Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkekler neden kendini bukadar beğenirlier?

yesilsu

Önerilen İletiler

yahuuu ne emmeye geliyon ne gommeye artik sana yorum yokkbana topik yazmmaa olummm

adami hasta ediyoonn

kustumm yineeee -_-

Arkadaşlar birdakika siz neyi paylaşamadınız söyleyin halledelim 'hayal_et' sen söyle aranızı ben yapacam

emre_s kardeş ne diyorun bu konuda ? Siz özelde bi konuşun anlaşamazsanız bana haber verin halledelim şu işi ! ne şiş yansın nede kebab olur mu ? Gerçi benim üzerime vazife değil ama okuduklarımdan sonra yardımcı olmaya çalışayım dedim eğer kabul ederseniz arkadaşlar . :)

Biz iki aşıkların arasında kaldık eziliyoruz :wub: Sağlıcakla kalın beni mazur görün artık affınıza sığınarak birkaç kelem düşüncelerimi yazdım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arkadaşlar birdakika siz neyi paylaşamadınız söyleyin halledelim 'hayal_et' sen söyle aranızı ben yapacam

emre_s kardeş ne diyorun bu konuda ? Siz özelde bi konuşun anlaşamazsanız bana haber verin halledelim şu işi ! ne şiş yansın nede kebab olur mu ? Gerçi benim üzerime vazife değil ama okuduklarımdan sonra yardımcı olmaya çalışayım dedim eğer kabul ederseniz arkadaşlar . :)

Biz iki aşıkların arasında kaldık eziliyoruz :wub: Sağlıcakla kalın beni mazur görün artık affınıza sığınarak birkaç kelem düşüncelerimi yazdım :clover:

savaş ay gibisin valla ya. hem aramızı bozuyozun sonrada barıştırayım diye nağme yapıyosun :D

şaka bi tarafa murti san hayal et ile aramda bir problem olmasına imkan yok. o benim söylediklerimin şaka olduğunu bilir ve önemsemez ;) yine de düşüncen için sağol :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz iki aşıkların arasında kaldık eziliyoruz :wub: Sağlıcakla kalın beni mazur görün artık affınıza sığınarak birkaç kelem düşüncelerimi yazdım

saoll murti bizim aramizda bir sorun yok ve ben onun gibi bir giciga asik filan degilimm ole deme yoksa kismeti kapanirr haaa biz bole iyiyizzz....

:lol:

konuş be ya kim tutar seni murti san

bakk bakk kizz gelirim yaninaa

savaş ay gibisin valla ya. hem aramızı bozuyozun sonrada barıştırayım diye nağme yapıyosun :D

şaka bi tarafa murti san hayal et ile aramda bir problem olmasına imkan yok. o benim söylediklerimin şaka olduğunu bilir ve önemsemez ;) yine de düşüncen için sağol :clover:

senin yuzunden oglum bana deli gibi asik oldugunu dusunuyolar bakk ama ben diyorum emree ve ben haa aslaaa ablaammi cagirinn banaa nerde ooo

saka makaa biz iyiyizz emrecikleee demi emreee salut ca va

bunlari ogrendinmi sen emre

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senin yuzunden oglum bana deli gibi asik oldugunu dusunuyolar bakk ama ben diyorum emree ve ben haa aslaaa ablaammi cagirinn banaa nerde ooo

bu da benim aşık olduğumu sanıp avunuyo işte :D

bu arada ismimin sonuna -cik ve -oş takılarının getirlimesinden nefret ederim :angry:

ay bunlar yıne aşk yaşıyoooooooooooooo

:)

bakın bi cift yaptık sitemızden hadı hatırlısııı ...

gercı hayal et aplası sayılır emre nın ama :P

allah aşkına meliskoo sen de mi yani. ne aşkı ne çifti ne hayırlısı.

bu arada ben hayal et den çoook büyüküm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emre_s biliyorum ya siz birbirinize şaka maksatlı takılıyorsunuz. Birbirinizi küçük küçük taşlıyorsunuz .bende şakayı biraz renklendirmek istedim .aslında karışmayacaktım ama birden kendimi iki taşlamanın arasında buldum attığınız küçük taşlardan bir kafamı yardı :chris: işe kafam bandajlı gittim . :D

ben sadece aradan sıyrılmaya çalışıyordum :D Allah muhabbetinizi arttırsın ...

saoll murti bizim aramizda bir sorun yok ve ben onun gibi bir giciga asik filan degilimm ole deme yoksa kismeti kapanirr haaa biz bole iyiyizzz....

