Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar birbirini neden çekemez

cesur civciv

Önerilen İletiler

arkadaşım anlamak imkansız değil ki..

düşün 3 arkadaşsınız.sen ve çok yakın iki arkadaşın olsun...

sen ne yapacaksın gönllerini almak için birine ilgi gösterdiğinde diğerinede aynı ilgiyi göstermelisin....

birine biraz az ilgide bulunsan kızların huyu alınganlık yaparlar anlamsız kıskançlıklar tiripler olur....

neyse daha da ne olabilir.şimdilik bu kadar

o biraz işin kıskançlık tarafı ama benim .... bi arkadaşım var işte beni çileden çıkartan :chris: yakın bi arkadşını bana ayarlamaya çalışıyo benim haberim yok sonra ondan habersiz çocuk bana mesaj yolluyo diyorumki şöle oldu işte neymiş "ondan ümidi kesince bana gelmiş" ya bunu bana söledi ve sonra lafı değiştirdi tabi ben şok oldum bide bu çocuk erkek arkadaşının oda arkadaşı en yakını. çıldırtıyo bu kız beni yaaaa.... :angry::angry::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ya hasta işte bunlar napçan işte yapabildikleri bununla sınırlı. kendi yapamadıklarını başkasında görünce ölüyolar kıskançlıktan ;)

:angry: Hem kendilerini yakıyolar hemde arada bizler gidiyoruz :angry: Erkakler olarak ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hıımmm o yani sorun sizde fesat olmayan birileri bulun belki huylanırlar kendilerinde bi sorun olduğundanda bi hayrınız dokunur zavallılara :D:D:D

:D Ya kendim için sölemedim zaten arkadaşlarımdan biliyorum zavallılar benim öle bi sorunum yok kızlarla aram çok iyi bu aralar allah bozmasın ;);)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bu dediğiniz gibi iç güdüsel.kızlar hep dikkatin üzerlerinde olmasını,yani en güzel olmayı isterler.böyle oluncada başka bir kızla hep mukayese halindeler.Acaba ne giymiş,kaç kilo vermiş vs.

erkeklerde bence bunu yapıyordur da farklı yöndedir...onun arabası,onun iş yeri,onun vs....bu insanların yapısı galiba.bu kötümü diye düşünürsek bi noktada değil..çünkü eğer bu duygu olmasaydı moda olmazdı :lol: kendine dikkat etmezdi kimse her yönden yerinde sayardı.başkasının sevgilisini almaya gelince bundan nefret etsemde,bu tarz kızlardan iğrensemde suçun tek taraflı olmadığını biliyoruz hepimiz.Başkasının sevgilisine sarkan erkekler yokmu,ayartmaya çalışan ooooo...ama kendini bilen bi kız bu ayartma çalışmalarına nasıl yüz çeviriyorsa erkeğinde bunu yapması gerekir :)

valla güzelyaz sen güzel demişsin ama

çekemiyorlar bu kızlar birbirlerini :D

bu arada işi moda yada bağlamışsın tebrik ederim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok ya dedikodu apayrı bişey o sadece stres atmaya yarıyo hastalık gibi bişey

ama şunu savunabilirim en ii dedikoducular erkakler biz sizin elinize su dökemeyiz bu konuda :D:D:D

:clover: Valla ben de buna çok gülerim kadınların %99 dedikodu yapar erkekler ise istisnadır %10 dedikodu yapar onlarda dediğim gibi istisnadan ibaret ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bunun iddiasına da girerim

erkek arkadaşlarımla tartıştım bu konuyu onlar bile kabul ettiler :lol:

kabul edin işte zorlamayın :D:D

sus ayıp bi de böyle söyleme

o erkek arkadaşlarını da çağır buraya bakiimm(çünkü onlar istisnayı oluşturuyo)

ve bravo bana konuyu dedikoduya getirdim hehehehehe galiba suç bende :lol:

çekemiyosunuz işte kimseyiiii :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bencede erkekler arasında çekememezlik yok yani en azından kadınlarınki kadar yok

iyikide yok kimi çekemiyosa erkeler vururlardı :D

onların aşırıcılığı bilinir :lol:

evet ya haklısın dogville abla.. :)

onların sonunu düşünemem ben.. :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru erkekler de birbirini çekemez

itiraf ediyorum; brad pitt'i, andy garcia'yı, johnny deep'i, david beckham'ı ve george coloney'i çekemiyorum. neden acaba :unsure:

askerken subayları, arabam yokken taksicileri, arabam olunca pilotları, küçükken abimi, büyüyünce kardeşimi, yalnızken çiftleri, çiftken kafasını dinleyenleri, çocukken öğrencileri, öğrenci iken çalışanları, çalışırken çocukları...çekemedim itiraf ediyorum.

bunlar insanın yaratılışında var. fazla kafa patlatmaya gerek yok ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

itiraf ediyorum; brad pitt'i, andy garcia'yı, johnny deep'i, david beckham'ı ve george coloney'i çekemiyorum. neden acaba :unsure:

askerken subayları, arabam yokken taksicileri, arabam olunca pilotları, küçükken abimi, büyüyünce kardeşimi, yalnızken çiftleri, çiftken kafasını dinleyenleri, çocukken öğrencileri, öğrenci iken çalışanları, çalışırken çocukları...çekemedim itiraf ediyorum.

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

başkada bişey kalmadı zaten emre tşkr edrm :):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sorma ya. ne yazı yazmışım öyle. ben bile inanamadım. az biraz genişletsem makale olcek :D

benim kafa iyiydi bunu yazarken. bundan sonra böyle yapayım hep :stuart:

zaten erkeklerle böleyken konuşçan ayıkken yalanların arkası kesilmiyo söledikçe gaza gelip dahada abartıyonuz :rolleyes::rolleyes: an iisi kafa iiyken sorcanki böle patır patır dökülsün :stuart::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.