Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yakınmalar ve tapınmalar..

figgaro

Önerilen İletiler

bir gün oldukçada hoş bir bayan arkadaşıma sormuştum nasıl bir erkek isterdin hayatında..başladı ..nazik,kadının ruhundan anlayan,mütevazi,yani kısacası iyi..neyse aradan biraz zaman geçti. çarşıda aynı bayanı kolunda bir erkek le gördüm ..birde ne göreyim bulunduğumuz şehrin nerdeyse en piskopat,ruhsuz,belalı bir adamı..yani şu kadın döven cinsinden..neden kadınların yakındıkları aslında tapındıkları oluyor..yoksa mazoşizm doğalarında mı var..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir gün oldukçada hoş bir bayan arkadaşıma sormuştum nasıl bir erkek isterdin hayatında..başladı ..nazik,kadının ruhundan anlayan,mütevazi,yani kısacası iyi..neyse aradan biraz zaman geçti. çarşıda aynı bayanı kolunda bir erkek le gördüm ..birde ne göreyim bulunduğumuz şehrin nerdeyse en piskopat,ruhsuz,belalı bir adamı..yani şu kadın döven cinsinden..neden kadınların yakındıkları aslında tapındıkları oluyor..yoksa mazoşizm doğalarında mı var..

bu aşktır işte mantığın ve beğenmenın hakım olmadığı duygu

ama sevgı beğeni ile olur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelincım güzel cevaptı.. :thumbsup:

İnsanlar umutlarının yani yıkılmışlıklarının ardından sağa sola saldırır ve aşırı derecede neyi bilmez halde dolaşırlar..Bu zamanda önüne gelene sarılanlar vardır..Buda o zamanlardan biri olabilir..

Sükuneti bulana kadar yaptıklarında bir mantık aramak yersizdir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu aşktır işte mantığın ve beğenmenın hakım olmadığı duygu

ama sevgı beğeni ile olur

naparsın işte sedelina cım.<aşk çiş gibidir tutamazsın< halleri doğrudur.

tecrübe konuşturuyo gibi seni..ama önünü görememe ve bunalımlar sonucu insanların kapıldığı bazı yolların dönüşü yok.dönüşü olsada baya bir acılı olur.evet belkide kız aşıktır..ama aşkı bittiğinde sevmediğini anlıcak.. anlamasa da kendi bilir..hani der ya bir düşünür: kendi kargaşasını yenememiş insan yıldız doğurtamamış bir karanlığa benzer.

hayırlısı..olması gerekenler olacaktır.kirlenmeden hangi birimiz büyüyebiliyoruz ki.. :excl:

aslında işin biraz beni ilgilendiren noktası.bu kızın kendine ters düşmesi..bu bence, bile bile lades..

bir tarafından da bakarsan acizlik.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet...aslında biliyorsun karşındakinin ne olduğunu...ama bile bile ladesleniyorsun...sanırım sevgi-aşk bir hastalık ya...beyinin sağlıklı karar vermeye, düşünmeye yarayan bölümlerini geçici bir süre hizmete kapatıyor...yani o an iptalsiniz...

arkadaşların kadın- erkek üzerine yazdıklarını okudum(diğer başlıklar altında).

Bilirsiniz (- )ve (+) zıt kutuplar sürekli birbirini çekerler..etrafımda birsürü çift var birbirine uygun olmayıpta birlikte yaşayan :) ama eminim sonuçta mutlaka sorunlar bir yerlerden patlak verir..yanii insan kendine tamamen zıt birine ne kadar dayanabilirki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

naparsın işte sedelina cım.<aşk çiş gibidir tutamazsın< halleri doğrudur.

tecrübe konuşturuyo gibi seni..ama önünü görememe ve bunalımlar sonucu insanların kapıldığı bazı yolların dönüşü yok.dönüşü olsada baya bir acılı olur.evet belkide kız aşıktır..ama aşkı bittiğinde sevmediğini anlıcak.. anlamasa da kendi bilir..hani der ya bir düşünür: kendi kargaşasını yenememiş insan yıldız doğurtamamış bir karanlığa benzer.

hayırlısı..olması gerekenler olacaktır.kirlenmeden hangi birimiz büyüyebiliyoruz ki.. :excl:

aslında işin biraz beni ilgilendiren noktası.bu kızın kendine ters düşmesi..bu bence, bile bile lades..

bir tarafından da bakarsan acizlik.. :clover:

acizlik deme..bu çok kötüü bir benzetme..sevmek acizlik oluyorsa ?..o zaman kimsenin cesareti olmaz aşka.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu sadece bir bayanın başına gelebilecek durum değil. bir erkek de kendisine neşe değil keder veren bi kızı tercih edebilir. sıklıkla oluyo zaten bu. ben de her dediğime evet diyen, hatta beni sürekli mutlu eden bir kişiyi tercih etmem. çünkü sürekli mutluluk da monotonluktur. buna mazoşizm demek pek doğru olmasa gerek. çünkü bir insanın mazoşist olabilmesi için karşısındakinin de fetişist olması gerekir. ben fetişist değilim. ama birlikte olduğum kişiyle tartışmayı çok severim. hatta genelde kızdırıyo olsam bile bu ilişki için sağlıklıdır diye düşünüyorum. zaten böyle bir topic açılmıştı. ilişkilerini sıradanlıktan kurtarmak için türlü yöntemler uygulayanlar vardı. bu tip yöntemlere giren kişiler de zaten genelde cicim aylarında tartışmayı becerememiş ve sürekli birbirlerinin yanlışlarını görememiş çiftler oluyodur bence. tabiki söylediğim tartışmanın şekli de önemli. eğer insani boyuttaysa bunun sakıncası olmaz. tabbi aksi durumlarla mor çatı ilgileniyo :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

soruyu yanlış hatırlıyor olmayasın ...

