Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok sevdiginiz uye kimdir?

ESHQIYA

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ailem,Sedoş,Gloria ve Kankiler: En sıkıntılı anlarımda bile yüzümü güldürebildikleri,sevildiğimi hissettirdikleri için.. :clover:

Naty:Sevgisini bukadar sıcak,bu kadar içten sunabilen,sanki hayatımda hep varmış gibi hissedebildiğim için..

Güllü:Bana dede olma şansını ilk tanıyan olduğu için..

Yumote:Gerek bilmecelerde,gerekse oyunlardaki performansı,yaşadığı düzeyli ve istikrarlı ilişkisinin ben de uyandırdığı saygı nedeniyle..(Allah bozmasın inşallah..)

Selin:Uzun zamandır görüşemesek te ilk kızım olması nedeniyle..(Seni unutmadım..;) )

Yeşim:Bir kızım olsa anca bu kadar sevebilirim.Beni asla kırmayan,sevilmeyi sonuna kadar hakeden,gençliğinin verdiği çalkantıları atlatmayı başarabilen biri olduğu için..

Denizimu:Hem yeğenim hem kızımın kankisi olduğu ve bende yunanca konuşma hissi uyandırdığı için..

Lilaç:Leylak olup forumda açan,güzel gönüllü kızım olduğu için..

Güzelyaz:Alışamasa da ailemden biri olduğu ve seviyeli üslubu için..

Kahin:Akıllı yeğenim olduğu için..

Elektro:Aileye girme azminden dolayı..;)

İpekFazla görüşemedik,ama ailede sonuçta..

Leyla24:En yeni üyemiz olduğu,Ramazan davulcusu karakterime en sadık arkadaş olduğu için..

Sedoş:Tanıdığım günden bu yana sevdiğim,bana hayatımın kekini yapan,Sermin'in hain emellerine karşı beni aslan gibi savunan,bana bol bol küserek barışma hazzını sıkça yaşatan,keskin ince zekasıyla her topicte kendini belli eden,sırdaşım,kardeşim,dostum olduğu için..

Gloria:Zeka dediğimde aklıma gelen,üzerine iliştirdiğim sarı lale figürünü çok iyi taşıyan ve onla özdeşleşen,bilemeyeceği birşey olmadığına emin olduğum,sıcakkanlı,sevecen,anlayışlı canım arkadaşım.En önemlisi de iyi ve kötü gün dostum olduğu için..:clover:

Mine:Gözümün önünde hep gelinliğiyle düşlediğim ve taşıdığı gelinliğin ona çok yakıştığına emin olduğum,kankisiyle olan yazışmalarından büyük haz aldığım,bana olan iletilerinde asla vazgeçmediği kırpık gözden dolayı..;)

Gece yağmuru:O güzel hikayeleri,diğer üyelere olan güzel yaklaşımı,kankisi ile olan yazışmaları ve bana olan yaklaşımından dolayı..

Kankiler ve aile dostlarım:Ailemin olmazsa olmazları oldukları için..:clover:

Paula:Uzun zamandır görüşemiyoruz ama arkadaşlığından ve sevgisinden eminim,mavişlerin solmasın..

Erbay:Seninle de uzun zamandır görüşemiyoruz karadenizin yakışıklısı,forumun ozanı..

Murti_san:Dostluğun anlamını yaşayabilen,seviyeli,dert ortağı ve unutmayan olduğu için..

Aça:Benim güzel,masum kedim olduğu için..

Aysum:Herkese çirkin bana güzel dediği,o masum bebek avatarına hayran olduğum için..

Jön: İdealist ve karizamatik arkadaşım..

Focal:Az ama öz görünen,vatansever,sevgiyle beraber saygı duyduğum arkadaşım..

Kriptex:Sadece mantı desem..:D

Sedat:Listelerinden beni hiç eksik etmeyen vefalı,kültürlü ve seviyeli arkadaşlığı için..

Leviathan:Şaka mı ciddi mi olduğunu anlamdığım iletileri,ve arkadaşlığı için..

Maser:Nerelerdesin..?

Sayman:Sen de yoksun..?

Medikal:Muhteşem bir zeka..

Mosyna:Bilmecelerdeki soru imalatı ve espirili yaklaşımları için..

Bodrumlu:Yine bilmecelerden sevdiğim arkadaşım..

Pale:Seni de bilmecelerde sevdim..

Yağmurun kızı:O güzel şiirleri,bana verdiği değeri açtığı topicte gösterdiği ve malum topicte beni kırmadığı için..;)

Birce:Değer bilirliği ve emeğe olan saygısı için..

Patron:Ağır abimiz,saygılar..

Bilimselci,Dipnot,Yamyam ve Gecekuşu:Dini bölümlerde düştüğümüz fikir ayrılıklarına rağmen seviyelerini bozmadıkları,kültürleri ve değer bilen arkadaşlıkları için..

Siyahx ve Egzorsist:Güzel bir arkadaşlık sergiledikleri için..

Sanırım yine unuttuklarım olmuştur,affedin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ailem,Sedoş,Gloria ve Kankiler: En sıkıntılı anlarımda bile yüzümü güldürebildikleri,sevildiğimi hissettirdikleri için.. :clover:

Mine:Gözümün önünde hep gelinliğiyle düşlediğim ve taşıdığı gelinliğin ona çok yakıştığına emin olduğum,kankisiyle olan yazışmalarından büyük haz aldığım,bana olan iletilerinde asla vazgeçmediği kırpık gözden dolayı..;)

tşk ederim bi tanecik piyanistim şantörüm benim :hug::clover:

yüzünde ufacıkda olsa bi tebessüm oluşturabiliyorsak ne mutlu ;):D

İYİ Kİ VARSIN :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gece yağmuru:O güzel hikayeleri,diğer üyelere olan güzel yaklaşımı,kankisi ile olan yazışmaları ve bana olan yaklaşımından dolayı..

