Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRDİSTAN KURULURSA CANINI FEDA EDERMİSİNİZ

chromakey

TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.  

47 üye oy verdi

1. 1. TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.

• EVET
      37
    • HAYIR
      34
    • UMRUMDA DEĞİL
      27

Önerilen İletiler

biliyorum ki beni daha naif konuların içinde görmeye alıştınız ama bu konu içimi çok acıtan bir konudur arkadaşlar...

ben bu vatan için askerliğini yapan Hakkari çukurca'da adi pkk lılar tarafından pusuya düşürülüp şehit edilen bir erin canı yanan arkadaşıyım...

o günden beri öyle ikilemler içinde kaldım ki...

bizden biri gitti pisipisine öldü işte ne oldu türkiye'de pkk sorunu bittimi dedim?vazgeçtim...

öl öldür nereye kadar dedim...vazgeçtim...

bu mesele kökünden kazınana kadar apo geberene kadar şehitler azapta arkadaşlar...bunu bilin...

ve evet öyle öfke doluyum ki ben bile kan dökebilirim bu davada...

ve ölürüm de...türküz kürt değil, korku yaraşmaz bize...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

arkadaşlar allah varmıdır yokmudur noktasındamısınız hala aramızda allaha inanmayanlar varmışda bilgisayarınıza virüs girermişde bazen bakıyorumda halimiz gerçekten içler acısı ağlanacak halimize gülüyor. çeşitli kuvvetlerin oyununa geliyoruz. biz hala böyle saçmalıklarla kıvranırsak ÜFÜRÜKÇÜLERDE ÇOĞALIR ÜLKEYİ OYALAMAK İSTEYENLERDE ...

OTURDUĞUMUZ YERDEN LAFLAMAKLA OLMUYO ARKADAŞLAR. BAK PKK YA ADAMLAR TÜRKİYEYİ TEHDİT EDER HALE GELDİLER YAWS BİZ eğitimizizi tam alamıyoruz kendimizi yetiştiremeyoruz. özenecez diyerek batıya şuraya buraya. aslımızdan vazgeçmişiz. kendimizi yitirmişiz. çok çalışmalıyız çok okumalıyız arkadaşlar lütfen kültürlü olmak yetmiyor. uyanık olmak lazım...

size amerikanın dayatmalarını anlatayım mı? amerika madem o kadar insancılda neden bu kadar garibanı öldürdü nükleer silah var diye halbuki ırakda nükleer silah olmadığıda çıktı meydana asıl amaç neydi orta doğuda kuramadığı eğemenliğini kurmak için yıllar sonrasına hazırlık yapmak ha devamını nasılmı yapacak provokatörler ne güne duruyor. amerika bundan sonra 100 yıl için planlar hazırlıyor. biz daha içinde bulunduğumuz yılları kontrol edemiyoruz.

bir yerleri işğal etmek için hem kendi vatandaşına kıyıyor, hem diğer işgal bölgesindeki sivilleri öldürüyor. bizimkilerde neme lazım canım canımı vercekmişim bana ne diyor. şuna bak yahu... bu kadar mı? düştük. tamam savaş iyi birşey değil ama yılanın başını küçükken ezmek lazım dostlar sonra o bizi yutar.

niye amerika petrol için başka ülkeleri karıştırıyo ha bana bunun cevabını verin tabiii ortadoğuda sağlam bi türkiyeyi kim isten petrolu izinsiz alamayacak o zamanda ondan değil mi kürtlerde bir numaralı kullanılacak beleş ordu nasıl olsa türkiye terörle uğraşsın canım bizim işlerimize karışmasın kürtlerde kendilerine vatan verilcek sanıp dünyanın en tehlikeli milletine kafa tutuyor.

UYANIN KARDEŞLERİM UYANIN DÜNYAYI BİZ YÖNETİRKEN ŞİMDİ REHAVETTEN, DÜNYA BİZİ YÖNETİYOR...

KENDİNİZE GELİN....

HAAA....! ALLAHIN VARLIĞI YOKLUĞU KONUSUNDA OLAN KARDEŞLERİME DE ŞU SİTEYİ ÖNERİRİM BENCE TARAFSIZ BİR SİTE GİDİN Bİ BAKIN

www.allahvar.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[trabzonlu kardeşim şimdi sana cevap yazıyorum konumun başlığı alıntıydı bu yazıyı ilk yazan arkadaş kim ne için ölüyor felan demişde ben ona atfen yazdım tabiki ülkemin tarafındayım ülke için din ve namus için ölmeye hazırım kardeşlerim ancak insan canını bunlar için feda edebilir... bunlar olmadan olmaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konu başlığı bir kere ofsayt böyle bir başlık olursa böyle cevaplar kaçınılmaz olur birkere ülkem sınırları dışarısında kurulacak bir kürdistan için değil canımı vermek zırnık bile vermem ama ülkemin bağımsızlığı tehlike altına düşerse şu anda ırakta yaşananlar gibi bir durum ülkem için de söz konusu olursa ozaman ben değil bütün yurtsever insanlar seve seve canını da malını da feda eder. bağdatın işgal edildiği gün cnn international den izliyorum adamlar saddam heykelinin üzerine tırmanıyordu. o bayrağı asana kadar içim içimi yedi birisi o amerikan bayrağını çeken amerikalı askeri vursun diye ama aşşağıda ki vatan hainlerinin alkışları arasında o bayrak oraya asıldı. düşündüm eğer aynı koşullar ülkemin başına gelse nasıl olurdu o zaman aklıma kurtuluş savaşında kahramanlık hikayeleri geldi kuvva i milliye geldi kürdü türkü kol kola girmiş cephelerde canlarını kanlarını feda edişleri geldi. olmaz dedim ankaranın ortasına bu bayrağı biraz zor dikerler dedim dedim ama bu memlekette milleyetcilik adına vatan hainliği almış başını gidiyor. başbakanları haftada bir amerika ziyareti yapmadan durmuyorlar ama atatürkün nutuk da dediği gibi muhtaç olduğumuz kudret damarlarızdaki kanda mevcut hükümetler satsa da içtende satılsakda kubilayları şehit eden sarıklılar gibi bu millet yenidende olsa kuvva i milliye ruhunu yakalar bağımsızlığından ödün vermez (hoş ne kadar bağımsızız oda ayrı bir konu) ben böyle inanıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kuzey Irak ta Kürt devleti kurulursa ne olur???