nasıl bir koca istersin olmasın o soru??? :D

sırf senin koca polemiğinden giriyorum bu konuya;

sence her koca erkek midir.?yada şöyle diyelim : her memeli kadındır ama her kadın dişi değildir.dişilik bambaşka birşey..erkekte öyle. benim sorum erkek ti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ya ben bunu çok düşünüyorum..birkaç kez sormak istedim sizlere (erkek arkadaşlara)sizce ideal bir sevgili (bayan olarak) nasıl olmalı....yanii erkeklerin hiç hayır diyemiyeceği bir bayan nası olmalı???

yanıtlarsanız sevineceğim tşşşşkkk.ler :)

bence neyse o olmalı..doğru kadın tanımı diye birşey yok..erkeğine göre doğru kadın değişir..çok beğenilmek çokta iyi birşey değil bence..beraberinde hasitliği ve horgörmeyi getirir..derki; en çok arzulanan kadın en tehlikeli kadındır.. -_- ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

erkek böyle kadın şöyleee..yazıldı da yazıldı..erkekler için birşey yazıldığında kadınlar, kadınlar için birşey yazıldığında erkekler atlıyor hemen..yahu kabul edin birbirinizsiz yapamazsınız..savaşmamak sevişmek lazım.. :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evt haklısın biz bu konuda düşünürken bazı şeyleri o anda işin içine katmıyoruz -_-

ben mesela tamam düşünceli, romantik :wub: ... böle birini isterim ama her derdiğime evt diyen, sölicek hiçbi lafı olmayan yada papağan gibi sadece dediklerimi onaylayan birini istemezdim

bu şeye benziyo hani ilişkiler bi süre sonra sıradanlaşır, monotonlaşır ya işte bu en başta monoton başlamış bir ilişki olur :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz neyaıkki öleyiz akıllı ayaklarına yatarız atıp tutarız ama gercek hayatta tamamen farkldır hersey nedeniini ben kendim cözemedim siz nasl cözeceksiniz

yahu neyi çözecen..çözme zaten..kıvırcık bir kılı düzeltebilirmisin..anını yaşamalı insan..seven yanındadır zaten.. hayat zaten zor..yanımdakide beni seviyorum ayaklarına yatıp zorlaştırmamalı bana hayatı..kimseyi kendimize benzetmeye çalışmamalıyız..en önemliside kurnazlıktan uzak durmalıyız..samimi bir ilişki istiyorsak tabi.. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evt haklısın biz bu konuda düşünürken bazı şeyleri o anda işin içine katmıyoruz -_-

ben mesela tamam düşünceli, romantik :wub: ... böle birini isterim ama her derdiğime evt diyen, sölicek hiçbi lafı olmayan yada papağan gibi sadece dediklerimi onaylayan birini istemezdim

bu şeye benziyo hani ilişkiler bi süre sonra sıradanlaşır, monotonlaşır ya işte bu en başta monoton başlamış bir ilişki olur :clover:

yanii .. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu sadece bir bayanın başına gelebilecek durum değil. bir erkek de kendisine neşe değil keder veren bi kızı tercih edebilir. sıklıkla oluyo zaten bu. ben de her dediğime evet diyen, hatta beni sürekli mutlu eden bir kişiyi tercih etmem. çünkü sürekli mutluluk da monotonluktur. buna mazoşizm demek pek doğru olmasa gerek. çünkü bir insanın mazoşist olabilmesi için karşısındakinin de fetişist olması gerekir. ben fetişist değilim. ama birlikte olduğum kişiyle tartışmayı çok severim. hatta genelde kızdırıyo olsam bile bu ilişki için sağlıklıdır diye düşünüyorum. zaten böyle bir topic açılmıştı. ilişkilerini sıradanlıktan kurtarmak için türlü yöntemler uygulayanlar vardı. bu tip yöntemlere giren kişiler de zaten genelde cicim aylarında tartışmayı becerememiş ve sürekli birbirlerinin yanlışlarını görememiş çiftler oluyodur bence. tabiki söylediğim tartışmanın şekli de önemli. eğer insani boyuttaysa bunun sakıncası olmaz. tabbi aksi durumlarla mor çatı ilgileniyo :angry:

Nası yaa

şaştım bak

adamı mutlu etmıyım mı zaten pek etmedıgımı söyluyo

daha ne yapıyımm

ahh ah kaçıyo dogru adamım elımden

sbha kdr aradım telefonunu hep no ya bastı yüzüme kapadı :lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nası yaa

şaştım bak

adamı mutlu etmıyım mı zaten pek etmedıgımı söyluyo

daha ne yapıyımm

ahh ah kaçıyo dogru adamım elımden

sbha kdr aradım telefonunu hep no ya bastı yüzüme kapadı :lol::stuart:

tabi tabi meliskoo. acıyı öğreteceksin ona. sensizlği göstermezsen senin kıymetini bilmez ki.

gerçi senin ki de pek bi duyarsız ya. senden ayrılıyorum desen bi bardak daha rakı versene diycek :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.