Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

çok önemli

EsRa_015

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ben çok büyük bi hata yaptım!

yaz tatillerinde zaman geçirmek için bi işe girdm neyse burda bi cocukla adı Alper tanıştım aramızda bişiler geçti yani çıkıyo gibi bişeydik ama kimse bilmiyo ! Aradan biraz zaman geçti bunun antalyadan kuezeni geldi herzaman çalıştımız yere geliyo ben bu cocuktan hoşlandım oda ben bikeresindede öptü bu beni tam o sırada Alper geldi gördüm görmedimi bilmiyorum tam olarak ama o günden sonra bana karşı dawranışları acayip değişti birden bire sanırım anladı ama bana o öpüşme olayıyla ilgili hiçbirşey demedi şimdi onun kuzeniyle beraberim ve onun benim alperle olan beraberligmi biliyormu hiçbi fikrim yok arkadaşlar ben napıcam ikisinede olayı itirafmı edeyim?? çok köt hissediyorum kendimi bana yardım edin lütfen çok pişmanım ya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selammm güzin aplanız yok ama ben geldimm...

:lol:

Çocum şimdi ne yapacaz bak

şaka bir yana alper gördüyse öpüştüğünü ve sesini çıkarmıyorsa olgunluk etmiş

inan ki kuzenı de biliyordur alper de biliyordur senin bildigini tekrar ortaya sunup kavgalı gerilimli ortam yaratmana gerek yok

alper ın olmadıgı zamnlarda yenı sevgılınle mutluluklar dilerim sana...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben çok büyük bi hata yaptım!

yaz tatillerinde zaman geçirmek için bi işe girdm neyse burda bi cocukla adı Alper tanıştım aramızda bişiler geçti yani çıkıyo gibi bişeydik ama kimse bilmiyo ! Aradan biraz zaman geçti bunun antalyadan kuezeni geldi herzaman çalıştımız yere geliyo ben bu cocuktan hoşlandım oda ben bikeresindede öptü bu beni tam o sırada Alper geldi gördüm görmedimi bilmiyorum tam olarak ama o günden sonra bana karşı dawranışları acayip değişti birden bire sanırım anladı ama bana o öpüşme olayıyla ilgili hiçbirşey demedi şimdi onun kuzeniyle beraberim ve onun benim alperle olan beraberligmi biliyormu hiçbi fikrim yok arkadaşlar ben napıcam ikisinede olayı itirafmı edeyim?? çok köt hissediyorum kendimi bana yardım edin lütfen çok pişmanım ya

Ikisi ile cikmayi dene!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar yeni gelişmeler oldu alper ciddi amlamda bizi öpşürken yakalamış konuşuk işte ! ortadan sorun kalktı kuzenine yani benim hoşlandığım cocuğada bizim daha önce bi ilişki yaşadımızı sölemedi yani ucuz yırttım ama bişi daha var alper benimle beraberken aynı zamanda başka bi kızla berabermiş yani ikimizde ikili ilişkinn içerisindeymişiz! garip ya ! ama varya ben allperle konuşuktan sonra musadan soğudum yine alperi istiyorum acaba bişiler olabilirmi ona hisslerim sölesemmi ?? :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar yeni gelişmeler oldu alper ciddi amlamda bizi öpşürken yakalamış konuşuk işte ! ortadan sorun kalktı kuzenine yani benim hoşlandığım cocuğada bizim daha önce bi ilişki yaşadımızı sölemedi yani ucuz yırttım ama bişi daha var alper benimle beraberken aynı zamanda başka bi kızla berabermiş yani ikimizde ikili ilişkinn içerisindeymişiz! garip ya ! ama varya ben allperle konuşuktan sonra musadan soğudum yine alperi istiyorum acaba bişiler olabilirmi ona hisslerim sölesemmi ?? :)))

waayyyy cocuk darbe yapmıs sen de kosa kosa plan dahılınde alperın kollarına gerı kosmussun

akıllı alper

yaa helal olsun akıllı coukmus madem onla ol

olur senle merak etme alper :)

bıraz cabanı görsun gelır zaten senı beklıyo duruyo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayal et tatildeyken kuzenini falan mı gönderdi buraya ya :D

bu çarpık ilişkiler tam hayal et tarzı :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili esra

simdiden söyleyeceklerim icin affina siginiyorum, cünki kimsenin özeline karisip laf etmek gibi bir hadsizlik yapmam. ama sanirim yasin daha kücük, ama ben hic bir zaman böyle carpik iliskileri sevmedim, nasil bir insan iki kuzenden birden hoslanir? ve bu kuzenler bile bile bunu nasil yürütürler anlamis degilim, benim mantigima ters birsey bu, her yasadigin seyde dürüst olacaksin, musa senin icin cok degerliyse ilk basta alperle konusacaktin ve ona hersey anlatacaktin inanki senin icin daha kolay olurdu, ama sen kim sevgi güzel söz gösterse o tarafa kaymaya meyillisin anlasildigi üzre kendi yazdiklarindan, simdi de alpere mi dönsem diyorsun, bu gidis gelisler sonunda senin icin üzücü olabilir. iyice bi otur düsün. hem nasil hemen ilk gün öpüsürsün ulu orta? yazik bu genclige...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar napym ben ortalık yice karıştı ! sizce her kisnden de mi vazgeceym bu arada musa da alperle aramızda gecenleri ögrendi kendmi cok berba hiisssedyorum olaylardan tamamen uzaklaşmak styorum napym ya kendmden nefret etmeye basladım ben bu şlerin cnden nasıl sıyrılıcam ya yardım edn lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D sımdı kostura kostura yorum yapmaya gelır aaaa aşkol emrecım dıye :D:D :lol:

tatilden de gelmiş ama bu topic'i görmedi galiba :D

esra için ise;

ya neden biraz düzgün ilişkiler seçmezsinki. yani böyle bir duruma düşmeden önce sonuçlarını da hesap etmen lazım. ben senin ikisine de aşık olduğunu düşünmüyorum açıkçası. o yüzden bu çamura saplanmış vakadan sıyrılman için her ikisiyle de muhabbeti kesmen doğru olacaktır bence.

Bu arada bu hikaye çok brezilya dizisi kokuyo. yani bir yerde öpüşmek ve başka birine yakalanmak falan. umarım etkisinde fazla kalmadın bu dizilerin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.