Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

oooooooo müfettiş bey gelmiş hoşgelmiş :) nezaman çıktın sen dışarı :huh: yoksa gene denetlemeyemi geldin :) şamaro bize 2 çay misafirim var ;) (bugün ne iyiyim yavmelek gibiyim mübarek :hug: )

komiserim..jopu cilalım.. :rolleyes: he yaa..yine teftişe gönderdiler..ama sen takıl kafana göre..bildiririm içişlerine..asayiş berkemal diyee..yılın karakolu seçtirmek içinde yaparım elimden geleni..koynuna taktırmak şeref madalyası..olsun şu incecikte boynumun borcu.. :whistling: ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

he yaa..mapus, romatizmalarıma bilem iyi geldi..dilime ahenk..kafama saç..kahveye kiraz..ahırımada kaçan sarıkız geri geldi..ben mapusa geldim..yitirdiklerimde geldi..hep geldi..soldan..soldan.. :);)

aman ne iyiiii :grin: bütün bunların hatırına bi çiğ köfte yoğurursunus artıkın müfettiş bey :grin::shifty: dimi ya koğuşta bayram havası olur ne güzel ^_^:grin::laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siz bana fırsatçı deme cüretinimi gösterdiniz :angry: ne alakası var fırsatçılıkla ben ağayım ağaaaa B) burası benim çöplük anlıycan :grin: şimdi başla bakem isotsuz çiğ köfte olmaz :closedeyes: şair müfettiş köftesi yicez amannn ne güzel :grin:

komiserde gelir kurarız şahane bi sofra of beeeeeeeee yaşamak bu işte :shifty::grin::laughing:

yardıma ihtiyacınız olursa deyin şair müfettiş bey size yamak verim :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anlıyorum..anlıyorum.. -_- çiğköfteden..ehh..yapam hadi size..güzellik olsun..yeşilliğide bol olsun dimi..şöyle marul arası acılı çiğ köfte..

komserim mapus senide çeker gibi.. :) ...ranza yastık çarşaf...sorun yaşarsan..gözkırp..ayarlarız...içeride bizden sorulur... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

offffffffffff offf benide alın içeri kendime ceza veriyorum 2 gün 2 gece 48 saat katıksız hapis anasını satıyım !!!

hihi sizdemi komiserim :grin: tabi ya ben gibi ağası olan koğuş böyle özendirir insanı :kiss: yaaa ben bi başkayım -_- şair müfettiş bey başla yoğurmaya köfteleri komiserimizin hoşgeldin partisini yapalım :wub::grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

müfettiş bey şu çiğköfteler gelsin artık he cezam dolmak üzere şimdi seni bekleyemeyiz burda işimiz gücümüz var daha işkence edilecek mahkumlar var asılacak kesilecek üüü iş baştan aşmış sallanmayın pls yav :getlost:

abidik gubidik tvis yapmıyos heral kumiserim -_- ..elimizdeki köfte yoğurmacı..hemde çiğinden..hem sende mahkumsun artık..bir marol kap gel bakam.. :) ............. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.