Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

hoşgeldin made in turkey gir gönlümüzden içeri bütün kapılar sana ardına kadar açık....:)

hoş gördüm erbayım..........

ben içine hapsolmuş çekirdeğinim............ :D hayat hep gönlünce olsun canımcım kardeşim.... :wub:

ah be kızlar hiç bir şey eskisi gibi olmuyor insan sıcaklık bulduğu yeri evi yeri yurdu diye benimsiyor.......ben burayı hep evim bildim...ama maaalesef zamanla çok şey oldu uzaklaştıran sonuncusuda canım böcüğüm azizimin gitmesi oldu ....ama bakın yinede kopamıyorum......arada bile olsa uğruyorum......özlem gideriyorum.... :clover:

hepinizi çok sewiyorum... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben pek bilmem de halayı kenardan bi tutsam mı? elinizden izin verirmisiniz? hoppa da hoppaaa

falan filan işte bilmem dedim ya. ondan. bak oynayamıyorum. bitarif edin önce sağ ayakmıydı neydiii yaaaaa

öffffffff olmuuuyooooooooo.... :(

aman be madem bilmiyin ne girdinde halayın düzenini bozuyon.......... :P

yaf aptal.aşık kafana göre takıl hangi ayakla başlarsan başlsa önemi yok...........ama sen solla başla....teyteyyyybingöl dört dağ içinde deliloy deliloy destaneyy........hobaaaaaa :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.