Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR

bozkurtmusti

Önerilen İletiler

Tamam açık olayım..

Ben günümüz ülkücülerinden ve yaptıklarından hoşlanmıyorum..

hepsi vatan millet Allah diyor ama sonra gidip adam dövüyorlar..

Fethullah Gülen e bakışları gerçekten çok rahatsız edici.. Gerçek ülkü

anlayışından fersah fersah uzak günümüzün ülkücüleri..

Dedikleri hep laf..

Yeterince net mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vatan hizmeti yok mu?

bunu diyebiliyorsun ya helal olsun..

açılan okulların vatana hizmeti yokmu şimdi?

vatandan önce İslam a hizmeti yokmu?

bunu bir müslüman ve türk olarak nasıl dersin arkadaşım ya?

sizinkiler hiçbir moğola hiçbir afrikalıya Türkçe öğretmiş mi?

Müslümanlığı anlatmışlar mı dünyanın dört bir yanında..

özbekistan daki Türk imajının 180 derece değişmesinin sebebi nedir?

Atatürk ün çok önem verdiği türki cumhuriyetlerine şu zamana kadar ne hizmet yaptınız?

Sizin yaptığınız tek şey laf.. kuru laftan başka bir icraatınız yok.. hayır sadece kuru laf yapsanız neyse.. üstüne üstük bu ülke için çalışanları karalamaktan da geri durmadınız..

soruyorum sana...avatarına koyduğun Türk bayrağı için ne yaptın?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya sen de evrimcilerin hemoglobinin oluşma ihtimaline türkiye laiktir laik kalacak gibi abes bir cevap vermişsin..

kardeşim bak benim dediklerim yalan mı?

bu yapılanlar Türkiyeye ve İslama hizmet değil midir?

senden kastım senin düşüncendeki insanlar..

bu yapılan hizmetleri görmezden gelip saldrımak neden?

Allah diyip Türkiye diyip bunlara hizmet edenlere saldırmak ne yaman bir çelilşkidir.. Öbür dünyada bunların hesabının sorulacağını bilmiyor musun?

İmzana yazdığın ceddimiz o büyük şanı nasıl elde ettiler hiç düşündün mü?

Bu işler öyle avatara Türk bayrağı koymakla olmaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yapma kardeşim lütfen..

ben vatan sevgini nerde törpüledim?

damarına nerde bastım?

tartışıyoruz şurda neden sinirleniyorsun hemen?

ya kardeşim saçmalama.. sapıttın iyice farkında mısın?

ne toprağından bahsediyorsun.. senin vatan sevgine ben laf ettim mi de sen benim vatan sevgime laf ediyorsun..

bugün vatanına hiçbir hizmeti bulunmayıp, bulunanları karalayanlar bana vatanını savunuyor..

geç kardeşim lütfen.. git bi yüzünü yıka.. sonra aç bi osmanlı tarihi adamakıllı oku.. tabi bundan önce Kuran oku..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HUBBUL VATAN MİNEL İMAN!!!!

Değerli Milliyetçi kardeşlerim öncelikle Toprak Dil Kültür örf adetler vs gibi hususlar benim indimde çok büyük anlam ifade etmezler. Daha açık bir ifadeyle ben Toprak Vatanım Nev-i Beşer Milletim görüşüne sahip bir kişiyim. Yani Devlet kavramı teorik olarak pek hoşuma giden bir kavram değildir. Dünyada neden yüzlerce devlet kurulmuş olduğu sorusuna ise Siyasi çekişmeler ve rant kavgaları dışında bir cevap da bulamıyorum. Şimdi dünyada onlarca Türk Devleti var. Tek millet ama onlarca devlet. Ben milliyetçi kardeşlerimin kendi ülkelerindeki farklı unsurlarla mücadele etmeleri yerine Dünyada bir Türk birliği oluşturmak için mücadele göstermelerini daha mantıklı görüyorum. Yani Türklerin yaşadığı yerlerde farklı devletler kurulmasını anlamlandıramıyorum. Bununla birlikte bir insanın sadece benim milletimden olmasının ona neden bir ayrıcalık sağladığını anlıyor değilim. Yani eğer insanlar iyilik güzellik doğruluğu farklı dilerde ifade edebiliyorlarsa bu durumda ortak yaşamalarına hiç bir engel yoktur. Bir devlet bu temeller üzerine oturtuldu mu baki kalır. Bir başka ifadeyle eğer siz yaşadığınız ülkede Herkese Allah sözcüğünü bir tek dilde söyletmeye çalışırsanız ya da bir insanı sevdiğini bir tek dilde söylemesi kuralını getirirseniz bu durumda zorba olmadan öteye gitmezsiniz. bizim ülkemizde neden çanakkale üzerine bir tek kürtçe şiir yok hiç düşündünüz mü ya da neden insanlar istiklal marşını kürtçe söylemiyorlar. Çünkü bu ülkede iyilik güzellik doğruluk ancak bir dilde dillendirildiğinde kabul görmektedir. Bu anlamda benim vatan sevgim ve devlet anlayışım şöyledir: Ben Bir toprak parçasını çevirip burada kanunlar konulmak suretiyle devlet ihdasına karşıyım. Benim Düşlediğimi devlet Dünya devletidir. yani ben etiyopyadaki sierra leone daki ölen insanlardan da kendini sorumlu gören biriyim. Orası da benim vatanım newyork da avustralya da. bir kişinin benimle aynı ülke vatandaşı olması sadece aramızda teorik bir bağ kurar. Oysaki gerçek bağ dili kültürü milliyeti ne olursa olsun iyilik güzellik ve doğruluk üzere birleşmektir. selam ve dua ile

