Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok sevdiginiz uye kimdir?

ESHQIYA

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

canım çiçeğim benimmmm ben deeeee :clover:

aysumum bitanem ben de seni çok seviyorum tatlım

paula, aysum, naty, murti, taurus, olivia, sedoş, sardunyam, tan vakti, gloria, medikal, gull, celine, aça, leyla, lilac, leviathan, güzelyaz, bilmece meraklıları mosyna, cronaldo, kahin, exce :) , ewücüm, gecem, başta olmak üzere hepinisi seviyoyummmmm :):wub:

:flowers:

Canım yumoş torunum benim..:clover: Hiç te unutmazmış beni..:hug::wub: Efharisto poli..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

paula, aysum, naty, murti, taurus, olivia, sedoş, sardunyam, tan vakti, gloria, medikal, gull, celine, aça, leyla, lilac, leviathan, güzelyaz, bilmece meraklıları mosyna, cronaldo, kahin, exce :) , ewücüm, gecem, başta olmak üzere hepinisi seviyoyummmmm :):wub:

canım benim teşekkürler bende seni seviyorum :clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nati , Sessizliğin kızı, Murti ,Yumo ,Sedoş ,Gül ,Gece , Mine, Gull, Olivia ,

Taurus, Erbay, Sardunyam, Sayman, Celine, Paula, E-Manyetik, Aça, Gloria, Gün-ışığı, Jön

Sizi özledim :wub:

Aysum çok teşekkürler .Bende seni özledim deli kız nerlerdesin ?????

canım çiçeğim benimmmm ben deeeee :clover:

Sağol yumoteciğim . duygular karşılıklı bizde seni seviyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben en çok aça yı seviyorum masum miyav ......o yüzden :lol::wub:

la kimse bizi sevmiyor :crying::(

hoppala miyav bak burda ben yazdıydım ama sen okumadın ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Az önce bir liste çıkardım sevdiğim üye sayısı 41..

Ama yaptığım giflerde neden 21..?

Açıklıyım..

Başlangıçta 41 olan isim sayısının..

%18'i KDV olarak, %15 ÖTV, binde bir buçuğu ise damga vergisi olarak mahsup edilip matrahtan düşülüyor..

Kalan 21..:D

Ve o kalan sevdiğim arkadaşlar..

Bozan, Geceyağmuru, Katre a, Sessizliğin kızı, Murti San, The Boss, Sedelina, Sardunyam, Lilac, Taurus, Leyla24, Yumote, Aysum, Erbay, Manyetik, Eren, Aça, Egzorzist, Tan vakti, Paula, Mineu.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklıyım..

%18'i KDV olarak, %15 ÖTV, binde bir buçuğu ise damga vergisi olarak mahsup edilip matrahtan düşülüyor..

Bozan, Geceyağmuru, Katre a, Sessizliğin kızı, Murti San, The Boss, Sedelina, Sardunyam, Lilac, Taurus, Leyla24, Yumote, Aysum, Erbay, Manyetik, Eren, Aça, Egzorzist, Tan vakti, Paula, Mineu.. :)

teşekkürler kral :clover: sen de sevilmeye değersin arkadaşım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklıyım..

saol kralx. ;)

bende hepinizi seviyorum tüm üyeleri.

sevgi herkesin hakkıdır.......... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklıyım..

abi sağol....

bugüne kadar forumdan 11 kişiyle yüzyüze görüştüm halada görüşmekteyim(birininde sesini duydum telefonda o bana yeter o konuşurken karanfiller sıraya geçiyodu :P ) onlar artık üyelikten çıktı dost oldular benim için onların haricinde Mine,gece yağmuru,mizyal,ilbey,focal,kralx,alaturca,lilac,taurus,aysum,natalia,gülsün,eren, sevdiklerim arasındalar...illaki unuttuğum vardır kusura bakmayın.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklıyım..

güzel bir hesaplama......muhasebeyle içli dışlıyız hım.

unutulmak bölesi bir şey unutan yada unutmayan herkese sevgiler benden yana...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili kuşadalı sen bir yıldır yoksun..:)

Aslında seni ve bir çok arkadaşımı unutmadım unutmamda..

Fakat asıl sen beni unutmuşsun muhasebeci değil kafeciydim..:)

Sende sevdiklerim arasındasın..

Sevgilerimle..:)

sağolasın.o kadar oldumu yahu....unutulmuş değilsin.unutmak unutulanlara mahsusdur.sadece bu hesaplamayla ilgilenmen bu konuları anlıyon mayetindeydi..cafeci olman bu anlamda senin için iyi...doğru söle bu konulara karşı zafın mı var yoksa kopyamı çektin hı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolasın.sadece bu hesaplamayla ilgilenmen bu konuları anlıyon mayetindeydi..cafeci olman bu anlamda senin için iyi...doğru söle bu konulara karşı zafın mı var yoksa kopyamı çektin hı

Sanırım zaaf değilde ilgi demek istedin..

Bunları bilmek için illa muhasebeci olmak gerekmez, bir kaç ihaleye girmek, muhasebeciyle bir kaç diyalog yada iş yeterlidir..

Anlıcan sadece kafecide değilim..

Kendi çapımda yapıyorum işte bişiler..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım zaaf değilde ilgi demek istedin..

Bunları bilmek için illa muhasebeci olmak gerekmez, bir kaç ihaleye girmek, muhasebeciyle bir kaç diyalog yada iş yeterlidir..

Anlıcan sadece kafecide değilim..

Kendi çapımda yapıyorum işte bişiler..:)

ya tamam bu akşam yanlış anlaşılıyorum yada yanlış kelimeler kullanıyorum.

senin adına sevindim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.