Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

bir arkadaşım bugün bloğunda paylaşmış "lg'nin 6 hareketli çamaşır makineleri 2 senedir tüm dünyada 2 milyondan fazla satmış"... biz bu makineyi yeni öğreniyoruz ama sanırım bayağıdır var...

2 milyon bence şaşılacak bir rakam değil. 10 yıl motor garantisini duyan satın almıştır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar merhaba... dün media markt'a gittim... bu çamaşır makinesini inceledim... fotoğraflarından daha göz alıcı duruyor öncelikle bunu söylüyeyim... ayrıca kazanına eğimli... bilgilendirmek istedim...

Kazanı eğimlimi değilmi diye okadar konuştuk, cevap senden geldi, yeterince artısı yokmuş gibi kazanıda eğimliymiş vay be harika bir makine bu F1443KDS7, adamlar eğimli kazan özelliğini belirtmeye bile gerek duymamışlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir arkadaşım bugün bloğunda paylaşmış "lg'nin 6 hareketli çamaşır makineleri 2 senedir tüm dünyada 2 milyondan fazla satmış"... biz bu makineyi yeni öğreniyoruz ama sanırım bayağıdır var...

Türkiye'ye çok sonra geliyor tüm ürünler, birde lg markası ülkemizde hak ettiği yeri pek bulamadı, ama dünyada en çok satılan markaların arasında, bahsettiğin yazıda bunun garantisi amelia.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'ye çok sonra geliyor tüm ürünler, birde lg markası ülkemizde hak ettiği yeri pek bulamadı, ama dünyada en çok satılan markaların arasında, bahsettiğin yazıda bunun garantisi amelia.

Lg markası Türkiye'de tanınmış ve çok satılan bir marka olsaydı belki bu uygun fiyatlara satın alabilecek durumda olamazdık..Bence tanınmasın:)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

media markt'ta satıştaki arkadaşla konuşmamda f1443kds7'nin en çok satılan ürün olduğunu ve düne kadar hiçbir şikayet gelmediğini öğrendim...

Lg markası Türkiye'de tanınmış ve çok satılan bir marka olsaydı belki bu uygun fiyatlara satın alabilecek durumda olamazdık..Bence tanınmasın:)))

Amelia desene biz Türklerde akıllanmaya başladık, kaliteyi uygun fiyata almaya başladığımıza göre.

Türkmedia lg'nin uygun fiyata satış yapmasının sebebi Türkiye'de pek tutulmaması değil, dünyada'da kalitesine göre en uygun fiyata sahip olan marka lg.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

akıllı teşhis neydi? belkide yazılmıştı ama geriye dönüp okumaya üşendim smile.png

LG'nin Akıllı Teşhis / Smart Diagnosis özelliği sayesinde beyaz eşya ürünlerinde herhangi bir problem olması durumunda makine sahibinin tek yapması gereken çağrı merkezini aramak ve makinedeki teşhis düğmesine basmak oluyor. Böylece hizmet merkezindeki personel, çamaşır makinesinden gelen tonları dinleyerek sorunu tanımlayabiliyor. Çok iyi bir özellik öyle değil mi? Sorunun ne olduğunu anlatacağım karmaşasından kurtarıyor bizi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

LG'nin Akıllı Teşhis / Smart Diagnosis özelliği sayesinde beyaz eşya ürünlerinde herhangi bir problem olması durumunda makine sahibinin tek yapması gereken çağrı merkezini aramak ve makinedeki teşhis düğmesine basmak oluyor. Böylece hizmet merkezindeki personel, çamaşır makinesinden gelen tonları dinleyerek sorunu tanımlayabiliyor. Çok iyi bir özellik öyle değil mi? Sorunun ne olduğunu anlatacağım karmaşasından kurtarıyor bizi..

teşekkürler... hatırladım.... süper bir özellik... önceden teşhis edilmesi ile personel ona göre hazırlıklı gelir... birkaç kere gidilip gelinmez yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.