Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

inanılmaz...!

modernjames

Önerilen İletiler

modernjames;böyle bir gösteriyi bana ve yakınlarıma izletmeye vesile olduğun için inan o kadar teşekkur edıyorum ki,işte buda forumun farkı ve faydaları..

izlediğimde ekran evreni gezerken bende beynimin ve fıkırlerimin içinde hem kaos hem kosmoz içeren bir gezi yaptım..

ızleyen arkadaşlarla beraber donakaldık muhteşem evren karşısında..

tespitimiz şuna dikkat çekti...

yaprak evrenin evren yaprağın içerisinde.en büyükten başlayan yolculuk en küçüğe geldiğinde aynı noktada kesişiyor..

biz bir sahrada kum tanesi olan bir dünya adlı gezegende ıken aslında ınsan olarak ne kadar zavallıyız..

ahkam kesenler,kendını dünyanın hakimi sananlar izlesin ne olduğunu..

teşekkurler;bizlere tanrının güzelliğinde yolculuk yaptırdığın içinn... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten muhteşemdi tşk...

yaprak evrenin evren yaprağın içerisinde.en büyükten başlayan yolculuk en küçüğe geldiğinde aynı noktada kesişiyor..

:clover:

Kainatta ki kusursuz dengeyi ve Yaradanın kudretini bir kez daha hatırlattı bana...

Ve bizler bu koca kainatta bir katre bile değiliz...

Tekrar tşk...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

AMERİKANIN FLORİDA EYALETİNDE BULUNAN BİLİM MERKEZİNCE HAZIRLANAN 10MİLYON IŞIK YILI İLE BAŞLAYAN UZAKLIKLARDAN, DÜNYA YÜZÜNE YAKLAŞARAK BİRYAPRAĞIN NANOMETRELERLE ÖLÇÜLEN MİKROSKOPİK GÖRÜNTÜSÜNE VE DNA ŞİFRELERİNEKADAR UZANAN MÜKEMMEL BİR GÖSTERİ...

izlemek için tıkla

Harika...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.