Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Yazdıklarımda kötü bişeymi var,nasıl görüyorsan öle bak..karşındaki ***** kendinin ifadesi ve aynasıdır.

Karşıdan baktığında,yoksa anlımda bişemi yazıyor...

Kaf dağında ulaşılması zor ve bulunmaz hint kumaşımı görüyorsun kendini..

Makamımda benim nazarımda keçi ***** kadar değerin yoktur artık...

ama sen işi uzatmışsın adeta amele ***** haline getirmişsin....

aman aman şimdi üzüntündem uyuyamıyacam....................

TııııııNNNN yada SaaaaaLLLLLLaaaaaaaaa....................................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hahahahahah ..................ama haklıyım ***** mı ne adam ameel ***** gibi yapıştı beee......

neden cesaret edemedin kine agnayamadım........ :unsure: ..................number one'a h.g. canem.......biz hep burdayız senide bekleriz.............. :P

O kadar enerji dolusunuzki ben daha bir konuyu anlamadan hemen ötekine atliyorsunuz da ondan neyse bosver.

Ben Lütfi Filizin kitaplarini okuyanlarla, tanismak daha dogrusu paylasmak istemistim. Sonra birde bakarimki o hoooooo

ne ararsan var yani her kesten ilginc konular geliyor. Vallahi ben Türkiyeyi biraktigim gibi degilmis.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

I' m sorry :lol:

Ama marcusun yeri ayri ole ozen me herseyi :stuart:

bu arada avatar desismis bence yenisi eskisinden daha karizmatik!!!

bak şimdi daha çok özendim marcus abeme............... B)

avatar.......... :unsure: avatar........... :unsure: ..........hhmmmsssss...............efet qarizmatik........................

................

gün biter

gülüşün kalır bende

...............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benide özlermiş...niye yazmıyor diye sitemde edermiş kardeşlerin bitanesi;)

sen çağırdında ben mi gelmedim...ama biliyorsun artık ben asistan oldum öyle senin gibi boş zamanım yok -_-

yinede uğramaya çalişiciğim :lol:

papucumun asistanı .......... -_-

ösledim tabe............. :crying:

şaka bir yana kuşum inan çok sewindim hayırlı uğurlu olsun......................... :flowers::flowers::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erbay abi(abii diorum bi sakıncası yuksa)seninle bi türlü karşılaşma fırsatımız olmadı....yazılarını hep takip ediorummm çook güselll içten şeyler yasıosunnn....bilmenii istedimmm...

SEVGİLER :clover:

kaç yaşında olduğuna bağlı ya benden büyüksen.. :P karşılaşma fırsatının olmamasının sebebi eskisi kadar foruma takılmamam,bak yine o eski günler geldi aklıma nerde o eski muhabbetlerimiz dimi meydün :( neyse söylediklerin için teşekkür ediyorum burası her ne kadar sanal bir ortam olsada biz doğal olmaya çalışıyoruz...sevgiler ve saygılar... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

efet ya böcüğüm ne günlerdi dimi....(sanki yıllar geçmiş :D allam ya)..........resmen sabahlardım be forumda muhabbet o kadar sarardıki bırakıp gitmek istemezdim............ :( olsun ama o zamanki güzel insaların hepsiyle gerek msn de gerekse telefonda görüşüyorum buda güzel demi......................... :sweatingbullets:

enginim denizim hoş geldin ..............du gedemde senin topiğe h.g. diyim........... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

efet ya böcüğüm ne günlerdi dimi....(sanki yıllar geçmiş :D allam ya)..........resmen sabahlardım be forumda muhabbet o kadar sarardıki bırakıp gitmek istemezdim............ :( olsun ama o zamanki güzel insaların hepsiyle gerek msn de gerekse telefonda gerek yüz yüze görüşüyorum buda güzel demi......................... :sweatingbullets:

enginim denizim hoş geldin ..............du gedemde senin topiğe h.g. diyim........... :stuart:

bu kısmıda kendi adıma yazdım... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.