Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

PaPaTyA FıRtInASI..

Önerilen İletiler

Merhaba..

ben nil.. 8 ay gibi uzun bir süredir forumdayım ama varlığımı bilen pek kimse yoktur.. sadece okur ve çıkar giderdim.. yaptığımın hoş olmadığını bilsemde bunu yaptım itiraf ediyorum.. artık sesimi çıkarma vakti geldi diye düşündüğüm bir anı buldum ve aranıza katıldım.. Ne güzel bir diyalogunuz var.. umarım bende zamanla bu sohbetlerinize dahil olabilirim..

İzmirin sıcak esintisini küçük çaplı bir papatya fırtınasına çevirebileceğimi umuyorum.. :P çok konuşmam ama yazmayı, yorum yapmayı çok severim.. Forumda gördüğüm kadarıyla İzmirli arkadaşlar var.. bu beni daha çok mutlu etti.. :wub: ama şu varki herkesi çok önceden tanır gibiyim.. düzeyli sohbetlerinizin ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldiniz... :clover:

Sen öyle zannet senin varlığından haberimiz olmazmı.?

Benim ingilazcam çok iyidir sonunda nickinin gör var (girl) kaçarmı benden... :D

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu gün sizinle olsun........

Sevgilerimle....

biri kötü birşey mi dedi ?? :rolleyes: nickimin sonunda girl var?? doğru nerden bildin ?? :P

şaka bir yana iyi dileklerin için teşekkürler.. :clover: sanada teşekkür ederim natalia..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba..

ben nil.. 8 ay gibi uzun bir süredir forumdayım ama varlığımı bilen pek kimse yoktur.. sadece okur ve çıkar giderdim.. yaptığımın hoş olmadığını bilsemde bunu yaptım itiraf ediyorum.. artık sesimi çıkarma vakti geldi diye düşündüğüm bir anı buldum ve aranıza katıldım.. Ne güzel bir diyalogunuz var.. umarım bende zamanla bu sohbetlerinize dahil olabilirim..

İzmirin sıcak esintisini küçük çaplı bir papatya fırtınasına çevirebileceğimi umuyorum.. :P çok konuşmam ama yazmayı, yorum yapmayı çok severim.. Forumda gördüğüm kadarıyla İzmirli arkadaşlar var.. bu beni daha çok mutlu etti.. :wub: ama şu varki herkesi çok önceden tanır gibiyim.. düzeyli sohbetlerinizin ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum.. ;)

ya bende yeni üye oldum buraya ama burda kimsecikler yok mu ya ? :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sizi o karanlığın arkasından da görüyorum :w00t::thumbsup:

benim rengim siyahtır.. bazen gün ışığı kadar bana netliği şeffaflığı yansıtır.. gizem rengi değildir siyah... benim hayatımın rengidir... karanlığımın rengidir..

beni ve görmen gerekenleri gördüğüne eminim.. karanlığın arkasından..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim rengim siyahtır.. bazen gün ışığı kadar bana netliği şeffaflığı yansıtır.. gizem rengi değildir siyah... benim hayatımın rengidir... karanlığımın rengidir..

beni ve görmen gerekenleri gördüğüne eminim.. karanlığın arkasından..

bilirsinki görünen herşey gerçeği yansıtmaz ! bizler önce gördüklerimize inanır ve görünüşe göre karar veririz .

yani sıradan olduğumdan! sıradan bir avatar, sade .

görmem gerekenleri görüyorum ! her ne olursa olsun insanlara güvenebilmek

karanlığımın rengidir.. katılıyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba..

hoşgeldin nil abla.. :flowers: yaşça benden büyüksün heralde..bundan dolayı sana abla diye hitap edebilirim dimi.. :D:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sizi o karanlığın arkasından da görüyorum

Cinler bizi bizim göremediğimiz yerlerden görürler :unsure::lol:

Murti yoksaaa :o

h.g nil :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm merhabalar herkese genelde foumlara yazı yazmak gibi bir adetim yoktur aradıgımı bulur çıkarım am bu forumdaki insanlar ne dowlant için nede bi başka şeyiçin foruma katılıyolar sanırım tek sorunları bu iletişimden uzak halmış hayatımızda biraz olsun birrbirimizi anlam dertlerimizi neşelerimizi paylaşma platforummu olarak kullanuyolar bana gelecek olursak istanbul'luyum 20 yaşlarındayım çevremle çok iyi irtibatlarım var neden internettesin diye soracak olursanız şayet bende bilmiyorum sanırım bu int benimde içime girmiş olacak herkese iyi vakit geçirmeler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.