım... seni çok seviyorum arkadaşım... :clover::kiss::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fatih gemileri nasıl yüzdürmüştü haliçe doğru, bunu gecem daha iyi bilir, yumotecim de Fatihi tanımaya çalışan bir kişilik... :D

Tabe ben daha iyi bilirim -_- O gece beni nasıl krislere koyduğunusu nasıl unutabilirim zaten :w00t::lol: Yumotem hala tanıyamadımı yoksa :unsure::lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.