Abicim, eğer kutsal saydığımız Aile ortamına dahil olabildiysek ne mutlu bize...Duygu ve düşüncelerinde yer almak gerçekten çok güzel..Çok tşk ederim... ;):clover:

Yeni hikayemi okudun mu peki :w00t::lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Naty:Sevgisini bukadar sıcak,bu kadar içten sunabilen,sanki hayatımda hep varmış gibi hissedebildiğim için..

Güllü:Bana dede olma şansını ilk tanıyan olduğu için..

Yumote:Gerek bilmecelerde,gerekse oyunlardaki performansı,yaşadığı düzeyli ve istikrarlı ilişkisinin ben de uyandırdığı saygı nedeniyle..(Allah bozmasın inşallah..)

Selin:Uzun zamandır görüşemesek te ilk kızım olması nedeniyle..(Seni unutmadım..;) )

Yeşim:Bir kızım olsa anca bu kadar sevebilirim.Beni asla kırmayan,sevilmeyi sonuna kadar hakeden,gençliğinin verdiği çalkantıları atlatmayı başarabilen biri olduğu için..

Denizimu:Hem yeğenim hem kızımın kankisi olduğu ve bende yunanca konuşma hissi uyandırdığı için..

Lilaç:Leylak olup forumda açan,güzel gönüllü kızım olduğu için..

Güzelyaz:Alışamasa da ailemden biri olduğu ve seviyeli üslubu için..

Kahin:Akıllı yeğenim olduğu için..

Elektro:Aileye girme azminden dolayı..;)

İpekFazla görüşemedik,ama ailede sonuçta..

Leyla24:En yeni üyemiz olduğu,Ramazan davulcusu karakterime en sadık arkadaş olduğu için..

Sedoş:Tanıdığım günden bu yana sevdiğim,bana hayatımın kekini yapan,Sermin'in hain emellerine karşı beni aslan gibi savunan,bana bol bol küserek barışma hazzını sıkça yaşatan,keskin ince zekasıyla her topicte kendini belli eden,sırdaşım,kardeşim,dostum olduğu için..

Gloria:Zeka dediğimde aklıma gelen,üzerine iliştirdiğim sarı lale figürünü çok iyi taşıyan ve onla özdeşleşen,bilemeyeceği birşey olmadığına emin olduğum,sıcakkanlı,sevecen,anlayışlı canım arkadaşım.En önemlisi de iyi ve kötü gün dostum olduğu için..:clover:

Paula:Uzun zamandır görüşemiyoruz ama arkadaşlığından ve sevgisinden eminim,mavişlerin solmasın..

Erbay:Seninle de uzun zamandır görüşemiyoruz karadenizin yakışıklısı,forumun ozanı..

Murti_san:Dostluğun anlamını yaşayabilen,seviyeli,dert ortağı ve unutmayan olduğu için..

Aça:Benim güzel,masum kedim olduğu için..

Aysum:Herkese çirkin bana güzel dediği,o masum bebek avatarına hayran olduğum için..

Jön: İdealist ve karizamatik arkadaşım..

Focal:Az ama öz görünen,vatansever,sevgiyle beraber saygı duyduğum arkadaşım..

Kriptex:Sadece mantı desem..:D

Sedat:Listelerinden beni hiç eksik etmeyen vefalı,kültürlü ve seviyeli arkadaşlığı için..

Leviathan:Şaka mı ciddi mi olduğunu anlamdığım iletileri,ve arkadaşlığı için..

Maser:Nerelerdesin..?

Sayman:Sen de yoksun..?

Medikal:Muhteşem bir zeka..

Mosyna:Bilmecelerdeki soru imalatı ve espirili yaklaşımları için..

Bodrumlu:Yine bilmecelerden sevdiğim arkadaşım..

Pale:Seni de bilmecelerde sevdim..

Yağmurun kızı:O güzel şiirleri,bana verdiği değeri açtığı topicte gösterdiği ve malum topicte beni kırmadığı için..;)

Birce:Değer bilirliği ve emeğe olan saygısı için..

Patron:Ağır abimiz,saygılar..

Bilimselci,Dipnot,Yamyam ve Gecekuşu:Dini bölümlerde düştüğümüz fikir ayrılıklarına rağmen seviyelerini bozmadıkları,kültürleri ve değer bilen arkadaşlıkları için..

Siyahx ve Egzorsist:Güzel bir arkadaşlık sergiledikleri için..

İşte yazmayı unuttuklarımdan birkaçı :blushing:

Bohem,Frozen,Şüheda:Az karşılaşsakta arkadaşlıklarından keyif aldığım için..

Made in Turkey:Gizemini olanca gücüyle koruyabildiği ve Erbay'ımı bu kadar etkileyebildiği için..

Martı name:O güzel gönlü için..

La boheme:Unuttuğum halde beni affedeceğini bildiğim için..;)

Gülsün:Hemşerim olduğu ve canayakınlığından dolayı..

Arkadaşlar hala unuttuklarım olabilir..Affedin..

Kankiler;Hikayeye bayıldım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ah benim babacımm..:hug:

Babalar kırılmayı haketmez..:)

Her zaman bir bildikleri vardır..;)

:wub:

Deniz'in yerine de tşk ediyim babacım..;):clover:

Son aldığım haberlere göre çok yoğun kendisi..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolasen varolasen...

unuttukların mı :D sadece adminler kalmış yazmadığın heheeee :lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.