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay be şu başlıktaki yazıları okudum da fetullahçıların, ülkücülerin yobazlığını bile beğenmediklerini, onların daha da yobaz olmaları gerektiğini söylediklerini gördüm. İlginç doğrusu.

Ey fetullahçılar bulmuşsunuz ülkücüler gibi tatlısu milliyetçilerini, bulduğunuza şükredin bari. Bir gün karşınıza biz çıktığımızda anlayacaksınız bu yarı milliyetçi ülkücülerin kıymetini...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşin sonunu nereye götürebilirim ki?

açıkçası amacım bi yere saptırmak değil konuyu..yazdıklarına cevap yazdım

bitti diyorsan sen de Allah a emanet ol..ve yolundan şaşma(yani Allah yolundan)

Sevgili multicim bide olaya bizim ülkücüler tarafından bakalım.

ben selçuk üni versitesinde eğitim fakültesinde 2yıl reislik yaptım.nedense hoca efendinin cematindeki öğrenciler bizi pek sevmezdi.halbuki ben fetullah hocayı ve cemaatini çok seviyorum.

nurcuların sohbetine giderdim bana bi garip bakarlardı.

bizzat dayımın ihtilal zamanında yaptıklarını anlatıyım.cemaattekiler camide namaz kılmaya geldiklerinde komünistler nurcuları namaz cıkışı dövmek için beklermiş ve bizim ülkücülerde namaz kılan cemaati ve nurcuları korumak için cami çıkışlarına giderlermiş.

yani kardeş ne biz kötüyüz nede siz.hatta aramızda siz biz diye bir ayrımın olmaması gerek.ben fetullah gülen hocanın vaazlarını dinlerken müsliman bir türk olarak çoşuyorum.bizim aramızda nurcular hakkında yanlış düşünen bazı kısım olabilir ki bu sizin içinizdede var.önemli olan bu tabuyu yıkmaktır.cünki bizler müslimanız ve vatanımızın milliyetçileriyiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alperen kardeş,

sana sonuna kadar katılıyorum.. ben zaten ülkücülüğe düşman değilim..

ben vatan millet Allah diyip bunları yaşatana sahip çıkan insanlara atılan iftiralara alet olan insanlara kızıyorum.. kendisi hiçbişey yapmaz ama yapan insanlara laf atar.. ben bundan nefret ediyorum.. tüm ülkücü kardeşler senin gibi olsalar başımın üstünde yerleri var..

bi de ben ülkücü kardeşlerin "kavga" olaylarından hoşlanmıyorum.. komünistle de olsa kavga etmemesi gerekir diye düşünüyorum.. Cuma çıkışı komunistlerden korumalarını da güzel birşey ama yine de kavga olayını ben bir müslümana yakıştıramıyorum.. o insanlarla kavga etmezse ülkücü kardeşler , onlar da bi süre sonra uğraşmayı bırakırlar..

****** ****** ****** en sonunda ilgi görmeyince susar.. herkes kendi yoluna.. kavga yerine fikri mücadele vermelerinden yanayım..

selam ve dua ile alp eren kardeş..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.