Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çıkma teklifi?

Fragged

Önerilen İletiler

Sizce çıkma teklifi vereceğiniz kişiyi önceden tanırmısınız, yoksa çıktığınız zaman mı tanırmısınız? Yoksa "Eğer zaten tanıyorsam neden çıkayim" diyenlerden misiniz? "İşte şu bayan/bayla çıkacam" diğeceğiniz kişiyi sadece dış görünüşüne bakarak mi karar verirsiniz? Olaylar nasıl dönüyor? Teşekkürler. Saygılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEN BANA İYİ DAVRANDIN FRAGETCİM CANIM

BEN ACAYİP İNCELİK ÖĞRENDİM BUGÜN FORUMDA.

NEDEN DE

KANKAAA ABİMİN 4 VE 3 SORUSUNDAKİ İNCELİĞE ÇOK DİKKAT ETTİM

SORUYU KİMSE BİLEMEMİŞ BEN BİLİVERDİM

BENCE KOLAYDI

HERKEŞ AYDINLANDI FRAGETCİM DEĞERLİ KARDEŞİM

CEHENNEMDE BULUŞURUZ KARDEŞİM DE CAMUVUR ABİM GELMEM DİYOR

ÖBÜRLENİ AYARLAMAYA ÇALIŞ

YALNIZ KALMAYALIM :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla güzel sorular... ben sevdim...

birisinden hoslanirsin, onunla bir iki defa cikarsin, tanimaya calisirsin, ilk elektriklenmenin gecici bi heves olup olmadigini anlarsin, anlamiosan, bir kac defa daha cikarsin, ondan sonra bay/bayana ciddi anlamda acilirsin veya yavas yavas cekilirsin, yani bu durmua göre degisir.

olay aslinda karsindakini tanimaktan ziyade, kendi duygularindan, hislerinden, sezilerinden emin olmak.

nasil ama yemek tarifi gibi oldu mübarek...

simdi bu karisimi orta isida koyu bi kivama gelene kadar pisiriosunuz, pistikten sora, bir iki saat buzdolabinda sogutup, servis yapa bilirsiniz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana öyle geliyor ki bu iş biraz da bir bayda/bayanda ne aradığınızı bilmeniz ile de çok ilgili bir konudur. Yani sadece bir elektriklenmeden çok ne aradığınızı bilmeniz de çok önemlidir. Elektriklenme sadece bir elektriklenmedir. Sözlere dökülebilecek ya da sözlerle devam ettirilebilecek pek bir yanı yoktur. Sözle söylenilebilinecek yanları da ya çok kabadır ya da yontulmamış olmaktadır, bu da karşınızdaki insanın hakkınızda hemen olumsuz kararlar vermesine neden olmaktadır.

Bu olay aslında karşıdan gelmesini istediğiniz/beklediğiniz davranışların karşılaştığınız her kişiden gelmesini beklemenizdir. Konu çok basitmiş gibi görünse de, insanın ne istediğini bilmesi oldukça zordur ve önceden deneyimli olmayı gerektirmektedir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gereksiz bir mesaj olduğu için sildim.

8741[/snapback]

bu isin nasil oldigunu bilseydim, bende yanitimi silerdim, cok gerksiz buldum bak simdi...

neyse...

diger yanitina gelince sevgili Fragged, eger bu benim iletime bi yanit ise, ben baglantiyi kuramadim, üzgünüm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"ilk elektriklenmenin gecici bi heves olup olmadigini anlarsin" derken sanirim AlaTurka aynen onu kastetmisti. Birisiyle bulusabilmek icin bir ilk hoslanma/elektriklenme/ilgi duyma var olmali zaten. Ve bu ilk elektriklenmenin derin bir ilgiye, digerini daha yakin tanima istegine dönüsüp dönüsmemesini bir kac kez bulusunca anlayabilirsiniz. Ama önceden ne aradigini bilmek tehlikeli bir olay. Özellikle bir liste gibi kafanizda teker teker sorular sorup isaretlemek amaciyla bulusmalara gidenler var. Cok sacma buluyorum. Bi de belli seyler ariyorum diye sartlaninca bazi firsatlar kacirabilinir. :)

Gerci sonucta, herkes bulustugu kiside bazi seyler ariyor ki bulusuyor ve onlari bulamadigi zaman son veriyor zaten, öyle degil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

en güzeli arya birilerini koyarak olayı çözmek

kişiler bukonularda hassas oldukları için yanlış anlasıla biliyor

biri dusunmem lazım derken digeri kriz geçirir ya olumlu ya da olumsuzdur yadahası seni biraz daha tanımalıyım derler üfff çok karıstı kısacası bu işte altı üstü bir teklif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok fazla yöntem var ama bugün kıyak olsun diye pek bilinmedik fakat esaslı bi numaradan bahsedeyim...

