Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KATİLLE GÖZ GÖZE GELMEK...

adrenalin

Önerilen İletiler

Önce verdiğim şu linkteki haberi okuyun lütfen......

HÜRRİYET GAZETESİ HABER

yola çıkacağımı iki gün önce yazmıştım foruma....

böyle bir şahitlik yaşayacağıma,çıkmasaydım daha iyiydi sanırım...dün gece yukarıda bahsedilen kazadaki araba ile nerdeyse aynı saatlerde denizliden yola çıktık..daha sonra dikkatimi bir şey çekmişti çok hızlı ve dikkatsizdi vede onu en az onun kadar dikkatsiz bir şekilde izleyen bir araba daha vardı;32 plakalı bir bora...iki araba çıkılmıştı galiba yola..

sık sık arka arkaya gelmiştik vede dikkatimi çeken bir şey vardı;her sollama yaptığında sollanan arabaya bakan "kaza yapan arabadaki"çocuklar...şimdi hayatta olmayan çocuklar..

yine tehlikeli bir şekilde benden yol istediğinde yanımdaki arkadaşım şunu demişti..

-----n başımıza bela olacaklar bırak geçsinler..

ileride kırmızı ışıkta pikabı kullananla yanyana geldik afyon dolaylarında...göz göze geldik..keşke arabadan inip uyarsaydım onu dikkatli kullanması için...bir şey değişirmiydi acaba...eğer yol vermesem "kelebek etkisi" olurduda hayatta kalırlarmıydı

6 can gitti..ikisi çocuk...

ve bile bile gitti..

lütfen arkadaşlar dikkatli kullanın arabanızı...yaşam bu kadar ucuz olmamalı..

helede hayatının henüz başındakiler için...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dün akşam okudum bu yazıyı ve yapılacak bir yorum yoktu artık karışmadım.

ama bu yazı gece uyutmadı.ben dedim içimden ben şahit olsaydım bu kazaya ,o çocukların yüzünü ben görmüş olsaydım ,döndüğümde sadece bir maceraperestlikle

"ne kazaydı hepsinide gördüm altı kişilerdi" deyip geçiştirirmiydim yoksa bu olay beni de yasa sokarmıydı..

sanırım ben de yasa girerdim...

katil desek de bile bile ölüme çıktı desek de kaybedilen yaşama üzülüyoruz tabi..

sonra insana değer vermeye acısını taşıyabilir olmaya sadece insan olması yeterli...

sonuçta altı ayrı büyük dünya...

ve karanlık bir bodrumda bir kasnakda yaşayan her gün bir kaç santim yukarı çıkıp

birkaç santim aşağı düşen böceğin hayatı size göre değersiz ya ona göre....

uyarılsa dinlemezdi o adam şu an ölü olandan, ölümünü bizat kendi elleriyle hazırlayan ;üstelik kendiyle

birlikte beş insanın hayatına sebep olan adamdan bahsediyorum...

öldüler ve sen diğerleri olarak görmedin ..ölenlere üzülmek için birlikte vakit geçirmiş,birbirinizi düşünmüş,

birbirinize emek harcamış olmamanız önemli değildi...

"ama yıldızları, hepsinin sana gülümsediğini düşündüğün zaman mı seversin

;yoksa yıldız olmaları yeterlimidir sevmek için ve kaymak onlara acı veriyorsa ya da parlaklık kaybetmek

bu yeni hallerine üzülmek için.."

geçmiş olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.