bakk bakk kizz gelirim yaninaa

Yukardada dedim ya siz erkekseniz teker teker gelin yaaa :D Pardon hayal_et senin bayan olduğunu unutmuşum ? :D buldunuz benim gibi yanlız ,hasta ve yaşlı bir adamı iki taraftan saldırın bakalım :D beni kurtaracak yok muuuu ? neyse kaderim o çıksın falım......Sohbetiniz için teşekkürler bunlar hepsi şaka kendinize iyi bakın arkadaşlar böyle sohbet ve arkadaşlıklar zor bulunuyor kıymetini bilelim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gercı hayal et aplası sayılır emre nın ama

meliskoo sendemiii yapmaa emre benim babam yasinda bence yasini hep saliyo yaaa :P

bu da benim aşık olduğumu sanıp avunuyo işte

bu arada ismimin sonuna -cik ve -oş takılarının getirlimesinden nefret ederim :angry:

allah aşkına meliskoo sen de mi yani. ne aşkı ne çifti ne hayırlısı.

bu arada ben hayal et den çoook büyüküm

ayyy yesinler sankii ben cok istiyorumda sen ben yasi gecmis insanlarla cikmammm mesela sana amca derimama askim dememm yaaa emre

tamam getirmem sonaa nekadar komplekslisinn

ya emre bu arada dunku maci izledinmi fransizlar cok salak oynuyolar onlar elenirlerr ama america superdii

butun japonyada fena degildi ama kaleye gelincee zavallilar ilerleyemiyoooo

bu arada tu es trés nul est-ce que tu sais ca hadi bakayim ne dedimm fransizcaya basladiysan bilirsinn :stuart:

kızları anlamak zor be kardeşim

bencede............

emre_s biliyorum ya siz birbirinize şaka maksatlı takılıyorsunuz. Birbirinizi küçük küçük taşlıyorsunuz .bende şakayı biraz renklendirmek istedim .aslında karışmayacaktım ama birden kendimi iki taşlamanın arasında buldum attığınız küçük taşlardan bir kafamı yardı :chris: işe kafam bandajlı gittim . :D

ben sadece aradan sıyrılmaya çalışıyordum :D Allah muhabbetinizi arttırsın ...

Yukardada dedim ya siz erkekseniz teker teker gelin yaaa :D Pardon hayal_et senin bayan olduğunu unutmuşum ? buldunuz benim gibi yanlız ,hasta ve yaşlı bir adamı iki taraftan saldırın bakalım :D beni kurtaracak yok muuuu ? neyse kaderim o çıksın falım......Sohbetiniz için teşekkürler bunlar hepsi şaka kendinize iyi bakın arkadaşlar böyle sohbet ve arkadaşlıklar zor bulunuyor kıymetini bilelim... :clover:

biliyoruz ya saka oldugunuuu bizde sakayi devam etiriyoruzz dimi emreee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:)

gercı hayal et aplası sayılır emre nın ama :P

neler olmuş burada böyleee uğramayalı vayy be :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne aşkı :angry:

millet de bedava düğün arıyo çöreklenmek için :D:lol:

sana ilkkez katiliyorumm.............zaten iki iyi arkadas olsdumu yeter hemen asiklarr ya

ne alakasi var biz arkadasizz

ayyy paparazi gibisiniz vallaa admine mail yazacagim foruma paparazi bolumude yapalim hatta editoru olurumm....forumdan dedikodular olsun basliktaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

meliskoo sendemiii yapmaa emre benim babam yasinda bence yasini hep saliyo yaaa :P

ayyy yesinler sankii ben cok istiyorumda sen ben yasi gecmis insanlarla cikmammm mesela sana amca derimama askim dememm yaaa emre

tamam getirmem sonaa nekadar komplekslisinn

ya emre bu arada dunku maci izledinmi fransizlar cok salak oynuyolar onlar elenirlerr ama america superdii

butun japonyada fena degildi ama kaleye gelincee zavallilar ilerleyemiyoooo

bu arada tu es trés nul est-ce que tu sais ca hadi bakayim ne dedimm fransizcaya basladiysan bilirsinn :stuart:

bencede............

biliyoruz ya saka oldugunuuu bizde sakayi devam etiriyoruzz dimi emreee

kedi ulaşamadığı ciğere ne dermiş bilirsin.

bu arada maçtan da iyi anlıyosun. demek kaleye kadar geliyolar sonra ilerleyemiyolar :D

ya ben senin o fransızca cümle hakkında kaç saat kafa patlattım. yok olmuyo. kelimelerin anlamını biliyorum ama anlamsız bir cümle çıkıyo ortaya. bi zahmet türkçesini özelime at. çok merak ettim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kedi ulaşamadığı ciğere ne dermiş bilirsin.

bu arada maçtan da iyi anlıyosun. demek kaleye kadar geliyolar sonra ilerleyemiyolar :D

ya ben senin o fransızca cümle hakkında kaç saat kafa patlattım. yok olmuyo. kelimelerin anlamını biliyorum ama anlamsız bir cümle çıkıyo ortaya. bi zahmet türkçesini özelime at. çok merak ettim.

hadi yaaa sana mi ben mii bak senlede anlasilmiyoo be emreee

demekki bulamadinn yani kelimeleri biliyonda anlam cikmiyoo ozaman bildiklerini yazda ben anlayimm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.