En az bizim kadar İran ve Suriye de bu devletten rahatsız olur...

Araplar Kürtlerle ne kadar iyi geçinir???

Özellikle Kürtler ABD ye yalakalık yaparken...

Kahramanlık yapmaya gerek yok diye düşünüyorum...

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşlar. Olay aslında ne kürt nede kürdistan sorunudur. Ortadoğuda Musul-Kerkük bandında bir petrol olgusu vardır. Müdahillerin de emperyalistlerden oluştuğunu görürseniz, konuyu daha iyi kavrayabilirsiniz. Gene emperyalizm gene tarih, gene sömürü hesapları, gene tekerrür.. Biz burada birbirimizi yiye duralım..

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

BİZ BU VATAN UĞRUNA ÇOK ŞEHİTLER VERDİK KİM HANGİ HAKLA BU DÜŞÜNCEYİ SAVUNUR Kİ..........

KÜRDİSTAN DİYE Bİ ŞEY YOK VE OLMAYACAKTA

BU MİLLETİ SİZ BOŞ MU SANDINIZ.......

İLK KARŞI TARAFA KURŞUNU BEN ATARDIM

ALLAH ZALİM VE BU DÜŞÜNCELERİ SAVUNANLARA FIRSAT VERMESİN

SONUNA KADAR TÜRKÜZ VE BU VATAN İÇİN SEVE SEVE KANIMIZI VERİRİZ KÜRDİZSTAN İÇİN DEĞİL .........

ÇOK LAF VAR AMA NEYSE ...........AĞZIMI BOZMAK İSTEMİYOM....SİNİRLENDİM ŞİMDİ :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

chromakey,

bu ülkede kürt dediğiniz insanlar (ki bana göre insan sadece insandır) bo halk türk dedikleri halkaların insanlarının haklarından faydalanıyorlarmı?

kesinlikle evet o halde ne isteniyor parçala,böl fethet, yok kardeşim oyuna gelmesinler, ben insanım sadece. Oğlumun ismi Baran ancak kürt değilim eşim de değil ? ve bu isim dizilerden alınmadı ?oğlum üniversiteyi bitirdi.......

ha sana da oy vermiyorum :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

yaaa birincisi ben tam bir faşoyum ....

size dehaplı bir elemanla tartışmamı anlatayım ve sizde kararınızı verin...

bu adamlar bursanın en zenginlerinden bir tekstil şirketleri vardı ( Allah a şükür ki battılar)

neyse

doğu anadoluda bir kürt devletini apaçık savunduğunu belli ediyordu .......

birgün ona dedim ki....

inan bana benimde hiç kürt göresim yok...

ne kadar

kürt varsa doğu anadoluya gitmenizi sonuna kadar destekliyorum hatta devlet kurmanızı ilk ben destekliyorum....

ama birşey sorcam bu devlet kurulunca ankaraya izmire istanbula bursaya gelmeyeceksiniz dimi dedim ?

adamlarda ki mandalite şu hem devletleri olacakmış hemde ellerini kollarını sallaya sallaya buralara geleceklermiş....

bende ona cevap olarak dedim ki....

ulan ------ ben yunanistana geçiyor muyum ?

ah sevgili Hitler :( seni bir ben anlıyorum ama gücüm yokki dediklerini yerine getireyim !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şüheda gövdesi, bir baksana dağlar taşlar...

O, rüku olmasa, dünyada eğilmez başlar,

Yaralanmış tertemiz alnından uzanmış yatıyor;

Bir hilal uğruna ya Rab, ne güneşler batıyor!

Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!

Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.

Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...

Bedr'in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi...

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?

"Gömelim gel seni tarihe!" desem, sığmazsın.

Herc ü merc ettiğin edvara yetmez o kitab...

Seni ancak ebediyyetler eder istiab.

"Bu, taşındır" diyerek Kabe'yi diksem başına;

Ruhumun vahyini duysam da geçirsem taşına;

Sonra gök kubbeyi alsam da, rida namıyle,

Kanayan lahdine çeksem bütün ecramıyle;

Mor bulutlarla açık türbene çatsam da tavan;

Yedi kandilli Süreyya'yı uzatsam oradan;

Sen bu avizenin altında, bürünmüş kanına,

Uzanırken gece mehtabı getirsem yanına,

Türbedarın gibi ta fecre kadar bekletsem;

Gündüzün fecr ile avizeni lebriz etsem;

Tüllenen mağribi, akşamları sarsam yarana...

Yine bir şey yapabildim diyemem hatırana.

Sen ki, son ehl-i salibin kırarak savletini,

Şarkın en sevgili sultanı Salahaddin'i,

Kılıç Arslan gibi iclaline ettin hayran...

Sen ki islamı kuşatmış, doğuyorken hüsran,

O demir çemberi göğsünde kırıp parçaladın;

Sen ki, ruhunla beraber gezer ecramı adın;

Sen ki; a'şara gömülsen taşacaksın... Heyhat,

Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihat...

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,

Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.