Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkekler neden kendini bukadar beğenirlier?

yesilsu

Önerilen İletiler

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yav sen şu çocuğu bıraksana yeşilsu raslamışsın bi ukalaya ona bişe diyemiyorsun burda gelmiş günahsız erkeklerin karizmasını çizmeye çalışıyorsun oluyormu ama :)

Wayy günahsız erkekler demk Taş Yürekli :devil::D:stuart::clover:

misal diyelim

güvercin erkek olsun.

sen bu güvercini elindeki yemle beslersin sonra kanat çırparak havalanır ve başına ş....

şımartma erkeği küçümsemede dengeli davran ama sen ipin ucunu kaçırmıssın bi kere...

Çok güzel ve yerinde bir örnek olmuş abicim tşkler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle aynı konu iki yerde açmışsın neden acaba ! Şimdi düşünüyorumda Acaba .Böyle davranarak neyi kanıtlamaya çalışıyorsun .Erkekleri kendini beyenmiş ve hepsini aynı gösterme çaban neden .Zaten kadınlar hep şikayet eder dururlar .Eğer beğenmiyorsan bunu mertce söylemen gerek. :clover:

Öpersek beyefendi değilsin dersiniz, öpmezsek adam değilsin dersiniz. İltifat edersek yalan dersiniz, etmezsek bırakır gidersiniz. Her istediğinize evet dersek kişiliksiz, karşı çıkarsak anlayışsız dersiniz. Çok yanınıza gelirsek sıkıldım dersiniz, az gelirsek küsersiniz. İyi giyinirsek çapkınsın der, dikkat etmezsek zevksizlikle suçlarsınız. Kıskanırsak huyun kötü der, kıskanmazsak sevmiyorsun dersiniz. Arkadaşlarımızla buluşunca adı ihmal olur, siz buluşunca bizim kızlar olur. Başka kadına bakıcak olsak gözlerimiz oyulur, başka adam size baktığında adı hayranlık olur. Konuştuğunuz anda dinlememizi istersiniz, dinlediğimiz anda neden konuşmuyorsun dersiniz ... :stuart:

Belki Birgün Şu Kadınları Anlayabilirim ................... :D

( Bu Bütün Bayanlar İçin Geçerli Değil ! Benim Tanıdığım Bazı Bayanlar Gerçekten Taktir Edilecek Kişiliklere Sahip Olanlar Var Onlara Saygı Duyarım....) :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav sen şu çocuğu bıraksana yeşilsu raslamışsın bi ukalaya ona bişe diyemiyorsun burda gelmiş günahsız erkeklerin karizmasını çizmeye çalışıyorsun oluyormu ama :)

hahahaa....tas abicigim gunahsiz haa bence en cok biliyom diye gecinen sevgili erkek milletimiz ama hepsi degill

ille herseyi bilicekler hele bilmedikleri konu olunca gel gor komedigi :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

murti san

evet katılıyorum sana ama herşeyin bir ölçüde olması daha doğru olmazmı sence?

Evet belli bir ölçüsü olması lazım ama bildiğin gibi kişilikler ve karakterler kişiden kişiye değişiyor. önemli olan karşınızdaki kişinin karekterinize uyup uymadığı ve nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını iyi bilmek ona göre davranmak gerek. kimisi ilgiden hoşlanır kimi espirili ve şakacı insanlardan , kişilik sahibi olgun karekterli kişilerden hoşlanır .işte burda kendinize seçtiğiniz kişiyi tanımak ve ona göre karar vermek gerekir diye düşünyorum ben. Eğer karşınızdaki kişiden veya karekterinden,davranışlarından hoşlanmıyorsanız ,ona bunu mertce sölyeyin,sahsen ben karşımdakinden hatalarımı veya yanlışlarımı yüzüme söylenmesini isterim gerçekler acı ve doğrudur.Önemli olan doğru karar verebilmek......Sağlıcakla..!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

murti san

tabiki herşey insanın kendi elindedir..ben biraz çekimser olduğum için insanların hatalarını yüzlerine söyleyemiyorum bu benim en büyük zaafım..ve ben bu huyumdan nefret ediyorum..

İnsanların kişiliklerine karışamam ama söylesen daha iyi olur korkularımızı yenmemiz gerek ....Tabiki benim de zaaflarım var bende onları yenmeye çalışıyorum....Sana kolay gelsin inşallah başarırsın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler arkadaşım

Önemli değil ! yeterki insanlar birbirine karşı saygılı ve dürüst olsunlar .En kötü şey insanın sevdiği tarafından sırtından vurulması . Bunu ancak yaşayanlar bilir.Karşılıklı olarak açık olmak gerek dobra dobra konuşmak çünkü susmakla birşey çözülmüyor dahada sorunlar artıyor . LÜTFEN içinize atmayın paylaşın sorunlar konuşarak çözülür :clover:

valla murtisanla yesilsu yakinda kibarliktan kopcaksinizz aman yenisiniz size tavsiye emre denilen sahisla seviyeyii koruyun aramizda kalsinn :stuart:;)

Sanada teşekkür ederim kibarlık değil benimki sadece saygı karşımdaki kim olursa olsun saygılı olmak gerek çünkü saygı gösterirsen saygı görürsün .

( Yaradılanı Sev Yaratandan Ötürü )

Benim düşüncem bu herkezi sadece insan olduğu için sev ve sevil ! diğer herşey boş .

heart_2.gifabout_us.gifheart_2.gifTüm sevenlere

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

niye kız adammı yiyoruz biz. sen samimi oldunda noldu. bak hergün bi kelime türkçe öğreniyosun :D

hahaha gidikla allah askina gulmek istiyorum ben turkce yi zaten biliyomm senden mi ogrendim

valla adam yiyooo

arkadaslar yesil su ve musti sizler haklisiniz hosgeldiniz ama beni dinleyin bu emre den uzak durun adami piskopata bagliyo vallaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz arkadaşımız dedikçe altımızı oyuyo bu da. çıkar şu sırtımdaki hançeri hayalet. neden milleti benden soğutuyosun ya. zaten 2 satır konuşacağımız kimse kalmadı forumda.

ben seviyorum bu cocugu yaaa

sadece bana kall diyee yapiyorumm :stuart:

olurmuu benle konus iki satir tatlim zaten artik forumda kimse kalmadi herkez gitii bi tek sen kaldinn*

allahim ne gunahim vardi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.