Jump to content
Sign in to follow this  
evrensel-insan

Parki Halk Direnisi-Bolumu/Arsivi Acilmasi Talebi

Recommended Posts

Bilindigi gibi gezi parki ile baslayan halk direnisi tum ulkeye yayilmis ve dunyanin da ilk haberlerinden biri olmustur.

 

19. gunune geldigi su anda bile cok yogun bir gundemdir ve ulkemizin ilk gundemidir.

 

Konu ile ilgili o kadar cok ve her duzeyde gelisim soylem eylem v.s. olmaktadir ki; butun bunlari acilan tek bir baslikta toplasmak ya da daginik olarak her birine ayri basliklar acmak; hem site yazar hem de okur kitlesi acisindan kopukluk yaratmaktadir.

 

Bu vesile ile konu ve olay ile ilgili ozel bir bolum acilmasi ve konu ile ilgili her bir basligin da bu bolumde toplanmasini oneriyorum.

 

Boylece hem okur bu bolumden tum gelismeleri takip eder, hem de yazar bu bolumde yeni bir basligi konuyu olayi v.s. dile getirir.

 

Cunku gezi parki sadece bir olay degil; ulkemizde bir ilk olma vasfi ile dunyada da bir ilktir ve tum dunyanin gozu bu olaylarin gidisatini takip etmektedir.

 

Ayrica her turlu yabanci destek mesaj video v.s. de bu konuda yapilmaktadir.

 

Bu konunun fotograflari muzikleri videolari her turlu olayi haberi goruntuleri v.s. temelli sanati felsefesi epistemolojisi etigi ile cok genis bir yelpazedir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben elimden geldiğince her türlü görüntü ve video link bilgilerini ve ayrıca duyuru ve son durum bilgilerini mümkün olduğunca araştırıp, doğruluğundan emin olmak kaydıyla bu linkten paylaşıyorum başından beri... Yeni başlıklar açmak yerine, Gezi Parkı olaylarının başladığı ilk günden bu yana her şeyi yayınladığımız bu başlık altında bilgileri toplarsanız sevinirim. 

 

Videolar bölümünde ise GeziPark başlığı altında bir alt forum açılabilir. Böylece o videoları değişik başlıklar altında düzenlemek zorunda kalmayız. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesekkurler. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.