elinize bir makara ip alıp hatun kişinin yanına yaklaşın ve ona bağlamam iyidir tanışabilirmiyiz bakın ipimi bilem getirdim diyebilirsiniz

bir numara daha , gözünüze kestirdiğiniz hatunun önünden bir kez geçin ama sizi muhakkak görsün sonra arkadan dolaşıp bir kez daha önünden geçin ve yine sizi görsün üçüncü kez yine önünden geçerken bu kez durun ve hedefinize dönerek ona şunu sorun '' afedersiniz az önce buradan bana benzeyen biri geçtimi acaba ? ''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaaa Arman arkadasim yaaa, sen hep mi rastgele cevap verirsin, yöntemlerin ii hosda, fragged ín bilmek istedigi seyler baska seylerdi ;)

Allah iiligini versin emi

12734[/snapback]

Aynı iyilikten sanada versin be arkadaşım ^_^ sen iste biz düzgün cevaplarda veririz ama bi düşüneyim hele konu aşk meşk olunca düşünmek gerek...

Hiç tanımadığım biriyle dangadanak çıkmam . Genelde dış görünüşten etkilenirim önce ama sonrasıda olmalı anlaşabiliyorsam arkadaşı olurum ama sevgilisi olamam sevgilisi olmam için onunda benden hoşlandığını sezmem gerek zaten karşılıklı bir hoşlantı da varsa devamı da gelir ama kesinlikle çıkma teklifinde bulunmam her şey olacağına varsın isterim eğer bişey olmıyacaksada arkadaş gibi takılmaya devam ederiz kısacası kasmam kendimi zaten kolay kolay da tutulmam...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizce çıkma teklifi vereceğiniz kişiyi önceden tanırmısınız, yoksa çıktığınız zaman mı tanırmısınız? Yoksa "Eğer zaten tanıyorsam neden çıkayim" diyenlerden misiniz? "İşte şu bayan/bayla çıkacam" diğeceğiniz kişiyi sadece dış görünüşüne bakarak mi karar verirsiniz? Olaylar nasıl dönüyor? Teşekkürler. Saygılar.

8633[/snapback]

CEVAPLAR: :D

ŞİMDİ ŞUNU PEK ANLAMADIM."Eğer zaten tanıyorsam neden çıkayim"

YANİ HER TANIDIĞIN İNSANLA ÇIKIYORMUSUN Kİ.YOK BÖYLE BİR ŞEY VARSADA KEBAP YANİ :D

SÖZ KONUSU HİÇ TANIMADIĞIM BİRİYSE DIŞ GÖRÜNÜŞ İLK BAKIŞTA ETKİLİ OLURDU.ÇEVREMDEN BİR İNSANSA YANİ AZDA OLSA TANIYORSAM ESPRİLİ VE KOMİK OLMASI BENİM TERCİH SEBEBİM OLURDU.BEN HERŞEYE GÜLEN BİR İNSANIM(AĞLANACAK HALİME BİLE GÜLEN)KARŞIMDAKİ ÖYLE OLSUN İSTERİM.

SONRASINADA ALLAH KERİM :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8633[/snapback]

CEVAPLAR: :D

ŞİMDİ ŞUNU PEK ANLAMADIM."Eğer zaten tanıyorsam neden çıkayim"

YANİ HER TANIDIĞIN İNSANLA ÇIKIYORMUSUN Kİ.YOK BÖYLE BİR ŞEY VARSADA KEBAP YANİ :D

SÖZ KONUSU HİÇ TANIMADIĞIM BİRİYSE DIŞ GÖRÜNÜŞ İLK BAKIŞTA ETKİLİ OLURDU.ÇEVREMDEN BİR İNSANSA YANİ AZDA OLSA TANIYORSAM ESPRİLİ VE KOMİK OLMASI BENİM TERCİH SEBEBİM OLURDU.BEN HERŞEYE GÜLEN BİR İNSANIM(AĞLANACAK HALİME BİLE GÜLEN)KARŞIMDAKİ ÖYLE OLSUN İSTERİM.

SONRASINADA ALLAH KERİM :P

12930[/snapback]

Sana çıkma teklif etse cem yılmaz ın baya bii şansı yüksek yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.