Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yaş problemi

emre_s

Önerilen İletiler

• Cevaplar 174
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yanlış yapmışım.pardon.erkek büyük olursa daha iyi bence.

Katılıyorum arkadaşım..;)

Erkeğin büyük olması daha iyi..

Neden diye sorulursa bende bilmiyorum..:D ama aynı yaşıt ya da kadının erkekten büyük olması çok banel ya.. -_-

Yanyanayken birbirlerine emanet gibi dururlar.. :lol: Yakıştıramam yani :D

Ben görünüş açısından diyorum yanlış anlaşılmasın...sonra forum üstüme çullanır..:D yani kadının yaşı ne kadar erkekten büyük olursa olsun, erkekten küçük gösteriyorsa sorun yok..ve yaş problemini sorun etmem.....15i geçmemek üzere......aşk karşılıklı ve gerçek olsun yeterki..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

Katılıyorum arkadaşım..;)

Neden diye sorulursa bende bilmiyorum..:D ama aynı yaşıt ya da kadının erkekten büyük olması çok banel ya.. -_-

Yanyanayken birbirlerine emanet gibi dururlar.. :lol: Yakıştıramam yani :D

Ben görünüş açısından diyorum yanlış anlaşılmasın...sonra forum üstüme çullanır..:D yani kadının yaşı ne kadar erkekten büyük olursa olsun, erkekten küçük gösteriyorsa sorun yok..ve yaş problemini sorun etmem.....15i geçmemek üzere......aşk karşılıklı ve gerçek olsun yeterki..

yani yeşim naptın ya.15 ????????????????

eminmisin?

ben genelde kendimle ya aynı ya da en fazla 2 yaş küçük olmalı.tamam da sence 15 yaşa kadar fasla deilmi.hemde o kadar büyük biriyle kafa uyuşması zor bence.kuşak farkı nerdeyse ya. :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani yeşim naptın ya.15 ????????????????

eminmisin?

ben genelde kendimle ya aynı ya da en fazla 2 yaş küçük olmalı.tamam da sence 15 yaşa kadar fasla deilmi.hemde o kadar büyük biriyle kafa uyuşması zor bence.kuşak farkı nerdeyse ya. :sweatingbullets:

Dedim ya elektrocum yaş bende önemli değil..

ve hayır 15 iyi bence... :) e tabi hepsi benden 15 yaş büyük olsun demiyorum..eyer gerçek aşksa

bunu hissediyorsam yaşı önemsemem..benden küçük olmasında ne olursa olsun..:D

bu problemde çözülemedi gitti. -_-

Problemler hiçbir zaman çözülemez...

Çünkü hiçkimse benim ya da senin ya da bir başkasının düşündüğüyle aynı düşünmüyor.. ;)

Ben kendi düşüncelerimi sen kendi düşüncelerini o kendi düşüncelerini savunur durur..o'dan kastım benle frozenden başka herkestir..:D

Hiçbir zaman düzelmez bu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(€L€KTRO_777 @ Sep 18 2006, 01:09 AM)

yanlış yapmışım.pardon.erkek büyük olursa daha iyi bence.

Katılıyorum arkadaşım..

Neden diye sorulursa bende bilmiyorum.. ama aynı yaşıt ya da kadının erkekten büyük olması çok banel ya..

Yanyanayken birbirlerine emanet gibi dururlar.. Yakıştıramam yani

Ben görünüş açısından diyorum yanlış anlaşılmasın...sonra forum üstüme çullanır.. yani kadının yaşı ne kadar erkekten büyük olursa olsun, erkekten küçük gösteriyorsa sorun yok..ve yaş problemini sorun etmem.....15i geçmemek üzere......aşk karşılıklı ve gerçek olsun yeterki..

