Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar birbirini neden çekemez

cesur civciv

Önerilen İletiler

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sen benim ne zaman bir kız peşinde koştuğumu gördünde yorum yapıyon. :angry:

zannedersem ben garip biriyim ama sende bir sorun var galiba :stuart:

pabuç kadar dil sende aynaya bak görürüsün :devil::angry:

sen bugün bayılmaktan ayık gezmedin :D:lol:

nedense herkez bugün benle uğraşıyo anlayamadım :stuart: kızlar sözleştimi ne ...????

yok sözleşme falan murticim

evt bende biraz var galba kabul :P tamamda sende normal görünmüyon yani :lol:

aynaya baktım ama dilim dışarı sarkmamıştı zannedersen pabuç kadar değil :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok sözleşme falan murticim

evt bende biraz var galba kabul :P tamamda sende normal görünmüyon yani :lol:

aynaya baktım ama dilim dışarı sarkmamıştı zannedersen pabuç kadar değil :P

Bilelimde ona göre davranalım . :D Dilin dışarı sarkmış diyen yok :stuart: sadece dilini çıkar bi bak bir karışmı :P

Demekki marifet dilde değil elde :stuart::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öle olsun bakalım tamam bişi demiyom başka -_- benim elim büyük ondan bana küçük gelmiştir :P

hatanı anladığına sevindim :D zaten farketmez büyük küçük dil nasıl olsa senin dilin :D:P

kendine iyi bak......... :clover:

Kıskanma ve çekememezlik onların kanında var galiba..... :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

evet arkadasim haklsin kiz kizi cekemez cünki kizlar cokk kiskanc olur hele birbirlerine karsi ve sürekli kendilerini arkadaslariya kiyaslar durur...benim bi kez agzim yandi...kizlarlan bu yüzden arkadas olmak fazla samimi olmayi sevmyiorum...zamaninda en güvendim biri, cocouklumdan beri de tanidim bi kiz baska bi kizla sms yoluyla arkamda dolop ceviriyodu we ben bunu nasil örendim bilyiomusunuz...sms i yanlislikla bana yolladi...ve bende herseyi okudum...cok kiskanc biriydi ama bu kadarini da beklemyiodum...ondan sonra cok güvensiz oldum insanlara karsi we kimseye güvenemedim...erkeklerle daha iyi aram gercekden kizlar cok ama cokk acimasiz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadasim haklsin kiz kizi cekemez cünki kizlar cokk kiskanc olur hele birbirlerine karsi ve sürekli kendilerini arkadaslariya kiyaslar durur...benim bi kez agzim yandi...kizlarlan bu yüzden arkadas olmak fazla samimi olmayi sevmyiorum...zamaninda en güvendim biri, cocouklumdan beri de tanidim bi kiz baska bi kizla sms yoluyla arkamda dolop ceviriyodu we ben bunu nasil örendim bilyiomusunuz...sms i yanlislikla bana yolladi...ve bende herseyi okudum...cok kiskanc biriydi ama bu kadarini da beklemyiodum...ondan sonra cok güvensiz oldum insanlara karsi we kimseye güvenemedim...erkeklerle daha iyi aram gercekden kizlar cok ama cokk acimasiz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güvensizlik konusunda kızlara karşı bende aynı duyguları taşıyorum pek güvenmiyorum çünkü ben ne kadar samimi olduysam onlarda o kadar güvensiz oldular.Ama istisnalar var onları ayırmak gerek sanırım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben 18 yasindayim ve 4 tane kiz arkadasim var digerleri hep erkek cunku kizlarla gecinemem niye acaba

cunku kizlar genelde bahsedilen tek konu erkeklerdir ve bu zamanla SIKICI olur sonra kizin susu yaninizdaki surekli size yaptigi alisverisi anlatsa ne olur onunla gorusmek istemessinz hele cogu kitap yerine magazin dergisi okur dunya onun ilgi alanina girmez savaslar nekii onun makyaji daha onemli

ve cogu kiz gordum benim erkek arkadasima sulandi ole olanlari beraber biraktim ben arada cekildim bir erkek icin degmez dedim ama kim icin degmezdi acaba bunu hala kestiremiyorum

ve ben ayrildiktan sonra yuzume diyenlerde oldu bana ayarla diye bole kizlari ben asla kiskanmam ama hayatimdada yeri yoktur...hatta evime getirdegim ailemi actigim yillarimi gecirdigim bir arkadasim benim evimde hirsizlik yapmisti ve ben onu affetmistim ama o yine yapti cok affedici olmak iyi degilmis enayi diyolarmis sonra :D boleee kizlari severim ama zeki olanlarini benim deyimimle bos olanlari aslaaa

forumda gordumki gercekten duyarli kizlar var ve bu beni cookk mutlu etti...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biraz cevabım geç oldu ama kusura bakma artık sarıkız tatilden döndüm süper bi tatil yaptım :D:stuart:

haklısın canım bende kızlarlan pek anlaşamıyom artık arkadaşlarım hep erkek oluyo bazen rahatsız oluyom ama napayım yani kızlardan yemediğim kazık kalmadı. ama arada ii dostlarda var tabi herkes aynı deil erkeklerinde çürüğü var sağlamı var aslında hepsi bir ama :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben 18 yasindayim ve 4 tane kiz arkadasim var digerleri hep erkek cunku kizlarla gecinemem niye acaba

