Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yüksekliğiyle gönlümüzü yükselten ağamız..doruklardan bakınca göremeyeceğin kadar alçaklarda olan bu figgaro kulunu neden attırmak istersin hücreye.. :blushing: ..

benim canımı yakmışlığın kendi canını yakmışlığın olur..ben dahada severim seni canımı yakmışlığınla..peki sen dahada sevebilecekmisin seni..severim diyorsan eğer..100 gün ver... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

la la la laaaaaaaaaaaaaa

la la la la la la la

la la la la laaaaaaa..

romans..bulutlarda gezdirir..

:stuart::stuart:

bay figgaro sizin katıksız hapsinizi isteme sebebim :angry:

siz nasıl koskoca bir ağayla dalga geçersiniz -_- hani diyorum bu kadar mütevazi ve şefkatli bir ağa olmasam -_-:D 100 günde azdı ama neyse şimdilik süpür şurları figgaro :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel ağam..romans..sevdiğim bir klasiktir..duygululuğun ayyuka çıkmış halidir kanımca..sizin karakol yazısını okur iken romansı dinliyordum..mırıldanıyordumda..o sırada kelimelere dökmüştüm..sizinle alakalı değil..romans dalga geçmenin müziğide değil..aşkın müziği.. :clover:

mütevaziliğiniz ,güzelliğiniz ve hoşgörünüz bu karakoldaki tek tutunma sebebimiz..inanın..yoksa bu prangaları dişlerimle söker çoktan kaçardım bu karakoldan..sizin gönüllü tutsağınız oluşum, özgürlüğümdür..

NOT:yerleri diğil süpürmeyi burada karakoldan bir katedral bile yaratırım..güzelağam..(yahu ne ağzı laf yapan adamım ben öyle ..yalakalıkta gani..günışığı yicek beni)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

abicimm her taraff yağğ dolmuşşşş...yağlarla birlikte senide temislicemm figarroo asss kaldıııı :devil::D

:lol::lol: ..haklısın ne diyem..ama bilesinki..tanrılar tanrısı zeus hera yı çok severdi ama afrodit in o güzel ayartıcılığı karşısında bir çocuktu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili mahkumlarım beni tebrik etmeyecekmisiniz görevimdeki başarılarımdan dolayı rütbemi yükselttiler artık yağmur yürekli komiseriniz var hehehe sağolun sağolun :sorcerer:

heh he heee..taştan yağmura..etkili bir diyalektik..naptılar sana gosmerim..ama naparlarsa yapsınlar gosmerimizsin.. :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nereye kız dingonun ahırımı burası al eline paspasıda süpür şu yerleri sonrada çay demle bulaşıkları yıka boş durduğunu görmiim bak herzamanda böyle insaflı değilim ha

komisere bak yaf :D bu emirleri koğuş ağasının vermesi gerekmiyor muydu ? Sizin göreviniz mahkum etmek değilmiydi değerli komiserim ? Koca karakolun çaycısı hizmetlisi de mi yok? Suçlulara yaptırıyorsunus işleri? Bunula ilgili bir dilekçe yazmak lasım şimdi :huh::D

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

koğuş ağasını çok seviyorumda yardımım dokunsun istedim ağam o ya canım benim

komiser ve koğuş ağasının dayanışması :D

Eee ne edionus burda siz şimdi? :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.