Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşkınızı Hesaplayın ! ! !

Murti_San

Önerilen İletiler

• Cevaplar 196
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...

yok kızmadım kiiii :D

sadece kendi söylediğin lafları yiyorsun onu hatırlattım ! şimdi ne dedim ben diyeceksin ?

eğer hatırlayamazsan sana yazdığın yazıyı gösteririm ok :D:P

küçük bir hatırlatma yapayım aklına gelir belki : ( biz çok gördük kardeş diye yaklaşanları ) diye başlayan hatırladın mı ?

Sizi gidi kankiler sıkıştırın bakalım iki taraftan ! ben yıklımadım ayaktayım :P

hııı murti_san sen onu dionn nie kendini ööle insanlardan mı görüyosun hıh???

ne diim sana abi mii? ne istersen onu dicem söz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hııı murti_san sen onu dionn nie kendini ööle insanlardan mı görüyosun hıh???

ne diim sana abi mii? ne istersen onu dicem söz :D

yok kendimi o insanlardan görmüyorum tabi.. :D

bak sen öyle dedin ya aklıma eski ürk filmleri geldi .küçük kız erkeğe abi veya amca diyor

adam hayır bana amca deme! sonrada aşık oluyorlar. falan filan....böyle devam ediyor .bu aklıma geldi çok güldüm .neşem yerine geldi sayende . :D:P

sen ne dersen de farketmez .....! Ayrıca tekrar hoşgeldin ! Şıpsevdi.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kakim bak dikkatli olalım bu sefer...:unsure: murti san eski murti san değil..herşeye kırılıyor...:D

ben adam yiyorum :devil:

ben hala eski halimdeyim ancak bazı saygı değer arkadaşlarımız başkasının yaptığı şakanın faturasını bana kesti :unsure: fatura biraz ağır bir fatura olduğundan biraz temkinli olmak zorunda kaldım .ben şaka kaldırırım ancak hakaret ve onur kırıcı sözler asla .... 'yemyeşim' seni severim o yüzden kalbin kırılmasın diye fazla tepki göstermedim ancak hepimiz burada arkadaşız .birbirimizi taşıyabilmeliyiz

gerçi " denizimu " mevzuyu belki bilmiyordur .ben kimseye dargın ve kırgın değilim sadece biraz anlayış çok mu şey istedim acaba .

hepinize kucak dolusu sevgiler :wub:

'yemyeşim' sen varya beni veremtiberkiloz yapın :D:P Çıbık kreker değilim ki kırılayım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben adam yiyorum :devil:

ben hala eski halimdeyim ancak bazı saygı değer arkadaşlarımız başkasının yaptığı şakanın faturasını bana kesti :unsure: fatura biraz ağır bir fatura olduğundan biraz temkinli olmak zorunda kaldım .ben şaka kaldırırım ancak hakaret ve onur kırıcı sözler asla .... 'yemyeşim' seni severim o yüzden kalbin kırılmasın diye fazla tepki göstermedim ancak hepimiz burada arkadaşız .birbirimizi taşıyabilmeliyiz

gerçi " denizimu " mevzuyu belki bilmiyordur .ben kimseye dargın ve kırgın değilim sadece biraz anlayış çok mu şey istedim acaba .

hepinize kucak dolusu sevgiler :wub:

'yemyeşim' sen varya beni veremtiberkiloz yapın :D:P Çıbık kreker değilim ki kırılayım :P

bana bak murti_san kardeş ablana bundan sonra saygıda kusur yokk tamam mı lem :D [ şimdi bu buna da kızar puahahah :D ]

harbi konuuyu bilmiyom :unsure: anlatında kurtilim cahillktn :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok kendimi o insanlardan görmüyorum tabi.. :D

bak sen öyle dedin ya aklıma eski ürk filmleri geldi .küçük kız erkeğe abi veya amca diyor

adam hayır bana amca deme! sonrada aşık oluyorlar. falan filan....böyle devam ediyor .bu aklıma geldi çok güldüm .neşem yerine geldi sayende . :D:P

sen ne dersen de farketmez .....! Ayrıca tekrar hoşgeldin ! Şıpsevdi.. :wub:

hoşbulduk kardeşim :D

murti_san bu ne biçim bi benzetmeydi şimdi cık cık ayıp oluyo ama :angry::lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana bak murti_san kardeş ablana bundan sonra saygıda kusur yokk tamam mı lem :D [ şimdi bu buna da kızar puahahah :D ]

harbi konuuyu bilmiyom :unsure: anlatında kurtilim cahillktn :P

emrin olur başka bir arzunuz ? yelpazede sallayayım mı sıcaksa :stuart:

" denizimu " istersen kardeş demede başka birşeyde haaaa olmaz mı abla ? zahmet olcek emme :D

çoz kızdım bak :D:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emrin olur başka bir arzunuz ? yelpazede sallayayım mı sıcaksa :stuart:

" denizimu " istersen kardeş demede başka birşeyde haaaa olmaz mı abla ? zahmet olcek emme :D

çoz kızdım bak :D:P:P

ne diim murti_san sen sööle bişey ööle hitap etcem diomm :D

hee ben bu lafı sewdim bundan sonra ablşa dicen döferim heaaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben murti lafını sewmiyom kardeş yaa :D başka bişi bul :unsure:

samsundaydım ben 2 haftalığına :D ben geldim bi baktım yeşim gitmiş bu seferde :D

öhö öhööööö kardeş demede :unsure: şıpsevdi

illaki birşey demen şart değil ? ;)

iyi gene sen 2 hafta tatil yapmışsın biz onuda yapmadık :(

yeşim gitmedi buradaydı .sen yokken bizde birbirimizi yedik onla ne yapalım .galiba ikimizde açıkmışız galiba :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.