cunku kizlar genelde bahsedilen tek konu erkeklerdir ve bu zamanla SIKICI olur sonra kizin susu yaninizdaki surekli size yaptigi alisverisi anlatsa ne olur onunla gorusmek istemessinz hele cogu kitap yerine magazin dergisi okur dunya onun ilgi alanina girmez savaslar nekii onun makyaji daha onemli

ve cogu kiz gordum benim erkek arkadasima sulandi ole olanlari beraber biraktim ben arada cekildim bir erkek icin degmez dedim ama kim icin degmezdi acaba bunu hala kestiremiyorum

ve ben ayrildiktan sonra yuzume diyenlerde oldu bana ayarla diye bole kizlari ben asla kiskanmam ama hayatimdada yeri yoktur...hatta evime getirdegim ailemi actigim yillarimi gecirdigim bir arkadasim benim evimde hirsizlik yapmisti ve ben onu affetmistim ama o yine yapti cok affedici olmak iyi degilmis enayi diyolarmis sonra :D boleee kizlari severim ama zeki olanlarini benim deyimimle bos olanlari aslaaa

forumda gordumki gercekten duyarli kizlar var ve bu beni cookk mutlu etti...

ewt hayal et haklısın körü körüne güven hiçte akıllıca bişi değil bende senin sölediklerini yaptım çoğu zaman bana göre ne kadar ben kaybetmiş görünmesemde galba hep benden bişiler götürmüş herşeyin fazlası zarar. duyarlı kişilere rastlamak gerçekten çok güzel hele böle bir zamanda :):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ewt hayal et haklısın körü körüne güven hiçte akıllıca bişi değil bende senin sölediklerini yaptım çoğu zaman bana göre ne kadar ben kaybetmiş görünmesemde galba hep benden bişiler götürmüş herşeyin fazlası zarar. duyarlı kişilere rastlamak gerçekten çok güzel hele böle bir zamanda :):)

aslinda kaybeden sen degilsin bunu bence bil kaybeden guvenleri sarsmayi basaran bu insanlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslinda kaybeden sen degilsin bunu bence bil kaybeden guvenleri sarsmayi basaran bu insanlar

yaşadığımız herşey bize yeni bişey öğretiyo ama bunun yanında eskilerden de bişiler götürüyo mutlaka.

artık insanlara eskisi kadar güvenemiyorum mesela.

ewt ben kazandım belki ama onlarda benim o zamanki saflığımı götürdü ve hayatın bu kadar acımasız olduğunu bilmek canımı acıtıyo :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaşadığımız herşey bize yeni bişey öğretiyo ama bunun yanında eskilerden de bişiler götürüyo mutlaka.

artık insanlara eskisi kadar güvenemiyorum mesela.

ewt ben kazandım belki ama onlarda benim o zamanki saflığımı götürdü ve hayatın bu kadar acımasız olduğunu bilmek canımı acıtıyo :clover::clover:

onlar gibiler yeryuzunde hep olucak onemli olan onlarin arasindaki iyileri bulmabilmek ve umudumuzu kirmamak bence benim hic kiz arkadasim yok ama bir umut var icimdee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onlar gibiler yeryuzunde hep olucak onemli olan onlarin arasindaki iyileri bulmabilmek ve umudumuzu kirmamak bence benim hic kiz arkadasim yok ama bir umut var icimdee

benim çok yakın 2 kız rkadaşım var dostum 2ide ama yinede 2 sine karşıda güvenim tam olamıyo bi türlü hep bi korku var içimde kimseye fazla bağlanmamak gerekiyo diyorum ama bi an geliyo sana kollarını açan insana karşı bişiler yapmak istiyosun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim çok yakın 2 kız rkadaşım var dostum 2ide ama yinede 2 sine karşıda güvenim tam olamıyo bi türlü hep bi korku var içimde kimseye fazla bağlanmamak gerekiyo diyorum ama bi an geliyo sana kollarını açan insana karşı bişiler yapmak istiyosun

senin hayatin ama ben bole anlari degerlendir derim hayattta herkese potansiyel suclu gozuyle bakarsak sonu olmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çünkü erkekler,kız arkadaşına hafiften yalazlanan bir hemcinsinden şüphelendiği an;"kafayı korum,yere yığarım oracıkta,bir daha yapmaması gerektiğini anlar" mantığı ile ifade ederler çekememezliklerini...

Bayanlarınkiyse biraz daha,içi yırtık nazikliktir...

"Üff...Naci ne buluyor bu Gülizar'da...Neden sürekli övüyor onu sanki..."

Ya da...

Alttan bir mesajla...

"Gülizar...Erkek arkadaşınla ne zaman tanıştıracaksın bizleri..Hem bak Naci'yle kanki olurlar belki..."

:D:D:D

Bu noktada,Gülizar'ın gerçekten de bir erkek arkadaşı olup olmadığı,önemli değildir...

Yeter ki;mesaj yerine iletilsin... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

:sweatingbullets:

elbette var ama forumdaki erkekler nedense kendilerine toz kondurmuyo hep kızlara cephe almışlar

bence erkekler kızlardan daha çok dedikodu yapıyolar :lol::stuart:

ben çoğu haberi erkeklerden duyuyom mesela :P:P

ben bir erkek olarak sana hak veriyorum cesur civciv.ama erkekler kızlar kadar deil.çünkü erkeklerde bence çok yakın olduğu arkadaşlarının asla kuyusunu kazmazlar.ama diğer yakın olmadıklarında kızlar kadar olmasada ihanet ettikleri olur. :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.