Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aldatılsanız ne yapardınız ?

samaroglani

Önerilen İletiler

:) intikam almak uğraş ister zaman ister en iyisi en kısası çak bitane otursun işte :D intikam alacaksında ne olacakki aldatmamışmı olacak zamanı gerimi getirecek dayak cennetten çıkmadır hem siz bayanlar daha çok hoşlanırsınız :D

Taş yürekli harbi taşsınız.Erkeklerin aldatma konusun da kimse hem cinslerinizin eline su dökemez.Anlaşılan aldatılmanın ve gözünüze bir yumruk yememenin rahatlığıyla bunu yazmışsınız.Ya da oturaklı bir nisaya rastlamamışsınız ki burada bunları sallama nezaketsizliğini göstermişsiniz.Çok kabasınız. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taş yürekli harbi taşsınız.Erkeklerin aldatma konusun da kimse hem cinslerinizin eline su dökemez.Anlaşılan aldatılmanın ve gözünüze bir yumruk yememenin rahatlığıyla bunu yazmışsınız.Ya da oturaklı bir nisaya rastlamamışsınız ki burada bunları sallama nezaketsizliğini göstermişsiniz.Çok kabasınız. :angry:

Dayak derken öle dayak değil yahu, şaka yaptı demi :sweatingbullets:

:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne şakası be aldatırken iyi tokatı yerken kötü ohh ne güzel başka bir isteğin varmı diyemi sormalıyım nazikçesi bumu oluyor hem kendisi kız başına ringe çıkıyor bana kaba diyor başkası dese gam yemem :D

Doğru kodum mu oturtcan demi :angry: Gerçi bayanın aldatması hiç hoş değil -_- Ama erkekde arsızlaşırsa gereken yapılır :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne şakası be aldatırken iyi tokatı yerken kötü ohh ne güzel başka bir isteğin varmı diyemi sormalıyım nazikçesi bumu oluyor hem kendisi kız başına ringe çıkıyor bana kaba diyor başkası dese gam yemem :D

Sanırım beni anlayamadınız ee tabi makul karşılıyorum :D

Aldatılan siz olursanız,bir kere durup düşünmelisiniz.acaba ben ne yaptım?

İç eleştirinizde kendinizde kusur bulamadınızsa sonrakai durumlar size kalmış.

Ben oyarım.

Benim kızdığım siz dayaktan hoşlanıyorsunuz sözüdür.bu da son derece kaba bir söz.Genelleme yapmayın.Ringleri seven kızlarda vardır bayım.kapiş?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hiç bir şey yapamazsın Sorgu suaL edemezsin Donar kaLırsın

yaşadıklarına ağLarsınn

hayaLLerine yanarsın

onunla geçirdiğin zamana Lanet edersinnn

Onun için Kurduğun hayaLLeri bir anda yıkarsın kaybedersinn akLını duruLursun kendini yersin

Çünkü sevmişşin beLki anandan beLki babandan Çok ağLamıŞsın ona

Sevmişsin vuramazsın Sevmişsin Sövemezsin Sevmişsin Gidemezsin

,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gofret hanımefendi hazretleri SİZ lütfen birdaha şahsıma karşı saygılı olunuz şu taş kafa kelimesini kullanmayınız lütfeniniz

size siz dememi istiyorsunuz siz bana taş kafa diyorsunuz garip birisiniz ama dikkat ediniz 2 dakika geç yaz ama düşünerek yazınız ki hata yapmayın kimsenin kalbini kırmayın bakınız ben bu mesajı 15 dakikada yazdım amaç ne sizin kalbiniz kırılmasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gofret hanımefendi hazretleri SİZ lütfen birdaha şahsıma karşı saygılı olunuz şu taş kafa kelimesini kullanmayınız lütfeniniz

size siz dememi istiyorsunuz siz bana taş kafa diyorsunuz garip birisiniz ama dikkat ediniz 2 dakika geç yaz ama düşünerek yazınız ki hata yapmayın kimsenin kalbini kırmayın bakınız ben bu mesajı 15 dakikada yazdım amaç ne sizin kalbiniz kırılmasın

[/quote

Sizi asla kırmak istemem.İğneyi başkasına batırırken çuvaldızı önce kendinize batırın.Yorumlarınıza istinaden sinirlerime hakim olamadığım için o benzetmeyi yaptım. :D

Neyse tartışmamız bile anlamsız. Olaylara ayrı pencerelerden bakıyoruz.Hoşçakalın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Artık seninle duramam,

Bu akşam çıkar giderim.

Hesabım kalsın mahşere,

Elimi yıkar giderim.

Sen zahmet etme yerinden,

Gürültü yapmam derinden,

Parmaklarımın üzerinden,

Su gibi akar giderim.

Artık sürersin bir sefa,

Ne cismim kaldı ne cefa,

Şikayet etmem bu defa,

Dişimi sıkar giderim.

Bozar mı sandın acılar,

Belaya atlar giderim,

Kurşun gibi mavzer gibi,

Dağ gibi patlar giderim.

Kaybetsem bile herşeyi,

Bu aşkı yırtar giderim,

Sinsice olmaz gidişim,

Kapıyı çarpar giderim.

Sana yazdığım şarkıyı,

Sazımdan söker giderim,

Ben ağlayamam bilirsin,

Yüzümü döker giderim.

Köpeklerimden kuşumdan,

Yavrumdan cayar giderim,

Senden aldığım ne varsa,

Yerine koyar giderim.

Ezdirmem sana kendimi,

Gövdemi yakar giderim,

Beddua etmem üzülme,

Kafama sıkar giderim... (A.K)

En beğendiğim şarkı sözlerindendir..

Yazarın ideolojisi benim ideolojim değil ama harbiden güzel yazmış..

Ve aldatana yazılacak şiir bence....

Ayrıca bu şarkı benden tüm forum arkadaşlarıma gelsin..

Ama Nirandan dinleyin bence..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.