Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Bu kazan temizliğinin nasıl yapıldığına dair video yada resim varmı arkadaşlar, ben pek anlamadım bu durumu da ?

bayağı aradım bu videoyu.. çok kısa anlatılmış ama gayet net anlaşılıyor. hem içerden hem dışardan temizleniyormuş..

http://www.youtube.com/watch?v=5FeSLAPbrMA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amelia çok teşekkür ederim, şimdi oldu, bu sayede kireç birikimide engellenmiş oluyor değilmi ?

sonuçta kireç oluşumu kullanılan suya göre oluşuyor.. bunu engellemek için de kireç önleyici malzemeler kullanıyoruz.. buharlı temizleme ile kireç birikimi engellenir mi bunu tam bilmiyorum... araştırmak lazım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni teknoloji motorları istediğiniz hızda ve torkta döndürebiliyorsunuz, hız ve tork ayarı tamamen elektronik olarak sağlanıyor. Bu yüzden kasnak, kayış gibi mekanik aksam ortadan kalkıyor.

Elektrikli otomobiller yaygınlaşırsa onlar da öyle. Vites dişlilerine gerek yok örneğin, tabii ki otomatik vites ve hız-tork ayarı tamamen elektronik olarak, frekans değişimiyle gerçekleşiyor. Defransiyel dişlilere de gerek yok, çünkü çift motor, birer tekere güç veriyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni teknoloji motorları istediğiniz hızda ve torkta döndürebiliyorsunuz, hız ve tork ayarı tamamen elektronik olarak sağlanıyor. Bu yüzden kasnak, kayış gibi mekanik aksam ortadan kalkıyor.

Elektrikli otomobiller yaygınlaşırsa onlar da öyle. Vites dişlilerine gerek yok örneğin, tabii ki otomatik vites ve hız-tork ayarı tamamen elektronik olarak, frekans değişimiyle gerçekleşiyor. Defransiyel dişlilere de gerek yok, çünkü çift motor, birer tekere güç veriyor.

peki sizce kasnak, kayış gibi mekanik aksamların ortadan kalkması daha mı iyi? yani bu makine gibi motorlara sahipleri kullanmak daha uzun ömürlümü?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çocuk kilidinini varlığını bile şimdi öğrendim amelia1, sen se ne rank yandığını merak ediyorsun smile.png

Çocukların kurcalamaması için sanırım bu özellik, yanılıyormuyum.

rengini merak ettim çünkü şundan: çok yerde okudum çocuk kilidi mavi renkte olduğu için çocuk ona tekrar basıyormuş.. makine çalışmaya başlıyormuş.. sonra başka düğmeye basıp kilitleniyormuş.. mavi görünce tekrar basıyormuş. vs vs bu böyle uzuyor gidiyor...:) ondan sordum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavi renge karşı zaafları var galiba çocuklarınw00t.gif Sadece çocuk kilidi özelliği değil, bünyesinde barındırdığı tüm özellikler çok iyi düşünülmüş ve hayata geçirilmiş.

özelliklerine birşey demiyorum..

ama kafamada şu takılıyor.. 11kg kapasiteli deniliyor ama 11 kg net mi acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.