Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yaş problemi

emre_s

Önerilen İletiler

bence bu kişiden kişiye değişir. bunu takıntı haline getirmeyen biri çok mutlu olabilir. benim için yaş çok büyük bir sorun. yani mutlaka kendime bunu kompleks haline getiririm. ama etrafımda bu şekilde mutlu olan insanlarda var. çünkü yaşı hiç sorun haline getirmiyorlar. eğer senin için bu sorun yaratmıyorsa bu ilişkide sana diğerleri gibi normal görünecektir bence. ama sen bunu kafana taktığın zamanda bitecektir.

ya bu ne tatlı bı nık ya demesem çatlıcamm.ya çok şeker bi nıkın var.. :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 174
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ya bir de aklıma ne geldi. amerika'da oluyoya hani genelde. öğretmenler öğrencilerle falan yasak aşk yaşıyo. tabi onların yaptığına doğru demiyorum ama. bu yabancılar pek sallamıyo galiba yaş problemini. biz niye bu kadar önemsiyoz ki? yani henüz aklı ermeyen çocuklarla aşk yaşamaları tabi ki sapıkça ama eğer yaşı küçük olan taraf çocuk denecek yaşta değilse mantıklı olabilir gibi geliyo bana.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz de zaten bi sinerji ( :D ) yaratmaya çalışıyoz ama köstek olanlar da oluyo illlaki. en yakın arkadaşlarımdan gördüm en büyük kösteği. sanki ben arkadaşlarım alay etsin diye sevdim. sanki milleti güldürmek için. ama herkese inat olacak bu iş

hic askla alay edilirmi emrecimmm

ben doveyimmi onlarii :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence aşkın gücü burda ... yaş farkı , renk , dil , yöre gözetmiyor.. kendinden büyük birisini sevince başkalrından destek beklemeye gerek kalmamalı zaten bu desteği aşk en iyi bi şekilde insana veriyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet yine denedim. insanın evde kalmaması için bişeyler yapması gerekiyo meliskoo. bilmem anlatabildim mi :D:lol:

Bu ne yaa emrecim çok ayıppp :D

ayıp wallahide :D biz şimdi evde mı kalmıs olduk :D eeee getırdıgım hıc bı es adayını begenmıyonuz size ne demeli

aman şunun şurası eksik bu dövüyor mu aman şu içki mi içiyor hemen bırak!! olur mu öleee :D

seçin birini de evde kalmıyım nck nckkkk !!!

aaaaaaaaaaaa kızcam walaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya topu topu bir tane getirdin. o da çok içiyomuş. kabul edemeyiz çok içen damat. biz kızımızı bakkaldan veresiye ile almadık heralde. kendine çeki-düzen versin düşünürüz.

ayrıca ben sana ne zaman evde kaldın dedim ki. o kadar da *********** değiliz meliskoo. bazı zamanlarda gerçekleri ağzımızda tutmayı biliriz :lol: tamam belki biraz evde kalmış olabilirsin ama bunu senin yüzüne karşı söyleyip seni rencide etmek aklımın ucundan geçmez yane -_-:D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya topu topu bir tane getirdin. o da çok içiyomuş. kabul edemeyiz çok içen damat. biz kızımızı bakkaldan veresiye ile almadık heralde. kendine çeki-düzen versin düşünürüz.

ayrıca ben sana ne zaman evde kaldın dedim ki. o kadar da *********** değiliz meliskoo. bazı zamanlarda gerçekleri ağzımızda tutmayı biliriz :lol: tamam belki biraz evde kalmış olabilirsin ama bunu senin yüzüne karşı söyleyip seni rencide etmek aklımın ucundan geçmez yane -_-:D:lol:

Neeee :D

agzından mı kacırdınnn

bazı gerceklerrr miiiii

üüüüühhhüüüüüüüüüüüü :D deme nolurrrr kalmadım dımı evde dooru söle eemreeee :lol:

hadi gari evlendir de içkici miçkici :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neeee :D

agzından mı kacırdınnn

bazı gerceklerrr miiiii

üüüüühhhüüüüüüüüüüüü :D deme nolurrrr kalmadım dımı evde dooru söle eemreeee :lol:

hadi gari evlendir de içkici miçkici :D

tamam seni üzmemek için bu defalık yalan söyleyecem. hayır meliskoocum evde kalmadın :D tamam mı. mutlu oldun mu :unsure:

annaannem vefat edeli çok uzun yıllar oldu ve dedem geçenlerde bana ''emrecim uygun bir kısmet bulursan evlenebilirim'' dedi. aklımın ucundan geçtiysen namert olayım :D:lol: yani evde kalmadığını daha nasıl ima edebilirim :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam seni üzmemek için bu defalık yalan söyleyecem. hayır meliskoocum evde kalmadın :D tamam mı. mutlu oldun mu :unsure:

annaannem vefat edeli çok uzun yıllar oldu ve dedem geçenlerde bana ''emrecim uygun bir kısmet bulursan evlenebilirim'' dedi. aklımın ucundan geçtiysen namert olayım :D:lol: yani evde kalmadığını daha nasıl ima edebilirim :unsure:

Emre sana inanmıyorum yaa :)

talibim çıkmış da şimdi mi söylenir bu yaaaaaaaaaaaaa :D

ankara da mı oturuyordunuzzzzzzzzzzzzz :stuart: geliyorummmmmmmmmm :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emre sana inanmıyorum yaa :)

talibim çıkmış da şimdi mi söylenir bu yaaaaaaaaaaaaa :D

ankara da mı oturuyordunuzzzzzzzzzzzzz :stuart: geliyorummmmmmmmmm :sorcerer:

aaaa. durum vahim galiba ya. baksana dedeme göz dikti.

dedemin mirasını senle paylaşırım sanıyosan aldanıyosun meliskoo. yok öle yağma :D hem ben dedeme alt komşumu ayarlayacam. çünkü onun yaşı henüz 56. ve dedem genç olsun dedi. o yüzden sen şansını kaybettin :D

evet ankaralıyım ama açık adres vermem. dedemi de sana kaptırmam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaslar canimp cokk SIKILYOO forumda hic cekici gelmiyoo paris sanki bosaldi herkez tatilde manyak bir sicaklik var yanliz kaldim burda sabah aksam uyuyorum ve bunu niye yaziyorum bilmiyorumm

yaklasik 1 ay burda olamam tatile gidiyoruz bende parisi terkedenlerin icine girecegim Montpellier e gidiyorumm herkese iyi tatillerr resimlerii gonderirimmm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.