Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

PAULA

paula

Önerilen İletiler

herkese selamlar :)

2 aylık forum dönemimde , normal şartlarda olmayacağı kadar insanla tanıştım , sewdiklerim çok oldu , sewmediklerimse önemsenemeyecek kadar az , umuyorumki bende sizin sewdiklerinizden olmuşumdur :sweatingbullets:

şu kısa ve zorluklarla dolu hayatımızda , varlığımla azda olsa mutluluk ve neşe katabilmişsem size , bu beni fazlasıyla mutlu etmeye yeter :) arkadaşlıklarımızın uzun yıllar devam etmesini diliyorum ;):)

herkese sevgiler :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 109
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

paula aplacım

bu forumda en çok sevdigim insanlardan birisin çok sevecen iyi kalpli dost canlısı birisin.

seni düşününce aklıma geldi ben seni başta erkek sanmıştım yaa çok gülüom o olaya yaa :lol:

inşallah tüm istediklerin gerçekleşir ;)

seni çok seviom maviş aplam :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıskaaanç paula gitmiş kendine anı defteri açmış :P

Canım inşallah hep mutlu olursun :) İyiki tanımışım dediklerimdensin :hug:

Hep istediklerin olur inşallah :P:wub: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım paulam benim :clover: sen çok tatlısın benim tatlımsın.seninle o kadar çabuk samimi oldukki...ne zaman oldu hatırlamıyorum.ama seni çok seviyorum. :wub: seninle her zaman arkadaş kalmak isterim.sevecenliğin,sıcacık kalbin ve gülen yüzünle dilerim hep bizimle olursun hep arkadaşım kalırsın.

herşey gönlünce olsun canım,acılar senden uzak umutlar ve mutluluk hep yanında olsun :clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet mavi 2 ay kadar kısa bir zaman olmasına rağmen, kendini bu kadar sevdiren başka bir üye daha yoktur sanırım bu forumda.

Bu kadar duygu dolu, sevgi dolu, hayat dolu, içten, samimi, şen şakrak bir insan daha olamaz. Kalbimizde sana ayırdığımız değil

senin kazanmış olduğun yerde bir ömür kalacağını ümit ediyorum.Sevgi için geldin sevgiyle kal iyi ki varsın.... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nataliacım , güzelyazım , gülsünüm ,sedoşcum, erbayım ve focalim , beni hakkımdaki düşüncelerinizle ve duyduğunuz sevginizle okadar mutlu ettinizki çok duygulandım yaw :blushing: demekki kendimi doğru ifade edebilmişim , sizlere sevgimi olduğu gibi yansıtabilmişim , gerçekten çok mutluyum şimdi , :)

hepinizi çoookk sewiyorum , kazanılan bir değerin asla kaybolmaması gerektiğini düşünürüm ve bunun içinde arkadaşlığımızın uzun yıllar devam edebilmesi için peşinizi hiç bırakmicammm :):lol:

sewgiyle kalalımm :clover::wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bugun tanıştık ,burada ne ıse aynı hatta daha da iyi canayakın ..

çok güzel bır gundu,boğazda forumdaşlarla olmak..sankı uzun suredır dost gıbı..

yaw bu kız çok güzel masmavi gözleri boğazın rengınden güzeldı..

çok güzel bı gündü..ve çok eğlendım.tabı erbay sadece yemek yediii :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımm arkadaşımm çok tatlı bi gündü gerçekten , ben de sanki 40 yıllık arkadaşlarımla buluşuyor gibiydim hiç yabancılık çekmedimm , zaten çok kolay uyum sağlarım ama tabiiki sizin sıcaklığınızında çok etkisi vardıı , erbay kardeşimle yemek zevklerimizn uyması hele çok hoşuma gitti , gerçekten kardeşim gibii :P:lol::wub:

Allah çok uzun yılllar dost kalmamızı nasip eder inşallahh :):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

paulacımmm canımm içimde kaldı sarılamadım sana sedelinama sarıldıgım gibi :):lol: Demesin Paulam şimdi dedim dur daha dakka bir gol bir kız bizi bi saat gordu ne bu samimiyet... paulacımm en yakın zamanda görüşelim de ben sana bu defa soyle sıkı sıkı bi sarılayımm hem sedoşum da yok sarılırsam sana kıskanmaz :lol::lol:

halbuki samimiyetin gözlerinden okunuyordu beee... İlk defa gordugum halde seni de o gün sanki yıllardır tanıyormuşsun gibi sıcak davrandın... ben senin sıcaklıgını, gözlerindeki samimiyeti sevdimmmm...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaw ben bu bölümde acemiyim galiba,seni yeni gördüm Paula'cığım.. :blush:

Sanırım en sevdiklerin arasındayım..İlk -cum'lu -cim'li iletilerini bana yazdın.Seni çok çabuk sevdim.Tek ben mi seni herkes çok sevdi.Kavga etmeyen,herkesle iyi geçinen,sempatik,maviş,dost canlısı,çok çalışan,uykucu..Seni anlatan bir sürü kelime var..:P İyiki burada buluştuk,iyiki seni tanıdım..

Hep sevgiyle ve mutlu kal.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayy canım arkadaşlarım ne tatlı şeylersiniz siz yaww :lol:

bu mutluluğu medikal arkadaşımıza borçluyum valla , hapland oyununun cevabını ararken buldum bu siteyi ben ve bu kadar zamanda bir çok arkadaşım oldu :)

hepinizi çok sewiyorum , gloriacım , tauruscum :wub: sevgiyle hep birlikte olalım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

paulam canım arkadaşım benim :hug: seni ben pek çok pek çok severim :laughing:

bu anı sayfalarını yeni gördüm o bakımdan geç yazdım biraz kusura bakma sakın :P

seninle ilk muhabbetimiz birlikte kaçma planları yaptığımız günlerde oluşmuştu değil mi? hala aynı fikirdemisin ben kaçma hazırlıkları yaptım bohçamı hazırladım :w00t: 2 bilet aldım sende hazırsan yarın haydarpaşa garında bekliyorum seni :whistling:

sevgiler paulam görüşmek üzere :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkürler :D

paulammm burda ilk tanıdıklarımdansın

seni tanımaktan çok mutlu olduğumu belirtmek istedim.

sevecen şekermi şeker doğal dürüst duygusal ve samimi. armutları çekirdeğiyle yiyen :D çaok çalışan çalıştıkca sıkılan dostluk kavramını iyi bilen biri olarak herkezin sevgisini kazanmayı bildin herkezin senin gibi bir dostu olması gerek. iyiki tanımışım seniiiii canımmmm

herşey gönlünce olsun paulam canım kardeşim dostum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımm sardunyam doğru evet birlikte kaçıyoduk biz ;) planımız hala geçerli canım , geçen gün gelemedim ölü denizi canlandırma operasyonum wardı :lol: neyse onu başardım ;) şimdi planımızı tazeleyebiliriz , herkes yuvaya döndü ;):lol:

tan cım sende benim ilk olmasada , bi arkadaşımı kaybetmiştim o zamanlarda bana ilk destek veren sendin , bunu unutmam -_- iyiliğin ve güzel yüreğin seni şahsen tanımasamda okadar belli ki daha ne diyebilirim , sewildiğimi bilmek sizin tarafınızdan gerçketen mutluluk werici :)

dostluğumuz çok yıllar sürer inşallah , mutluluk yuvanızdan eksik olmasın ;):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.