aynen katılıyom dostlar size......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

valla kişiden kişiye değişir ama ben kendi açımdan söyliyecek olursam kadın erkekten çok küçük olmamalı belli bir olgunluğa ulaşmış kadınlar erkeği sıkmaz,çok kıskançlık yapmaz olur olmaz herşeye tepki vermez

işte bu helal sana siyahx

bence mümkünse yaşıtı bilem olmalı

olmassa fasla kuçuk olmamalı. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anam naptınız 15 yasta ucurum oluyor annem babam yasında adamla

hanı olur olur da gelecegımız pek parlak olmaz

ben 25 adam 15 daha 40 desen

45-50 gıbı pil bıtecek adamda nasıl koca dıye alacam :chris:

bır de benım erkek arkadaslar hep mınık nıyeyse sımdıkı 2 yas mınık

adam gıbı tabı yanımda kucuk de duruyolar mınyon bısı degılım ama yıne de alan memnun satan memnun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anam naptınız 15 yasta ucurum oluyor annem babam yasında adamla

hanı olur olur da gelecegımız pek parlak olmaz

ben 25 adam 15 daha 40 desen

45-50 gıbı pil bıtecek adamda nasıl koca dıye alacam :chris:

bır de benım erkek arkadaslar hep mınık nıyeyse sımdıkı 2 yas mınık

adam gıbı tabı yanımda kucuk de duruyolar mınyon bısı degılım ama yıne de alan memnun satan memnun

:lol: giriş çok hoş oldu

ya biliyormusun sevince eleştirilmekten bile etkilenmiyor insan.. :)

sevdiğiniz hakkındaki olumsuz söylentiler bile hoşunuza gidiyor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

benim zaten bi problemnim yoktu yaşla. sizin var mı diye merak ettimdi :D

şaka bi yana bir dönem hakkaten problem olmuştu yaş konusu ama hallettik. ayrılarak ama :(

umarım sizin başınıza böyle bir hadise gelmez ama bence günümüz türkiyesinde bunun problem olmayacağı ve kafa yormayacağı bir yer yok. biz başaramadık umarım siz başarırsınız...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

e bravo yani. bu kanıya nerden vardın doğrusu hayret.. çok zekisin.

çiçek ve muhabbet olunca aklına gelen bumu.

şimdi sayın adminlerden çok rica ediyorum bu topicdeki bütün yazılarımın silinmesini!!!

ya adminden birşey rica ettik. ortalığı harman yeri yapmış. hangi mesajları silip hangileri bıraktın ben anlamadım valla. herneyse problem yukarıdaki alıntı yaptığım arkadaşlaydı. silinmiş mesajlarımla birlikte bu 3. özür dilemem. galiba gereksiz samimiyet gösterdim. kusura bakma....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence,yastan daha önemlisi kiz ve erkegin asktan nekadar anladiklaridir.genc birisi yasli bir arkadasla hem bilgi hazinesini gelistirir hemde onun deneyimli davranislari ile daha bir mutlu olur diyerek,yasin hem önemli olmadigini hemde söylenenlerin tam aksine yasli birisi ile arkadasligin mutluluk getirecegine inaniyorum.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet katılıyorum sana ....fazla uçurum olmadıktan sonra yaş farkı önemli değil...yeterki gönüller bir olsun..

delicesine birbirini seven iki insan mutlu olsun.............benim gibi mutsuz olmasınlar...

bende yaşça küçük birisine aşık olmuştum ..bana abi deyince geri adım atmak zorunda kaldım....... :crying::crying::crying::getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Emre bak konuyu senin icin tarihin tozlu sayfalarindan cikardim. Artik bir tesekkuru hakettim dimi :)

Yahu nerden nereye ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
yaş onemli değil canım bence

ben son 3 çıktıım benden 1 er bırı 2 yas kucuktu :blushing:

zaten artık tum yakısıklı cocuklar benden kucuk kaldı

büyüynce kartlıyolar biliyon mu :D

hehehe

annem kızıyo ama sübyancı mısın sen kızım dıo

ama deıl cocuklar ıcın sorun degılse benım ıcın ne sorun olcak yaa

dayım da esıyle 2 yas fark var abımle kız arkadası arasında da 2 yas ..

nolcak gönüller bır olsun .

cok bariz de degılse yas farkı kıme ne!

canım sen öyle diyorsunda işte yakınlar bile işi dalgaya vuruyor..bana da ablam.sevgilim için ''küçük senden boşver'' gibi şeyler söyledi..çok üzüldüm..

bu ilişki 3 yaş var diye beni şimdiden bu kadar üzüyorsa ilerisini düşünemiyorum..en iyisi ayrılmak olucak..:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.