Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

geçmişi olmayan adam moduna girdim burda..eskiden di memurluk..mahkumuz şimdi..arayan soran da yok nasıl olsa..gerekeni yaparız..şartel de indiririz..icabındada kaldırırız.. :shuriken: eeee maaşı sen belirlee..karakolun celladı olucaz sonuçtaa..prestij meselesi.. asgari ücret * 8 olabilir meselaa.. :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gördüğüm en güzel ağasınız :clover:

sadece güzelmiii :angry: ayrıca oldukça tatlı,sevecen,düşünceli,veee mütevazi bir ağayım bennn -_-:lol:

sayman ben uzun zamandır bu koğuşun ağasıyım,sağır sultan duydu sen duymadın mııı -_-:D

siz çok konuşuyorsunuz çabuk koğuşu temizleyip akşama yemek hazırlayın bide bana soğuk bişeyler getirin :angry::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sadece güzelmiii :angry: ayrıca oldukça tatlı,sevecen,düşünceli,veee mütevazi bir ağayım bennn -_-:lol:

sayman ben uzun zamandır bu koğuşun ağasıyım,sağır sultan duydu sen duymadın mııı -_-:D

siz çok konuşuyorsunuz çabuk koğuşu temizleyip akşama yemek hazırlayın bide bana soğuk bişeyler getirin :angry::D

Biz çok hanım ağa gördük ... -_- zavallılar şimdi karacahmette istirahat ediyorlar.. :w00t::whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayat bir oyun degilmi, ve bir parcasini burada sakadan olsa bile yazismalariniz ile sunmussunuz

kimisi kirar, kimisi kirilir,kimiside düzeltmeye calisir evet calisir fakat nasil bilemez.

Yazdiklarim su an sizlerin su ana kadar yazdiklariniz ile hic bir ilgisi yok lütfen yalnis anlamayin.

Yeni bir konu acsam konu ne olsun diye düsündüm onca zaman bulamadim.

Neyse kisaca sizlerden yardima geldim ben :)

mademki burasi bir karakol sizlerin fikrini almaya geldim..

20`ci sayfadan ihtibaren öylesine tesadüf denk gelen isimler ise..

figgaro, lost dream, tas yürekli, günisigi, jön , güzelyaz, natalia, aysum, gülsüm, sayman22, gürz,aca,xemci, erbay

diyelimki kelimeler yalnis secildi ve yalnis anlasildi-yada diyelimki kasitli secildi bu kelimeler

diyelimki bu kelimelerden cümleler olusdu kirici olan -yada cümleyi karsi taraf kirici anladi

bu kelimeyi cümleyi bilmeden karar veremeyiz demeyin sakin , bende bilmiyorum cünkü :)

diyelimki kirilan sizler fakat kirani yinede düsünerek, bu kirginligi ortadan kaldirmak icin karsi taraftan olan beklentileriniz ne olabilirdi.

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayat bir oyun degilmi, ve bir parcasini burada sakadan olsa bile yazismalariniz ile sunmussunuz

kimisi kirar, kimisi kirilir,kimiside düzeltmeye calisir evet calisir fakat nasil bilemez.

Yazdiklarim su an sizlerin su ana kadar yazdiklariniz ile hic bir ilgisi yok lütfen yalnis anlamayin.

Yeni bir konu acsam konu ne olsun diye düsündüm onca zaman bulamadim.

Neyse kisaca sizlerden yardima geldim ben :)

mademki burasi bir karakol sizlerin fikrini almaya geldim..

20`ci sayfadan ihtibaren öylesine tesadüf denk gelen isimler ise..

figgaro, lost dream, tas yürekli, günisigi, jön , güzelyaz, natalia, aysum, gülsüm, sayman22, gürz,aca,xemci, erbay

diyelimki kelimeler yalnis secildi ve yalnis anlasildi-yada diyelimki kasitli secildi bu kelimeler

diyelimki bu kelimelerden cümleler olusdu kirici olan -yada cümleyi karsi taraf kirici anladi

bu kelimeyi cümleyi bilmeden karar veremeyiz demeyin sakin , bende bilmiyorum cünkü :)

diyelimki kirilan sizler fakat kirani yinede düsünerek, bu kirginligi ortadan kaldirmak icin karsi taraftan olan beklentileriniz ne olabilirdi.

saygilar

noldu birce..evet hayat oyun..burasıda oyun içinde bir oyun..canını sıkan birşey mi oldu..seni ilk defa gördüm karakolda..bir durum varsa düzeltelim..bilirsin hayatta olsa bu t**** olsa..kuralsız oyun yoktur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam ....Yürekli,

Tas Yürekli olabilirsiniz en azindan kendiniz böyle düsünmüssünüz, fakat eminimki kalbiniz okadar agir degil, her ne kadarda agir bir ceza vermis iseniz. :clover:

Konuya gelince...,konun benimle hic bir ilgisi yok.

"bu kelimeyi cümleyi bilmeden karar veremeyiz demeyin sakin , bende bilmiyorum cünkü"

genel bir sorun ve amacim bir yerde bir cözüm bulmak ve tekrarliyorum yine..

karsi taraftan beklentileriniz ne olabilir, yani nasil düzeltebilir.

Selam figgaro,

"kuralsız oyun yoktur.." bu cok dogru

ayrica cevap verdiginiz icin her ikinizsede cok tesekkür ederim :clover:

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kırılan bensem eğer,onun beni sevdiğini biliyorsam affderim içten bi özür yeter.amaaaaa bana söylediği bu yanlış kurulan veya kasıtlı söylenen cümleyi asla unutamam.ve en ufak bidavranış görsem söylediğine yakın ilk günkü kadar etkilenirim.yani gerçekten kırılmışsam affetmem kolay,unutmam imkansızdır. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence şu birce yi içeriye atalım..kaşındı ..kafamızıda karıştırdı..kardeşim burası karakol..arada sırada elektro şoklama,joplama,pataklama,filistin askılarında sallandırma gibi durumlar olur burada..insani felsefelerinle , gerçekten uzak doktrinlerini beybimize empoze etmeye çalışma.. :P ..buraya düşenin geçmişi yok geleceğiyse izinde.. :chris:B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam dayılarrr !!! azıcık firar ettikk..yeniler gelmişşş...hemde ağaya yağdanlık görevi üstlenmişler....abicimmm nası bi milletiss ya ?! hazır karakola gelmişşsinn haykırsana düşüncelerini....hala yağcılık ya....offff offffff bölelerini asmalı kesmeliiiiii !

Alo güselyasssss bak tatilden döndümm..yoldan geldimmm..çabuk banyomu hazırla (tazikkli ve elektrikli su istemiyom ona göre..) manikür pedükür..fön falan hadi bakimmm hadii anam..hadii canımmm..yemeyim seniiiiiiii :shuriken::devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.